Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

prenatal vs mothercare


alexia92

Recommended Posts

γεια σας μανουλες...λοιπον εγω ψωνιζω απο prenatal οταν εμενα αθηνα ειχα κοντα μου megastore ειχα φιλικη σχεση με το προσωπικο οποτε οτι και να ηθελα με εξυπηρετουσαν αψογα.απο θεμα προσφορων νομιζω οτι εχει πολυ καλες τιμες.απο ρουχα για το μωρο,για τη μαμα, καροτσια κρεβατακια ρηλαξ τα παντα σε ποικιλια.στα mothercare δεν πηγα ποτε.ακουω ομως πολλες οτι ψωνιζεται απο εκει..για πειτε μου τη γνωμη σας και για τα 2..θα ηθελα να παω να δω και τα Mothercare.αν και χρονος δεν υπαρχει...επισης θα ηθελα να αναφερω πως την προικα του μωρου την πηρα απο Motherbaby εξαιρετικο σελτεδακια σεντονια κουβερτες σαλιαρες υπνοσακους εχει τα παντα σε τρομερες τιμες.


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα! Εγω ψωνιζω και απο τα δυο. Προσωπικα την ποιοτητα της Mothercare την θεωρω τελεια, εχω παρει και ρουχα και λευκα ειδη, με τα 500 πλυσιματα δεν παθανε τπτ! Αλλα για μενα ειναι λιγο ακριβα, ενω στα Prenatal στις εκπτωσεις βρισκεις καλες τιμες.

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν πηγα ποτε Mothercare.για κοριτσακια εχει καταπληκτικα ρουχα για αγορακια οχι και τοσο...ενω στα prenatal εχει και τελειες τιμες με την fc card και ποικιλια!


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Εγω ψωνιζω και απο τα δυο. Προσωπικα την ποιοτητα της Mothercare την θεωρω τελεια, εχω παρει και ρουχα και λευκα ειδη, με τα 500 πλυσιματα δεν παθανε τπτ! Αλλα για μενα ειναι λιγο ακριβα, ενω στα Prenatal στις εκπτωσεις βρισκεις καλες τιμες.

Καλησπέρα

Έχω και από τις 2 μάρκες κ είναι καλές.

Θα συμφωνήσω όμως με το σχόλιο για την τιμή στα Μ, με μία τροποποίηση, δεν είναι λίγο ακριβά, είναι πολύ ακριβά, καθώς ζούσα έξω και ψώνιζα από το κεντρικό Μ στο Λονδίνο με τιμές πάρα πολύ χαμηλές στις εκπτώσεις... τα ίδια πράγματα εδώ είχαν τριπλάσια τιμή. Νομίζω ότι η Μ λόγω της γενικής απερισκεψίας μας κ έλλειψης καταναλωτικής συνείδησης ΄χτύπαγε΄όσο-όσο ρούχα, εσώρουχα και άλλα είδη καθώς ήξερε πως ό,τι κ να κάνει, εμείς θα τα αγοράσουμε.

Αντίθετα, η P έχει λογικές τιμές ακόμη κ στα κανονικά της ενώ στις εκπτώσεις είναι πολύ ανταγωνιστικές κ συμφέρουν.

Από ποιότητα θεωρώ το βαμβακερό της Ρ κορυφαίο, γιατί είναι μαλακό, δεν τρίβεται ούτε είναι 'τσίτι' . Βέβαια για να είμαι δίκαιη και η Μ έχει καλής ποιότητας πράγματα, απλά στο βαμβακερό, βρίσκω το άλλο πιο μαλακό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...