Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΝΕΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ 1950 ΓΡΑΜ. 33+1 ΣΗΜΕΡΑ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΛΕΙΨΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ Κ ΜΑΛΑΚΩΣΕ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ Μ ΕΠΕΒΑΛΕ ΠΛΗΡΗΣ ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ ΠΙΠΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ ΤΛΧ ΑΛΛΕΣ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΔΕΥΤΕΡΑ Κ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΝΑ ΕΛΕΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΣΤΟΛΗ. ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΙΑΣΕΙ Η ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΓΕΝΝΑΜΕ. Κ ΟΥΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΟΥΤΕ ΣΩΜΑΤΙΚΑ.

Ειρηνη μου ειναι λιγο νωρις αλλα εχει καλο βαρος κ ηδη διανυεις 32η εβδ.θα κανεις κ τις κορτιζονες κ θα ελπιζεις για το καλυτερο.εγω σου ευχομαι να αντεξεις κ 3 κ 4 κ 5 εβδ ακομη!αλλα ξαπλα καλη μου.εχεις ετοιμασει τα πραγματα της μπεμπας;απο δουλειες παρε βοηθεια μια φορα τη βδομαδα κ απλα κανονισε για φαγητο καθημερινα αλλα κ βοηθεια με τον μικρο.δ ξερω πως ειναι κ σαν παιδακι.αν καθεται πχ κοντα σου να παιξει.ας ειναι χαλια το σπιτι.δ γινεται να κανετε αυριο-μεθαυριο τις ενεσεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ρανια οσο μπορεις ηρεμησε..τι παθατε βρε κοριτσια ολες..;ανυπομονειτε να γεννησετε;καφε νοεμβριου ειμαστε κ ακομη εχουμε σεπτεμβρη..

Σκεψου οτι ηταν μια ασχημη μερα.αυριο θα ναι καλυτερα!ο μικρος πηγαινει ξανα σχολειο;

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΝΕΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ 1950 ΓΡΑΜ. 33+1 ΣΗΜΕΡΑ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΛΕΙΨΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ Κ ΜΑΛΑΚΩΣΕ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ Μ ΕΠΕΒΑΛΕ ΠΛΗΡΗΣ ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ ΠΙΠΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ ΤΛΧ ΑΛΛΕΣ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΔΕΥΤΕΡΑ Κ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΝΑ ΕΛΕΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΣΤΟΛΗ. ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΙΑΣΕΙ Η ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΓΕΝΝΑΜΕ. Κ ΟΥΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΟΥΤΕ ΣΩΜΑΤΙΚΑ.

Ειρηνη μου εγω το μονο που εχω στο μυαλο μου καπως και μου περνει το αγχος ειναι οτι μετα τις 30 βδομαδες ολα πανε καλα! Αφου τις περασες μη φοβασαι. Ευχομαι να τις περασεις τις 3 βδομαδες βρε κοριτσι μου. Κι εγω απορησα με τον γιατρο μου σημερα! Αφου εχουμε κι αλλα παιδακια πως θεωρουν οτι η ξεκουραση και η ακινησια ειναι τοσο ευκολη; Απορω παλιοτερα οι γυναικες που ειχαν 10 παιδια και δουλευαν στα ζωα και στα χωραφια πως σκατα τα εβγαζαν περα;


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρανια οσο μπορεις ηρεμησε..τι παθατε βρε κοριτσια ολες..;ανυπομονειτε να γεννησετε;καφε νοεμβριου ειμ τε κ ακομη εχουμε σεπτεμβρη..

Σκεψου οτι ηταν μια ασχημη μερα.αυριο θα ναι καλυτερα!ο μικρος πηγαινει ξανα σχολειο;

Τον εστειλα σημερα. Αυτο σκεφτομαι συνεχεια. Οτι ηταν μια πολυ ασχημη μερα! Την πεμπτη εχω doppler και ειμαι πολυ αγχωμενη. Απο πονακια εχω αλλα οχι τοσο χαλια οσο το μεσημερι. Ενιωθα λες και μου τραβανε την κοιλια απο μεσα! Εν τω μεταξυ εγω δεν εχω εμπειρια απο συσπασεις. Με τον μικρο μου δεν ειχα τιποτα!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΒΙΚΗ Μ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΙΟΣ Μ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗΡΟΥΛΗΣ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΛΕΠΤΟ ΑΥΤΟ Π ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΣΥΚΩΝΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ Τ ΝΑ ΤΟΝ ΝΤΥΝΩ ΝΑ Τ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΦΑΕΙ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΦΕΡΝΕΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ Μ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΞΑΠΛΩΝΩ Κ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΙΝΗΤΗ. ΒΑΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΟΜΩΣ ΠΛΥΜΕΝΑ Κ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ Κ ΣΙΔΕΡΩΜΕΝΑ. ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ Μ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΣΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΑΡΟΚΟ Π ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΧΟΥΦΤΑ ΧΑΠΙΑ.

ΡΑΝΙΑ Μ ΠΟΣΟ ΔΙΚΑΙΟ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ Π ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΞΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΚΩΝΟΜΑΙ Κ ΟΛΑ ΑΦΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ? ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΡΕΛΑ.

ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ ΑΓΧΩΝΕΤΑΙ Κ Μ ΤΟ ΜΕΤΑΔΙΔΕΙ Κ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΩΡΑ Κ ΘΑ ΠΑΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗ ΜΟΝΑΔΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΠΤΗΧΘΕΙ ΠΛΗΡΩΣ Κ ΕΣΥ ΕΓΧΕΙΡΗΣΜΕΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΕΣΑΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΤΛ ΚΤΛ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΝΕΟ ΤΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ 1950 ΓΡΑΜ. 33+1 ΣΗΜΕΡΑ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΛΕΙΨΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ Κ ΜΑΛΑΚΩΣΕ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ Μ ΕΠΕΒΑΛΕ ΠΛΗΡΗΣ ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ ΠΙΠΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ ΤΛΧ ΑΛΛΕΣ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΔΕΥΤΕΡΑ Κ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΝΑ ΕΛΕΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΣΤΟΛΗ. ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΙΑΣΕΙ Η ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΓΕΝΝΑΜΕ. Κ ΟΥΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΟΥΤΕ ΣΩΜΑΤΙΚΑ.

Ήρεμα και όχι άγχος. Το μωρό έχει πολύ καλό βάρος και είσαι σε καλές εβδομάδες. Εγώ θα σου έλεγα μονο να τον ρωτήσεις γιατί δε σου κάνει πιο νωρίς τις κορτιζονες?

Μην αγχωθεις καθόλου και αν νιώσεις ανασφάλεια για οτιδήποτε έλα πμ να τα πούμε οκ? περιμενω !!!

Μόνο ένα πράγμα να σκέφτεσαι,ας γκρεμίζεται το σπίτι γύρω σου εσύ στο κρεβάτι χαλαρά! !σε ενδιαφερει μόνο το μωρό τίποτα άλλο!!

Ρανια ΚΑΙ ΕΣΥ ήρεμα!άσε σκύλους γάτες κλπ και χαλάρωσε! !! Ακινησία και ξεκούραση κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Π ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΝΙΟΒΡΗ ΔΕΝ ΦΤΑΝΩ ΜΕ ΤΠΤ Κ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟΝ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΚΡΙΝΟΥΝ ΞΕΡΟΥΝ ΚΛΑΙΩ ΚΛΑΙΩ Κ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΔΙΑΙΞΕΔΟ. ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ Κ ΤΗΝ ΦΑΗΝΗ ΙΔΕΑ Η ΜΑΝΑ Μ ΝΑ Μ ΠΕΙ ΠΩΣ ΠΑΡΑΜΕΛΩ ΤΙΣ ΚΟΡΕΣ Μ Κ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ Κ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΜΟΝΗ Μ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Κ ΔΕΝ ΚΑΘΗΣΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΩΣ ΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΣΥΣΤΗΣΕ ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΕΓΩ ΚΟΛΟ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΩ ΓΙΑΝΑ ΜΗΝ ΝΟΙΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΜΕΛΗΜΕΝΕΣ ΤΛΣ ΣΑΣ ΤΡΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ Μ ΑΣΤΕ ΘΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΛΥΣΗ

Link to comment
Share on other sites

ΒΙΚΗ Μ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΙΟΣ Μ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗΡΟΥΛΗΣ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΛΕΠΤΟ ΑΥΤΟ Π ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΣΥΚΩΝΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ Τ ΝΑ ΤΟΝ ΝΤΥΝΩ ΝΑ Τ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΦΑΕΙ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΦΕΡΝΕΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ Μ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΞΑΠΛΩΝΩ Κ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΙΝΗΤΗ. ΒΑΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΟΜΩΣ ΠΛΥΜΕΝΑ Κ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ Κ ΣΙΔΕΡΩΜΕΝΑ. ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ Μ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΣΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΑΡΟΚΟ Π ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΧΟΥΦΤΑ ΧΑΠΙΑ.

ΡΑΝΙΑ Μ ΠΟΣΟ ΔΙΚΑΙΟ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ Π ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΞΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΚΩΝΟΜΑΙ Κ ΟΛΑ ΑΦΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ? ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΡΕΛΑ.

ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ ΑΓΧΩΝΕΤΑΙ Κ Μ ΤΟ ΜΕΤΑΔΙΔΕΙ Κ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΩΡΑ Κ ΘΑ ΠΑΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗ ΜΟΝΑΔΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΠΤΗΧΘΕΙ ΠΛΗΡΩΣ Κ ΕΣΥ ΕΓΧΕΙΡΗΣΜΕΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΕΣΑΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΤΛ ΚΤΛ

Δεν ξερω αν σε ηρεμει λιγο η σκεψη οτι αν κουφια η ωρα γεννησεις οσο να ναι εχεις πραγματα απο τον μικρο σου. Φτιαξε προχειρα και μια βαλιτσουλα. Κι εγω μετα το doppler θα ετοιμασω βαλιτσα. Το μωρο σου ειναι πληρως ανεπτυγμενο και αν γεννηθει πανω απο 2.5 κιλα δεν μπαινει στη μοναδα!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Π ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΝΙΟΒΡΗ ΔΕΝ ΦΤΑΝΩ ΜΕ ΤΠΤ Κ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟΝ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΚΡΙΝΟΥΝ ΞΕΡΟΥΝ ΚΛΑΙΩ ΚΛΑΙΩ Κ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΔΙΑΙΞΕΔΟ. ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ Κ ΤΗΝ ΦΑΗΝΗ ΙΔΕΑ Η ΜΑΝΑ Μ ΝΑ Μ ΠΕΙ ΠΩΣ ΠΑΡΑΜΕΛΩ ΤΙΣ ΚΟΡΕΣ Μ Κ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ Κ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΜΟΝΗ Μ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Κ ΔΕΝ ΚΑΘΗΣΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΩΣ ΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΣΥΣΤΗΣΕ ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΕΓΩ ΚΟΛΟ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΩ ΓΙΑΝΑ ΜΗΝ ΝΟΙΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΜΕΛΗΜΕΝΕΣ ΤΛΣ ΣΑΣ ΤΡΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ Μ ΑΣΤΕ ΘΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΛΥΣΗ

Τωρα θες να σε δειρω;;; Θες να σου πω για τη μανα μου που ηρθε να με βοηθησει το Σαββατο και απο το Σαββατο ειναι βαρια αρρωστη με συναχι και δεν σηκωνει ουτε το τηλεφωνο;;; Την επαιρνα σημερα και δεν απαντουσε! Ειρηνακι μου! Ειμαστε μονες μας. Πες στον αντρα σου να κραταει το αγχος του για τον εαυτο του, κι εσενα να σου δινει μονο εμψυχωση! Ολα καλα θα πανε! Ολες εδω ειμαστε!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ ΡΑΝΙΑ Μ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΩΡΑ Μ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΕΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΟΥΜΕ. ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΛΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Μ ΛΕΕΙ Κ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ. ΤΛΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Π Μ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΕΣΑΙ Κ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΧ ΡΑΝΙΑ Μ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΩΡΑ Μ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΕΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΟΥΜΕ. ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΛΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Μ ΛΕΕΙ Κ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ. ΤΛΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Π Μ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΕΣΑΙ Κ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ.

Σου εστειλα πμ. Ειμαστε διπλα σοτ!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα εμενα ο γιατρος μου πιστευει οτι δ παιρνω καν αγκαλια την κορη μου:D:!::lol: Κ αυτο προληπτικα λογω χαμηλου πλακουντα.αλλα προγεστερονη η μαγνησιο δ μου χει δωσει.ουτε ειδα ποτε αιμα.ουτε συσπασεις εχω(τουλ δ τις καταλαβαινω).ουτε στην πρωτη ειχα.μονο πονους περιοδου κ στο πρωτο κ στο δευτερο τριμηνο.ειδικα στο πρωτο.αλλα τοτε επαιρνα πολλα χαπια

Link to comment
Share on other sites

Μωρε ρανια μην ξανακολλησει..αλλα πρεπει κ συ να ξεκουραστεις

Οσο για παλια..αλλα χρονια,αλλες αντοχες.απλα στις μερες μας ενα μωρο 30εβδ εχει με τη βοηθεια της επιστημης ολες τις πιθανοτητες με το μερος του

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη μου πες του να μη σου τα λεει αυτα γτ κ το αγχος αυξανει τις συσπασεις.οπως κ τα χαδια στην κοιλια να ξερετε

Οσο για το μικρο εγω θα του φορουσα μια φορμουλα κ φανελακι για να μην αλλαζω καθε πρωι.θα χα παμπερς-μωρομαντηλα κ μια αλλαξια ρουχα στο κρεββατι κ αλλα τοσα στον καναπε.θα παιρνα κ τα παιχνιδια μαζι.εστω στο πατωμα να παιζετε.κ θα τον επαιρνα κ στο κρεβατι.το χειροτερο μου ειναι να τη μεταφερω κοιμισμενη(λογω βαρους)

Κ αυριο κιολας αν γινεται βρες μια κοπελα για βοηθεια

Link to comment
Share on other sites

Κ μενα το χει αυτο το κακο η μανα μου.βοηθαει αλλα καμια φορα δ προσεχει αυτα που λεει.ειδικα καλο λογο δ της παιρνεις.μη τα σκεφτεσαι κ στεναχωριεσαι.πανω απο ολα τα μωρα σου.ειμαι σιγουρη οτι κ τα μεγαλα σου δ εχουν παραπονο κ δ νιωθουν ετσι

Μακαρι να ειμασταν κοντα να σε βοηθουσα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...