Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΝΙΚΟΛ ΜΑΣ!!!


Moments

Recommended Posts

Επιστροφή στο πάρεντς με πολλή συγκίνηση...για να κάνουμε αυτό που τόσα χρόνια περιμέναμε να κάνουμε. Να ανοίξουμε σαμπάνιες για τη Νικόλ μας!!!!:

Τι να πω; Είμαι πολύ συγκινημένη που ένας τεράστιος Γολγοθάς οδήγησε σε αυτή τη μέρα...Μια τόσο όμορφη μέρα που ξεκινά η ζωούλα σου σαν μανούλα Νικόλ μου...που ξεκινά η ζωούλα του μικρού μας!!!

Υγεία...χαρά...όμορφες στιγμές...αγάπη...

Στα εύχομαι μέσα από την ψυχή μου!!!


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το πιο τυχερο και ευλογημενο μωρακι εφτασε στην παρεα μας! Νομιζω ο κυκλος μας εκλεισε με το πιο ευχαριστο γεγονος!

Σας αγαπω πολυ!!!


Παναγία μου σε ευχαριστούμε!

EsnLp2.png

PmLSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νικακι μας γλυκο,να σας ζήσει και απο εδω ο μικρούλης σαςΕιμαστε όλες πολυ συγκινημένες που ειχε η περιπέτεια αυτη τέτοιο ωραιο τέλος.Δυο όμορφα ματάκια να σε κοιτάζουν με τέτοια λατρεία που ουτε το φαντάζεσαι..Σε φιλώ!!!


5oULp3.png

B2ZVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το πιο πολυπόθητο μωράκι της παρέας έφτασε! Η ηρωιδα μας τα κατάφερε!θυμάμαι που λέγαμε οτι θα έρθει αυτή η μερα!σίγουρα θα έρθει! Και να που ήρθε!

Ήρθε!!!!

Η νικολ μας ειναι στον 7ο ουρανό...και δε νομίζω ότι θα ξαναπροσγειωθει ποτε!

Η επιμονη σου και η δύναμη σου σε ανταμείβουν τώρα νικολ μου! Συγχαρητήρια ! Τώρα πια μόνο δάκρυα χαράς!!

Να μας ζησει!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...