Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Grey's Anatomy Fan Club


Recommended Posts

το έκαναν σαν δώρο η μέρεντιθ με τον ντέρεκ,λόγω αρρώστιας.

κι έτσι παντρεύτηκαν η ίζυ με τον καρεβ!!!

δαγκωτό σλόαν!!!!

κι εγώ στο κλάμπ κορίτσια!!

τι θα γίνει στον επόμενο κύκλο???

δεν με πειράζει να μάθω!!!

ποια έχει δει μέχρι τον 8ο??

να στείλει πμ αν δεν βαριέται!!

please!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 228
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ε ναι λοιπόν! Παντρεύτηκαν η ΄Ιζι με τον Άλεξ...σκέφτηκαν οι καλοί συνάδελφοι της ίζι ότι κατα βάθος αυτή άξιζε το νυφικό, τον στολισμό και όλο το concept του γάμου (που στην τελική η Μέρεντιθ δεν πολυέκανε κέφι) κι έτσι η Μέρεντιθ έγινε κουμπάρα!!!

Το θέμα είναι ότι μετά τον γάμο με πήρε κι εμένα ο ύπνος...Έγινε τίποτα συγκλονιστικό μετά?????

Link to comment
Share on other sites

Καλά, και η Μέρεντιθ με τον Ντέρεκ δε θα παντρευτούν?

ΦΑΜ, κι εγώ δεν είδα, με πήρε ο ύπνος, μόνο είδα την τελευταία σκηνή που είχε ξυρίσει η Ίζυ το κεφάλι. Για την ακρίβεια φορούσε ένα μαντήλι και ο Άλεξ της το έβγαλε και φάνηκε το ξυρισμένο κεφάλι. Της είπε "δεν το χρειάζεσαι αυτό", "η γυναίκα μου είναι σέξυ".

Και μετά έπεσαν υπότιτλοι, αν θυμάμαι καλά, εκτός κι αν πάλι με πήρε ο ύπνος και ξύπνησα στους υπότιτλους.:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ....Και γω fun φυσικα!

Δεν ξέρω πώς θα σας φανεί εγώ πάντως προτιμούσα τον Μπερκ....., αλλά πάειιιιιιιι!!!!!

Καθόλου δεν θα μας φανει!!!Μια απο τα ίδια!!!!!!!!!Μπεεεεεεεεεεεεεεεεερκκκκκκκκκκ!!!!!Αν διαβαζες στο παλιο τοπικ θα έβλεπες ότι είμαστε πολλες!!

[

Καλά, και η Μέρεντιθ με τον Ντέρεκ δε θα παντρευτούν?

ΦΑΜ, κι εγώ δεν είδα, με πήρε ο ύπνος, μόνο είδα την τελευταία σκηνή που είχε ξυρίσει η Ίζυ το κεφάλι. Για την ακρίβεια φορούσε ένα μαντήλι και ο Άλεξ της το έβγαλε και φάνηκε το ξυρισμένο κεφάλι. Της είπε "δεν το χρειάζεσαι αυτό", "η γυναίκα μου είναι σέξυ".

Και μετά έπεσαν υπότιτλοι, αν θυμάμαι καλά, εκτός κι αν πάλι με πήρε ο ύπνος και ξύπνησα στους υπότιτλους.:D:D:D

Ιόλη μου εκεί τελείωσε !!Αναμένουμε τωρα τα δύο τελευταία!!

Επεξεργάστηκαν by RENAH
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κλαημερα ....Και γω fun φυσικα!

Καθόλου δεν θα μας φανει!!!Μια απο τα ίδια!!!!!!!!!Μπεεεεεεεεεεεεεεεεερκκκκκκκκκκ!!!!!Αν διαβαζες στο παλιο τοπικ θα έβλεπες ότι είμαστε πολλες!!

Ζήτωωωωω!!!!

Δευτέρα και Τρίτη τα 2 τελευταία έτσι??? Και μετά...???

Link to comment
Share on other sites

στο ενατο επεισοδιο του εκτου κυκλου που επαιξε εχθες στην αμερικη και το κατεβασα αλλα δε το ειδα ακομα επιστρεφει η ιζι.τωρα δεν ξερω αν επιστρεφει γι να μεινει.αφηστε που εμφανιζεται μια γυναικα απο το παρελθον του χανκ και δουλευει κι αυτη στο νοσοκομειο!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το έκαναν σαν δώρο η μέρεντιθ με τον ντέρεκ,λόγω αρρώστιας.

κι έτσι παντρεύτηκαν η ίζυ με τον καρεβ!!!

δαγκωτό σλόαν!!!!

κι εγώ στο κλάμπ κορίτσια!!

τι θα γίνει στον επόμενο κύκλο???

δεν με πειράζει να μάθω!!!

ποια έχει δει μέχρι τον 8ο??

να στείλει πμ αν δεν βαριέται!!

please!!!

Μαλλον εννοεις 6ο Δεν υπαρχει 8ος μπορω να σου πω τι γινεται μεχρι και το 8 επεισοδιο του 6ου κυκλου οπου και εχει δειξει το ABC σιγουρα θελεις να μαθεις???

Ο αντεννα λογικα 6ο κυκλο θα βαλει η μετα τον Μαρτιο η στην επομενη σεζον.


wvPmp3.pngtt8d251.aspx
Link to comment
Share on other sites

στο ενατο επεισοδιο του εκτου κυκλου που επαιξε εχθες στην αμερικη και το κατεβασα αλλα δε το ειδα ακομα επιστρεφει η ιζι.τωρα δεν ξερω αν επιστρεφει γι να μεινει.αφηστε που εμφανιζεται μια γυναικα απο το παρελθον του χανκ και δουλευει κι αυτη στο νοσοκομειο!!!!

Σσσσσσσσσσσσσσσσττττττττττ!!!!!!!!!!!!!!

Δεν τα λέμε, αφήνουμε τις συμφορουμίτισες να τα δουν μόνες τους!!!!!!!!!:cool::cool:


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εννοεις 6ο Δεν υπαρχει 8ος μπορω να σου πω τι γινεται μεχρι και το 8 επεισοδιο του 6ου κυκλου οπου και εχει δειξει το ABC σιγουρα θελεις να μαθεις???

Ο αντεννα λογικα 6ο κυκλο θα βαλει η μετα τον Μαρτιο η στην επομενη σεζον.

Εγώ θέλω να μάθω...αν δεν βαριέσαι στείλε μου πμ, γιατί η πλειοψηφεία θέλει να μείνει με την αγωνία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...