Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια κατι φιλοι μας περυσι το παιδακι τους επειδη αρρωστενε συχνα ηταν οσο τα δικα μας τωρα του εδιναν βασιλικο πολτο!

Έχει αποδειχτεί ότι είναι η πλουσιότερη υγιεινή τροφή της φύσης. Επιδρά θετικά στον μεταβολισμό, στην ανάπτυξη και τη μακροζωία.

Δείτε και εδώ:http://www.iatronet.gr/article.asp?art_id=5422


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Stone μην ανησυχεις και εμεις δεν εχουμε κανει καμια κινηση για γιογιο ακομη και δεν με αγχωνει εμενα προσωπικα το θεμα ..

Το εχω δρομολογησει να ξεκινησουμε προσπαθειες την Ανοιξη ..2 μηνες 3 μηνες 4 μηνες ..ε θα το μαθει καποια στιγμη ...

Και μολις τελειωσουμε με τα κακα , ξεκιναμε να κοψουμε και την πιπιλα...

Εμενα δυστυχως το ψαρι δεν του αρεσει σχεδον καθολου (πηρε απο την μαμα του..)


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες, stone με έχασες??

Προσπαθώ να μπω αρκετή ώρα στο φόρουμ και δεν μπορώ,

Βασιλικό πολτό βατραχάκι μου είναι κατά την δίκια μου γνώμη και έχω ακούσει ότι είναι λίγο δυνατό ειδικά για παιδάκια.

Εγώ κυνηγώ την μικρούλα μου, παρόλο που είναι πολύ καλό παιδάκι και ζημίες δεν κάνει, ειδικά το δέντρο με τα φωτάκια δεν το πείραξε καθόλου,,,δηλαδή τι να πειράξει φαίνετε δεν την έκανε και τόσο μεγάλη εντύπωση,,,:rolleyes::rolleyes::rolleyes::D:D:D

Έβγαλε και κυνόδοντα τα λεγόμενα μαστόδοντα και το πουλάκι μου ούτε που γκρινιάζει καθόλου όλο χαμόγελο είναι η αγαπούλα μου:D:D1852182musytxf9po.gif

Επεξεργάστηκαν by fotinipap
Link to comment
Share on other sites

Την πιπίλα την είχα ξεχάσει..Ευτυχώς όμως ο Αναστάσης τη θέλει μόνο για 1 λεπτό να κοιμηθεί και μετα τη φτύνει..Αλλά ακόμη και ετσι, πιστευω στην αρχή θα δυσκολευτούμε στον υπνό....

Καλώς την Φωτεινή μας!!! Η μικρούλα δεν τρελάθηκε με το δέντρο, ε;;Κάτσε να δει και τον Άγιο Βασίλη!! (Μια σε λέω κυρία και μια σκέτο Φωτεινή...:()

Φεύγω...Τα λέμε σε καμια ωρίτσα απο το σπίτι...Το βγάλαμε και σήμερα το parentoμεροκάματο!!!

Επεξεργάστηκαν by Stone

BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ πάντως είμαι φανατική του ιπποφαές χεχε...και τώρα που παραγγέλνω τα προιόντα weleda θα παραγγείλω και αυτό κι έτσι θα είναι το ελιξίριο όλης της οικογένειας!

φωτεινήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη άντε καλέ που είσαι;;; ουυυυυυυυυυυυυφ...η Φωτεινούλα είναι το καλύτερο παιδάκι, πραγματικά.

731188nmgyhbq54r.gif


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Αρμα μπραβο σας! Αντε τωρα που ξεκινησε ποιος την πιανει!!!:D

Deleni για την κουνια δεν εχω αποψη, δεν το εχω σκεφτει καθολου. Για το καροτσι ομως θα σου προτεινα να παρεις ενα καροτσι ελαφρυ για την Αναστασια και να κρατησεις για τον μπεμπη το μπεμπε καροτσι της μικρης. Εγω το πρωτο του καροτσι (malcaren xlr) το εχω καταργησει απο τοτε που ο μικρος χρονισε. Το εχω αμπαλαρει και ειναι στο υπογειο. Του εχω παρει ενα μικροτερο απο το lapin (perego νομιζω) και ειναι σαφως πιο μικρο αλλα και πολυ ανετο, αν ποτε χρειαστει να κοιμηθει (λεμε τωρα). Παντως σε γενικες γραμμες το εχω κοψει το καροτσι. Το χρησιμοποιω μονο αν ειναι να παμε μεγαααααααααλη βολτα. Αν ειναι να παμε για φαγητο παιρνω το καρεκλακι του χωρις καροτσι. Μου τη δινει απιστευτα να βλεπω ολοκληρα παιδακια 3 και 4 χρονων να τα βαζουν στο καροτσι... Ελεος!

Αχ κοριτσια το βραδυ δεν του εβαλα τον υπνοσακο γιατι δεν ειχε κρυο και τον αφησα με την πυτζαμα και τις καλτσες και μια φλις κουβερτουλα. Οσες φορες σηκωθηκα τη νυχτα ηταν ξεσκεπαστος, χωρις καλτσες. Ο κορμος του ζεστος, τα πατουσακια του παγακια....

Σημερα θα κανουμε το priorix... Πολυ εχω αγχωθει...


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

τελικα ο αρακας εγινε λαζανια :P:p:p:p:p

οι αναποδιες της εγκυου χαχαχα

έτσι έτσι...στείλε και κατά δω λίγα...εγώ θα κάνω τορτελίνια σήμερα...για τον Αστέρη έχω ψάρι με μακαρονάκι!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ana08 μην ανησυχεις ..σε εμας δεν ειχε καμια παρενεργεια και σε καποιες αλλες μανουλες απλα σηκωσαν πυρετο ή εβγαλαν καποια εξανθηματα ..

Εμας το κοριτσι στην βολτα το θελει παρα πολυ ...περπαταει λιγο και μετα θελει να κατσει να απολαυσει την βολτα του ..

Αμα ερθει δευτερο πιστευω οτι πλεον δεν θα ειναι του Χρηστου απαραιτητο ..

Αληθεια εσας οι ανδρες σας θελουν δευτερο παιδακι ?εμενα ο δικος μου εχει ξεσηκωθει..θελει αμεσα αλλα εγω δεν ....


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τρωει αγαπούλα αλλά μου έφερε η θεία φρέσκο ψάρι και προτίμησα να του κάνω το ψαράκι που έχει και περισσότερες βιταμίνες.

joa εμείς θέλουμε κι οι δυο παιδάκι αλλά όχι άμεσα...


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι Ιωαννα μου! Ας ελπισουμε οτι δε θα εχουμε παρενεργειες...

Επισης κοριτσια να με λετε Νατασα. Το εχω ξαναπει αλλα δεν το συγκρατησατε!:D Για να μην παιδευεστε, γι'αυτο το λεω!

Ο αντρας μου θελει δευτερο παιδακι, αν οχι τωρα σε κανα χρονο πλεον δε θα κρατιεται! Αλλα εγω δεν το συζητω για το επομενο εξαμηνο, ουτε γι'αστειο!!!:D


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Stone απλά Φωτεινή να με λες και όλες σας, έχω ένα notification και δεν μπορώ να το δέω, αμάν καλά είχα μάθει το παλιό το φόρουμ τώρα αντε ξανά από την αρχή, στα γεραματα:):)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε?εμενα γιατι μου δειχνει αναποδα τις σελιδες κ μπερδευομαι?δεν ξερω τι απαντησατε τελευταιο!

τεσπα πιστευω να διορθωθει.

δεν προλαβα να σας διαβασω αφου τρεχω με δουλειες.

παντως η δικια μου σημερα πεταξε στα σκουπιδια τον υπνοσακο της κ εγω τον ειδα οτανα νοιξα τον καδο!μαλλον δεν θα τον θελει κ σου λεει για να μην μου τον ξαναβαλει ας τον πεταξω!!!:D:D:D

τι ειναι αυτο με το βασιλικο κοριτσια?πινετε?


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...