Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Eίστε προληπτική ;


Taumataki

Recommended Posts

Καλημέρα!!!:D

Θα ήθελα να μάθω εάν είστε προληπτικές! Πιστεύετε στην γκαντεμιά ή στη γλωσσοφαγιά ; Σας έτυχε ποτέ κάτι που επιβεβαίωσε αυτή την ''πίστη'' σας ή σας έκανε να πιστέψετε σε αυτή ;


ZWE7p3.png

bg1140101.jpg

tt11cdcd.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω δυστυχως ειμαι....

αλλα το παλευω να μην με επηρεαζει.... βασικα, ηταν και ειναι, πολυ προληπτικος ο πατερας μου... (ειχε μαγαζι, και ξερετε... οι μαγαζατορες ειναι πολυ προληπτικοι... γουρια, ποδαρικα και τα σχετικα...)

θεωρω οτι ειναι χαζομαρα, δεν ειναι δυνατον να τα πιστευει ενας ανθρωπος... κι ομως... εγω συχνα κολλαω.............


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω δυστυχως ειμαι..

Πιστευω και στο ματι και στη γλωσσοφαγια...

Οχι σε σημειο να επηρεαζει τη ζωη μου αλλα οσο να 'ναι σκεφτομαι διαφορα και με ριχνουν ψυχολογικα..


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγω δυστυχως ειμαι..

Πιστευω και στο ματι και στη γλωσσοφαγια...

Οχι σε σημειο να επηρεαζει τη ζωη μου αλλα οσο να 'ναι σκεφτομαι διαφορα και με ριχνουν ψυχολογικα..

εγω δυστυχως ειμαι....

αλλα το παλευω να μην με επηρεαζει.... βασικα, ηταν και ειναι, πολυ προληπτικος ο πατερας μου... (ειχε μαγαζι, και ξερετε... οι μαγαζατορες ειναι πολυ προληπτικοι... γουρια, ποδαρικα και τα σχετικα...)

θεωρω οτι ειναι χαζομαρα, δεν ειναι δυνατον να τα πιστευει ενας ανθρωπος... κι ομως... εγω συχνα κολλαω.............

Έχετε κάποια παραδείγματα γκαντεμιάς ;


ZWE7p3.png

bg1140101.jpg

tt11cdcd.aspx

Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμενο παραδειγμα δεν εχω, οχι!

Απλα οταν θελω κατι να γινει πολυ και δεν το λεω "παραεξω" τοτε 100% εξακριβωμενο θα γινει χωρις απροοπτα.. Ενω οταν το λεω παντου, τοτε πολλες φορες κατι παει στραβα και ή που δεν θα γινει καθολου ή που για να γινει θα μου βγει η ψυχη.


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμενο παραδειγμα δεν εχω, οχι!

Απλα οταν θελω κατι να γινει πολυ και δεν το λεω "παραεξω" τοτε 100% εξακριβωμενο θα γινει χωρις απροοπτα.. Ενω οταν το λεω παντου, τοτε πολλες φορες κατι παει στραβα και ή που δεν θα γινει καθολου ή που για να γινει θα μου βγει η ψυχη.

ΑΧ, ναι! Αυτό ακριβώς!!!!!


ZWE7p3.png

bg1140101.jpg

tt11cdcd.aspx

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας σε όλους. Αυτό, ειδικά, που λέει η Φαίη1986 μου συμβαίνει κι εμένα. Όσο πιο πολύ ανακοινώνω τα μελλοντικά σχέδιά μας είτε είναι οικογενειακά είτε ατομικά τόσο πιο σίγουρο είναι ότι δε θα πραγματοποιηθούν.

Το ποδαρικό το πιστεύω κι εγώ. Έχω δε ,αρκετά παραδείγματα και με μήνες (το ποδαρικό της πρωτομηνιάς) και με χρονιές (ποδαρικό της πρωτοχρονιάς) που δεν πήγαν καθόλου καλά, εξαιτίας όπως πιστεύω εγώ του κακού ποδαρικού. Ίσως απλά να είμαι προκατειλημμένη, αλλά γιατί όταν μου κάνουν καλό ποδαρικό τότε δεν υπάρχουν προβλήματα - τουλάχιστον σοβαρά όπως υγεία, οικονομικά, τσακωμοί;

Αφήνω όμως άλλες προλήψεις έξω από τη ζωή μου. Ας πούμε αυτές με τις μαύρες γάτες, με τον παπά που θα δούμε πρωί, με το πέρασμα από την ανοιχτή σκάλα, το πάτημα του αλατιού και ό,τι άλλο λέει ο απλός κόσμος.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...