Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

εμενα η εργενικη ζωη συνεχιζεται ..ο συζυγος την περναει κοτσανι στην Κωνσταντινουπολη (γυρναει την Παρασκευη..)και ο μικρος χθες περα απο τις κοτουλες πηγε και σε προβατακια!!!
Κι εσύ εργένισα είσαι;;;!!!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Φιλάκι μου δεν κάνει να μένουν απωθημένα. Να πας να φας τη σοκολατίτσα σου. Δεν μπορώ καθόλου να ετοιμάζω βαλίτσες. Θέλω να είμαι σαν τη μαγισσούλα, να κουνάω τη μύτη μου και να είναι όλα μέσα. Σε ευχαριστώ για την πληροφορία.

Κουτουλάω από τη νύστα........ Καληνύχτα


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

xaxa Φιλακι αυτο το τελευταιο ηταν πολύ παλιο μνμ αλλα και τωρα , πριν λίγο, επέστρεψα απο εξοδο που ειχα μαζι της !!!

Μαρια καλώς ηρθατε και περαστικα στο συζυγο!!Καλη συνέχεια πάλι από αυριο και πολλά φιλακια στην κολυμβητρια σου!!

Αυτά , ξέχασα καμία ;;;;;;;

Εμέναααα....:(:( (πλακιτσα κανω εεε)

Περαστικα στον Τατση μας, τελικα ουτε κι εσεις γλυτωσατε..

Και στη λεκάνη έχει κολλήσει και θέλει να ανεβαίνει μόνος του με το σκαλοπατάκι τρομάρα του! Τα γιογιό τα σβούρηξα, μια χαρά βολευόμαστε με το στεφανάκι βαρέθηκα 1,5 χρόνο σχεδόν να πλένω γιογιό!

Ο δικος μου ειναι κολλημενος με τα γιογιο του, αφου το πρωί με τραβαει απο το κρεβατι για να σηκωθω να πάμε κάτω στο γιογιό, δεν θελει με τπτ στην τουαλέτα..Τον ξεγελάω που και που οτι η τουαλέτα ειναι μεγαλο γιογιο αλλά οταν ειμαστε σπίτι θελει μονο στο γιογιο..αλλου καθεται μια χαρα στη λεκανη!!:roll::roll:

Σήμερα συνειδητοποίησα πόσο μπροστά είναι το κοριτσάκι μου στο θέμα ομιλία.

Ειναι αυτη μια γλωσσου...Εν τω μεταξυ Ιωαννα πρεπει να τα λέει και πεντακαθαρα , ετσι??Ο δικος μου εχει πολύ πλάκα, τα λέει με ενα δικο του τρόπο και στα πιο πολλά τον καταλαβαινω μονο εγω, εχω κανει εκπαιδευση..χαχα Ας πουμε το πρασινο το λέει "παθιθον"

Εγω εδω και μια εβδομαδα περιπου εχω εναν πόνο ψηλά στους προσαγωγους σαν να πιαστηκα απο εντονη γυμναστική..ο καλος μου λέει οτι ειναι απο το βαρος..Δεν εχω ενημερωσει και τον γιατρό αλλά την Παρασκευη εκλεισα ραντεβου οποτε θα τα πουμε απο κοντα


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα!!!

με το φιλακι γελαω πολυ που ειναι 30 σελιδες πιο πισω και τα σχολιαζει και διαβαζα που με ρωταγε αν ειμαι εργενισσα και μετα θυμηθηκα που ελειπε ο ανδρας μου στην Κωνσταντινουπολη ..

ο μικρουλης μου ειναι μια χαρα και στις κοτουλες του ..Giovanna μου στην θαλασσα γενικως ειναι ηρεμο παιδι παιζει πολυ ησυχα ..Στις παιδικες χαρες-παιδοτοπους - πεζοδρομους τον πιανουν τα παλαβα του ..

Μαρακι φιλακια πολλα στην κουκλιτσα σου (η οποια κανει φοβερες γκριματσουλες!!)

Ηλιαννα καλα κανεις και δεν προβαινεις σε μετακομιση τωρα ...ασχολησου τωρα με τα 2 παιδια να τα βαλεις σε μια σειρα και επειτα να ξεπεταχτει λιγο το πιτσιρικι και κανετε την αλλαγη ..Οσο για τα ρουχα πολυ καλα κανεις και δανειζεσαι ρουχαλακια ...εγω απο τωρα σκεφτομαι τι θα το κανω ολο αυτο το ρουχομανι οταν με το καλο τελειωσω και με το δευτερο παιδι (ολο το πανω μερος της ντουλαπας του χρηστου ειναι γεματο ρουχα...)εγω στον χρηστο μου ειχε δανεισει μια φιλη την αλαξιερα της


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!

κικο μου περαστικα στον μκρουλι σου!!!πως ειναι σημερα;

κοριτσια για το σφουγγαρισμα που ρωτατε εγω κανω το εξης δεν κουβαλαω μαζι μου τον κουβα με το νερο γιατι ο τιμος ολο απο επανω του θα ηταν το αφηνω στο μπανιο και κλεινω την πορτα και πηγαινοερχομαι και στιβω την σφουγγαριστρα τωρα το καλοκαιρι πρωτα πλενω το μπαλκονι κι αυτος καθεται εξω και παιζει με τα νερα κι ετσι προλαβαινω κι εγω και κανω μεσα τις δουλιτσες μου ;)

Ηλιανα μου γιατι να ειναι ντροπη να σου δωσουν ρουχακια;σιγα ολα καινουρια ειναι κριμα να μην τα βαλουν κι αλλα παιδακια

μην παρεις πολλα 0-3 γιατι δεν θα τα βαλει πολυ εμεις να φαναταστεις ο Θοδωρακος μου φοραει τωρα για 12 μηνων

φιλακι μου εισαι φοβερη χαχα καλε που τα ξεθαβεις αυτα τα μυνηματα;:mrgreen:

Μαρινα μου ποσο τον πηρες το ατμομαγειρα;απο μαγαζι η απο το ιντερνετ;

αρμακι μου καλα να περνατε!!!

φιλια σε ολες!!!!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!

Αρχισε το πηξιμο γι'αυτο ψιλοεξαφανιστηκα! Τι κανετε?

Ηλιανα μου ουτε εγω εχω να σου στειλω ρουχαλακια, ειναι ολα τα βρεφικα καλοκαιρινα... παντως εγω δανειστηκα παρα πολλα πραγματα και πολυ το καμαρωνω. Δανειστηκα το λικνο απο τον διευθυντη μου (πολυ ωραιο ξυλινο κουνακι), το οποιο εχει κοιμησει και 15 παιδια μπορω να σας πω! Τωρα επειδη εκεινος δεν το θελει πια (παραμεγαλωσαν τα παιδια του και τα παιδια των φιλων του) το εχω δανεισει εγω σε φιλες μου! Επισης δανειστηκα το παρκο, τον αποστειρωτη, το ρηλαξ (αν και μου εφεραν και καινουριο), τη στρατα (και απο αυτη μου φερανε και καινουρια - την ειχα εις διπλουν) και αλλα που δεν τα θυμαμαι τωρα... Επισης και καποια ρουχαλακια. Ολα αυτα τα δανειστηκα απο την κουμπαρα μου που τα παιδια μας εχουν 20 μηνες διαφορα. Αντιστοιχα εγω εχω δανεισει ολα τα μπεμπε σε φιλες μου (μονο ρουχαλακια δεν εχω δωσει με τη λογικη να τα φυλαξω για το δευτερο..). Εχω δωσει το ρηλαξ, τη στρατα, μια αλλη στρατα αλλα χωρις ροδακια, το μπανακι, ενα ααααλλο ρηλαξ που ειναι με μπαταριες σαν κουνια, παιχνιδια, την προικα του Σωτηρη και για το κρεβατι και για το λικνο, το καθισματακι του αυτοκινητου.... Μμμμμ τωρα που το σκεφτομαι τα εχω δωσει ολα.:mrgreen::mrgreen::mrgreen: πολυ τη χαιρομαι αυτη την ανταλλαγη, θεωρω οτι για πραγματα τα οποια εχουν διαρκεια ζωης καποιους μηνες, ειναι αμαρτια να χαλαμε λεφτα!

Ετσι δε και κανω κοριτσι το δευτερο, ειλικρινα δε θα χρειαζομαι τιποτα... Γεννησε και η αλλη μου κουμπαρα πριν απο 11 μηνες το τριτο της (ιδια περιπτωση, αλλο δε θα κανει, οι φιλες της το εχουν κοψει επισης το σπορ) και με περιμενει τρελη ροζ προικα, ολα καινουρια και πολυ καλογουστα!:mrgreen: Αφου βλεπω τη μικρη να φοραει κατι φοβερα ρουχα και της λεω της κουμπαρας μου "Κοιτα μην την αφησεις να τα λερωσει... Δικα μου ειναι αυτα!":mrgreen:

Διαβαζοντας αυτα που γραφω γινεται σαφες για αλλη μια φορα ποσο πολυ θελω κοριτσι...:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Και θα μου ερθει παλι ο μαντραχαλος και θα μεινω με τη χαρα του ροζ...:mrgreen:

Ενταξει, με επιασε οιστρος, το κοβω...:D


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τσα !

Πολυ μου λειψατε!

Αχ κουραστηκα παιδια θελω να γυρισω...παντα με πιανει στο τελος των διακοπων να θελω να μαζευτω σπιτακι μου.

Εμεις ολα καλα!!

Ο μικρος εχει μεγαλωσει παρααα πολυ.

Μιλαει τελεια,κανονικοτατα και συνεχεια.Συννενοειται με τους παντες πλεον!Πολυ καμαρωνω.

Τις προαλλες ειχαμε παει εξω σε ταβερνα και τον εχασα.Τον βρηκα να ρωταει το σερβιτορο''που ειναι τουαλετα σας?'' και εφυγε σφαιρα να παει.Μεχρι να μπω μεσα τα ειχε κατεβασει και ειχε κατουρησει(απεξω βεβαια αλλα η προσπαθεια μετραει χαχα).

Αντε να μαζευτω να σας διαβασω.Ευχομαι ολα να ειναι καλα.

Φιλια


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα.

Μαρίνα μου πώς είναι ο Γιώργος σήμερα; Ετοιμάζεστε για αναχώρηση αύριο;

Κίκο που είσαι; Πώς είναι ο Τάτσης; Συνήλθε το παιδί;

Πετρούλα και η Αλεξάνδρα κάποια πράγματα τα λέει με δικό της τρόπο και την καταλαβαίνω μόνο εγώ π.χ. τις 'κωλοτούμπες' τις λέει 'αντούπες' κλπ. Γενικά όμως μιλάει πολύ καθαρά και πραγματικά χτες κατάλαβα τη διαφορά.

Ρίτα ξεκουράσου τώρα όσο μπορείς και μην βιάζεσαι να γυρίσεις. Θα πάτε Ζάκυνθο τελικά;

Δεν σας είπα ότι χτες μου διέρρηξαν το αυτοκίνητο. Απογευματιάτικα, στο κέντρο της πόλης, αλλά σε δρόμο που δεν είχε πολλή κίνηση. Όταν πήγα να το ξεκλειδώσω χτύπησε ο συναγερμός και στην αρχή νόμισα ότι μπλόκαρε. Μπαίνοντας όμως μέσα είδα ότι έλειπε ένα σκεπαστό ποτηράκι που είχα μέσα 2ευρα και 1ευρα και μία memorycard που είχα γράψει τραγούδια. Φαντάζομαι ότι θα έπαιρναν και το cd player αν δεν χτυπούσε ο συναγερμός.:evil::evil::evil::evil:


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Eλα ρε Ιωαννα..καλα δεν ηταν καποιος εκει διπλα να δει ή να ακουσει κτ??

Ευτυχως μικρο το κακό, σου εκανε ζημια στο αυτοκινητο???

Δεν μου έκαναν ζημιά ευτυχώς και δεν μπορώ να καταλάβω και πώς άνοιξαν. Το Καλοκαίρι αφήνω πάντα λίγο τα τζάμια ανοιχτά για να μην 'ανάβει' και μάλλον εκεί κατι έγινε. Ο δρόμος που το άφησα δεν έχει κίνηση και γι' αυτό βρήκαν ευκαιρία. Μάλλον το cd player του γυάλισε αλλά δεν του έκατσε καλά. Που να φανταστεί ότι ένα FIAT PANDA είχε συναγερμό ; :tongue::tongue::tongue:


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...