Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια μου καλησπερα!!!!

Εχω μονοπωλησει το ενδιαφερον τις τελευταιες ημερες με την αναζητηση φαρμακων και δε μου αρεσει αυτο.

Αν αναφερομαι ειναι επειδη θελω πραγματικα δημοσιως να ευχαριστησω οοοολα τα κοριτσια για το ενδιαφερον,την αγαπη,το νοιαξιμο και πολλα αλλα συναισθηματα που ενιωσα και ειλικρινα εχω συγκινηθει οσο δεν περιγραφεται.

Οπως φαινεται,μαλλον θα καταφερουμε να μαζεψουμε των καταλληλο αριθμο για αυτη τουλαχιστον την προσπαθεια και εχει ο Θεος για την επομενη.

Μας λειπουν 2 κουτια μενοπουρ των 1200 μοναδων το καθενα.

Αυτα με τα δικα μας.

Εσεις τα δικα σας?????

Για πειτε να γεμισει ευχαααααριστα αυτη η ενοτητα!!!!!!!:D

Εχω και μια λιστα να ενημερωσω;)

Καλο ξημερωμα!!!!!!!:D

Σμαααααατς


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Σου έχουν απαντήσει κορίτσια με προσωπικό μήνυμα για τα φάρμακα στο παρεντς! Το ειδες;;;;

Καλημερα μαγισσουλα!!!!

Το ειδα και εχουμε επικοινωνησει!!!!:D

Ευχαριστω πολυ μαγισσουλα μου!!!!!

Εσυ και η Ντεκουλα το τελευατιο διαστημα ολο αγγελιοφοροι καλων ειδησεων ειστε;)

Αντε και στις ανακοινωσεις θετικων τερααααστιων χοριακων και αναγγελιων γεννησεων!!!!!!!:D

Δεν θελω τιποτα λιγοτερο για αυτη την ομαδα και καθε ομαδα που εχει δημιουργηθει!!!!!

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!

Ειπα.....δεν ειπα.....πφφφφφφ

Ειμαι πολυ συγκινημενη ειλικρινα!!!!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Οπως με νοιωσατε ,ετσι και εγω νοιωθω απεριοριστη ευγνωμοσυνη και θελω να αναφερω ενα προς ενα καθε κοριτσι που συνεβαλε στο να εχουμε την δυνατοτητα να ελπιζουμε στο ονειρο μας,να το κοιταμε καταματα και να μην κολλαμε σε πρακτικα ζητηματα.Ειναι το λιγοτερο που μπορω προς το παρον να κανω!!!

Island1 μου για μια ακομα φορα ενα τεραααστιο δημοσιο ευχαριστω γιατι χωρις την δικη σου παροτρυνση ακομα θα ειχα μεινει στην σκεψη.

Ευτυχια μου(ονομα και πραγμα),απο καρδιας τεραααστιο ευχαριστω!!!!

Melpomeni2 μου,ευχαριστω απο καρδιας,να χαιρεσαι τα μωρακια σου!!!!!

natalia81μου,ευχαριστω απο καρδιας!!!!!!!

lova μου,ευχαριστω απο καρδιας!!!!!!

littlestar μου ,ευχαριστω απο καρδιας!!!

Ενα ιδιαιτερο ευχαριστω σε καθε κοριτσι ξεχωριστα

Εβελινακι μου

Dekoglo μου

YOTOU μου

oikonomia μου

zamia μου

enseignanteμου

rose1981 μου

17 μαρτη 2015 μου

Josephine μου

foroulina μου

mhtraμου

Didi89 μου

Konsta15 μου

vanzμου

ele


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

elenakith μου

Loio μου

Elektra_Gr μου

lollipop'86 μου

μαγισσα μου

vespa μου

anel80 μου

eir&alex μου

lover bird μου

Συγγνωμη προκαταβολικα αν ξεχασα καποιο κοριτσι,ειναι αθελα μου.

Μια προς μια ενα τεραααααστιο ευχαριστω για τις στιγμες που μεινατε διπλα μου,γιατι καθε προσπαθεια ειναι ιδιαιτερη και εχει πολυ συναισθημα.

Με κανατε να νοιωσω πως δεν ειμαι μονη σε ολο αυτο!!!!

Και παροτι ειναι απιστευτη δοκιμασια ,μου θυμησατε τι σημαινει νοιαζομαι,αισθανομαι,αγαπω και απειρα ακομα συναισθηματα που ακομα και τωρα με κανουν να δακρυζω και να συγκινουμαι!!!!

Σας ευχαριστω,τοσο απλα !!!!

Και μια συμβουλη.

Σας το λεει ενας ανθρωπος που δεν εχει ζητησει ποτε στην ζωξ0η του ουτε ενα κοκκο αμμου.

Τελικα ,αυτο που εισπρατει κανεις ειναι υπεροχο!!!!

Η δοκιμασια απο μονη της κρυβει σκληρες πτυχες.

Θεωρω οτι το να δεχτεις ειναι λυτρωτικο και φυσικα ακομα πιο λυτρωτικο να προσφερεις.

Μεσα στις επομενες ημερες θα γνωριζω τελικα ποσα φαρμακα θα εχουμε,οταν θα τα εχουμε στα χερια μας.

Δοξα το Θεο και την Παναγιτσα,και φυσικα οσα κοριτσια συνεδραμαν ,η προσπαθεια μας εχει προσφορο εδαφος!!!!!!!!!!

Πολυ συγκινουμαι!!!!!Συγχωρεστε με.

Για την επομενη προσπαθεια εχει ο Θεος.Για τον αλλο μηνα αν περισσευει σε καποιο κοριτσι παλι και αν δεν το στερηθει καποιο αλλο κοριτσι.

Μια ακομα συμβουλη,μην αποχωριζοσαστε ποτε το χαμογελο,εκεινο τραβαει τα ομορφα!!!!!!!

Ευχομαι καποια στιγμη να με αξιωσει ο Θεος να προσφερω τα διπλασια απο αυτα που μου προσφερατε και να νιωσω την λυτρωση απο την απεναντι πλευρα!!!!!

Βαθεια συγκινημενη!!!!!

Ευχαριστω απο καρδιας!!!!

Υ.Γ Συγγνωμη για το τεραστιο μηνυμα

Το ενιωσα και δε μπορουσα να πνιξω καμμια σκεψη ή λεξη.


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

elenakith μου

Loio μου

Elektra_Gr μου

lollipop'86 μου

μαγισσα μου

vespa μου

anel80 μου

eir&alex μου

lover bird μου

Συγγνωμη προκαταβολικα αν ξεχασα καποιο κοριτσι,ειναι αθελα μου.

Μια προς μια ενα τεραααααστιο ευχαριστω για τις στιγμες που μεινατε διπλα μου,γιατι καθε προσπαθεια ειναι ιδιαιτερη και εχει πολυ συναισθημα.

Με κανατε να νοιωσω πως δεν ειμαι μονη σε ολο αυτο!!!!

Και παροτι ειναι απιστευτη δοκιμασια ,μου θυμησατε τι σημαινει νοιαζομαι,αισθανομαι,αγαπω και απειρα ακομα συναισθηματα που ακομα και τωρα με κανουν να δακρυζω και να συγκινουμαι!!!!

Σας ευχαριστω,τοσο απλα !!!!

Και μια συμβουλη.

Σας το λεει ενας ανθρωπος που δεν εχει ζητησει ποτε στην ζωξ0η του ουτε ενα κοκκο αμμου.

Τελικα ,αυτο που εισπρατει κανεις ειναι υπεροχο!!!!

Η δοκιμασια απο μονη της κρυβει σκληρες πτυχες.

Θεωρω οτι το να δεχτεις ειναι λυτρωτικο και φυσικα ακομα πιο λυτρωτικο να προσφερεις.

Μεσα στις επομενες ημερες θα γνωριζω τελικα ποσα φαρμακα θα εχουμε,οταν θα τα εχουμε στα χερια μας.

Δοξα το Θεο και την Παναγιτσα,και φυσικα οσα κοριτσια συνεδραμαν ,η προσπαθεια μας εχει προσφορο εδαφος!!!!!!!!!!

Πολυ συγκινουμαι!!!!!Συγχωρεστε με.

Για την επομενη προσπαθεια εχει ο Θεος.Για τον αλλο μηνα αν περισσευει σε καποιο κοριτσι παλι και αν δεν το στερηθει καποιο αλλο κοριτσι.

Μια ακομα συμβουλη,μην αποχωριζοσαστε ποτε το χαμογελο,εκεινο τραβαει τα ομορφα!!!!!!!

Ευχομαι καποια στιγμη να με αξιωσει ο Θεος να προσφερω τα διπλασια απο αυτα που μου προσφερατε και να νιωσω την λυτρωση απο την απεναντι πλευρα!!!!!

Βαθεια συγκινημενη!!!!!

Ευχαριστω απο καρδιας!!!!

Υ.Γ Συγγνωμη για το τεραστιο μηνυμα

Το ενιωσα και δε μπορουσα να πνιξω καμμια σκεψη ή λεξη.

Πφφφ σταματά πια!! Θα συγκινήθω κι εγω.

Οντως ειναι υπέροχο να ξέρεις οτι κάποιοι σε σκέφτονται και ας ειναι κάι άγνωστοι.

Ειναι που όλες μοιραζόμαστε τα ιδια θέλω και τα ιδια ενδιαφέροντα. Εινσι αλήθεια οτι η μητρότητα η η προσπάθεια αυτής σε κάνει άλλον ανθρωπο. Ουφ Αννουλα μου σου ευχομαι καθε επιτυχία κοριτσάκι μου.

Και σε ολα τα κορίτσια που προσπαθούμε θα πω οτι ο επιμένουν νικά. Θα δικαιωθούμε!!!!


z1gep3.png
Link to comment
Share on other sites

Αννούλα μου αν ξανακούσω ευχαριστω θα βγω απο τη συζήτηση χαχαχα(θα παω σε αλλη )..οπως σου ειπα και ανεφερα κι εδω, εγω την υπογονιμοτητα μιου την αγαπάω..μου έχει δώσει σπουδαία μαθήματα...μου έχει δείξει όλα τα πρόσωπα των οικίων μου...είδα τον αντρα μου να με κραταει αγκαλια σαν το πιο πολυτιμο του, να μ αγαπάει για μενα για αυτο που ειμαι εγω οχι για να του κανω παιδιά,δοκιμασα την αγαπη του οταν ειχα νευρα και εκλαιγα...τα ηπιαμε ως το πρωι καθισμενοι στο χαλί μας ακουμπώντας στον καναπε πίνοντας απο το ιδιο μπουκαλι λέγοντας πως αισθανόμαστε για την αποτυχία μας...είδα "φίλους" να φευγουν απο τη ζωη μου και χαιρομαι για αυτο γιατι τους είδα να με κοιτουν με λυπηση..φιλες να μην μου λενε την εγκυμοσυνη τους μην νιωσω...ασχημα...Είδα ομως κι αλλους να ερχονται...σε αιθουσες αναμονης σε φαρμακεία σε φορουμ...εδω μέσα ακουμπησα την ψυχή μου..αν δεις προηγουμενες μου αναρτησεις θα καταλαβεις...οπως κι εγω καταλαβαινω την καθεμια σας..οχι απο αυτα που γραφεται αλλα απο αυτα πισω απο τις γραμμες...εχω κλαψει εδω με αποτυχιες αποβολες χωρισμους...ατυχες γεννες ...εχω πανηγυρισει με θετικα τεστ και υπεροχες γεννες..δεν χρειαζεται ευχαριστω...δες αυτο το βιντεο

http://www.nydailynews.com/news/world/video-tear-jerking-ad-shows-gift-giving-article-1.1458181

η χαρα ξαναγυριζει...παντα και το καλο οταν το προσφερεις..χωρις ευχαριστω λοιπον..

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα μου αν ξανακούσω ευχαριστω θα βγω απο τη συζήτηση χαχαχα(θα παω σε αλλη )..οπως σου ειπα και ανεφερα κι εδω, εγω την υπογονιμοτητα μιου την αγαπάω..μου έχει δώσει σπουδαία μαθήματα...μου έχει δείξει όλα τα πρόσωπα των οικίων μου...είδα τον αντρα μου να με κραταει αγκαλια σαν το πιο πολυτιμο του, να μ αγαπάει για μενα για αυτο που ειμαι εγω οχι για να του κανω παιδιά,δοκιμασα την αγαπη του οταν ειχα νευρα και εκλαιγα...τα ηπιαμε ως το πρωι καθισμενοι στο χαλί μας ακουμπώντας στον καναπε πίνοντας απο το ιδιο μπουκαλι λέγοντας πως αισθανόμαστε για την αποτυχία μας...είδα "φίλους" να φευγουν απο τη ζωη μου και χαιρομαι για αυτο γιατι τους είδα να με κοιτουν με λυπηση..φιλες να μην μου λενε την εγκυμοσυνη τους μην νιωσω...ασχημα...Είδα ομως κι αλλους να ερχονται...σε αιθουσες αναμονης σε φαρμακεία σε φορουμ...εδω μέσα ακουμπησα την ψυχή μου..αν δεις προηγουμενες μου αναρτησεις θα καταλαβεις...οπως κι εγω καταλαβαινω την καθεμια σας..οχι απο αυτα που γραφεται αλλα απο αυτα πισω απο τις γραμμες...εχω κλαψει εδω με αποτυχιες αποβολες χωρισμους...ατυχες γεννες ...εχω πανηγυρισει με θετικα τεστ και υπεροχες γεννες..δεν χρειαζεται ευχαριστω...δες αυτο το βιντεο

http://www.nydailynews.com/news/world/video-tear-jerking-ad-shows-gift-giving-article-1.1458181

η χαρα ξαναγυριζει...παντα και το καλο οταν το προσφερεις..χωρις ευχαριστω λοιπον..

Σσσσσσωραια!!!!!(εισαι ωραια δηλ.)! Οοοοοπως τα λες ομως!!!! Μα ακριβως......


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια. Τι μου κάνετε; Εγώ χθες γύρισα από Αθήνα και χθες κάναμε την ωοληψία. Πήραμε 36 ωάρια και σήμερα με πήραν και μου είπαν ότι γονιμοποιήθηκαν 21. Την Πέμπτη θα στείλουμε για βιοψία (δεν ξέρουμε πόσα) και το Σ/Κ εμβρυομεταφορά. Οπότε περιμένουμε τα νεότερα Πέμπτη μεσημέρι. Την θετική σας σκέψη κοριτσάκια μου.
Είναι αυτό που λενε εισαι πολυ μπροστα....πιο μοροστα και απο την επιστημη!!!! Χαχαχαχχαα....

Ενα θα σου πω: εμας οι γιατροι μας λενε πως εχουμε απο ιατρικής πλευράς μεγαλο επιστημονικό ενδιαφέρον σαν ζευγάρι ! Ετσι για να σε παρηγορήσω βρε αδερφέ.....όλη η σπανιότητα πανω μας!!!! Ειστε ξεχωριστοί ....πως να το κανουμε!!!!!

Χαχαχχαχαχα.....

Κουραγιο!!!!! Ολα θα πανε ΠΡΙΜΑ!

πολυ μου άρεσε η τριλογία.... και εκει να μεινει. Λοιπον η ιστορία με δυο λόγια, προσπαθουσαμε για λιγο καιρό και δεν τα καταφέρναμε (2013) και αρχισαμε τις εξετάσεις!!! (12/2013) πρώτο σοκ η κινητικότητα σπέρματος ηταν 5 % ούτε για σπερματέγχυνση ειπε ο γιατρός μόνο εξωσωματική, δευτερο σοκ η μια σαλπιγγα που δεν ηταν διαβατή και έτσι προχωρήσαμε σε εξωσωματική, με τα φάρμακα δεν ανταποκρινόμουν λόγω FSH 10.5, η αμη 0.34 αρα προωρη ωοθηκική ανεπάρκεια. Κάναμε προσπάθεια με λίγε ορμόνες και παίρναμε 2 εμβρυα τα βάζαμε αλλά τίποτα. Μετά με φυσικό κύκλο μαζεύαμε 3 έμβρυα και τα βάλαμε αλλά τίποτα και τώρα είπαμε να μαζέψουμε βλαστοκύστες (έχω 2 στην άκρη) και θα δουμε... Στο διάστημα μετά τις αποτυχίες ρύθμισα τον θυροειδή, αντίσταση στην ινσουλίνη, παίρνω κάποιες βιταμίνες, έκανα διαγνωστική λαπαροσκόπηση, υστεροσκόπηση, νκ, θρομβοφιλία κ.λ.π και συνεχίζω. Αυτά! ελπίζω να μην σας κούρασα. Πάντως προσπαθούμε και θα τα καταφέρουμε, αν τα παρατήσουμε σίγουρα δεν θα τα καταφέρουμε! (πσσσ τι είπα τώρα...) Φιλάκια
λοιπον ξεκιναω εγω με ιστορια...(παρακαλεισθε συνοπτικα για να θυμομαστε)

2011 παντρευομαι και αρχιζουμε προσπαθεια

2012 υστεροσαλπιγγογραφια και πρωτες εξετασεις

2013 2 σπερματεγχυσεις και αλλες εξετασεις

2014 1 σπερματεγχυση και ραντεβου για εξωσωματική

2015 1 εξωσωματικη με θεμα ΑΝΕΞΗΓΗΤΗ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ

και τωρα εχω εμβριομεταφορα...(3 εχω στην ακρη 2 θα βαλουμε)4 γυναικολογοι μαζι με τον εξωσωματικο και 2 αιματολογοι και 1 ενδοκρινολογος σηκωσαν τα χερια ψηλα...δεν ξερουν τι φταιει..προφανως κατι φταει αλλα ισως η επιστημη..δεν εχει φτασει ως εκει..

Καλημέρα!!! Εγώ στο Γ....ις ΑΘήνα Π...ος
Κοριτσια καλησπερα σας!!!

Καινουργια στο φορουμ και πηρα την πρωτοβουλια να ανοιξω ενοτητα!!!

Διαβαζοντας και παλαιοτερες αναρτησεις μελων ανακαλυπτω το ποσο νοιαξιμο υπαρχει αναμεσα σε "αγνωστα" προσωπα αλλα με κοινους στοχους!!!

Μεσα στον Σεπτεμβριο θα ξεκινησουμε τη νεα μας προσπαθεια.

Εχουμε κανει 3 προσπαθειες εκ των οποιων μια παλλινδρομη εγκυμοσυνη.

Ευχομαι αυτη η ενοτητα να γεμισει μονο χαρμοσυνες ανακοινωσεις για εγκυμοσυνες και γεννες!!!

Καλοριζικη η ενοτητα κοριτσια!!!

καλησπέρα μια αποτυχια κι εγω και παω για τα κρυοσυντηρημενα μου..λογικα θα ξεκινησω Σεπτεμβρη αλλα θα παει Οκτωβρη..καλη επιτυχια σε ολους
Καλημερα και απο εμενα!Καλοριζικο το θεματακι με θετικες χοριακες κοριτσια μου!Εγω τωρα περιμενω να αδιαθετησω για να βαλω τα κατεψυγμενα μου!!!!εχω ενα γιο 16 μηνων και ελπιζουμε σε αδερφακι!!!!καλη επιτυχια σε ολες μας!ααα να συμπληρωσω οτι πριν 2 χρονια ..παλι Σεπτεμβρης παλι ιδιες ημερομηνιες ..πετυχα τον γιο μου με εμβρυομεταφορα 3 βλαστοκυστεων!νομιζω οτι οντως ειναι τυχερος ο σεπτεμβρης!
Να μια κ εγω οι πιο πολλες με ξερετε από τα "συμπτώματα εμφύτευσης"' date=' κ εγω Σεπτεμβρη η Οκτωβρη παω με τα κατεψυγμένα μου... Καλοριζικο το θεματακι κ καλως ανταμώσαμε κ εδώ![/quote']
Έλα ρε κοριτσάκι αλήθεια;;;; Πας για το δεύτερο;;;;;; Τι καλαααααα!!!!! Με το καλοοοοοοο!!!!!! Ευχομαι να ειναι τυχερη η προσπαθεια σου!!!!! Χαρηκα τωρα λεμε!!!!!!

Καλη επιτυχία και στα υπολοιπα κοριτσια! Εγω τον Οκτώβρη θα κανω την 3ή προσπαθεια! Τωρα τον Σεπτέμβριο θα κανω σκρατσιν!

Ολες οι χοριακες να ειναι θετικές!!!!!!!!

Γειά σας και από μένα!!! Εύχομαι να είναι όντως τυχερός μήνας Σεπτέμβρη - τυχερό Φθινόπωρο 2015. Εγώ πάω για την 4η φορά μου και τυχερή ελπίζω. Μαζεύω με φυσικούς και μετά θα τα βάλω. Καλή συνέχεια σε όλες.
Γεια σας και από εμένα. Βάλτε και εμένα στην ομάδα του Σεπτεμβρίου. Ξεκίνησα τέλος Αυγούστου και τώρα έχω ξεκινήσει puregon και μετράω ωοθηλάκια. Σήμερα έκανα υπέρυχο και έχω σύνολο γύρω στα 30 αλλά δεν ξέρουμε ακόμα πόσα θα εξελιχθούν. Είναι η 2η εξωσωματική και νομίζω ότι το άγχος είναι πολύ περισσότερο. Τώρα την Πέμπτη πάλι υπέρυχο και οιστραδιόλη και βλέπουμε. Καλά αποτελέσματα να έχουμε όλες!!
Οπως με νοιωσατε ,ετσι και εγω νοιωθω απεριοριστη ευγνωμοσυνη και θελω να αναφερω ενα προς ενα καθε κοριτσι που συνεβαλε στο να εχουμε την δυνατοτητα να ελπιζουμε στο ονειρο μας,να το κοιταμε καταματα και να μην κολλαμε σε πρακτικα ζητηματα.Ειναι το λιγοτερο που μπορω προς το παρον να κανω!!!

Island1 μου για μια ακομα φορα ενα τεραααστιο δημοσιο ευχαριστω γιατι χωρις την δικη σου παροτρυνση ακομα θα ειχα μεινει στην σκεψη.

Ευτυχια μου(ονομα και πραγμα),απο καρδιας τεραααστιο ευχαριστω!!!!

Melpomeni2 μου,ευχαριστω απο καρδιας,να χαιρεσαι τα μωρακια σου!!!!!

natalia81μου,ευχαριστω απο καρδιας!!!!!!!

lova μου,ευχαριστω απο καρδιας!!!!!!

littlestar μου ,ευχαριστω απο καρδιας!!!

Ενα ιδιαιτερο ευχαριστω σε καθε κοριτσι ξεχωριστα

Εβελινακι μου

Dekoglo μου

YOTOU μου

oikonomia μου

zamia μου

enseignanteμου

rose1981 μου

17 μαρτη 2015 μου

Josephine μου

foroulina μου

mhtraμου

Didi89 μου

Konsta15 μου

vanzμου

ele

λοιπον εδω ειμαι και εγω...... μου αρεσε πααααρα πολυ ο τιτλος... μπραβο αννουλα για την πρωτοβουλια και συγχαρητηρια σε ολα τα κοριτσια για την συμπαρασταση στο ψαξιμο.... εμεινα αφωνη με το ταιμινγκ σας..... συγχωρεστε με που ειχα χαθει αυτον τον καιρο..

αννουλα και σ ολα τα κοριτσια μια απο καρδιας ευχη και απομενα....

και φυσικα ολες με θετικες χοριακες και γερα μωρακια τελειομηνα......😜🎆💍

αννουλα ειμαι 8η μερα του πιο ελπιδοφορου κυκλου μου..... με τελειο ενδομητριο μετα απο 3 μηνες σικλακουρ και μια τελεια προγεστερονη....

βρεθηκε δοτρια σε 10 μερες αλλα.....παρα λιγο το σαββατο να εδινε σπερμα ο συζυγος αλλα ειπαμε οχι (λογω του οτι δεν ταιριαζε η ομαδα αιματος της δοτριας και μενα καθολου) και θα περιμενουμε κατι καλυτερο για λιγες μερς ακομα... καθε εμποδιο για καλο ε; το ηθικο μου παρα πολυ ανεβασμενο.... ο συζυγος λιγο αγχος υπο ελεγχο ευτυχως....

σας στελνω πολλα φιλια


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οπως με νοιωσατε ,ετσι και εγω νοιωθω απεριοριστη ευγνωμοσυνη και θελω να αναφερω ενα προς ενα καθε κοριτσι που συνεβαλε στο να εχουμε την δυνατοτητα να ελπιζουμε στο ονειρο μας,να το κοιταμε καταματα και να μην κολλαμε σε πρακτικα ζητηματα.Ειναι το λιγοτερο που μπορω προς το παρον να κανω!!!

Island1 μου για μια ακομα φορα ενα τεραααστιο δημοσιο ευχαριστω γιατι χωρις την δικη σου παροτρυνση ακομα θα ειχα μεινει στην σκεψη.

Ευτυχια μου(ονομα και πραγμα),απο καρδιας τεραααστιο ευχαριστω!!!!

Melpomeni2 μου,ευχαριστω απο καρδιας,να χαιρεσαι τα μωρακια σου!!!!!

natalia81μου,ευχαριστω απο καρδιας!!!!!!!

lova μου,ευχαριστω απο καρδιας!!!!!!

littlestar μου ,ευχαριστω απο καρδιας!!!

Ενα ιδιαιτερο ευχαριστω σε καθε κοριτσι ξεχωριστα

Εβελινακι μου

Dekoglo μου

YOTOU μου

oikonomia μου

zamia μου

enseignanteμου

rose1981 μου

17 μαρτη 2015 μου

Josephine μου

foroulina μου

mhtraμου

Didi89 μου

Konsta15 μου

vanzμου

ele

Αννούλα μου.....Ποσο χαίρομαι που σε νιώθω χαμογελαστή!!!! εύχομαι γλυκιά μου κοπέλα σύντομα να εχεις ++++...να πάνε όλα καλά και να μην ξαναμπείς στη διαδικασία της εξωσωματικής.

Να ξέρεις πως είναι πολύ σημαντικό να μιλάς για τη χαρά σου....τη λύπη σου και πάντα να εχεις μια απάντηση...μέσα απο αυτό το φόρουμ έμαθα και μαθαίνω πολλά.....και το πιο σημαντικό?? πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά!!! εεε Ντεκ έτσι μου λες πάντα!!! καθώς επίσης να επιμένουμε για να νικήσουμε όπως λέει συνέχεια η μαγγισουλα!!

σε φιλώ και εύχομαι κάθε ευτυχία!!!

(island τα λόγια σου στο πιο πάνω μήνυμα και το κουραγιο σου με άγγιξαν πολύ.....να είσαι πάντα καλά να χαίρεσαι τα παιδάκι σου.)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εδω ειμαι και εγω...... μου αρεσε πααααρα πολυ ο τιτλος... μπραβο αννουλα για την πρωτοβουλια και συγχαρητηρια σε ολα τα κοριτσια για την συμπαρασταση στο ψαξιμο.... εμεινα αφωνη με το ταιμινγκ σας..... συγχωρεστε με που ειχα χαθει αυτον τον καιρο..

αννουλα και σ ολα τα κοριτσια μια απο καρδιας ευχη και απομενα....

και φυσικα ολες με θετικες χοριακες και γερα μωρακια τελειομηνα......😜🎆💍

αννουλα ειμαι 8η μερα του πιο ελπιδοφορου κυκλου μου..... με τελειο ενδομητριο μετα απο 3 μηνες σικλακουρ και μια τελεια προγεστερονη....

βρεθηκε δοτρια σε 10 μερες αλλα.....παρα λιγο το σαββατο να εδινε σπερμα ο συζυγος αλλα ειπαμε οχι (λογω του οτι δεν ταιριαζε η ομαδα αιματος της δοτριας και μενα καθολου) και θα περιμενουμε κατι καλυτερο για λιγες μερς ακομα... καθε εμποδιο για καλο ε; το ηθικο μου παρα πολυ ανεβασμενο.... ο συζυγος λιγο αγχος υπο ελεγχο ευτυχως....

σας στελνω πολλα φιλια

Γύρισες με ομορφα νεα οποτε δεν σου κραταμε κακια που χάθηκες..... Χιχιχιχιχιιχι..... Φυσικα και καθε εμπόδιο για καλο!!!!! Το μωρακι ειναι στο δρομο και ερχεται!!!! Χαμος θα γινει λεμε!!!!! Ετοιμαστείτε να γκαστρωθουμε ολες !!!!! :wink:


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αννούλα μου.....Ποσο χαίρομαι που σε νιώθω χαμογελαστή!!!! εύχομαι γλυκιά μου κοπέλα σύντομα να εχεις ++++...να πάνε όλα καλά και να μην ξαναμπείς στη διαδικασία της εξωσωματικής.

Να ξέρεις πως είναι πολύ σημαντικό να μιλάς για τη χαρά σου....τη λύπη σου και πάντα να εχεις μια απάντηση...μέσα απο αυτό το φόρουμ έμαθα και μαθαίνω πολλά.....και το πιο σημαντικό?? πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά!!! εεε Ντεκ έτσι μου λες πάντα!!! καθώς επίσης να επιμένουμε για να νικήσουμε όπως λέει συνέχεια η μαγγισουλα!!

σε φιλώ και εύχομαι κάθε ευτυχία!!!

(island τα λόγια σου στο πιο πάνω μήνυμα και το κουραγιο σου με άγγιξαν πολύ.....να είσαι πάντα καλά να χαίρεσαι τα παιδάκι σου.)

Μα η επιτυχία ειναι μονοδρομος λεμε!!!!! Χιχιιχιχιχι.... :wink:


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...