Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

γεια σας!!!!

τι κανετε;

μολις κοιμησα τον θοδωρακη μου και καθησα λιγο ο τιμος εχει παρεα απο εχθες εχω την ανηψια μου εδω και παιζουν τι να σας πω ενας χαμος γινεται!!!

με δυο παιδια ειναι ζορι αλλα με 3 δεν παλευετε :mrgreen:

Σουλα μου παει κι αυτο περασε καλα μας βλεπω σε καμια 20ρια χρονια ολες μαζεμενες στην γκαλερι της Ανρεαννας να πινουμε σαμπανια και να μιλαμε χαχαχα

στονε μου να σου στειλω και τις δικες μου φωτο να τις τακτοποιησεις;χαχα

εχω και πολλες και για να σας πω αντε εμφανισεται καμια φωτο ολες σας εμεις τι θα γινουμε κλεφτες :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Χαχαχα βατραχακι εχεις δικιο ...εγω αν εξαιρεσεις 4 που εχω βαλει σε διαφορες κορνιζες μεσα στο σπιτι και τις εχω εκτυπωσει ολες τις αλλες τις εχω σε cd και στο pc ..

Εμενα τα 3 παιδια δεν μου περνανε ουτε σαν μακρυνη σκεψη ..οταν με το καλο πρωτα ο θεος γεννηθει το δευτερο μωρο μας το κλεινω το μαγαζακι ,κατεβαζω ρολα ...ε ας κανει και κανεις αλλος παιδακια!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα βατραχακι εχεις δικιο ...εγω αν εξαιρεσεις 4 που εχω βαλει σε διαφορες κορνιζες μεσα στο σπιτι και τις εχω εκτυπωσει ολες τις αλλες τις εχω σε cd και στο pc ..

Εμενα τα 3 παιδια δεν μου περνανε ουτε σαν μακρυνη σκεψη ..οταν με το καλο πρωτα ο θεος γεννηθει το δευτερο μωρο μας το κλεινω το μαγαζακι ,κατεβαζω ρολα ...ε ας κανει και κανεις αλλος παιδακια!!!

καλα Ιωαννα αν ηταν ολοι σας εσενα παει καηκαμε καταραμενη φτωχια χαχαχαχαχα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

οσο για τα 3 παιδια ποτε μην λες ποτε γιατι ξερεις ποσες ξερω που ελεγαν τα ιδια και τωρα εχουν 3; :tongue::tongue::tongue:


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Περνάνε με τον χρόνο και ελπίζω να περάσουν σύντομα...:roll::roll: Τις περισσότερες φορές αν η Αναστασια έχει φάει κάτι που απαγορεύεται σε εκείνον και παέι να τον φιλήσει τρέχω πανικόβλητη μήπως και "γλύψει" τίποτα...:?

Εγώ πάντως είπα στον άντρα μου τρίτη εγκυμοσύνη δεν αντέχω... ως εδώ ήταν!:mrgreen::mrgreen:


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι περιφράξεις διαβάζω μεσημεριάτικα! Για χαλαρώστε, η Ελλάδα έχει πρόβλημα υπογεννητικότητας και πρέπει εμείς εδώ να το λύσουμε (εντάξει του λόγου μου για 2-3 χρονάκια τουλάχιστον δε θα συμβάλλω, αλλά αργότερα βλέπουμε) Πάντως αυτά με τα φράγματα τα έλεγε και τα έκανε και η Πικουλίνα (πού είσαι καλέ εσύ?) αλλά όταν την πέτυχα στην παιδίατρο πανέτοιμη την είδα για το 3ο!

Επίσης, να πω ότι όντως μεγαλώνοντας το 2ο παιδί αρχίζουν οι περισσότερες δυσκολίες γαιτί στην αρχή αν είναι και λίγο καλόβολο δε θέλει και πολύ χρόνο να ασχοληθείς!

Ρε Βατραχάκι έχω πάθει πλάκα μαζί σου! Δε σε φτάνουν τα 2 δικά σου κρατάς και την ανηψιά σου? Πόσο είναι εκείνη?

Ο Γωγούλης από τα ξημερώματα είναι χωρίς αντιπυρετικό και πυρετό, αλλά έχουμε βήχα!

Τώρα θέλει να χορέψει πάω να του βρω κανένα καλό τραγουδάκι!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Joa αν πάρω απο τη μαμά μου κάηκα!!!:-D:grin: Μετά τον αδερφό μου και πριν απο μένα (έχουμε 23 μήνες διαφορά...) έμεινε έγκυος 2 φορές και μετά απο μένα άλλες τρεις...:mrgreen::mrgreen::mrgreen: (δυστυχώς βέβαια όλες σχεδόν ήταν αποβολές...:( μόνο την τελευταία φορά δεν το κράτησε συνειδητά όταν εγώ ήμουν 22!!!!)


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρίνα εμείς παντως ερχόμαστε στο τσακίρ κέφι με παραδοσιακά...:-D:grin: Είδαμε κάτι εκδηλώσεις προχθές και όλο το βράδυ μέχρι να κοιμηθεί με φώναζε κάθε τρεις και λίγο στο δωμάτιο να μου δείξει πως χόρευαν τα κορίτσια και τα αγόρια...σκέτη τρέλα ήταν!!!:-D:-D Καλό μεσημέρι κορίτσια, τα λέμε το βραδάκι!


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τελειωσα επλυνα και την βεραντα μου!!!!

οσο για το τριτο εγω πρωτα ο θεος λεω να βαλω μπρος οταν θα ειναι περιπου 4 ο Θοδωρικος εως τοτε σκεφτομαι κι εγω να το φραξω το οικοπεδο για να ειμαι ησυχη χαχαχα!

εξαλου ειπαμε το τριτο μου θα ειναι κοριτσι χαχαχα


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρινα τωρα που το θυμηθηκα για πες ποιον ατμομαγειρα εχεις;ειναι καλος;τι μαγειρευεις εκει;

η μικρη ειναι φαγανη ειπες ε; μπραβο φτου φτου ποσα κιλα εγινε;


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλο ξεκαθάρισα σήμερα από τα μπεμπε

τελικά έχω

πολλά πολλά φανελάκια

και καλοκαιρινά σορτσάκια :D:D:D

από 6 και πάνω έχω χειμερινά

από 0εως 6 τίποτα διστυχος :(:(

είμαι για χοντρά έξοδα

θα χρειαστώ πολλά φθινοπωρινά και χειμωνιάτικα δεν συμπίπτουν καθόλου η εποχές με την γέννηση του λευτερακι μου

πριν λίγο μιλούσα με την φίλη μου και μέχρι την Κυριακή

θα ξεκαθαρίσει και εκείνη ντουλάπα να μου δώσει

μιας και εκείνη είχε γέννηση Νοέμβριο του 2007

ελπίζω να καλυφτώ από τα δικά της και αν μην χρειαστεί να ξεπαραδιαστώ για 3-4 μήνες

Αλήθεια εσείς πήρατε ρουxακιά από άλλoυς ?

Πάω να σας διαβάσω και επανέρχομαι

είναι καμία εδωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω????????????????


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...