Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

λαζαρενια φοβερή η μικρή σου χαχα

εγώ πάλι δεν μπορώ να βάλω φατσούλες...τις βάζω και δεν τις δείχνει γκρρρρρρρρρρρ...

Φωτεινή για το notification να πατήσεις επάνω που σου το λέει κι ανοίγει ένας κατάλογος μετά που λέει unread messages κτλ. εσύ θα πατήσεις στο notification!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

μωρε και εγω θελω αλλα οχι ακομη...αλλα πλεον μου το συζηταει καθε μερα ...

Και ποσο θα αντισταθεις ακομα ερημη μανα??? Που αμα τους μπει κατι στο κεφαλι τους, αντε να τους το βγαλεις!!!:D:D:D


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχα μου λεει οτι θα κανει οτι εκανε η Δημητρα Παπαδοπουλου στο Θοδωρη για να μεινει εγκυος ...καρφιτσουλες χαχαχαχα

Ασε Ιωαννα μου, δε γλιτωνεις!!! χαχαχχαχαχαχχαχχαχαχχαχα!!!!!!!!!!!!:D


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές....;)

Μαργαρίτα και εγώ έλεγα να πάεω δεύτερη κούνια που γίνεται παιδικό κρεβατάκι αλλά μετά σκέφτομαι ότι θα πάει χαμένη σε 3-4 χρόνια πάλι (αυτή που έχω για την Αναστασία γίνεται παιδικό κρεβάτι μέχρι τα 6 υποτίθεται...)

Όσο για το καρότσια, έχω δύο ένα βαρύ το uno της perego και ένα καλοκαιρινό το maclaren sport... Αυτο που σκεφτόμουνα είναι την πλατφόρμα πίσω που στέκεται όρθιο το δεύτερο παιδάκι αλλά η δικιά μας ακόμα κάθεται αρκετά στο καρότσι, χώρια που πιστεύω ότι θα ζηλέψει πάαααρα πολύ αν δει το άλλο μωρό στο δικό της καρότσι....

Αυτο που δεν ξέρω είναι αν μπορείς να "δέσεις" δύο maclaren μαζί γιατί είναι σχετικά ελαφριά καρότσια...και σκεφτόμασταν μήπως παίρναμε ένα δεύτερο...

Το πρόβλημα θα υπάρχει απο τον Μαρτιο-Απρίλιο και μετά γιατί όταν γεννηθεί ο μικρούλης θα είναι χειμώνας και δεν είναι καιρός για βόλτες αλλά την άνοιξη αν η γυναίκα ή εγώ ή η μαμά μου θέλει να τα βγάλει βόλτα μόνη της;;; Η αναστασία δεν θα είναι και τόσο μεγάλη ακόμα ώστε να καταλαβαίνει και να συνεργάζεται....:confused: πολύ φοβάμαι ότι αν την έχω και περπατάει ή στην πλατφόρμα περισσότερο θα καταλήγω να την κυνηγάω παρά να κανουμε βόλτα...


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω για το θεμα του κρεβατιου θα εκανα το εξης ..

θα εβαζα το μωρο παρκοκρεβατο μεχρι να γινει 1/2 -2 ετων και η Αναστασία στο κρεβατι της και επειτα η Αναστασια σε κανονικο κρεβατακι και το μωρο στο κρεβατι της Αναστασιας ..ειναι κριμα να πετιουνται τοσα λεφτα για κρεβατακια που θα χρησημοποιηθουν μονο 2-3 χρονια..

οσο για καροτσι απο δικη μου μερια το βλεπω δυσκολο την βολτα και των δυο μαζι με ενα μονο ατομο , μονο για κοντινες αποστασης με το μεγαλυτερο παιδακι απο πισω ...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω deleni μου κατι τετοιο θα μου αρεσε οχι το συγκεκριμενο αλλα καπως ετσι http://www.onlygreen.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=160&category_id=15&option=com_virtuemart&Itemid=64 και να βαλω απο μπροστα καγκελοindex.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=160&category_id=15&option=com_virtuemart&Itemid=64index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=160&category_id=15&option=com_virtuemart&Itemid=64


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Nα μαι και εγω..

Αμα σας πω τι εφαγε ο Γρηγορης σημερα θα παθετε πλακα..νομιζα θα σκασει..

Ειχε πολυ καιρο να το κανει αυτο.

A ντελενι εγω τον πρωτο καιρο που ειχα τον μικρο στο δωματιο επειδη δε χωρουσε στο πορτμπεμπε μιας και γεννηθηκε ψηλος και επειδη η κουνια στο δωματιο μας δεν χωρουσε πηρα μια δευτερη μικρη απο το ικεα(70 ευρω)και καναμε τη δουλεια μας μια χαρα.

Νομιζω οτι θα ηταν ιδανικη λυση για το μωρο με μια ομορφη παντα μεχρι να βαλεις την Αναστασια σε κρεβατι.

Και φθηνη λυση και αρκετα καλη ποιοτικως!

Oσο για το δευτερο εμενα το ελγε που και που ο καλος μου αλλα εχει κατανοησει πλεον ποσο δυσκολο ειναι στην παρουσα φαση και εχουμε αποφασισει τι θα κανουμε.

Τις προαλλες που πηγε μονος του τον μικρο σε ενα παιδακι να παιξει η κοπελα ειχε κανει και δευτερο πολυ γρηγορα και η πεθερα της (αγνωστη παρεπιπτοντως πρωτη φορα τον εβλεπε)τον εσκασε..μιλαμε λες και δεν ειχαμε παιδι ή ηταν το παιδι φανταρος..

Τεσπα της την ειπε μια χαρα ,της εξηγησε οτι μια εγκυμοσυνη αυτη τη στιγμη με τον γρηγορη 13+κιλα και τοσο ατακτο θα ηταν πολυ δυσκολη και η κοπελα κατασυμφωνουσε..γυρευε τι τραβηξε απο την πεθερουλα..

Εγω παντως ειμαι να απορω..πως σκεφτονται οι ανδρες τοσο γρηγορα για δευτερο,δε βλεπουν καμμια δυσκολια?


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

λαζαρενια φοβερή η μικρή σου χαχα

εγώ πάλι δεν μπορώ να βάλω φατσούλες...τις βάζω και δεν τις δείχνει γκρρρρρρρρρρρ...

Φωτεινή για το notification να πατήσεις επάνω που σου το λέει κι ανοίγει ένας κατάλογος μετά που λέει unread messages κτλ. εσύ θα πατήσεις στο notification!

ναι φοβερη σαρδελακι.

ρε κοριτσια λαθος η ωρα μου την βγαζει κ αλλου γραφω αλλου δημοσιευετε!

αυτο το Nofication τι ειναι?

κα φωτεινη πως ειναι η φωτεινουλα?


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...