Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Grey's Anatomy Fan Club


Recommended Posts

μολις ειδα το 9 επεισοδιο!!!!

και περιμενω με αγωνια το 10 :D:D:D

αλλα μαλλον θα περιμενω και το 11 γιατι ενα επεισοδιο μου φανηκε πολυ λιγο!

θα γραψεισ greys anatomy στο τελος οχι i αλλα y

θα το κανω ευχαριστω:P


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 228
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ κατεβάζω από το gamato.info

TARA ευχαριστώ πολύ. Αν δεν είχαμε και εσένανε τι θα γινόμασταν:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Στο 9ο επιστρεφουν 2 απο τις πρωταγωνιστριες, μπαινει καινουριο ατομο στη σειρα, αγνωστο βεβαια για ποσο και ενας εκ των "δευτεραγωνιστων" παιρνει μια σημαντικη αποφαση, ηταν αρκετα πιο δυνατο επεισοδιο απο τα τελευταια. Ενιγουει... αντε να δουμε το 10...

Link to comment
Share on other sites

τον ειχε διωξει ο διευθηντης απο το πρωι για να περασει την ημερα με την μαμα του!

Μου το πε τελικά ο άντρας μου που συνέχισε να το βλέπει αφού κοιμήθηκα...:D Σήμερα έχει και private practise ωραία σειρούλα είναι κ αυτή :)


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κοριτσια μπηκα να κατεβασω τα επεισοδια αλλα δεν ξερω πια ειναι να κατεβασω,δηλαδη απο το χτεσινο και μετα που εδειξε στην τηλεοραση εγω πια σεζον και ποοιο επεισοδιο πρεπει να κατεβασω??help


:-D

Link to comment
Share on other sites

TARA ευχαριστώ πολύ. Αν δεν είχαμε και εσένανε τι θα γινόμασταν:tongue::tongue:

Θα το βρίσκατε κάποια στιγμή μόνες σας!:mrgreen:

Φιλάκια στον κούκλο σου!:D

βρε κοριτσια μπηκα να κατεβασω τα επεισοδια αλλα δεν ξερω πια ειναι να κατεβασω,δηλαδη απο το χτεσινο και μετα που εδειξε στην τηλεοραση εγω πια σεζον και ποοιο επεισοδιο πρεπει να κατεβασω??help

Θα κατεβάσεις από τον 6ο κύκλο, τα επεισόδια 1-9. Αυτά υπάρχουν μέχρι στιγμής.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα koufetaki απο το gamato τα κατεβαζεις? να πατας και διπλα που εχει κατηγορια να πατας την tv και θα στα βγαλει μερικες φορες κολαει μου τα κανει και μενα απλα βγαινω και ξαναμπαινω!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως βρήκα ένα ενδιαφέρον στον 6ο κύκλο εγώ :rolleyes:

Να το αφήσεις κάτω αυτό το ενδιαφέρον, είναι ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!! Αχαχαχαχα σε πρόλαβα, κοίτα τα πόστ μου, τον είχα προλάβει!!!!!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...