Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Antonia_ είπε:

      Υπομονή ! Εύχομαι να πάει όσο περισσότερο μπορεί! Όλα καλά θα πάνε!!

       

      Εγώ σήμερα πήγα για υπέρηχο να δούμε ενδομήτριο και πάλι δεν ήταν κατάλληλο. Δεν φαίνονταν οι 3 ζώνες που θα έπρεπε. Μου είπε να αφήσουμε μια περίοδο να έρθει να περάσει κ να δούμε την επόμενη. Απογοητεύομαι με αυτό το πραγμα. Στις άλλες 3 φορές που κάναμε δεν είχαμε τέτοιο θέμα. Όλο κάτι θα προκύπτει δλδ ; Δεν ξέρω

      Σου εξήγησε που μπορεί να οφείλετε ; Μήπως την επόμενη να ακολουθήσετε άλλο πρωτόκολλο μήπως γίνει δουλίτσα; 

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου ομορφα και γλυκα!!!γλυκα και χαμογελαστα που η αγαπη σας ξεχειλιζει και ευχομαι να την πολλαπλασιασετε συντομα...τωρα αυτο το μηνα λεμε ειναι ο τυχερος!!!!!!!!εγω ειμαι σε φαση αγωνιας!!!τελικα θα παρουμε και το ωαριο το δικο μου γιατι ειναι πολυ καλο και χωρις φαρμακα τιποτα...χτες εκανα σετροταιντ και θα κανω και σημερα γιατι ο κυκλος μου πηγε πολυ γρηγορα και δευτερα πρωτα ο Θεος μπαινω για ωοληψια !Η αγωνια φουλ...ειστε οι μονες που μπορειτε να καταλαβετε..αυτη η ενεση μετα απο 2 χρονια μου θυμισε πολλα!οτι ειμαστε γυναικες που παλευουν για το ονειρο και στο τελος νικαμε!!!!παντα νικαμε!!!!μου θυμισε την αγωνια της χοριακης....και καπου εκει ακουω ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!το αποτελεσμα της χοριακης...γι'αυτο το ΜΑΜΑΑΑΑΑΑ λοιπον αξιζει καθε σταγονα ορμονης που εχω βαλει μεσα μου .....ξερω οτι συντομα θα το ζησετε και θα ειμαστε μαζι να πανυγηρισουμε!!!!!!φιλουρες αγωνιστριες μου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γύρισες με ομορφα νεα οποτε δεν σου κραταμε κακια που χάθηκες..... Χιχιχιχιχιιχι..... Φυσικα και καθε εμπόδιο για καλο!!!!! Το μωρακι ειναι στο δρομο και ερχεται!!!! Χαμος θα γινει λεμε!!!!! Ετοιμαστείτε να γκαστρωθουμε ολες !!!!! :wink:

αγαπουλακι μου ποοοοοοοσο σ' ευχαριστώ!!!!!!! ΝΑΙ να γκαστρωθούμε οοοοοοοοοολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ωρε γλέντια........... ωωωωωωπα............


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Διάβασα τα προηγούμενα ποστ και συγκινήθηκα. Τελικά είναι πολύ σημαντικό να έχεις ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ να σε καταλαβαίνουν και να σε στηρίζουν σε δύσκολες στιγμές. Να είστε όλες καλά! Να έχετε δύναμη και επιμονή. Καλή αρχή σε όλες τις κοπέλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου ομορφα και γλυκα!!!γλυκα και χαμογελαστα που η αγαπη σας ξεχειλιζει και ευχομαι να την πολλαπλασιασετε συντομα...τωρα αυτο το μηνα λεμε ειναι ο τυχερος!!!!!!!!εγω ειμαι σε φαση αγωνιας!!!τελικα θα παρουμε και το ωαριο το δικο μου γιατι ειναι πολυ καλο και χωρις φαρμακα τιποτα...χτες εκανα σετροταιντ και θα κανω και σημερα γιατι ο κυκλος μου πηγε πολυ γρηγορα και δευτερα πρωτα ο Θεος μπαινω για ωοληψια !Η αγωνια φουλ...ειστε οι μονες που μπορειτε να καταλαβετε..αυτη η ενεση μετα απο 2 χρονια μου θυμισε πολλα!οτι ειμαστε γυναικες που παλευουν για το ονειρο και στο τελος νικαμε!!!!παντα νικαμε!!!!μου θυμισε την αγωνια της χοριακης....και καπου εκει ακουω ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!το αποτελεσμα της χοριακης...γι'αυτο το ΜΑΜΑΑΑΑΑΑ λοιπον αξιζει καθε σταγονα ορμονης που εχω βαλει μεσα μου .....ξερω οτι συντομα θα το ζησετε και θα ειμαστε μαζι να πανυγηρισουμε!!!!!!φιλουρες αγωνιστριες μου!!!!!!

ααααααααααχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!!! γλυφιτζουράκι μου οοοοοοοοοοοοολα καλά να σου πάνε....... κοίτα αγαπημένη.......... επειδή είναι όλα τέλεια μην φοβάσαι μαζί με την ένεση λάβε και όσο ψυχραιμία μπορείς........ χαλαρά......... να αποβάλεις το άγχος..... σε νιωθω είναι δύσκολο αλλά σκεψου το λίγο και παρτο αλλιώς και συνεχισε...... φιλουρες..........

Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΣΕ ΚΑΘΕΤΙ........


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Διάβασα τα προηγούμενα ποστ και συγκινήθηκα. Τελικά είναι πολύ σημαντικό να έχεις ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ να σε καταλαβαίνουν και να σε στηρίζουν σε δύσκολες στιγμές. Να είστε όλες καλά! Να έχετε δύναμη και επιμονή. Καλή αρχή σε όλες τις κοπέλες!!!

καλημέρα ανελάκι....... έτσι είναι όπως τα εγραψες.....;):P


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αννούλα μου αν ξανακούσω ευχαριστω θα βγω απο τη συζήτηση χαχαχα(θα παω σε αλλη )..οπως σου ειπα και ανεφερα κι εδω, εγω την υπογονιμοτητα μιου την αγαπάω..μου έχει δώσει σπουδαία μαθήματα...μου έχει δείξει όλα τα πρόσωπα των οικίων μου...είδα τον αντρα μου να με κραταει αγκαλια σαν το πιο πολυτιμο του, να μ αγαπάει για μενα για αυτο που ειμαι εγω οχι για να του κανω παιδιά,δοκιμασα την αγαπη του οταν ειχα νευρα και εκλαιγα...τα ηπιαμε ως το πρωι καθισμενοι στο χαλί μας ακουμπώντας στον καναπε πίνοντας απο το ιδιο μπουκαλι λέγοντας πως αισθανόμαστε για την αποτυχία μας...είδα "φίλους" να φευγουν απο τη ζωη μου και χαιρομαι για αυτο γιατι τους είδα να με κοιτουν με λυπηση..φιλες να μην μου λενε την εγκυμοσυνη τους μην νιωσω...ασχημα...Είδα ομως κι αλλους να ερχονται...σε αιθουσες αναμονης σε φαρμακεία σε φορουμ...εδω μέσα ακουμπησα την ψυχή μου..αν δεις προηγουμενες μου αναρτησεις θα καταλαβεις...οπως κι εγω καταλαβαινω την καθεμια σας..οχι απο αυτα που γραφεται αλλα απο αυτα πισω απο τις γραμμες...εχω κλαψει εδω με αποτυχιες αποβολες χωρισμους...ατυχες γεννες ...εχω πανηγυρισει με θετικα τεστ και υπεροχες γεννες..δεν χρειαζεται ευχαριστω...δες αυτο το βιντεο

http://www.nydailynews.com/news/world/video-tear-jerking-ad-shows-gift-giving-article-1.1458181

η χαρα ξαναγυριζει...παντα και το καλο οταν το προσφερεις..χωρις ευχαριστω λοιπον..

Απλες κουβεντες που να βρεις που να τα λενε ολα?? Λεει ενα παο τα αγαπημενα μου τραγουδια.... Εσυ τα ειπες ολα με πολυ απλες κουβεντες... Γι αυτο σε θαυμαζω, να εισαι παντα καλα Νησακι μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Τι μου κάνετε; Εμένα τα νέα μου μέχρι στιγμής μάλλον καλά είναι. Χθες στείλαμε 12 για βιοψία, τα οποία από ότι μου είπε η βιολόγος ήταν πολύ καλής ποιότητας. Ίσως σήμερα ξέρουμε τα υγιή. Την Κυριακή εμβρυομεταφορά. Πήγα και στην γυναικολόγο μου χθες, όλα καλά, οι ωοθήκες μου οκ, το συκώτι μου οκ, δεν είμαι πρησμένη, δεν πονάω οπότε όλα καλά. Θα συνεχίσω και άλλο την διατροφή μου βέβαια αλλά αυτό είναι το λιγότερο. Το καλό είναι ότι έχω χάσει αρκετά κιλά και ότι αν μείνω έγκυος, θα ξεκινήσω την εγκυμοσύνη με λιγότερα κιλά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια μου ομορφα και γλυκα!!!γλυκα και χαμογελαστα που η αγαπη σας ξεχειλιζει και ευχομαι να την πολλαπλασιασετε συντομα...τωρα αυτο το μηνα λεμε ειναι ο τυχερος!!!!!!!!εγω ειμαι σε φαση αγωνιας!!!τελικα θα παρουμε και το ωαριο το δικο μου γιατι ειναι πολυ καλο και χωρις φαρμακα τιποτα...χτες εκανα σετροταιντ και θα κανω και σημερα γιατι ο κυκλος μου πηγε πολυ γρηγορα και δευτερα πρωτα ο Θεος μπαινω για ωοληψια !Η αγωνια φουλ...ειστε οι μονες που μπορειτε να καταλαβετε..αυτη η ενεση μετα απο 2 χρονια μου θυμισε πολλα!οτι ειμαστε γυναικες που παλευουν για το ονειρο και στο τελος νικαμε!!!!παντα νικαμε!!!!μου θυμισε την αγωνια της χοριακης....και καπου εκει ακουω ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!το αποτελεσμα της χοριακης...γι'αυτο το ΜΑΜΑΑΑΑΑΑ λοιπον αξιζει καθε σταγονα ορμονης που εχω βαλει μεσα μου .....ξερω οτι συντομα θα το ζησετε και θα ειμαστε μαζι να πανυγηρισουμε!!!!!!φιλουρες αγωνιστριες μου!!!!!!

Καλημέρα!!!! Με το καλο η ωολληψια κοριτσαρα μου!!!! Εσυ εισαι βετερανα πια....δεν σε φοβαμαι!!!! Ψυχραιμια, αισιοδοξια και ολα θα πανε καλα!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Τι μου κάνετε; Εμένα τα νέα μου μέχρι στιγμής μάλλον καλά είναι. Χθες στείλαμε 12 για βιοψία, τα οποία από ότι μου είπε η βιολόγος ήταν πολύ καλής ποιότητας. Ίσως σήμερα ξέρουμε τα υγιή. Την Κυριακή εμβρυομεταφορά. Πήγα και στην γυναικολόγο μου χθες, όλα καλά, οι ωοθήκες μου οκ, το συκώτι μου οκ, δεν είμαι πρησμένη, δεν πονάω οπότε όλα καλά. Θα συνεχίσω και άλλο την διατροφή μου βέβαια αλλά αυτό είναι το λιγότερο. Το καλό είναι ότι έχω χάσει αρκετά κιλά και ότι αν μείνω έγκυος, θα ξεκινήσω την εγκυμοσύνη με λιγότερα κιλά.

Καλημέρα!!!!ευχομαι να εχετε σουπερ αποτελέσματα από την βιοψια!!! Και αφου ειναι ολα καλα με τον οργανισμό σου.....βουρ για την εμβρυομεταφορα και την θετικη χοριακη!!!! :wink:


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αννούλα μου αν ξανακούσω ευχαριστω θα βγω απο τη συζήτηση χαχαχα(θα παω σε αλλη )..οπως σου ειπα και ανεφερα κι εδω, εγω την υπογονιμοτητα μιου την αγαπάω..μου έχει δώσει σπουδαία μαθήματα...μου έχει δείξει όλα τα πρόσωπα των οικίων μου...είδα τον αντρα μου να με κραταει αγκαλια σαν το πιο πολυτιμο του, να μ αγαπάει για μενα για αυτο που ειμαι εγω οχι για να του κανω παιδιά,δοκιμασα την αγαπη του οταν ειχα νευρα και εκλαιγα...τα ηπιαμε ως το πρωι καθισμενοι στο χαλί μας ακουμπώντας στον καναπε πίνοντας απο το ιδιο μπουκαλι λέγοντας πως αισθανόμαστε για την αποτυχία μας...είδα "φίλους" να φευγουν απο τη ζωη μου και χαιρομαι για αυτο γιατι τους είδα να με κοιτουν με λυπηση..φιλες να μην μου λενε την εγκυμοσυνη τους μην νιωσω...ασχημα...Είδα ομως κι αλλους να ερχονται...σε αιθουσες αναμονης σε φαρμακεία σε φορουμ...εδω μέσα ακουμπησα την ψυχή μου..αν δεις προηγουμενες μου αναρτησεις θα καταλαβεις...οπως κι εγω καταλαβαινω την καθεμια σας..οχι απο αυτα που γραφεται αλλα απο αυτα πισω απο τις γραμμες...εχω κλαψει εδω με αποτυχιες αποβολες χωρισμους...ατυχες γεννες ...εχω πανηγυρισει με θετικα τεστ και υπεροχες γεννες..δεν χρειαζεται ευχαριστω...δες αυτο το βιντεο

http://www.nydailynews.com/news/world/video-tear-jerking-ad-shows-gift-giving-article-1.1458181

η χαρα ξαναγυριζει...παντα και το καλο οταν το προσφερεις..χωρις ευχαριστω λοιπον..

Δεν περιγράφω άλλο!!!!!! ΤΕΛΟΣ!!!!!!!

Respect!!!!!


z1gep3.png
Link to comment
Share on other sites

Ντεκ μου καλημερα κοριτσι ,ευχαριστω για τις ευχουλες!!!!

Τα ομορφοτερα και για εσενα γλυκια μου!!!:D

Ο αγωνας παντα δικαιωνεται;)!!!!!

Νησακι μου,καλημερα κοριτσακι μου!!!!

Το λιγοτερο που μπορω ειναι το ευχαριστω....:D

Αν σας ειχα απο κοντα,θα μεταφραζοταν σε ενα βλεμμα,ενα φιλι,μια αγκαλια...

Υπεροχο το βιντεακι!!!

17 μαρτη μου,καλημερα!!!

Απεραντες ευχες κοριτσι μου!!!:D

Ζαμιακι μου,καλημερουδια!!!!

Αποφασισα μετα απο ατελειωτο πονο να ζησω οσες στιγμες μου αναλογουν με τιποτα λιγοτερο απο χαμογελο!!!!

Ευχαριστω κοριτσι για τις υπεροχες ευχες!!!!:-D

Εγω θα συμπληρωσω,και στα δικα μας οοοολα τα κοριτσια!!!!:-D

Γλυφιτζουρακι μου καλημερα!!!!!

Υπεεεεροχα νεα!!!!!

Αγωνιστικους χαιρετισνους!!!!;)

Ανελακι μου καλημερουδια!!!!

Καλη δυναμη σε ολες μας!!!!!:-D

Καλημερα vespaki μου!!!:-D

Ειρακι μου καλημερουδια!!!!

Τελεια νεα!!!!

Με το καλο,με το καλο!!!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Γλυκες καλημερες σε οοοολα τα κοριτσια με χαμογελο και πιστη!!!!!!!!!!!!!

Δεν ξερω γιατι,εχω πολυ γλυκο feeling για ολες μας;););)

Ειναι απο αυτα που δεν εξηγουνται,ξερετε:D

Αν σκαει μυτη μια ευαισθητουλα με μπαλονακια και αρκουδακια στα γεννητουρια σας,μην ψαχτειτε πολυ!!!!η αφεντια μου θα ειναι:tongue:

Λοιποοοοοον να μαζευομαστε σιγα-σιγα!!!!

Ενημερωνω την τυχερη μας;)και οποιο κοριτσι θελει να συμπληρωσει -διορθωσει κλπ μου το λεει ή την κανει copy paste και αλλαζει οτι θελει:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...