Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

http://www.ivfforums.gr/ivf-journey/babytobe/item/588-10-tips-gonimotitas-pou-den-sou-proteinei-pote-o-giatros-sou

μαγισσουλα να μγιατι δεν πετυχε...τα χεις κανει ολα αυτα;;ε;;;πες;;;...εδω ειναι η λυση..οδηγος κυησεως..χαχα πρεπει να το διαβασετε να πεθανετε στα γελια

kale ola ta exo kani to sizitas?????? xaxaxaxa......


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

xaxaxa πηρες και ελεφαντα;;;εμενα μου καναν συσταση απο την πολυκατοικια οτι γεμισε η ταρατσα βρακια μου χαχαχαχαχαχαχα

ego meno se monokatikia ara den exo tetia provlimata!!!! xaxaxaxa.........o elefadas mou epiase ligo xoro ine i alithia ala......ooooli i kali xorane den lene????


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

με την προβοσκιδα πανω βρηκα πολλους αλλα ηθελε με την προβοσκιδα κατω...χαχαχαχα εχω πεθανει στα γελια με οτι γραφει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με τοσες καρδούλες και χαμόγελα σίγουρα θα έχουμε θετικά αποτελέσματα!

Πολύ γέλιο έριξα με το άρθρο και να φανταστείτε οτι κάποιοι τα κάνουν αυτά! οτι να 'ναι.

Τα βρακιά πρέπει να είναι χρησιμοποιημένα πρώτα ή όχι???

Link to comment
Share on other sites

island1----------------------❤τυχερη προσπαθεια με "παγωτακια":D

lollipop'86-----------------❤τυχερη ωοληψια 14/9/2015:D

μαγισσα--------------------❤τυχερο σκρατσιν:D

vespa------------------------❤τυχερη προσπαθεια με "παγωτακια":D

anel80----------------------❤τυχερη προσπαθεια με αυγουλακια απο φυσικο κυκλο:D

eir&alex--------------------❤τυχερη εμβρυομεταφορα 13/9/2015:D

annoula043--------------❤τυχερη εξωσωματικη:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

αδιαθετησα σημερα αντι για αυριο...θα παρω το κεντρο κ θα σας ενημερωσω για τα νεα...γενικα αρχιζω να μετραω μερες τωρα..με την ελπιδα να μην αδιαθετω τους επομενους μηνες..καλημερα

Link to comment
Share on other sites

Νησακι μου τελεια!!!!!η τελευταια περιοδος ειναι καλε!!!!!θα το δεις!!! bye bye πες της υποδεχομαι μωρακια σε λιγες μερες!! καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!φουλ αγχωμενη με ολα ειμαι!!!!!ενας κομπος στο στομαχι!!!μαλλον το αλλο Σαββατο εμβρυομεταφορα των ζουζουνιων μου!!ανυπομονω!!!φιλακια πολλα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο νησάκι μου! Να είναι η τελευταία περίοδος σου εύχομαι! Κι εγω σήμερα αδιαθέτησα! Περίμενα την Δευτέρα αλλά ήρθε σήμερα!

Lollipop με το καλό εύχομαι να τα δεχθείς!

Link to comment
Share on other sites

αδιαθετησα σημερα αντι για αυριο...θα παρω το κεντρο κ θα σας ενημερωσω για τα νεα...γενικα αρχιζω να μετραω μερες τωρα..με την ελπιδα να μην αδιαθετω τους επομενους μηνες..καλημερα

"Απόλαυσε" την γιατι ειναι η τελευταια περίοδος για πολλούς μηνες!!!!! :wink: καλη επιτυχία !!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Νησακι μου τελεια!!!!!η τελευταια περιοδος ειναι καλε!!!!!θα το δεις!!! bye bye πες της υποδεχομαι μωρακια σε λιγες μερες!! καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!φουλ αγχωμενη με ολα ειμαι!!!!!ενας κομπος στο στομαχι!!!μαλλον το αλλο Σαββατο εμβρυομεταφορα των ζουζουνιων μου!!ανυπομονω!!!φιλακια πολλα!!!!!

Ολα θα πανε καλα!!! Προσπαθησε να μην αγχώνεσαι και ολα θα πανε καλα!!!! Καλη εμβρυομεταφορα κοριτσακι μου!!!! Το δευτερο παιδακι σου ειναι στα σκαριά !!!!!!!!! :wink:


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

ζω για την ημερα που δεν θα αγοραζω σερβιετες χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα λοιπον με πηρε ο γιατρος...απο αυριο ηπαρινες και σικλακουρκαι απο τεταρτη την κορτιζονη...το Σαββατο θα παω για υπερηχο και αν ολα ειναι καλα θα δουμε ποτε η ωορυξια να προχωρησουμε....βημα βημα τα βλεπω τα πραγματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...