Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Η υπογονιμοτητα ενώνει και μας κάνει καλύτερους ανθρώπους!! Και σαν ζευγάρι σε ενώνει..είσαι μια γροθιά και η χαρά του άλλου είναι και δική σου! Έτσι ένιωσα και εγώ όταν έστειλα 5 γκοναλ σε μια κοπέλα στη Θεσσαλονίκη..την βοήθησα να φτάσει κοντά στο όνειρο της.δεν ξέρω τι έγινε τελικά απλά εγώ ένιωσα ευτυχισμένη κάνοντας τη εκείνη! Μπες και σε άλλα σαιτ γλυκιά μου..εγώ στο ma...and την βρήκα την κόπελα αυτή πριν δύο χρόνια! Εύχομαι από καρδιάς να πανε όλα καλά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Η υπογονιμοτητα ενώνει και μας κάνει καλύτερους ανθρώπους!! Και σαν ζευγάρι σε ενώνει..είσαι μια γροθιά και η χαρά του άλλου είναι και δική σου! Έτσι ένιωσα και εγώ όταν έστειλα 5 γκοναλ σε μια κοπέλα στη Θεσσαλονίκη..την βοήθησα να φτάσει κοντά στο όνειρο της.δεν ξέρω τι έγινε τελικά απλά εγώ ένιωσα ευτυχισμένη κάνοντας τη εκείνη! Μπες και σε άλλα σαιτ γλυκιά μου..εγώ στο ma...and την βρήκα την κόπελα αυτή πριν δύο χρόνια! Εύχομαι από καρδιάς να πανε όλα καλά!!!

Εχεις απολυτο δικιο Γλυφιτζουρακι μου!!!

Βαθεια ανθρωπινες καταστασεις!!!

Δοξα σοι!!!

Ευχαριστω κοριτσι μου και σε εσενα ο,τι καλυτερο!!!

Καλο ξημερωμα,καλη αυριανη κοριτσακια μου!!!

Σας ευχαριστω!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Τι μου κάνετε; Εγώ χθες γύρισα από Αθήνα και χθες κάναμε την ωοληψία. Πήραμε 36 ωάρια και σήμερα με πήραν και μου είπαν ότι γονιμοποιήθηκαν 21. Την Πέμπτη θα στείλουμε για βιοψία (δεν ξέρουμε πόσα) και το Σ/Κ εμβρυομεταφορά. Οπότε περιμένουμε τα νεότερα Πέμπτη μεσημέρι. Την θετική σας σκέψη κοριτσάκια μου.

Link to comment
Share on other sites

36???το λες και λιγο υπερδιεγερση...μηπως να κανεις ετ σε επομενο κυκλο;;ο γιατρος μου μου χε πει πανω απο 15 θα παμε σε επομενο...παντως τρωγε πολλα ασπραδια αυγων και κοτοπουλο να ξεπρηστεις...καλη επιτυχια μικρη μου!!!!!!!ολα θα πανε τελεια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Τι μου κάνετε; Εγώ χθες γύρισα από Αθήνα και χθες κάναμε την ωοληψία. Πήραμε 36 ωάρια και σήμερα με πήραν και μου είπαν ότι γονιμοποιήθηκαν 21. Την Πέμπτη θα στείλουμε για βιοψία (δεν ξέρουμε πόσα) και το Σ/Κ εμβρυομεταφορά. Οπότε περιμένουμε τα νεότερα Πέμπτη μεσημέρι. Την θετική σας σκέψη κοριτσάκια μου.

Καλησπέρα! Ασύλληπτος αριθμός ωαριων! Το μεγαλύτερο που εχω συναντήσει να αναφέρουν ειναι 32! Έσπασες το ρεκόρ νομιζω! Σιγουρα μεσα σε αυτα τα εμβρυακια ειναι τα αυριανά σου παιδάκια!!!! Με το καλο να τα δεχτεις λοιπον!

Και θα ζητούσα εμβρυομεταφορα σε αλλο κύκλο !

Ευχομαι ολα να πανε καλα και μαλιστα συντομα!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή γονιμοποίηση και καλή εμβρυομεταφορα!!! Αννουλα τι ενέσεις ψάχνεις? Γκοναλ ? Μπες στο φόρουμ που σου είπα κάποιες χαρίζουν είδα, βέβαια είναι από τον Μάρτιο η δημοσίευση δεν έχεις να χασειςνκατι να ρωτησεις

Link to comment
Share on other sites

Με συγκινησατε κοριτσια ειμαι γραφειο κ στο τσακ κρατιεμαι να μην κλαψω! Μακαρι να μπορουσα να βοηθησω κ εγω αλλα τα δικα μου ισα ισα με φτασανε.... Το κεντρο μου εδωσε τις τελευταιες δοσεις! ΕΙΡΗΝΗ τρωγε ασπραδια καλη ετ να εχεις!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπερα!!!

Χρονια Πολλα για τη σημερινη ξεχωριστη ημερα των Γενεθλιων της Παναγιας μας!!!

Ειρ μου συγχαρητηρια!!!!!!!

Με το καλο να μεταφερεται τα εμβρυακια σας!!!!!

Πολυ χαρηκα κοριτσι μου ,ολη η θετικη σκεψη κοντα σου!!!!

Τα νεοτερα μας!!!

Η αγαπη εκανε παλι το θαυμα της!!!

Βρεθηκαν τα φαρμακα πλην 2κουτια μενοπουρ.

Ενα τερααααστιο ευχαριστω και παλι λιγο μοιαζει!!!!

Μιλησα και με ντοκ.

Δεν εχουν κατι.

Μου ειχε μιλησει καποια στιγμη για βλαστοκυστες αλλα δεν εχω ξανακανει και δεν ειχα πολυκαταλαβει.Σημερα μου διευκρινησε πως επειδη δεν κανω πολλα ωαρια και εκεινος θελει να παει βλαστοκυστες θα χρειαστει 2 εξωσ.

Δλδ τα φαρμακα που μκυ ειχε γραψει αφορουν τη μια προσπαθεια.

Οποτε εμεινα λιγο στο ακουστικο εκανα τις προσθεσειςκαι τους πολλαπλασιασμους,μου κοπβκε η ανασα και κονυεψα να βουρκωσω.

Δεν ξερω,μια σκεφτομαι να τα παρατησω μια αισθανομαι το χτυπο των μωρων μας,αν τα ελεγα αλλου θα με περναγαν για τρελη,εσεις ξερω με νοιωθετε!!!!

Δεν μου αρεσει να γκρινιαζω ουτε να μονοπολω το ενδιαφερον,απλα ηθελα να πω το παραπονακι μου!!!!

Και φυσικα δε θα χασω το χαμογελο μου,παραμενει και θα παραμεινει καρφωμενο στα χειλη και σας ευχαριστω για οοοοοολα :D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Αα τώρα είδα θες μενοπουρ....θα ψάξω!

Γλυφιτζουρακι ευχαριστω κοριτσι μου για το ενδιαφερον!!!!

Να εισαι καλα και σε εσενα οτι καλυτερο!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου. Με τα αυγά έχω γίνει πολύ καλή φίλη. Τρώω πολλά από όταν ξεκίνησα και συνεχίζω ακόμα. Και κάθε μέρα κοτόπουλο και σήμερα μετά από πολλές μέρες μου είπε να φάω και ψάρι. Ακόμα δεν ξέρουμε σίγουρα για την ετ. Την Πέμπτη θα πάω να με δει και μετά θα αποφασίσουμε. Η αλήθεια και το περίεργο είναι ότι είμαι πολύ λίγο πρησμένη και δεν πονάω σχεδόν καθόλου. Μόνο χθες πονουσα και σήμερα δεν καταλαβαίνω τίποτα. Κοντεύω να βγάλω φτερά από τα πολλά ασπραδια και το κοτόπουλο αλλά εύχομαι τουλάχιστον αυτή την φορά να έχουμε καλύτερα αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

Αννουλα μην στεναχωριεσαι κατι θα βρεθει. Γιατι δεν κανεις φυσικους κυκλους να δοκιμασεις; συνηθως πανω απο 38 ειναι καλυτερα το ωαριο του φυσικου. Βεβαια θελει υπομονη να μαζευεις και μετα να τα βαζεις. Μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω κοριτσι μου.

Καλη μεταφορα ειρηνη!

Link to comment
Share on other sites

Αννουλα μην στεναχωριεσαι κατι θα βρεθει. Γιατι δεν κανεις φυσικους κυκλους να δοκιμασεις; συνηθως πανω απο 38 ειναι καλυτερα το ωαριο του φυσικου. Βεβαια θελει υπομονη να μαζευεις και μετα να τα βαζεις. Μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω κοριτσι μου.

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!

Ακομα και ο τροπος γραφης σου δειχνει ποσο με νοιωθεις!!!

Οσο για φυσικο ,το συζητησα με ντοκ,δεν συμφωνει.

Τον ανησυχει αν θα διατηρησω την υπομονη του μαζευω.


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου πως ειστε?

Για πειτε τα νεα σας!!!

Εμεις Θεου θελοντος ,αν μαζεψουμε τα φαρμακα(μας λειπουν μονο 2 κουτια μενοπουρ των 1200 το καθενα)ξεκιναμε οταν αδιαθετησω!!!

Ειπαμε,χαμογελαμεεεεεεε:D

Καλο ξημερωμα ζουζουνες!!:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

καλησπεριζω το παρεακι σας!!! καλη επιτυχια και καλη δυναμη ευχομαι σε ολες μας!!!

αννουλα μου μπηκα να σου πω οτι στο τοπικ μας μια κοπελα εγραψε οτι εχει καποια μενοπουρ. μπες να ριξεις μια ματια!

καληνυχτα σε οοοολα τα ομορφα κοριτσια και οπως λεει και η αννουλα χαμογελαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!


z1gep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...