Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Πετρουλα εγω Αθηνα θα ειμαι αν κινειστε γυρω γυρω στο mall να συνατηθουμε!!!!

Σουλιτσα περαστικα ...ευχομαι να πανε ολα καλα με την μαμα και να καταφερετε να πατε διακοπες ..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Πετρούλα μπράβο στο νινάκι σας...άντε σύντομα θα το αγκαλιάσετε; Πότε έχεις ΠΗΤ;

Συμπεθερούλα μου θα τα πούμε που θα πάει...

Όπως λέτε κι εσείς κορίτσια σίγουρα θα χρειαστεί ψυχολογική υποστήριξη και σίγουρα από ειδικό...δεν φθάνει μόνο ο περίγυρός της...


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ηελλοουυυ

Σουλιτσα περαστικα..τι να πω ρε παιδι μου ακουγα στην τηλεοραση εχθες για αυτη τη γριπη.

Ντελενι νομιζω οτι σε αυτο το θεμα ουτε εγω μπορω να βοηθησω,μιας και εγω το πηρα αλλιως το θεμα εξ αρχης.Του εμαθα πρωτα τα κακα...

Ξερεις βλεπω τελικα οτι τα περισσοτερα παιδακια μαθαινουν τα τσισα αλλα δυσκολευονται στο να μαθουν τα κακα.Εδω συναντησα πολλα 3χρονα που ακομα θελουν πανα για τα κακα μόνο και άλλα που τα κανουν πανω τους...το συζητησα αρκετα αλλα επιμενω οτι κατεληξα οτι ειναι μια εκπαιδιευση που θελει χρονο για αυτο και τα κακα δυσκολα τα αποχωριζονται.Εχουν μαθει να τα κανουν ορθια και θελει υπομονη για να αλλαξει.

Παω για φαγητο

Φιλακια!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να μεεεεεεεεεεεεε

Τσαααααααααααααα

Τελικά δεν ψώνισα φόρμες δεν πήγα καν από το μαγαζί :tongue::tongue::tongue::tongue:

καθίσαμε φρούριο με την φιλενάδα μου

τα μικρά έπαιζαν στον παιδότοπο

απολαύαμε τον καφέ εκείνη τον χυμό εγω :(:(:(

και πήρα μονό ένα ποδόλουτρο σήμερα της GEHWOL για τα πονεμένα ποδαράκια μου φανταστικό ;););)

joa έχω παντελονάκια-πουκαμισάκια –μακό μπλουζάκια παρά πολλά και εγώ έχω κάνει καλό κουμάντο από τα δωράκια που μας φεραν

φόρμες δεν έχω και μου είπαν ότι στον συγκεκριμένο παιδικό θέλουν

φόρμες και παπούτσια χωρίς κορδόνια για ευκολία των παιδιών

γιαυτο σκέφτηκα να βγω να πάρω φόρμες

θα ρωτήσω αν μπορών του φοραώ παντελόνια με λάστιχο τουλάχιστον κοτλέ κτλ θα τηλ την δευτερα πρωι αν μπορω να του φοραω οτι θελω δεν θα χρειαστη να ψωνισουμε τιποτα

Deleni εννοείτε ότι θα μου φέρουν και για τον μικρό τώρα και ίσως βολέψω σε καμία έλλειψη και τον μεγάλα μπουφάν έχω δυο από πέρσι στην γιορτή αφόρετα του ένα καλό και ένα καθημερινό όσο για την θάλασσα πέρσι μόλις έμπαινα φλόμωνα σπυριά το ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ ΜΕ ήχε δει πως γινόμουν έβγαινα αμέσως φοβόμουν πολύ για αλλεργικό σοκ φέτος δεν έχω κανένα πρόβλημα κολυμπώ ωρεσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσς

Stone με γεια τα ρουχαλάκια μπράβο στο αγοράκι σου 3 εβδομάδες μεγαλύτερος σουπερ άντε θα γεννήσεις νωρίτερα τελικά……..?

SOULA33 περαστικά στην μάνουλα σου κάτι άκουσα αυτήν την ίωση ελπίζω να μην είναι σοβαρά η μανούλα σου

Δεν ξέχασα καμία


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως αν και εχω αρκετες γνωστες και ξαδερφες με παιδια από 2-6 ετων καμια δεν με ρωτησε αν χρειαστηκα κτ στην προηγουμενη εγκυμοσυνη και για αυτο δεν εχω δανειστει τπτ απολύτως..Θα ηθελα ομως και εγω καποια πραγματα, οπως πχ την καλαθουνα (που ειναι για χρηση μικρης διαρκειας) ή το ριλαξ να μου τα δανεισει μια οπως και εγω μολις "κλεισω" το κεφαλαιο εγκυμοσυνες και μωρα θα τα δωσω να εξυπηρετηθουν κιαλλες μανουλες και παιδακια..

Σοφά τα λόγια σου κορίτσι μου μακάρι να σκεφτόταν όλες έτσι και να τα δάνειζαν η ακόμη και να τα πουλούσαν σε χαμηλή τιμή .........

μέσα από το φόρουμ

έχω χαρίσει μου έχουν χαρίσει :-D:grin::-D

έχω αγοράσει

και έχω πουλήσει σε πολύ χαμηλη τιμή πράγματα που μου ήταν εντελώς άχρηστα και έχουν βολευτεί κοπέλες

Πχ..

μια κοπέλα τις πούλησα ένα λευκό φόρεμα στα 30 ευρώ

που εγώ είχα αγοράσει 200 ευρώ

το έβαλε στην βάφτιση του παιδιού της και μου έστειλε και φωτογραφίες κάνεις δεν το ήξερε και ήταν μια κούκλα ειλικρινά δεν με πείραξε που το έδωσα τόσο χαμηλά


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας!!!

τι κανετε;

εμεις ζεστενομαστε χαχαχα!!!

Ηλιανα μου ολο ξεχναω να σου το πω ναι το παρελαβα το βιβλιο το διαβασα και θα σου το επιστρεψω μαζι με τα αλλα που θα σου στειλω μαλλον την αλλη εβδομασα που θα παω ταχυδρομειο οκ;σμουτσ!

οσο για τα πραγματα κι εγω εχω δανεισει αρκετα παρκοκρεβατο,καθισματακι 0-13,περπατουρα μονο ρουχακια δεν εχω δωσει ακομη γιατι εχουμε βλεψεις και για τριτο :mrgreen:

αλλα μολις τελεωσουμε με εγκυμοσυνες γεννες κτλ θα τα χαρισω ολα κριμα να μην φορεθουν τα περισσοτερα ειναι ολοκαινουρια.

αλλα στεναχωρεθηκα γιατι απο αυτα που δανεισα καποια δεν μου τα προσεξαν κι ενω εγω τα ειχα σε αριστη κατασταση μου τωρα δεν ειναι κριμα δεν ειναι δηλαδη επειδη δεν το πληρωσαν δεν επρεπε να το προσεχουν τι να πω;


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Σουλα μου περαστικα στη μαμα σου!

ειναι νοσοκομειο η σπιτι;

deleni μου κι εμεις το ιδιο προβλημα εχουμε τα κανει στο γιογιο μαζι με το βρακι αρνητε να το βγαλει!

στονε μου παιδαρος ο μικρος φτου σας!

σαρδελινα μου πολυ στεναχωριεμαι για την φιλη σου πω στα καλα καθουμενα τι επαθε η κοπελα!

να σας ρωτησω και κατι για απογευματινο τι τα δινεται τα μικρα σας;


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Επιτελους Παρασκευη! Να χαλαρωσουμε λιγακι!

Σουλα μου περαστικα στη μανουλα σου! Πωπω ρε παιδι μου, χαμος γινεται στη Β. Ελλαδα απ'οτι ακουω... Πολλα κρουσματα... Αν και απ'οτι εχω καταλαβει, αν το προλαβεις στην αρχη, δεν υπαρχει κανενα προβλημα...

Stone μου, αυτο δεν ειναι μωρο, αυτος ειναι μπεμπαρος! Μπραβο! Φτου φτου!

Αλεξανδρα, η φιλη σου τωρα που θα ερθει σε επαφη με την καθημερινοτητα, τωρα θα καταλαβει το μεγεθος του προβληματος κι εγω θεωρω οτι ειναι πολυ πιο πιθανο να καταρρευεσει τωρα... Να την προσεχετε και να εχετε υπομονη μαζι της.

Ριτακι ποτε με το καλο γυρνατε?

Η Κικη καλε που ειναι? Χαθηκε...

Λοιπον σας αφηνω, πολλα φιλια σε ολες! Παω σπιτακι μου, να κανω καμια βολτα με το αντρακι μου το μικρο!


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτησω και κατι για απογευματινο τι τα δινεται τα μικρα σας;

Γεια σου Βατραχακι!! Εγω αυτο που το εδινα απο 13 μηνων ειναι γιαουρτι βιολογικο με λιγο μελι. Το ετρωγε παντα ευχαριστα... Μεχρι πριν απο 1 μηνα που ξεκινησε την απεργια πεινας και δε θελει ουτε αυτο... Επισης εμενα δεν τρωει ουτε δεκατιανο. Απο το πρωινο γαλα, στο μεσημεριανο φαγητο, κι απο εκει και περα στο βραδινο φαγητο. Αν και τον πιανει μια τρελη πεινα γυρω στις 8, οποτε εκει βρισκω την ευκαιρια να του δωσω κανενα φρουτο και στις 9 βραδυνο κατευθειαν.


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κοριτσάκια......για τη Μαελένη αναρωτιόμουν και εγώ χτες. Που είναι;

Εγώ έχω χαρίσει κάποια ρούχα της Αλεξάνδρας που δεν μου πολυάρεσαν, αλλά από καροτσάκια κλπ δεν έδωσα τίποτα. Βασικά δεν μου προέκυψε κιόλας αλλά δεν ήθελα να την πάθω όπως η Φιλιώ μας. Να μου τα χαλάσουν δηλαδή και να μην μπορώ να τα ξαναχρησιμοποιήσω εγώ.........τελικά τα έφαγε ο ποντικός :(:(:(

Πετρούλα μου σούπερ το μπεμπάκι σου. Με το καλό να το κρατήσεις αγκαλιά.

Σουλίτσα περαστικά στη μανούλα σου. Εύχομαι να συνέλθει γρήγορα η καημενούλα.

Αλεξάνδρα μου τι λένε οι γιατροί για τη φιλεναδούλα σου; Πότε θα σας επιτρέψουν να τη δείτε; Την παρακολουθεί κάποιος ειδικός για να βοηθηθεί το ψυχολογικό κομμάτι; Ίσως να βοήθαγε αν της αναφέρατε παραδείγματα ανθρώπων που έχασαν κάποιο άκρο αλλά συνέχισαν τη ζωή τους.......χμ......ο Βασίλης Δοσούλας είναι ένα πολύ καλό παράδειγμα. Με το καλό να ανοίξεις και το μαγαζί σου κοπέλα μου.

Ηλιάννα σε ποιον παιδικό θα πάτε τελικά; Γιατί να μην σε αφήνουν να φοράς στο παιδί ότι θέλεις; Πρώτη μου φορά το ακούω αυτό. Υπολόγισε βέβαια ότι τα ρούχα στον παιδικό είναι βαλσιά - πλυσιά. Άρα ή θα έχεις αρκετά ή θα πλένεις και θα σιδερώνεις συχνά; :tongue::tongue:


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!Απο τις 3 κοιμομουν, πριν λίγο με ξυπνησε ο Αναστασης...:roll::roll:

Δεν εκανα τπτ, ουτε μαγειρεψα, ουτε μια σαλάτα εκανα στον καλό μου..Μια ζαλάδα και μια τονια, να ειμαι ξαπλωμενη ηθελα μονο..παρηγγειλα τοσταρες και ο καλος μου σαν να χαρηκε κιολας!!Τωρα ειμαι καλύτερα, εφαγα και λίγο σαραγλάκι και ειμαι οκ!

Σούλα περαστικα στη μανουλα σου!Δεν ειναι τελικα τοσο σοβαρο οσο το παρουσιαζουν τα μεσα, αλλα ειπαμε..παραπληροφορηση ως συνηθως!

Η Ελένη ειναι στη Χαλκιδικη αυτη τη βδομαδα για δευτερο γυρο διακοπών.

Νατασα πως παει η δουλεια, ειστε καθολου χαλαρα αυτη την περίοδο??Εσυ θα ξαναπαρεις αδεια??

Βατραχακι το απογευματινο μας ειναι το πιο ευκολο γευμα,του δινω οτι μου βρισκεται..Κυριως τρωει φρουτα που εχουμε πάντα, ειναι δροσιστικη, νοστιμη και φυσικα υγεινη επιλογη..Αλλες φορες τρωει γιαουτρακι, πιτα, κέικ, κασερακι με ψωμακι, καποιο σαντουιτς (αν ειμαστε εξω), ρυζογαλο

Ιωαννα καταστραφηκαν εντελώς τα πραγματα της Αλεξανδρας??Τι ποντικος ηταν κι αυτος, τερας φανταζομαι (σε μεγεθος)


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πετρούλα μου το είχα γράψει όταν μάλλον έλειπες......έχουμε μια αποθηκούλα και κάποιο ποντικάκι μπήκε από χαραμάδα και μεγάλωσε εκεί μέσα. Έφαγε την καλαθούνα, το παρκοκρέβατο, το ρηλάξ, το μάρσιπο και την τέντα από το ποδηλατάκι. Μπορεί και να φτιάχνονταν, αλλά στην ιδέα και μόνο ότι περπάτησε ποντίκι εκεί μπρρρρρρρ........εγώ τα πέταξα. Ευτυχώς γλίτωσε το χειμωνιάτικο καρότσι με το καθισματάκι για το αυτοκίνητο που τα είχαμε αλλού. Να προσέχεις εσύ. Λίγο η ζέστη, λίγο η εγκυμοσύνη.....γι' αυτό ένιωσες ατονία.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

To είχα διαβασει Ιωαννα μου, αλλα θεωρησα οτι θα ειχαν διασωθει,τελικα απ'ότι διαβαζω τα πεταξες..

Απόοολυτη ησυχία..Ο μικρος με το μπαμπα του πήγαν να πάρουν τπτ για να τσιμπήσουμε (πάλι απ'έξω :roll:) και αφησαμε τη βολτα για αυριο το απόγευμα και το βραδυ ειπαμε για το magic park


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πετρουλα μου ναι ειμαι ακομα στην εξοχη την Κυριακη φευγουν η Βικυ γιατι απο Δευτερα δουλεια και εγω θα μεινω την επομενη βδομαδα για να συμμαζεψω.

η ζεστη δεν παιζετε ουτε στην εξοχη το κλιματιστικο ολοι μερα στο φουλ, να φανταστεις η θαλασσα βραζει

σαρδελινα μου τι κανεις? η φιλη σου η καημενουλα τι κακο την βρηκε:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...