Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ !!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 580
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Ελαφακι μου ειμαι σημερα στη 10 μερα διεγερσης ! ( Εχω την εντυπωση πως θα ειναι κ η τελευταια) αυριο εχω υπερηχο κ οιστραδιολη για να το επιβαιβεωσουμε !

Εντομεταξυ ρε κοριτσια, συγνωμη κιολας αλλα εχω παρα παρα πολλα υγρα ρε γμτ απο χτες !!! Λες να εσπασαν τα αυγα???? Τι στο καλο? Γιατι τοσα υγρα? Λες κ εχω ωορρηξια ενα πραγμα ! Εχε γουστο να παει χαμενος ο κυκλος ολος ! Αλλα την Δευτερα που με μετρησαν ηταν το μεγαλυτερο 15χλ. οποτε ειναι δυνατον να εσπασε κ να εχω τετοια υγρα??? ΑΑΑΑΑΑ!!!! Ελεος !!!!!! μεχρι να κανω τον αυριανο υπερηχο θα παω 15 εγκεφαλικα !!! Παω τωρα να δουλεψω, και απο αυριο αδεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελαφακι μου ειμαι σημερα στη 10 μερα διεγερσης ! ( Εχω την εντυπωση πως θα ειναι κ η τελευταια) αυριο εχω υπερηχο κ οιστραδιολη για να το επιβαιβεωσουμε !

Εντομεταξυ ρε κοριτσια, συγνωμη κιολας αλλα εχω παρα παρα πολλα υγρα ρε γμτ απο χτες !!! Λες να εσπασαν τα αυγα???? Τι στο καλο? Γιατι τοσα υγρα? Λες κ εχω ωορρηξια ενα πραγμα ! Εχε γουστο να παει χαμενος ο κυκλος ολος ! Αλλα την Δευτερα που με μετρησαν ηταν το μεγαλυτερο 15χλ. οποτε ειναι δυνατον να εσπασε κ να εχω τετοια υγρα??? ΑΑΑΑΑΑ!!!! Ελεος !!!!!! μεχρι να κανω τον αυριανο υπερηχο θα παω 15 εγκεφαλικα !!! Παω τωρα να δουλεψω, και απο αυριο αδεια!!!

Καλημέεερα!

Virgi μην ανησυχείς για αυτό! Και εγώ το είχα λίγο πριν την ωοληψία και έμπαινα εδώ και ρωτούσα ακριβώς το ίδιο! Είναι φυσιολογικό! κανένα αυγό δεν έσπασε :D! Χαλάρωσεεεεεε!


as1cM8UVM3D0000MDAyNzQ2ZHwzNTMyNjJkfG91ciBiYWJ5IGdpcmxzIGFyZQ.gif391223400111
Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανες Δομνίνα. Να πω και στο δικό μας φόρουμ εδώ τα νέα μου. Έγινε η εμβρυομεταφορά χθες, μου έβαλαν δύο έμβρυα και τώρα αναμονή και ξάπλαααα...

Ξεκούραση και αναμονή για τα ευχάριστα!! Καλή επιτυχία!!:D

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΤΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!

ΒΙΡΤΖΙ ΜΗ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΕΤΣΙ?

ΕΛΑΦΑΚΙ ΧΑΛΑΡΑ ΕΣΥ, ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ.

ΣΤΑ ΝΕΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ 34-25 ΚΑΙ 17 ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ. ΖΗΛΕΥΥΥΥΥΥΩΩΩΩΩΩ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΕΓΩ ΜΕ ΤΙΣ ΓΚΟΝΑΛ ΜΕ 6 ΑΥΓΑ ΗΜΟΥΝ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΑΙ ΕΒΑΖΑ ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ, ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡ 8 ΜΕΡΑ ΛΙΓΟ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ. ΚΑΙ ΕΞΑΨΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΛΙΓΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΖΕΣΤΗΣ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ, ΟΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΟΥΤΕ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΤΙ.


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάρες μου καλημέρα..!!! Βάλτε με και εμένα σε αναμονή χοριακής την 01/10/2010 μαζί με το γλυκό Ελαφάκι!! Σήμερα έκανα τελικά εμβρυομεταφορά με 3 γλυκούλικα εμβρυάκια βλαστοκύστες και τώρα ξεκούραση μέχρι την 2η παρασκευή...Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε όλα τα super duper κορίτσια της dream team..Φιλιά πολλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

Μπαίνω και εγώ στο club σας...Εγώ λογικά ηάω για οωληψία τη Παρασκευή, έχω μόνο 4 δυστυχώς αλλά ελπίζουμε ότι αυτή τη φορά θα πάμε καλά. Είναι η 6η μου προσπάθεια.Βάλτε με και εμένα στη λίστα σας!!

Καλημέρα κοριτσάκια... πήγα για τον υπέρηχο το πρωί...8η μερα σήμερα διέγερσης...δυστυχώς κι εγώ όπως και η Φωτεινούλα , μου βρήκαν μόνο 4 ...3 στην δεξιά μαζί με μια κύστη και 1 στην αριστερή...απορώ γιατί πονάει η αριστερή αφού έχει μόνο 1:confused:

Δεν μου αύξησε την δόση ...θα συνεχίσω μέχρι Δευτέρα που θα ξαναπάω με μισή arvecap το πρωί και γκονάλ το απόγευμα..μπας και βγει και κανένα άλλο...

Οιστραδιόλη πάλι δεν μου είπε να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

nickat .............. 2 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

elena74 ............3 ΘΑ ΔΟΥΜΕ

Δομνινα ....... ΧΟΡΙΑΚΗ 24/09

krok ................1 22-09 (περίπου )

virgi .................2 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

elafaki ..............2 Χοριακή 1.10.2010

ladida

fani2006

ΧΟΥΧΟΥΛΙΝΑ ......2

papaki* .............2

κουκου ..............1

eya1980 ..........1 ΧΟΡΙΑΚΗ 1/10

POULI ............... ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ

mema ................2.ΣΕ ΛΙΓΟ ΞΑΝΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

dinad ................1 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

Mara29 .................1 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

Babydream.............2 Χοριακή 30.9

Fotini7..................6 ΩΟΛΗΨΙΑ

Chryssaki...............1 29.9 Ξεκινά καταστολή!!!

Chemin..................2 Καταστολή!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου καλημέρα..!!! Βάλτε με και εμένα σε αναμονή χοριακής την 01/10/2010 μαζί με το γλυκό Ελαφάκι!! Σήμερα έκανα τελικά εμβρυομεταφορά με 3 γλυκούλικα εμβρυάκια βλαστοκύστες και τώρα ξεκούραση μέχρι την 2η παρασκευή...Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε όλα τα super duper κορίτσια της dream team..Φιλιά πολλά!!!

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΕΓΩ ΜΕ ΤΙΣ ΓΚΟΝΑΛ ΜΕ 6 ΑΥΓΑ ΗΜΟΥΝ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΑΙ ΕΒΑΖΑ ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ, ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡ 8 ΜΕΡΑ ΛΙΓΟ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ. ΚΑΙ ΕΞΑΨΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΛΙΓΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΖΕΣΤΗΣ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ, ΟΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΟΥΤΕ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΤΙ.

Εγώ 8η μέρα και δεν έχω απολύτως τίποτα...μάλλον επειδή είναι λίγα τα ωάρια...:|

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...