Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

βάφτιση


artemida

Recommended Posts

γειά σας,

με λένε άρτεμις και είμαι καινούργια στο φορουμ. την κυριακή 27 ιουνίου βαφτίζουμε την κορούλα μας και είμαστε πάρα πολύ χαρούμενοι αλλά και αγχωμένοι μήπως έχουμε ξεχάσει κάτι ή μήπως κάτι πάει στραβά.παρ'όλα αυτά πιστεύω ότι είναι μια συγκινητική στιγμή για κάθε γονιό. ευχαριστώ για το χρόνο σας:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλοφωτιστη να είναι η κορούλα σας Αρτεμις. Να είσαστε όλοι σας καλά και πάντα υγιείς.

Δήμητρα τι ψάχνεις μήπως και μπορώ να σε βοηθήσω, μιας και τα έχω φρέσκα τα της βάφτισης, αφου βαφτίσαμε την Μελινα μας στις 19 Ιουνίου; Να σου πω εξ αρχής ότι τις μπομπο και τα προσκλητηρια τα έφτιαξα μόνη μου.


an1cF1X-O6k1210MDAwODM1ZHw0NDU0NTRkYXxIIGtvdW1waXRzYSBtYXMgZWluYWk.gif

Make your dreams come true!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

γειά σας κορίτσια!

στις 22 Αυγούστου βαφτίζεται η κόρη μου, Παναγιώτα! θα είναι 10,5 μηνών.

η όλη τελετή θα γίνει απλά, χωρίς τα γνωστά μπαλόνια, δώρα παιδιών, στολισμό κολυμπήθρας, βιβλίο ευχών, ....

πάντως είμαι πολύ χαρούμενη! συγκινούμαι στη σκέψη, η μικρή μου θα γίνει χριστιανόπουλο! ήδη την πηγαίνω στην εκκλησία, προς το τέλος προλαβαίνουμε, λόγω ύπνου μπουμπούς, αλλά την βλέπω που κοιτάζει τα πάντα με ενδιαφέρον, γουρλώνουμε ματάκια, κάνουμε χαμογελάκια στον κόσμο!

μακάρι όλα να πάνε κατ' ευχήν!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...