Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ τα κατάφερα, αμαν εσκασα!

Κοριτσάκια μου τι κάνετε? Σας εχασα.

Εχω και τρελό τρεξιμο στη δουλειά.

Κορίτσια όπως σας είπα εφυγε ο συζυγος στην Ιταλία και εμεινα με τις γιαγιάδες και σίγουρα θα κανω φόνο .

Με εχουν τρελάνει.

Η πεθερα μου δλδ περισσότερο γιατι η μαμα μου προσπαθει.

Και ναι είναι πάλι το θεμα του φαγητου.

Η πεθερά μου δεν εννοεί να καταλαβει ότι η μικρή μπορεί να τρωει από όλα και αρκετα από αυτά τα εχει βαρεθει αλεσμενα οπότε τα θελει κανονικα.

ΟΧΙ αυτή το δικό της νεροβραστα αναλατα και κλασικα.

Και δεν φτανει μονο αυτό δεν της δίνει και τίποτα να φαει από το γάλα το πρωι μεχρι το μεσημεριανο φαγητο για να φαει λεει το φαι της το μεσημέρι.

Και χθες ας πούμε της εκαναν κριθαρακι με κοτόπουλο της το αλεσαν και ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ.

Την ταισα την καυμενη στις 6 που ξύπνησε.

Εφαγε 2 γιαουρτάκια , μια γαλακτοφετα σχεδον μια μπανανα , μπισκοτάκια μισο κεφτεδάκι και μισο μπωλ κριθαρακι (όχι αλεσμενο φυσικα).

Λύσαξε το πουλακι μου.Και δεν παιρνει από λόγια ρε κοριτσια ετσι λεει εκανε και στο άλλο εγγονι.!!!!

Ειπα παρα πολλα αλλα θα σκασω!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ και πάλι (τι να κάνω τα μάζευα).

Αδιαθέτησα σήμερα ρε κορίτσια 7 μέρες νωρίτερα και μου την έδωσε.

Μου είχε ξανασυμβεί και στο παρελθόν και πήρα χαπια για δυο μήνες αλλα πάλι??

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Σουλα τελος..ημαρτον εσυ θα αφηνεις το φαγητο και θα λες αυτο θα φαει το παιδι και οσο φαει..

Εσυ θα αποφασισεις τι θα δωσουν!Αρκετα την αφησες νομιζω!

Πρεπει να κανεις καυγα αν δεν περνει απο λογια...

Δε θα παιζει με το παιδι.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γιατι μωρε το κανει αυτο ??αφου πια δεν ειναι μωρακια ειναι ολοκληρα παιδακια...

Μηπως να ετοιμαζες το φαγητο απο το βραδυ να το εχουν ετοιμο για το μεσημερι και να εκρυβες το μουλτι ????


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά μου κορίτσια εχω δοκιμάσει να της κανω εγω φαγητό πολλές φορές αλλα δεν της το δίνουν με τη δικαιολογία ότι δεν το ηθελε και της κανουν κρεμα.

α και οσο για το μουλτι δε λεει .Η πεθερα μενει δίπλα και εχει δικο της.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια βρε Σουλα θα τους πεις ξεκαθαρα ή θα φαει αυτο που αφηνω οσο θελει μην την πιεσετε ή το αλλο (δωσε μια εναλλακτικη) αλλιως δε θα της δωσετε τιποτα αλλο.

Εμενα θα μου ειχε γυρισει το ματι δεν το συζητω..


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω οταν μενει ο Χρηστος με την αλλη γιαγια που οσο να ναι δεν ξερει καλα τις συνηθειες του , της αναρτω προγραμμα φαγητου στο ψυγειο με το τι μπορει να φαει και τι οχι ο μικρος ..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν με πειράζει καθόλου να γίνω κακια γιατι πρόκειτε για το παιδάκι μου.

Αλλα δυστυχώς είμαι από τις μανούλες που δεν εχω τη χαρα να είμαι στο σπίτι γιατι πρεπει να δουλεψω οπότε τις εχω αναγκη.

Το ειπα με το καλό το είπα με το αγριο εκανα ενα σωρο κόλπα και τωρα δεν ξερω τι αλλο να κανω.

Οσο είναι ο αντρας μου ολο και κατι ελεγχει και τρωει ανθρωπινα η μικρή αλλα τωρα λειπει και αυτος.

Μαργαριτάκι εμενα νομίζεις δεν εχει γυρίσει το ματι μου?

Αλλα τι να κανω γμτ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν εχει σημασια αν εισαι στο σπιτι ή οχι την ευθυνη για το παιδ εσυ την εχεις..

Η πεθερουλα προφανως βαριεται να ασχοληθει να την ταισει κανονικο φαγητο και το ριχνει στην ευκολια του αλεσμενου.

Μη νομζεις τα ιδια μου λεγε και μια φιλη για το σταθμο μεχρι τα 2 της το ταιζαν αλεσμενα για να προλαβαινουνολα τα παιδια.

Το θεμα ειναι να τους το πεις ξεκαθαρα!

Αυτο θα τρωει και τελος.Στην αναγκη μιλα με τον παιδιατρο να πει στον ανδρα σου 2 λογια μπας κι τη συνετησει εκεινος.

Εγω και με τη μανα μου τσακωνομαι οταν δεν κανει κατι οπως της το πω και ας εχει η ιδια χιλια δυο καλα σε σχεση με το παιδι


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορω να διανοηθω οτι στο τελος η μικρη μενει νηστικια..σορρυ αν ειμαι απολυτη σουλα μου και σε αγχωνω αλλα βλεπω οταν δεν τρωει ο Γρηγορης τι προσπαθεια κανω και ποσα του φτιαχνω για να φαει ..ειναι δυνατον να αφηνουν το παιδι νηστικο?Δεν το χωραει το μυαλο μου.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...