Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Grey's Anatomy Fan Club


Recommended Posts

Κορίτσια κ εγώ φανατική .... είμαι στον 6ο κύκλο 8ο επεισόδιο σήμερα θα δω το 9ο....αλλά βλέποντας ξανά χθες το προτελευταιο επεισόδιο του 5ου κύκλου μου δημιουργηθηκαν κάποιες απορείες σε λεπτομέρειες γιατί δεν θυμάμαι τι γίνεται μετά κ με πήρε ο ύπνος κ δεν μου λύθηκαν κ επειδή βαργιέμαι να το ξαναβάζω να το δω πείτε μου....ο τζωρτζ είχε χειρουργείο μέχρι τις 6 κ θα παρουσιαζόταν την επόμενη μέρα στο στρατό κ ενώ συζητάνε πως θα του αλλάξουν γνώμη αυτός είναι ήδη τραυματισμένος έγινε κάτι κ δεν πήγε στο χειρουργειο???Εχω γενικά τις αμφιβολίες μου για το τι γίνεται τελικά με την περίπτωσή του....:rolleyes:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 228
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια!

κ εγω φαν της σειρας!συγκλονιστικο το χθεσινο επεισοδιο αλλα μου αφησε κ εμενα της ιδιες αποριες.απ οτι διαβασα εδω ομως πεθαινει ο george τελικα και ζει η ιζυ ε?

ξερετε ποτε θα προβληθει ο επομενος κυκλος?

θα δοκιμασω να το κατεβασω κ εγω απ το gamato αν τα καταφερω γιατι ειμαι ασχετη!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μια απορία για τις κοπέλες που έχουν δει το 8ο επεισόδιο του 6ου κύκλου. Ο ωραίος καινούριος την έπεσε στην Χριστίνα???? Μα καλά κατάλαβα????? Ελεος δλδ!!!:mad:


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μια απορία για τις κοπέλες που έχουν δει το 8ο επεισόδιο του 6ου κύκλου. Ο ωραίος καινούριος την έπεσε στην Χριστίνα???? Μα καλά κατάλαβα????? Ελεος δλδ!!!:mad:

Ναι χαχχαχα κ όμως έχω ακούσει στον περίγυρό μου ότι κάποιοι την βρίσκουν ωραία αυτή τη γυναίκα....ΕΛΕΟΣ!:tongue:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ έχω μια απορία για τις κοπέλες που έχουν δει το 8ο επεισόδιο του 6ου κύκλου. Ο ωραίος καινούριος την έπεσε στην Χριστίνα???? Μα καλά κατάλαβα????? Ελεος δλδ!!!:mad:

Ναι, την έπεσε σε μένα, πρόμπλεμ; :tongue:


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

μολις ειδα το 9 επεισοδιο!!!!

και περιμενω με αγωνια το 10 :D:D:D

αλλα μαλλον θα περιμενω και το 11 γιατι ενα επεισοδιο μου φανηκε πολυ λιγο!

ειιιι!κι εγω απο κει αλλα οταν γραφω greys anatomi μου βγαζει δεν εχει τορεντ εδω παλι χαζα κανω κι εκει?

θα γραψεισ greys anatomy στο τελος οχι i αλλα y


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

anna_ath ο τζωρτζ και καλά την ώρα που εφευγε απο το νοσοκομείο εσωσε μια κοπέλα που πήγε να την πατήσει το λεοφωρείο και πάτησε αυτόν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


anna_ath ο τζωρτζ και καλά την ώρα που εφευγε απο το νοσοκομείο εσωσε μια κοπέλα που πήγε να την πατήσει το λεοφωρείο και πάτησε αυτόν.

Ναι αυτό το θυμάμαι ΑΛΛΑ την ώρα που φέρανε το τραυματία ο τζωρτζ υποτίθεται είχε χειρουργείο....αχ θα βάλω να το ξαναδω να μου λυθεί η απορία!


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό το θυμάμαι ΑΛΛΑ την ώρα που φέρανε το τραυματία ο τζωρτζ υποτίθεται είχε χειρουργείο....αχ θα βάλω να το ξαναδω να μου λυθεί η απορία!

τον ειχε διωξει ο διευθηντης απο το πρωι για να περασει την ημερα με την μαμα του!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...