Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ.

ΙΖΑΜΠΕΛΑ Μ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΜΙΑ ΕΝΕΣΗ ΣΤΙΣ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ Κ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ. ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ 1 ΜΕ 2 ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΦΟΥ ΠΙΝΩ ΤΑ ΤΟΚΟΛΥΤΙΚΑ Μ.

ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΣΥΚΩΘΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ Η ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΝΟΙΩΘΩ ΕΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΒΑΡΟΣ ΣΤΞ ΤΡΑΧΗΛΟ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ. ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΔΙΑΣΤΟΛΗ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Π ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ Κ ΤΑ ΛΕΜΕ Χ Χ Χ Χ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειρήνη πόσες κορτιζονες σου έκανε? Δε σου είπε να κάνεις και άλλη μετά από 24 ώρες?

Ηρέμησαν οι συσπάσεις?

Κορίτσια το μόνο μέλημα σας να ειναι να γεννηθούν τα μωρα σας γερά στην ώρα τους.το αν είναι φυσιολογικος η με καισαρική ο τοκετός το θεωρώ, εγώ προσωπικά,ανούσιο πλέον! Τους λόγους τους καταλαβαίνετε...

Στα φανταστικά νέα της ημέρας? ?

Πήγαμε στα κουνακια! !!αρχίσαμε κανονικά το τάισμα και είμαι τόσο μα τόσο ευτυχισμένη! !!

Τι τέλεια νεα izambella! Μπραβο στους γιατρους στους γονεις του και φυσικα στον ιδιο τον μπόμπιρα που απέδειξε οτι ειναι απο μωρο μαχητής! Αχ το γλυκο μου.

Αντε με το καλο να το πάρετε σπιτι του.


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!πως ειστε;εμεις εκδρομουλα στην αδερφη μου κ τα ξαδερφακια ειναι πολυ χαρουμενα.ο ξαδερφουλης μας ειναι 16μηνων κ παιζουν πολυ καλα μαζι!να δω πως θα την ξεκολλησουμε αυριο να γυρισουμε σπιτι..

Ιζαμπελλα τι ωραια νεα!αναπτυσσεται ταχυτατα το κοκορακι!με το καλο να τον παρετε κ σπιτι!

Ειρηνη οσο γινεται ξαπλα.καλο που μειωθηκαν οι συσπασεις.ποσο διαστολη ειχες;

Link to comment
Share on other sites

Ιζαμπέλα άντε με το καλό να περάσει ο καιρός να το πάρεις σπίτι σου τον μπέμπη σου!!!

Μάμα ελπίζω να γυρίσει, τώρα αν δεν γίνει δεν θα σκάσω, είτε με καισαρική είτε με φυσιολογικό το θέμα είναι να γεννηθεί γερό, τα υπόλοιπα δεν με απασχολούν. Σίγουρα θα ήθελα να ζήσω το μεγαλείο του φυσιολογικού αλλά δεν είναι στο χέρι μου.

Από δω και πέρα ξέρετε πόσο βάρος πρέπει να παίρνουν κάθε βδομάδα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΒΙΚΗ Μ ΕΙΧΑ 2 ΔΑΚΤ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΥΞΗΘΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΕΤΡΗΣΑΜΕ ΤΡΑΧΗΛΟ ΠΡΙΝ ΕΡΘΩ ΣΠΙΤΙ ΓΘΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΡΕΘΥΣΟΥΜΕ Κ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ.

ΙΖΑΜΠΕΛΑ Μ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΖΕΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ. ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΣΗ

Link to comment
Share on other sites

ΒΙΚΗ Μ ΕΙΧΑ 2 ΔΑΚΤ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΥΞΗΘΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΕΤΡΗΣΑΜΕ ΤΡΑΧΗΛΟ ΠΡΙΝ ΕΡΘΩ ΣΠΙΤΙ ΓΘΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΡΕΘΥΣΟΥΜΕ Κ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ.

ΙΖΑΜΠΕΛΑ Μ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΖΕΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ. ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΣΗ

Επηρεάζει κορίτσι μου Ναι,τουλαχιστον έτσι γνωρίζω με βάση τα λεγόμενα της μαιας και ότι έχω διαβάσει. Ρωτα και τη γιατρό σού. Εμενα απο την αρχή ο δικός μου μου το είχε απαγορεύσει,χλιαρό μου έλεγε!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου, καλημερα δυνατο μας αντρακι. Καλη βδομαδα να εχουμε! Εγω εχω αρχισει να μη μπορω ουτε στην καρεκλα να βολευτω. Ειμαι ηδη στα +12.5 και συνεχεια βλεπω στον υπνο μου οτι ειτε ειμαι με τον γιατρο μου ειτε οτι γενναω! Την παρασκευη επεσα κιολας, γυρισα και το ποδι μου οποτε μια χαρα! Ειχα ομως μια ομορφη κυριακη. 2.5 σχεδον χρονια μετα απο τον γιο μου και θυμηθηκα παλι πως ειναι να βγαινεις με τον αντρα σου χωρις αγχος. Μη φανταστειτε καπου ιδιαιτερα, σε βαπτιση, αλλα πολυ ομορφα!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.

ΙΖΑΜΠΕΛΑ Μ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΡΥΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΑΚΙ.

ΡΑΝΙΑ Μ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΑΧ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ Π ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ Π ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΜΑΣ. ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΒΡΕ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ, ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ Κ ΜΕΤΑ ΕΛΕΓΑ ΑΧ Π ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ Μ Μ ΛΕΙΠΕΙ.

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΓΙΟ Μ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΜΠΑΣ Κ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ Κ ΤΟΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Τ ΝΑ ΤΟΝ ΝΤΥΣΕΣ ΝΑ Τ ΚΑΝΕΙ Τ ΠΡΩΙΝΟ Τ. ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ Ε? ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΛ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ Π ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοιλιτσες,ιζαμπελλα κ κοκορακι!τι κανετε;

Ειρηνη εφοσον μειωθηκαν οι συσπασεις κ συνεχιζεις την ξαπλα λογικα τα 2εκ διαστολη μπορουν να κρατησουν αρκετες μερες.εφοσον θα χρειαστεις κ βοηθεια μετα με τα δυο μικρα να βρειτε μια κοπελα απο τωρα.

Ρανια περαστικα με το ποδι.κ γω χθες γλιστρησα κ πηρα μια τρομαρα..ευτυχως το εσωσα κ εκατσα στον πωπο.αλλιως παει η κοιλιτσα.αλλα κ μονο που θυμομουν στην προηγουμενη που εσπασα το ποδι..

Εμεις ειχαμε παει την ανοιξη 2φορες σινεμα κ αφησαμε τη μικρη.βεβαια ελεγα τον αντρα μου παλι εχουμε παρεα(το σπορακι)

Εγω ειμαι στα +14κ,ισως κ παραπανω.ευτυχως ομως ακομη κινουμαι ανετα.βεβαια στο ταξιδι 2,5ωρες κουραστηκα.τωρα θα κατσω πισω.μας περιμενει κ γενικη στο σπιτι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειρηνη μου μακαρι να σε ειχα κοντα και θα ερχομουν εγω να σε β οηθησω με τον μικρο. Αλλα μια γυναικα θα χρειαστει. Κι εγω το σκεφτομαι αλλα εχουμε πολυ θεμα με το οικονομικο. Κι εμε να θα μου λειψει η κοιλια παρολο που εχω Αρ χισει να σκεφτομαι τη στιγμη που θα γεννησω. Ασε που ακομα δεν εχω συμβιβαστει που εχω κορη! Χαχα!Βικυ μου μη μου λες για γενικη. Μολις εκατσα μετα απο 2.5 ωρες καθαρισμα. Ποναω παντου. Ευτυχως το ποδι β οηθαει, αλλα με τα σκυλια δεν μπορω να αφηνω διυλειες παρολο που τα εχω σχετικα περιορισμενα. Ταξιδια ακουω!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ ΡΕ ΒΙΚΗ Μ ΠΡΟΣΕΧΕ Κ ΕΣΥ ΕΥΤΥΧΩΣ Π ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΕΣ. ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ ΚΑΘΕ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ ΣΚΑΜΕ ΚΑΤΩ ΣΑΝ ΜΠΑΛΕΣ ΜΟΙΑΖΟΥΜΕ ΚΟΙΟΛΑΣ ΣΑΝ ΜΠΑΛΕΣ.

ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΑΣ Π ΕΙΝΑΙ?

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη μου μακαρι να σε ειχα κοντα και θα ερχομουν εγω να σε β οηθησω με τον μικρο. Αλλα μια γυναικα θα χρειαστει. Κι εγω το σκεφτομαι αλλα εχουμε πολυ θεμα με το οικονομικο. Κι εμε να θα μου λειψει η κοιλια παρολο που εχω Αρ χισει να σκεφτομαι τη στιγμη που θα γεννησω. Ασε που ακομα δεν εχω συμβιβαστει που εχω κορη! Χαχα!Βικυ μου μη μου λες για γενικη. Μολις εκατσα μετα απο 2.5 ωρες καθαρισμα. Ποναω παντου. Ευτυχως το ποδι β οηθαει, αλλα με τα σκυλια δεν μπορω να αφηνω διυλειες παρολο που τα εχω σχετικα περιορισμενα. Ταξιδια ακουω!

Α ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΙ ΔΙΚΕΣ Μ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΣΑΝ ΒΡΕΦΗ ΠΙΟ ΦΡΟΝΙΜΕΣ ΗΣΥΧΕΣ, ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΞΥΠΝΗΣΑΝ ΒΡΑΔΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΕΣ ΝΑΖΙΑΡΕΣ. ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΗ ΧΑΡΗ, ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ Μ ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ Κ ΑΣ ΜΕ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ Κ ΑΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΑ ΑΝΤΡΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.

Link to comment
Share on other sites

Α ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΡΑΝΙΑ 2.5 ΩΡΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ? ΑΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙ Μ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΕΣ Κ ΜΕΝΑ Π ΟΛΟΙ ΜΕ ΦΑΓΑΝΕ ΜΩΛΙΣ Μ ΣΥΝΑΙΒΕΙ ΑΥΤΟ Κ ΑΡΧΙΣΑΝ ΜΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΘΕΣΑΙ Κ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΑΡΙΖΖΙΣ ΚΤΛ ΚΤΛ Ε ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΟΣΑΣΤΑΝ ΕΣΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕ? ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΝΑΝ ΝΑ ΒΡΟΜΙΖΑΝ? ΝΑ ΑΦΗΝΑ ΤΟ ΓΙΟ Μ ΝΗΣΤΙΚΟ ΜΕ ΤΙΣ ΠΥΖΑΜΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ?

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΑΣΤΑ Κ ΕΣΥ ΜΗΝ Μ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ Κ ΛΥΣΗ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσομπεμπουλινια και καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!!

Εγω ημουν αρρωστη.σημερα ειμαιλιγο καλυτερα.τωρα ηρθα δουλειακαι εχω μεχρι βραδυ.

Ειρηνη μου ποσο χαρηκα που εισαι ακομη εγκυουλα.κατσε ξαπλα οσο γινεται να περασουν εστω 2-3 εβδομαδες ακομη.εκανα κ εγω τις ενεσεις.απο εκει ερχομαι.ο μπεμπης τεντωνεται τοσο στα πλαγια.τον νιωθω και ηρεμω.αλλα κουνιεται πολυ απο το πρωι σημερα!!!!!!

Οσο γιαονειρα ενα εχω να σας πω:εγω ειδα οτι γεννησα και μαλιστα κοριτσι.και να τα εχω παρει λεει ολα μπλε!χαχα.και να αναρωτιεμαι στον υπνο μου:μα καλα τοσους μηνες ηξερα οτι θα κανω μπεμπη!!!!οτι να ναι.το βραδυ παω τρεις τεσσερις φορες τουαλετα!κοιμαμαι πολυ ανησυχα.ο αντρας μου με ηχογραφησε κιολας που ροχαλιζα.χαμπαρι δεν πηρα!!!!!!!

:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...