Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

καλησπεριζω το παρεακι σας!!! καλη επιτυχια και καλη δυναμη ευχομαι σε ολες μας!!!

αννουλα μου μπηκα να σου πω οτι στο τοπικ μας μια κοπελα εγραψε οτι εχει καποια μενοπουρ. μπες να ριξεις μια ματια!

καληνυχτα σε οοοολα τα ομορφα κοριτσια και οπως λεει και η αννουλα χαμογελαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!

Ωραία νεα μας έφερες απο την διπλανή παρέα!!!! Μακαρι....!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπεριζω το παρεακι σας!!! καλη επιτυχια και καλη δυναμη ευχομαι σε ολες μας!!!

αννουλα μου μπηκα να σου πω οτι στο τοπικ μας μια κοπελα εγραψε οτι εχει καποια μενοπουρ. μπες να ριξεις μια ματια!

καληνυχτα σε οοοολα τα ομορφα κοριτσια και οπως λεει και η αννουλα χαμογελαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!

Ντεκ μου καλημεραααααα!!!!!!!

Τι ομορφα νεα μας φερνεις!!!!!!!

Φυσικα χαμογελαμε γιατι με το χαμογελο τραβαμε χαρεεεεεςςςς!!!!!

Καλημεραααααα σε οοοολα τα κοριτσια ,ευχομαι να μου ειστε καλα καιιιιιιι χαμογελαστες!!!!!

Αν σας πω,προυποθεση να βρεθουν τα φαρμακακια,οτι κανω σαν τρελη για να ξεκινησω τα τσιμπι-τσιμπι μου ,τι θα με πειτε??????:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Ωραία νεα μας έφερες απο την διπλανή παρέα!!!! Μακαρι....!!!!

Μαγισσουλα μου καλημέρα! Θέλω καταρχήν να πω οτι σε παρακιλουθω κατα καιρούς και εχω να δηλώσω οτι πολυ σε παω!!!!!

Ντεκ μου καλημεραααααα!!!!!!!

Τι ομορφα νεα μας φερνεις!!!!!!!

Φυσικα χαμογελαμε γιατι με το χαμογελο τραβαμε χαρεεεεεςςςς!!!!!

Καλημεραααααα σε οοοολα τα κοριτσια ,ευχομαι να μου ειστε καλα καιιιιιιι χαμογελαστες!!!!!

Αν σας πω,προυποθεση να βρεθουν τα φαρμακακια,οτι κανω σαν τρελη για να ξεκινησω τα τσιμπι-τσιμπι μου ,τι θα με πειτε??????:D

Αγάπη μολις σήμερα ειπε οτι τελικά δεν έχει μενοπουρ αλλα ενα άλλο φάρμακο. Ευχομαι να βρεις λύση κοριτσαρα μου!!!! Αν πέσει το μάτι μου κάπου αλλου θα σε ενημερώσω.


z1gep3.png
Link to comment
Share on other sites

Ντεκ μου καλημεραααααα!!!!!!!

Τι ομορφα νεα μας φερνεις!!!!!!!

Φυσικα χαμογελαμε γιατι με το χαμογελο τραβαμε χαρεεεεεςςςς!!!!!

Καλημεραααααα σε οοοολα τα κοριτσια ,ευχομαι να μου ειστε καλα καιιιιιιι χαμογελαστες!!!!!

Αν σας πω,προυποθεση να βρεθουν τα φαρμακακια,οτι κανω σαν τρελη για να ξεκινησω τα τσιμπι-τσιμπι μου ,τι θα με πειτε??????:D

Καλημέρα! Οποίος σε πει τρελη που ανυπομονείς για τις ενεσεις να τον στειλεις σε ψυχίατρο! Εχει προβλημα!!!! Χαχαχαχα....

Δεν θα τρελαθούμε εμεις!!!! Τους άλλους θα τρελανουμε!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαγισσουλα μου καλημέρα! Θέλω καταρχήν να πω οτι σε παρακιλουθω κατα καιρούς και εχω να δηλώσω οτι πολυ σε παω!!!!!

Αγάπη μολις σήμερα ειπε οτι τελικά δεν έχει μενοπουρ αλλα ενα άλλο φάρμακο. Ευχομαι να βρεις λύση κοριτσαρα μου!!!! Αν πέσει το μάτι μου κάπου αλλου θα σε ενημερώσω.

Χιχιχιιχιχιχι.....καλημερα!!!! Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς!!!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια. Αννούλα η αλήθεια ότι για τους φυσικούς θέλει γερά νεύρα γιατι μπορεί να μην το πάρεις, να μην γονιμοποιηθεί, να μην φτάσει σε βλαστοκύστη κ.λ.π. και ο χρόνος περνάει και τα χρήματα δεν είναι λίγα. Βέβαια μόνο η αναισθησία είναι επιπλέον τα υπόλοιπα χρήματα που δίνεις στις ωοληψίες αφαιρούνται από την τελική ολοκληρωμένη τιμή. Πάντως προκειμένου να μην χάσεις αυτόν τον μήνα μέχρι να βρεις τα φάρμακα (που θα τα βρεις, εδω οι κοπέλες είναι εκπληκτικές! και γουρλούδες!) δοκίμασε ένα φυσικό, αφού συμβουλευτείς τον γιατρό. Σε ποιο κέντρο είσαι?

Link to comment
Share on other sites

Μαγισσουλα μου καλημέρα! Θέλω καταρχήν να πω οτι σε παρακιλουθω κατα καιρούς και εχω να δηλώσω οτι πολυ σε παω!!!!!

Αγάπη μολις σήμερα ειπε οτι τελικά δεν έχει μενοπουρ αλλα ενα άλλο φάρμακο. Ευχομαι να βρεις λύση κοριτσαρα μου!!!! Αν πέσει το μάτι μου κάπου αλλου θα σε ενημερώσω.

Συμφωνω απολυτα με σχολιο Ντεκ για μαγισσουλα!!!

Μαγισουλα ειμαι και εγω φαν σου:tongue:

Συναγωνιστριαααααα!!!!!!

Ντεκ μου ,μιλησα με γιατρο ,μπορω να τις χρησιμοποιησω μου ειπε!!!

Ειπαμεεεεεε χαμογελαμεεεεε!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Οποίος σε πει τρελη που ανυπομονείς για τις ενεσεις να τον στειλεις σε ψυχίατρο! Εχει προβλημα!!!! Χαχαχαχα....

Δεν θα τρελαθούμε εμεις!!!! Τους άλλους θα τρελανουμε!!!!

Ειναι η 2η φορα στην "Ζωη στο τσιμπι-τσιμπι" που αισθανομαι χαραααααα!!!!:D

Η προηγουμενη ηταν οταν ημουν τρελη απο χαρα δηλαδη οταν ειχα μεινει εγκυος!!!!:D

Εκεινη τη φορα οταν ξεκινησα ενεσεις ημουν στην τρελη χαρα!!!!Λες και ηξερα:D

Τσιμπι τσιμπι!!!!!!;)

:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτα με σχολιο Ντεκ για μαγισσουλα!!!

Μαγισουλα ειμαι και εγω φαν σου:tongue:

Συναγωνιστριαααααα!!!!!!

Ντεκ μου ,μιλησα με γιατρο ,μπορω να τις χρησιμοποιησω μου ειπε!!!

Ειπαμεεεεεε χαμογελαμεεεεε!!!

Τέλεια νεα κοριτσάκι μου!!!!!! Μπράβοοοοοοο!!!


z1gep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειναι η 2η φορα στην "Ζωη στο τσιμπι-τσιμπι" που αισθανομαι χαραααααα!!!!:D

Η προηγουμενη ηταν οταν ημουν τρελη απο χαρα δηλαδη οταν ειχα μεινει εγκυος!!!!:D

Εκεινη τη φορα οταν ξεκινησα ενεσεις ημουν στην τρελη χαρα!!!!Λες και ηξερα:D

Τσιμπι τσιμπι!!!!!!;)

:D

Εγω και τις δυο φορές με την ιδια χαρα και την ιδια σιγουριά ξεκινησα! Και ελπιζω και τωρα με τα ιδια μυαλά πανω απο το κεφαλι να καταφέρω να παω! Ετσι για να λέω όταν τα καταφέρω ότι εγω το ηξερα απο την πρωτη στιγμη!!!! Χαχχαχαχααχα.....


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλύτερα να είμαστε αισιόδοξοι και χαμογελαστοί. Περνάει όμορφα ο χρόνος της αναμονής!!! Βρήκες τελικά Αννούλα ενέσεις? Να είσαι πάντα χαμογελαστή

Ευχαριστω Ανελακι μου!!!!!!!

Και για εσενα παντα τα ομορφοτερα!!!!!!!!!!

Αυτη η αναμονη ειναι υπεεεεροχη!!!!!!

Απλα πηρα αποφαση(καλλιο αργα παρα ποτε)πως με χαμογελο και υπομονη οοοοοολα ανθιζουν!!!!!!!!!!!:D

Με τις ενεσεις ,θεμα εχουμε για τις μενοπουρ γιατι ειναι ακριβες και θελουμε αρκετες.

Οι αλλες οπως μου εξηγησαν τα κοριτσια δεν ειναι μεγαλα τα κοστη αλλα πιστευω κατι θα βρεθει και για αυτες.

Ευχαριστω οοοολα τα κοριτσια για το ενδιαφερον!!!!!

Ειλικρινα δεν περιμενα τετοια στηριξη!!!!!

Ευχομαι να ερθει και η δικη μου σειρα καποια στιγμη να βοηθησω αντιστοιχα με οποιον τροπο μπορω!!!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...