Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Τέλεια τα νέα σας Φιλάκι μου! Όσο για τη συμπεριφορά της Ναταλίας σού, απλά welcome στο club των ατίθασων δίχρονων! Όλες πάνω κάτα τα ίδια τραβάμε! Εγώ πολλές φορές σκέφτομαι μήπως είναι κουφό τελικά το παιδάκι μου αλλά μια χαρά ακούει ότι τον συμφέρει όταν δε βολεύεται απλά με γράφει!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ήρθε το στεφάνι έχουμε πολύ κουβέντα σήμερα πάω να στρώσω τραπέζι να αρχίσω μαλακά την κουβεντούλα μας
Γιατί;;;;;;;;;;;Τί έγινε;;;;;;;;;;; (είμαι κουτσομπόλα;;;;;;;;;..........)

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

ισως επαιζε ρολο οτι ειχα κολλημα με το τραγουδι κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης ..
Αχ, ναι.........!!!!!!!!!!!!! Δεν το έγραψα πριν, κι εγώ το ίδιο κόλλημα είχα............... αυτό το τραγούδι μου θυμίζει το καλοκαίρι της εγκυμοσύνης μου, το τραγούδαγα στην μπέμπα!!!!!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

άμα έρθει ο μικρούτσικος θα τον πάω σίγουρα να τον δει και αν ακούσει το καραντι

και ας κάνει και 50 το άτομο τρελαίνετε μόλις ακούει τραγούδια του τρέλαινε

Σε συγχαίρω για τις επιλογές του γιού σου, πολύ ποιότητα αυτό το παιδί.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια σε βίσκω κοπελιά! Αλήθεια τελικά αποθηλάσατε? πώς και είσαι χωρίς την κόρη σου?
Όοοοοοοχι, σιγά μην αποθηλάσουμε. Μη γελάσετε, θα έρχονται κάθε 2 μέρες για να θηλάζει και θα φεύγουν, μπορεί να είναι και μ##$$%&α και να μην χρειάζεται, αλλά προς το παρόν ψιλοπρήζεται το στήθος μου και δεν ξέρω ποια θα είναι τα όρια του ή τέλος πάντων πώς να το χειριστώ. Το Σ/Κ είχαμε πάει Τυρό, εγώ έφυγα Δευτέρα πρωί κατευθείαν για δουλειά (2,5 ώρες είναι) και πατέρας και κόρη ήρθαν χτες το βράδυ, θήλασε βράδυ και πρώι κι έφυγαν για Εύβοια στη νονά (στο νονό δηλ., η νονά είναι εδώ και θα βγούμε μαζί το βράδυ, χιχιχιχι) που θα κάτσουν ως αύριο το βράδυ. Κι ύστερα Πέμπτη πρωί θα ξαναφύγουν πάλι για Ναύπακτο (στο χωριό που καταγώμαστε κι οι δυο) και θα πάω εγώ να τους βρω την Παρασκευή. Αυτά.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Υπο εναν όρο όμως...οταν επιστρεψεις θα διαβασεις τις τελευταιες 2 (μονο 2!!!) σελίδες και θα συγχρονιστουμε ετσι???

Ακομη να καταλάβω τι ηταν εκεινο με το κουταλι που θα της εδινα να καταλάβει...

Χαχαχαχαχαχαχαχα, σε καλό σου!!!! Ένα χάγκεν νταζ ήθελες να τσακίσεις βρε!!!!!!!!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ ήταν το μόνο πράγμα που δεν μου άρεσε στη Ζάκυνθο πέρσι. Σαν να είναι εμποροπανήγυρη γιορτάζουν τον Άγιο Διονύσιο. Τσαντίστηκα κιόλας, γιατί ενώ δέχονται όλο αυτό το κακό έξω από την εκκλησία με τους μικροπωλήτες, τα σουβλάκια και τα αρνιά σε σημείο που όλη η πόλη μύριζε τσίκνα κλπ, κλπ, κλπ, εμένα δεν με άφησαν να μπω στην εκκλησία επειδή είχα μπλούζα με τιράντες :twisted::twisted::twisted::twisted:
Τί υποκρισία Θεέ μου...

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Stone, τί κάνατε άραγε, πήγατε Ναύπλιο; Θα μάθω στα επόμενα επισόδια. Θέλω κι εγώ να περάσω από Ναύπλιο, βρήκα εδώ http://argolikivivliothiki.gr/2009/02/06/%CE%B9%CE%B5%CF%81%CF%8C%CF%82-%CE%BD%CE%B1%CF%8C%CF%82-%CE%B1%CE%B3%CE%AF%CE%BF%CF%85-%CE%B1%CE%B4%CF%81%CE%B9%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CF%8D-%CE%BD%CE%B1%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%AF%CE%B1%CF%82-%CE%AC/ αυτό, μια εκκλησία προς τιμήν των Οσίων Ανδριανού & Ναταλίας και πολύ θέλω να πάω. Ξέρετε πουθενά αλλού καμιά αλλη εκκλησία προς τιμήν τους;


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήρθε Φιλάκι μου εκτός κι αν το έκανε ικόγκιτο και θα την τσουρομαδίσω να μη μας ειδοποίησε! Πώς το έπαθε και δεν μπήκε σήμερα αλήθεια?

Αν βρείτε πουθενά τίποτα πεδηλάκια του Γώγου μου είναι φυλάξτε τα δεν ξέρω βάλε βγάλε πού τα παραχώσαμε ή μήπως τα παραπετάξαμε! Εγώ σιδερώνω και τελειωμό δεν έχουν αφού αύριο πρώτα ο Θεός είμαστε για φόρτωμα ξανά!

Είναι κανείς εδώωωωωωωω?


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!

Σημερα σας ψιλοέχασα καθως εκανα μια δουλεια που την ειχα πολύ καιρό στο μυαλο μου..Εβαλα σε αλμπουμ ολες τις φωτο του Ανασταση απο την ημερα της γεννησης μεχρι και το καλοκαιρι του 2009, να τις βρω, να τις βαλω σε αυξουσα σειρα μου πηρε μια μερα σχεδον..580 φωτογραφιες τακτοποιησα και μενουν αλλες 340 προς εμφανιση απο το καλοκαιρι του 2009 εως και πριν μια εβδομαδα που βγαλαμε τις τελευταιες..:oops::oops::oops:

Μαρινα πάλι την αρπαξετε ε??Ας ελπίσουμε να ειναι κτ ελαφρυ και περαστικό!Μην αγχωνεσαι αλλο βρε Μαρινα μου, τουλάχιστον περνανε..Στη δουλεια ποτε είναι προγραμματιοσμενο να επιστρεψεις???

Ηλιανα δεν ειπα πως θα βαψω το σπίτι..Το δωματιο που θα μετακομισει ο Αναστασης θα ετοιμασω καθως το αλλο ειναι ετοιμο αλλα δεν βιαζομαι κιολας γιατι αν το μικρο πάει σε δικο του δωματιο μετα απο 10 μηνες, οπως ο Αναστασης προς την ανοιξη το βλέπω να το χρειαζομαστε το αναστασοδωματιο..:-D:grin:

Μεχρι τελος του μηνα πάντως θα εχω παραγγειλει τα επιπλα για τον Ανασταση τα οποία θα ερθουν σε ενα μηνα περιπου και μετα θα βαψω μονο τον ενα τοιχο σε μπλέ..

Φιλακι δεν ηρθα ακομη Αθηνα και κατα πάσα πιθανοτητα δεν θα πάμε Ναυπλιο, εκτος κι αν το συνδιασουμε με 1-2 μερουλες οταν κατεβουμε Αθηνα..Πάντως αν μπορειτε όλες σας για την πρωτη εβδομαδα του Σεπτεμβρη να το κανονισω για τοτε, ομως πολύ φοβαμαι οτι αργοτερα δεν θα μπορεσω γιατι στις 15/9 μπαινω στον μηνα μου, μη γεννησω και στα μερη σας...Ηδη νομιζω πως το εχω καθυστερησει..:roll::roll:

Υπεροχα τα Χανια ε???Τα γυρισα και εγω , όπως και όλη την Κρητη και εχω να λέω τα καλύτερα για τις παραλίες, το καλό φαγητό, τη διασκεδαση, τα μαγαζια αλλά και την ομορφια και την παραδοση αυτου του τόπου!!Για τους ανθρωπους εχω τις επιφυλάξεις μου..:?:???:

Ιωαννα εφοσον ο Χρηστακης κάνει τα τσισακια του στο γκαζον γιατι δεν το πιανεις λίγο πιο ζεστα το θεμα??Ειναι καλή εξελιξη πάντως αυτη..και με την πιπιλα επίσης!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...