Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Natasa24 είπε:

      kalispera kopeles .. eimai ligo se apognosi .. me ton sintrofo mu prospathoume 2 xronia kai 2 mines ... olo afto to diastima piga se polous ginekologous gia na paro perisoteres gnomes gia to thema mas .. me emena einai ola kala kalo endomitrio kales othikes exo mono polikistikes p meta legomena ton giatro einai okay .. o antras m exei ena themataki me to spera .. kai prin liges meres pigame se ena giatro polli kalo kai mas ipe pos i moni mas lisi einai i eksosomatiki .. na simiothi oti prin 5 mines ixa kani mia spermatenxisi xoris apotelesma tora to thema einai na proxoriso me akoma mia spermatenxisi dipli dld na mu valoun 2 fores to sperma me diafora 2 meron i na arxiso na filao lefta kai na proxoriso me eksosomatiko .. gia spermatenxisi mu dini 20% kai gia eksosomatiki 68% me 70% gia ena thetiko test xoris na mu egκiite oti i egkimosini tha proxorisi fisika .. Den ksero re koritsia m exw kourasti polli niotho oti pote den tha apoxtiso to moraki m ... kai den ksero kiolas an thelw na proxoriso me eksosomatiki giati den einai kai fisiki methodos .. 

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

Grey's Anatomy Fan Club


Recommended Posts

Καλά το χθεσινό με την Άντισον δεν ήταν πολύ βαρετό;;;;;Εμένα δε μου άρεσε καθόλου.Κακή αντιγραφή και δεν παίζει και ένας Σλόαν μέσα να ανοίξει λίγο το μάτι μας!!!!!!!!!!!!!!!


an1cHjB0g410010NDc3MTRkfDQ1MzIwNjkyanBhfG15IGxpdHRsZSBhbmdlbCBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 228
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλά το χθεσινό με την Άντισον δεν ήταν πολύ βαρετό;;;;;Εμένα δε μου άρεσε καθόλου.Κακή αντιγραφή και δεν παίζει και ένας Σλόαν μέσα να ανοίξει λίγο το μάτι μας!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ έχω δει τον δεύτερο κύκλο σε συνδρομητικό κανάλι κ ήταν σαφέστατα καλύτερα τα επεισόδια....αλλά μωρέ κ αυτός που είχε φίλησει την Αντίσον καλός δεν είναι?;) Βασικά δεν μας βάζουν το prison break???? Εμένα εκεί το μάτι μου γουρλώνει! :-P

Επεξεργάστηκαν by anna_ath
Για να μην πω ότι μου τρέχουν τα σάλια!!!!

sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω δει τον δεύτερο κύκλο σε συνδρομητικό κανάλι κ ήταν σαφέστατα καλύτερα τα επεισόδια....αλλά μωρέ κ αυτός που είχε φίλησει την Αντίσον καλός δεν είναι?;) Βασικά δεν μας βάζουν το prison break???? Εμένα εκεί το μάτι μου γουρλώνει! :-P

Τί είπες τώρα!!!!!!!!!!!!!!!Το θυμήθηκα και φούντωσα η γυναίκα, και δεν κάνει στην κατάστασή μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


an1cHjB0g410010NDc3MTRkfDQ1MzIwNjkyanBhfG15IGxpdHRsZSBhbmdlbCBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το ψηλό παιδί με τα ωραία μάτια:P;) ?!?!?!? Καλός είναι αλλά εγώ εξακολουθώ να προτιμώ τον Άλεξ....
Να το αφήσεις κάτω αυτό το ενδιαφέρον, είναι ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!! Αχαχαχαχα σε πρόλαβα, κοίτα τα πόστ μου, τον είχα προλάβει!!!!!
αλλά μωρέ κ αυτός που είχε φίλησει την Αντίσον καλός δεν είναι?;) Βασικά δεν μας βάζουν το prison break???? Εμένα εκεί το μάτι μου γουρλώνει! :-P
Τί είπες τώρα!!!!!!!!!!!!!!!Το θυμήθηκα και φούντωσα η γυναίκα, και δεν κάνει στην κατάστασή μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τελικά οφθαλμόλουτρο κάνουμε ή παρακολουθούμε; χαχαχαχαχα

Εγώ έριξα κλάμμα με το πρόωρο μωρό στο 8ο επεισόδιο. Πολύ όμως!


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα koufetaki απο το gamato τα κατεβαζεις? να πατας και διπλα που εχει κατηγορια να πατας την tv και θα στα βγαλει μερικες φορες κολαει μου τα κανει και μενα απλα βγαινω και ξαναμπαινω!

αυτο το μπαινωβγαιμα δεν εκανα thanks;)


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, εσείς που κατεβάζετε από το gamato.info τι διαδικασία κάνατε?

Έχω κάνει εγγραφή αλλά δεν μπόρεσα να κατεβάσω.

Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται.

Μου είπε μια φίλη μου να εγκαταστήσω το πρόγραμμα μtorrent, το έβαλα (το κατέβασα από το google που το βρήκα ανάμεσα σε άλλα, δεν ξέρω αν έβαλα το σωστό), αλλά δεν ξέρω τι παίζει και δεν μου έπαιζε τα δύο πρώτα του 6ου κύκλου που είχα κατεβάσει.

Μήπως κάποια μπορεί να με βοηθήσει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια, εσείς που κατεβάζετε από το gamato.info τι διαδικασία κάνατε?

Έχω κάνει εγγραφή αλλά δεν μπόρεσα να κατεβάσω.

Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται.

Μου είπε μια φίλη μου να εγκαταστήσω το πρόγραμμα μtorrent, το έβαλα (το κατέβασα από το google που το βρήκα ανάμεσα σε άλλα, δεν ξέρω αν έβαλα το σωστό), αλλά δεν ξέρω τι παίζει και δεν μου έπαιζε τα δύο πρώτα του 6ου κύκλου που είχα κατεβάσει.

Μήπως κάποια μπορεί να με βοηθήσει?

Ιόλη, το μtorrent είναι το πρόγραμμα για να κατεβάζεις, όχι για να βλέπεις. Εγώ έχω αυτό, έχω και το download manager. Επιλέγεις που θέλεις να πηγαίνουν οι φάκελοι, για παράδειγμα στον σκληρό δίσκο D, και εκεί ανοίγει αυτόματα φάκελος με το αρχείο, όπου μπορείς να το δεις. Επίσης, δε μπορώ να τα παρακολουθήσω με το media player, γι αυτό έχω εγκαταστήσει και τα βλέπω από το VLC.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

bp-IOLH

Καλημερα μηπως φταινε τα επεισοδια και οχι εσυ? Πριν κατεβασεις κατι να κοιτας και τα σχολια που του αφηνουνε γιατι πολλες φορες δεν αξιζει τον κοπο να κατεβασεις κατι δεν ταιριαζουν οι υποτιτλοι,δεν εχει ηχο κτλ. Αν τα ξανακατεβασεις απο αλλον?

stellitsa1978

και εγω το 10 κατεβαζω και θα το δω μαλλον αυριο! Σημερα δε με βλεπω να προλαβω


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Eirini_Dr

καλησπερα θα κανεις αντιγραφh απο το αρχειο βιντεο το ονομα του πχ. greys anatomy και θα το κανεις επικολληση στους υποτιτλους κρατωντας μονο την καταληξη .srt τοτε θα παιζουν αυτοματα.

Ελπιζω να σε βοηθησα και οχι να σε μπερδεψα!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...