Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Έγινε αργά η εμφύτευση … συμβαίνει … μην ανησυχείς άδικα ! Ο θεός μαζί σου ! Να ριναι ευλογημένο ! Όλα καλα θα πάνε εχε πίστη ! 

      • Μου αρέσει 1

Grey's Anatomy Fan Club


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 228
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:rolleyes:έχω παραμείνει στο 8 επεισόδιο μάλλον το 9ο θα το δω παρέα με το 10ο:idea:

αλλά δεν πειράζει μέχρι την άλλη εβδομάδα έχω μαζεμένα 7 επεισόδια από

τον 3ο κύκλο του Private Practice για να περάσω την ώρα μου:cool:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια για βοηθήστε με λίγο που βρίσκεται τα καινούργια επεισόδεια? Να τα κατεβάσω και εγώ. Είμαι λίγο ασχετη:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά, ρε κορίτσια, τι ανατρεπτικό επεισόδιο ήταν αυτό σήμερα! Τζωρτζ και Ιζι πεθαίνουν; Καλά φαντάζομαι στον επόμενο κύκλο θα τους επαναφέρουν, αλλά το επεισόδιο σήμερα ήταν όλα τα λεφτά. Πολύ δραματικό. Ειδικά όταν συνειδητοποιούν ότι ο άγνωστος είναι ο Τζώρτζ! Αφήστε την τελευταία σκηνή με Ιζι και τζώρτζ στο ασανσέρ! Φοβερό. Αποζημιώθηκα για όλα τα προηγούμενα επεισόδια που ομολογώ δεν μου πολυάρεσαν.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλά, ρε κορίτσια, τι ανατρεπτικό επεισόδιο ήταν αυτό σήμερα! Τζωρτζ και Ιζι πεθαίνουν; Καλά φαντάζομαι στον επόμενο κύκλο θα τους επαναφέρουν, αλλά το επεισόδιο σήμερα ήταν όλα τα λεφτά. Πολύ δραματικό. Ειδικά όταν συνειδητοποιούν ότι ο άγνωστος είναι ο Τζώρτζ! Αφήστε την τελευταία σκηνή με Ιζι και τζώρτζ στο ασανσέρ! Φοβερό. Αποζημιώθηκα για όλα τα προηγούμενα επεισόδια που ομολογώ δεν μου πολυάρεσαν.

Όντως πολύ δυνατό επεισόδιο!!!!

Πάντως με τσαντίζει να με αφήνουν με τέτοιες απορίες, ξέροντας ότι δεν θα δω τη συνέχεια αύριο....

Πείτε, σας παρακαλώωωωωωωωωω...ζει η Ίζυ και πεθαίνει ο Τζωρτζ????

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια για βοηθήστε με λίγο που βρίσκεται τα καινούργια επεισόδεια? Να τα κατεβάσω και εγώ. Είμαι λίγο ασχετη:confused:

Εγώ κατεβάζω από το gamato.info

Όντως πολύ δυνατό επεισόδιο!!!!

Πάντως με τσαντίζει να με αφήνουν με τέτοιες απορίες, ξέροντας ότι δεν θα δω τη συνέχεια αύριο....

Πείτε, σας παρακαλώωωωωωωωωω...ζει η Ίζυ και πεθαίνει ο Τζωρτζ????

Aκριβώς!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Το είδα το 9ο. Δεν ενθουσιάστικα..

Mια απο τα ιδια το περιμενα με πιο πολυ ιντριγκα! για να δουμε τελος εδβομαδας το 10 επεισοδιο τι μας επιφυλασει?

Kι εγω μεχρι στιγμης δεν εχω ενθουσιαστει με κανενα του 6ου κυκλου.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


.........Πείτε, σας παρακαλώωωωωωωωωω...ζει η Ίζυ και πεθαίνει ο Τζωρτζ????

Να το πούμε??? Εε κορίτσια? Η να την αφήσουμε με την αγωνία της. Δεν χαλάμε χατήρι στις εγκυούλες, ακριβώς όπως τα λες!!!

Τάρα, επειδή ρώτησες, χτες κατέβασα το 9 αλλά είδα το 8 γιατί δεν το είχα δει. Ελπίζω να αξίζει το 9, αν και όπως λένε εδώ τα κορίτσια δεν πολυτρελλάθηκαν.

Σήμερα θα το δω.


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

πληρωνω οσο οσο κανω baby sitting αλλαζω πανες σας κλεινω τραπεζι στα μπουζουκια πρωτον για να μου βρειτε απο το πρωτο επεισοδιο μεχρι το τελευταιο που εχει βγει αμερικη ασια οπου ναναι . δευτερον τι εγινε χτες ρε παιδια με πηρε ο υπνος? για αυτο δε πληρωνω τιποτα...... χχαχαχαχαχαχαχαχα


b1Iqp2.png

PnR7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...