Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Πέσανε ξαφνικά οι ορμόνες!! Και σταμάτησε να αναπτύσσεται το ενδομητριο και το ωαριο...λόγω εβεσης που έκανα για να μην κάνω ωορηξια! Τώρα παίρνω αντισυλληπτικα για να έρθουμε σε μια ισορροπία και όταν αδιαθετησω πάλι από την αρχή! Σας ευχαριστώ γλυκιες μου!!

Καλημέρα!!!!

Είναι σπάσιμο αυτές οι αναβολές !!!!! Το ξερω....αλλα ας σκεφτομαστε οτι εγινε για καλο!!!!! Ο επόμενος κυκλος ειναι κοντα!!!! Και το δευτερο μπεμπακι επισης!!!! Επιμονή και υπομονη!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια και καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

Αν όλα πάνε καλά και εγώ τέλος του μήνα θα προχωρήσω σε εξωσωματική με τα κατεψυγμένα "παγωτάκια" μου που έχω ήδη μαζέψει!!!

Αδιαθέτησα χτες 13/09 και την 11η μέρα θα πάω για έλεγχο ωορηξίας!!!!!! Για να δούμε τι θα κάνουμε αυτόν τον μήνα!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

lover bird μαζι παμε σχεδον...εμενα με θελει 8η μερα και μετα παλι αλλη μια...εγω αδιαθετησα 12/9

Μαρτη μου δεν εχω ωοληψια τα χω ετοιμα στην καταψυξη.....

κατα τα αλλα χτες εκανα πρωτη ηπαρινη μια χαρα ουτε μελανια ουτε πονος ουτε τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες γλυκες σε οοοοολα τα κοριτσια!!!!!!!!!!

Νησακι μου πως παμε?

Γλυφιτζουρακι μου υπομονη,περνανε γρηγορα οι μερες!!!!!

Ειρακι,πως πηγαμε?

Ανελακι,Βεσπακι,Μαγισσουλα,πως ειστε κοριτσια μου?

Πουλακι μου ,με το καλο κοριτσι μου!!!!!!

Εμεις ξεκινησαμε ενεσουλες!!!!!!!

Φυσατε θετικη ενεργεια κοριτσια μου και οι μανουλες και εγκυουλες μπεμπεδοσκονη;)!!!!!!!!

Χαμογελο και δοξα το Θεο!!!!!!!!

:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα. Με τις cetrotide γινεται καμια φορα αλλα μπορει και να μην ηταν καλος ο κυκλος. Καθε εμποδιο για καλο. Ο επομενος μηνας δεν ειναι μακρια. Φιλακια

Ανελακι ,τι γινεται με τις cetrotide?


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες γλυκες σε οοοοολα τα κοριτσια!!!!!!!!!!

Νησακι μου πως παμε?:D

Γλυφιτζουρακι μου υπομονη,περνανε γρηγορα οι μερες!!!!!:D

Ειρακι,πως πηγαμε?:D

Ανελακι,Βεσπακιι,Μαγισσουλα,πως ειστε κοριτσια μου?:D

Πουλακι μου ,με το καλο κοριτσι μου!!!!!!:D

Ξεχασα καποιο κοριτσακι?????

Εμεις ξεκινησαμε ενεσουλες!!!!!!!:D

Φυσατε θετικη ενεργεια κοριτσια μου και οι μανουλες και εγκυουλες μπεμπεδοσκονη;)!!!!!!!

Χαμογελο και δοξα το Θεο!!!!!!!!:D

Φιλακια Σμααααατς Σμουυυυυυυυυτς!!!!!!!

------


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες γλυκες σε οοοοολα τα κοριτσια!!!!!!!!!!

Νησακι μου πως παμε?:D

Γλυφιτζουρακι μου υπομονη,περνανε γρηγορα οι μερες!!!!!:D

Ειρακι,πως πηγαμε?:D

Ανελακι,Βεσπακιι,Μαγισσουλα,πως ειστε κοριτσια μου?:D

Πουλακι μου ,με το καλο κοριτσι μου!!!!!!:D

Ξεχασα καποιο κοριτσακι?????

Εμεις ξεκινησαμε ενεσουλες!!!!!!!:D

Φυσατε θετικη ενεργεια κοριτσια μου και οι μανουλες και εγκυουλες μπεμπεδοσκονη;)!!!!!!!

Χαμογελο και δοξα το Θεο!!!!!!!!:D

Φιλακια Σμααααατς Σμουυυυυυυυυτς!!!!!!!

------

Καλή αρχή αννουλα!!!! Με το καλο να το τσακωσουμε το μπεμπακι σου σε λιγο καιρο!!! Προς το παρον καλη και ποιοτική διεγερση!!!! Εμενα μου ηρθε η "Κυρια" αρα μετραω 20-25 μερες για να παω για το περιβόητο σκρατσιν παλι!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια μου. Τι κάνετε; Καλή αρχή Αννουλα. Την Κυριακή κάναμε την εμβρυομεταφορά και βάλαμε τρία τελικά. Το ένα άριστο και τα άλλα δύο πολύ καλά. Δεν μας έμεινε κανένα για επόμενη φορά και αυτό με εχει αγχώσει πολύ. Αύριο θα κάνω οιστραδιολη και προγεστερονη για να δούμε αν θα αυξήσουμε τα φάρμακα και την άλλη Πέμπτη χοριακή. Ομολογώ ότι η δεύτερη φορά μου φαίνεται πιο δύσκολη.

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε;

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια μου. Τι κάνετε; Καλή αρχή Αννουλα. Την Κυριακή κάναμε την εμβρυομεταφορά και βάλαμε τρία τελικά. Το ένα άριστο και τα άλλα δύο πολύ καλά. Δεν μας έμεινε κανένα για επόμενη φορά και αυτό με εχει αγχώσει πολύ. Αύριο θα κάνω οιστραδιολη και προγεστερονη για να δούμε αν θα αυξήσουμε τα φάρμακα και την άλλη Πέμπτη χοριακή. Ομολογώ ότι η δεύτερη φορά μου φαίνεται πιο δύσκολη.

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε;

Καλώς τα δέχτηκες!!!!! Με το καλο να θρονιαστουν για 9 μηνες!!!! Υπομονη, ξεκουραση και θετικές σκέψεις!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή αρχή αννουλα!!!! Με το καλο να το τσακωσουμε το μπεμπακι σου σε λιγο καιρο!!! Προς το παρον καλη και ποιοτική διεγερση!!!! Εμενα μου ηρθε η "Κυρια" αρα μετραω 20-25 μερες για να παω για το περιβόητο σκρατσιν παλι!

Ευχαριστουμε Μαγισσουλα μου!!!!!!!:D

Αμην!!!!!!

Στις ομορφιες μας;)!!!!!!!!!!!!

Με το καλο να περασουν οι μερες να κανεις το σκρατσιν σου!!!!!Σαν θεραπεια ομορφιας ακουγετε;)Να τα παιρνουμε με θετικη σκεψη ,να τους κλεινουμε το ματι και οοοολα θα πανε κατ'ευχην!!!!!!:D

Ααααααααα και μην ξεχναμε να χαμογελαααααμε !!!!!!!:D

Οσο και οποτε θελουμε,ακομα και μια σταλα κανει την δουλεια της!!!!!!;)


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες γλυκες σε οοοοολα τα κοριτσια!!!!!!!!!!

Νησακι μου πως παμε?

Γλυφιτζουρακι μου υπομονη,περνανε γρηγορα οι μερες!!!!!

Ειρακι,πως πηγαμε?

Ανελακι,Βεσπακι,Μαγισσουλα,πως ειστε κοριτσια μου?

Πουλακι μου ,με το καλο κοριτσι μου!!!!!!

Εμεις ξεκινησαμε ενεσουλες!!!!!!!

Φυσατε θετικη ενεργεια κοριτσια μου και οι μανουλες και εγκυουλες μπεμπεδοσκονη;)!!!!!!!!

Χαμογελο και δοξα το Θεο!!!!!!!!

:D

Καλησπερα μπαινω καθημερινα κ διαβαζω τα νεα μας, απλα δεν γραφω γιατι δεν εχω να γραψω κ κατι. Περιμενω να περασει ο καιρος να παω να επαναΛΑΒΩ την εξεταση των χλαμυδιων, οι υπολοιπες εξετασεις που μου εδωσε η αιματολογος να κανω βγηκαν ολες οκ. Ενοχοποιουμε τα χλαμυδια μαλον γιατι δεν εχουμε να ενοχοποιησουμε κατι αλλο???? Θα δειξει δεν θελω να μεταφερω αρνητικη ενεργεια στην ομαδα αλλα εχω αρχισει να χανω λιγο την πιστη μου κ την υπομονη μου.....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε Μαγισσουλα μου!!!!!!!:D

Αμην!!!!!!

Στις ομορφιες μας;)!!!!!!!!!!!!

Με το καλο να περασουν οι μερες να κανεις το σκρατσιν σου!!!!!Σαν θεραπεια ομορφιας ακουγετε;)Να τα παιρνουμε με θετικη σκεψη ,να τους κλεινουμε το ματι και οοοολα θα πανε κατ'ευχην!!!!!!:D

Ααααααααα και μην ξεχναμε να χαμογελαααααμε !!!!!!!:D

Οσο και οποτε θελουμε,ακομα και μια σταλα κανει την δουλεια της!!!!!!;)

χα θεραπεια ομορφιας ε??? Γελαω!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια μου. Τι κάνετε; Καλή αρχή Αννουλα. Την Κυριακή κάναμε την εμβρυομεταφορά και βάλαμε τρία τελικά. Το ένα άριστο και τα άλλα δύο πολύ καλά. Δεν μας έμεινε κανένα για επόμενη φορά και αυτό με εχει αγχώσει πολύ. Αύριο θα κάνω οιστραδιολη και προγεστερονη για να δούμε αν θα αυξήσουμε τα φάρμακα και την άλλη Πέμπτη χοριακή. Ομολογώ ότι η δεύτερη φορά μου φαίνεται πιο δύσκολη.

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε;

Οιστραδιολη κ προγεστερονη τις μετραμε κ μετα την εμβρυομεταφορα???? Εμενα με τα την Ετ με εστειλαν να ξαπλαρω κ μου ειπαν ποτε να κανω χοριακη..... Μαζευω πληροφοριες για να ξερω!
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια μου. Τι κάνετε; Καλή αρχή Αννουλα. Την Κυριακή κάναμε την εμβρυομεταφορά και βάλαμε τρία τελικά. Το ένα άριστο και τα άλλα δύο πολύ καλά. Δεν μας έμεινε κανένα για επόμενη φορά και αυτό με εχει αγχώσει πολύ. Αύριο θα κάνω οιστραδιολη και προγεστερονη για να δούμε αν θα αυξήσουμε τα φάρμακα και την άλλη Πέμπτη χοριακή. Ομολογώ ότι η δεύτερη φορά μου φαίνεται πιο δύσκολη.

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε;

Καλοστεριωτα κοριτσι μου!!!!!!

Τωρα να μην σκεφτεσαι τι δεν εγινε αλλα τα γλυκα πλασματακια που εχεις στην κοιλιτσα σου!!!!!!;)

Η χοριακη σου ειναι δηλαδη για 24/09?

Να ξερω για να το αλλαξω στην λιστα!!!!!

Ευχαριστουμε πολυ για τις ευχουλες κοριτσι μου!!!!!!

Με το καλο να γεμισουμε τερααααστιες χοριακες και τελειομηνες εγκυμοσυνες!!!!!!:D

Σας το ειπα ,μας βλεπω εγκυουλες με λιγους μηνες διαφορα!!!!!!!!:D

Χ-Α-Μ-Ο-Γ-Ε-Λ-Ο:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...