Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια πήρα τα αποτελέσματα από τον προεμφυτευτικο... 8 βλαστοκυστες δεν έχουμε καμία καλή, κοντεύω να τρελαθώ πραγματικά.. Ο γιατρός μου είπε μπορεί να είναι τυχαίο, σπάνιο μεν με τόσα έμβρυα... Μετράω κ 5 αποτυχημένες εμβρυομεταφορες... Ζήτησε να κάνουμε κ μια εξέταση fish στο σπέρμα κ να δούμε πως προχωράμε... Έτυχε σε καμία με τόσες βλαστοκυστες κ αποτυχίες να είναι τυχαίο κ να βρήκε υγιές έμβρυο μετά? 

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

μην ευχαριστεις..μακαρι να βγαλουμε ακρη.....μακαρι το προβλημα μας να χε να κανει μονο με υλη!!!εδω μεσα σε νιωθουν πιο πολυ απο ολους ολοι...δεν σε καταλαβαινουν σε νιωθουν...εχει διαφορα!!!!!οποτε μην ευχαριστεις..η μια γινεται πλατη της αλλαης για να σηκωθει οπως σου γραψα και ολες μαζι για να τα καταφερουμε..και εννοειεται οτι θα τα καταφερουμε...το ποτε μας απασχολει οχι το αν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μην ευχαριστεις..μακαρι να βγαλουμε ακρη.....μακαρι το προβλημα μας να χε να κανει μονο με υλη!!!εδω μεσα σε νιωθουν πιο πολυ απο ολους ολοι...δεν σε καταλαβαινουν σε νιωθουν...εχει διαφορα!!!!!οποτε μην ευχαριστεις..η μια γινεται πλατη της αλλαης για να σηκωθει οπως σου γραψα και ολες μαζι για να τα καταφερουμε..και εννοειεται οτι θα τα καταφερουμε...το ποτε μας απασχολει οχι το αν

ti orea pou ta les ke pooooooooooooooooooso dikio exis!!!!

anoula fisika ke den to apoxorizomaste to xamogelo mas!!! emena mia apo tis atakes mou ine pos "an xamogelas stin zoi,tha sou xamogelasi ke afti".....

xamogelame lipon!!!! stin xiroteri na arxisoume me tin epomeni periodo re koritsi an den vrethoun mexri ta mesa tou mina!!!!! min skas....tha vroume akri!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αννούλα μακάρι να βρεθούν σύντομα τα φάρμακα. τα menopur είναι ακριβά τα άλλα όχι τόσο. Οι cetrotide κοστίζουν 30 ευρώ η μία και η pregnyl γύρω στα 3. Ρώτησε πάλι στο κέντρο βάλε και στο forum parents συνήθως εκεί βάζουν. Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαγισουλα μου το ευχομαι...η μια κοπελα εχει κανει 4 προσπαθειες κι ακομα παλευει...κι η αλλη...(καθεσαι;;;;;)11 κι ακομα παλευει κι ομως βοηθουν οπως μπορουν..για αυτο καμια φορα λεω πως η υπογονιμοτητα μου ειναι ευλογια οχι καταρα..με εκανε καλυτερο ανθρωπο...και ξερω το σταυρο που σηκωνω...μακαριοι οσοι ξερουν το σταυρο τους..ο πατερας Παισιος παρακαλουσε να εμφανιστει ο καρκινος πανω του..για να ξερει το σταυρο του...γινομαστε καλυτεροι ανθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Εισαστε κοριτσια σπανια,τι αλλο ναπω .

Οτι αλλο και να πω θα ειναι τοσο λιγο.

Νησακι μου εχεις μηνυμα.

Βαθεια συγκινημενη για μια ακομαφορα.

Ευχαριστω απο τα βαθη της ψυχης μου.

Ειναι τοσο σπουδαιο να βοηθαει συνανθρωπος συνανθρωπο να παραμεινει το χαμογελο στα χειλη του!!!!!

Οτι και να πω εγω λοιπον μοιαζει μικρο

Να πω ενα ευχαριστω?μοιαζει τοσο λιγο.

Απλα αυτο θα ξαναπω.

Με κανετε και χαμογελω ακομα.

Νησακι μου ολα τα υπεροχα του κοσμου κοριτσι μου στο σπιτικο σας!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


anoula me to kedro milises??? den boroun na se voithisoun apo eki telika???? sto parents to egrapses gia ta farmaka e????

Μαγισσουλα μκυ μιλησα μα δεν υπαρχει κατι.

Ειναι και θεμα τυχης.

Να ειναι καποια κοπελα που τα δινει.

Να εχει πετυχει εγκυμοσυνη και να ταδινει

Ή να της περισσεψαν απο προσπαθεια

Δεν ξερω ,λεω τωρα

Και στο παρεντς το εγραψα.

Δεν υπαρχει κατι και απο εκει.

Σε ευχαριστω κοριτσι μου για το ενδιαφερον!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να βρήκαμε ένα κουτί από αυτα που θες....περιμενουμε νεότερα και συνεχιζουμε το ψάξιμο!

Να εισαι καλα κοριτσακι μου!!!

Τι αλλο να πω?

Ειλικρινα δεν εχω λογια


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα μακάρι να βρεθούν σύντομα τα φάρμακα. τα menopur είναι ακριβά τα άλλα όχι τόσο. Οι cetrotide κοστίζουν 30 ευρώ η μία και η pregnyl γύρω στα 3. Ρώτησε πάλι στο κέντρο βάλε και στο forum parents συνήθως εκεί βάζουν. Φιλάκια

Ανελ μου ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!

Ευχαριστω ποκυ για το ενδιαφερον.

Απο το κεντρο μου ειπαν αν εχουν κατι θα με ειδοποιησουν απλα δεν θελω να αγχωνομαι τελευταια στιγμη,δεν ειναι μακρια τα μεσα του μηνα.

Στο παρεντς το εβαλα,δεν εχω απαντησει,ποτε δεν ξερεις ομως.

Φιλακια κοριτσι μου!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

για να δουμε τι θα δουμε αυριο με τα τηλεφωνα..αλλιως ξαναπιανουμε δουλεια..μονο μη στεναχωριεσαι...η ψυχολογια ειναι το παν..θα βρουμε ακρη

Νησακι μου ,ενα δημοσιο τεραααστιο ευχαριστω!!!

Στο εγραψα προσωπικα θα το πω και δημοσια

Να σε χαιρονται οι γονεις σου κοριτσι μου ,τετοιο πλασμα που εισαι και εσυ με το καλο τα δικα σου μωρακια!!!!

Τα πολλα λογια ειναι φτωχια.

Ανεξαρτητου αποτελεσματος.

Μου χαρισες Ελπιδα και Ευτυχια;)

Φυσικα προς οοοολα τα κοριτσια μια προς μια ενα τερααααστιο ευχαριστω!!!

Μου θυμισατε τι σημαινει η ισχυς εν τη ενωση!!!;):lol:


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...