Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

εν τω μεταξυ επειδη πια δεν πινει τοσο πολυ γαλα (ευτυχως πινει πια εστω 150 μλ πρωι βραδυ )και το τυροψωμο εχει 2 ποτηρια γαλα το ενισχυω και με μπολικο κιτρινο τυρι και το ξεσκιζει ...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Δε μπορω να διανοηθω οτι στο τελος η μικρη μενει νηστικια..σορρυ αν ειμαι απολυτη σουλα μου και σε αγχωνω αλλα βλεπω οταν δεν τρωει ο Γρηγορης τι προσπαθεια κανω και ποσα του φτιαχνω για να φαει ..ειναι δυνατον να αφηνουν το παιδι νηστικο?Δεν το χωραει το μυαλο μου.

Η αλήθεια είναι ότι "μου την είπες" πολύ αλλα εχεις δίκιο.

Σήμερα κιόλας θα μαζέψω τις γιαγιάδες και θα τους τα πω και ελπίζω αυτή τη φορά να το καταλάβουν.αν και η μαμα μου με ακούει αλλα η πεθερά είναι αυτή που συνήθως κανει κουμαντο.

Και μια και λέτε για συνταγές πάνω να ξεσηκώσω και εγω καμμια για να κανω στο κοριτσάκι μου.

Τουλάχιστον το απόγευμα είμαι εγω σπίτι και της δινω .

Link to comment
Share on other sites

φιλακια σουλιτσα και κρατα γερα!

Σορρυ αν σε στεναχωρησα και παλι αλλά δε μπορω να μην πω αυτο που σκεφτομαι..

τωρα καλο ή κακο ειναι αυτο????χαχαχα

Θα δειξει!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Deleni θα συμφωνούσα με την joa για το παρκοκρέβατο και αργότερα παίρνεις ότι θέλεις. Βατραχάκι και το κρεβάτι που έδειξες είναι πολύ καλό για τα δυο παιδιά αργότερα αν υπάρχει έλλειψη χορού.

Σαρδελακι παλι δεν μπορω να ανοιξω το μηνυμα, ετσι το κανω και εγω.

Εγώ στο σπίτι μου αγόρασα ένα κρεβατάκι από το IKEA 60-120, βάζω την Φωτεινή να κοιμάται μονο όταν διανυχτερεύει σε μένα, το κρεβατάκι δεν το θέλει καθόλου η καημενούλα στριμώχνετε γιατί έχει μάθει να κοιμάται απλωμένα, στο παρκοκρεβατο που έχω στο σαλόνι είναι 80-120 και το παιδί είναι πιο άνετα και πιο πολύ την έχω εκεί και κοιμάται

1855837rluo5mngmu.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια πριν λιγο εμαθα για μια κοπελα του φορουμ που θα γεννησουμε μαζι κατι κακο και στεναχορεθηκα πολυ!

Σουλα αν ειναι δυνατον!!!!!:confused::confused::confused::confused:

Φωτεινη μου ελειψη χωρου ευτυχως δεν εχουμε κι εγω αν δεν ειχα τετοιο θηριακι δεν θα σκεφτομουν για μεγαλο κρεβατι γιατι η κουνια του ειναι εως 4 ετων τουλαχιστον.


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Lazarenia μια χαρά είναι η Φωτεινούλα, έφαγε και το φαγάκι της αρνί με λαχανικά και κριθαράκι όχι αλεσμένα και από πάνω 2 cherry ντοματινια και τώρα κοιμάται, η Βίκυ θέλει να κάνει της βαλίτσες και να ετοιμάσει τα πράγματα της και την εχω εγω το μεσημερι

Σουλιτσα δεν μπορώ να καταλάβω την πεθερά σου, έχει δίκιο η Ρίτα που λέει ότι βαριέται να ασχολιέται με το φαγητό της μικρής και την δίνει κρέμα. Τρελάθηκα που το διάβασα πρέπει κορίτσι μου να πατήσεις πόδι, μπορεί να της έχεις ανάγκη,,,,, που εγώ δεν το βλέπω έτσι,,,, τι πάει να πει ανάγκη δηλαδή, ευλογία είναι να μεγαλώνουμε εγγονάκια,,,,όταν η Βίκυ με λέει ευχαριστώ που κρατάω την Φωτεινή, μονό που δεν την δέρνω,, εγώ λέω ευχαριστώ που με την εμπιστεύονται και έχω βρει το νόημα της ζωής, που ήμουν κλεισμένη και δεν ήξερα τι να κάνω,,,,κάνε κάτι κορίτσι μου βαλτές στην θέση τους

Επεξεργάστηκαν by fotinipap
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Κορίτσια!!

Soula, με κάλυψαν οι προλαλήσασες...Μέλημα των γιαγιάδων είναι η σωστή φροντίδα και διατροφή του παιδιού ακόμη και αν πρεπει να είναι με ενα κουταλι στο χερι όλη μερα..Όχι να μην τρώει το φρουτο του ή δεκατιανό για να εχει όρεξη το μεσημερι..και να τα φαει και αλεσμένα... δλδ άιντε να τελειώνουμε μια ώρα αρχύτερα..

Την μικρή την προσέχουν και οι δύο απο κοινού ή εκ περιτροπής;Αν ναι, γιατι δεν αναθετεις μονο σε μια πχ στη μαμα σου, την φύλαξη και την ανατροφή του παιδιού;

Εγώ πάλι τις βάζω και τις δυο φρενο να μην τον ταϊζουν τόσο...


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια δειτε λιγο αυτο

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=76970&cid=5

προσοχη οσες το εχετε!

Πω πω! Ο άντρας μου είχε φαει κόλλημα να πάρουμε αυτό το καρότσι! Ουφ! Τα καημένα...τι να πω? Και θεωρείται από τις καλύτερες μάρκες..σκ@τ@!

Σουλίτσα μου, έχουν δίκιο τα κορίτσια. Επίσης αν και πάλι ''κολώσεις'' σκέψου πόσο κακό είναι για το παιδί και για όλους φυσικά, να τρώει τόσα πολλά πράγματα μαζεμένα.. Αχ βρε κορίτσι μου, τι τραβάς κι εσύ...ελπίζω να τους τα είπες ένα χεράκι και να στρώσουνε...

stone γιατί της μαλώνεις εσύ τις γιαγιάδες να σταματήσουν το φαγητό? Είναι φαγανός πολύ?

Κορίτσια όλη μέρα τρέχω ''διακριτικά'' πίσω από την Εύα αλλά πάει πολυ καλά! Όμως ανέβηκε στον καναπέ, όταν εγώ ήμουν στην κουζίνα, δεν το περίμενα με τίποτα..όσες φορές είχε ανέβει ήμουν δίπλα της. Λέτε από φοβιτσιάρα να πάρει φόρα και να μην φοβάται τίποτα?χαχαχα! Δεν θα το πιστεύω!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Βατραχάκι μου με συγχωρείς που δεν σου απάντησα πριν...

Μην την χρησιμοποιήσεις καλύτερα, είναι αρκετή η περιεκτικότηα και σκέψου ότι θα την καταπίνει ολη...καλύτερα να ζητήσεις μια χωρίς φθόριο... Υπάρχει μια zendium (αν δεν κάνω λάθος) και μια της bioextra...


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...