Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

      9η μέρα είχα χοριακη 29. Μετά από 4 μέρες είχε πέσει στο 7. Ο γιατρός μου είπε να σταματήσω τα φάρμακα κ αν θέλω να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά τον επόμενο κύκλο όπως και έκανα. Περασα κ εγώ παλλινδρομη στις 20 βδομάδες, μετά είχα την βιοχημικη κ μετά επιτέλους όλα πήγαν καλά. Είναι θέμα πιθανοτήτων περισσότερο, μέχρι να πετύχεις το υγιές έμβρυο. 

      Αν κ κάθε αποτυχία πονάει πολύ, σίγουρα καλύτερα να σταματήσει από τόσο νωρίς παρά να σταματήσει μετά. Εύχομαι σύντομα να τελειώσει το δύσκολο κομμάτι, κ όλα θα πάνε καλά!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

κοριτσια πηγα σημερα να κουρευτω παλι και ο κομωτης τρομαξε,προσπαθησε να το διορθωσει και το αποτελεσμα να γινει ενα κοντο καρε μεχρι το αυτι.

εμενα δεν μου αρεσει καθολου.νιωθω σαν 10 χρονω.

θα παω αυριο να το κοψει τουλαχιστον απο πισω και να γινει μυτες μπροστα.

Ε κόψε-κόψε δε θα μείνει τίποτα lazarenia μου!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Βέβαια βιαστήκαμε μάλλον να χαρούμε γιατί με το που φτάνουμε σπίτι και αφού περάσαμε οι δυο μας τρομερή ταλαιπωρία σήμερα μου ανέβασε 38,3 γμτ και επίσης έχει ήπια αναιμία που εξηγείται από όλα αυτά που πέρασε. Κατά τα άλλα ετοιμαζόμαστε να φύγουμε αύριο το πρωί θα πάμε κάπου εδώ κοντά στην Αθήνα σε κάτι σπίτια που μας παραχωρούνε από τη δουλειά του σύζυξ και μαζεύουμε σαν τρελοί, ας ελπίσουμε το παιδί να είναι καλά αύριο και να φύγουμε.
Ουφ, δεν αντέχω άλλο να σε διαβάζω Μαρινάκι... απανωτά χτυπήματα της μοίρας δεχτήκατε......

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

οριστε και οι θερμοκρασιες.

μετα τον 15αυγουστο μεγαλη πτωση θερμοκρασιας.

Πού είναι η πτώση οεο;;;;;;;

Kορίτσια, ξέρετε κάτι; Πάνω που προσπαθώ τόσες μέρες να διαβάσω όλα όσα γράψατε τις μέρες που έλειπα (τώρα περιμένω με αγωνία να γεννήσει η κωνκων μας και να μας πει εντυπώσεις για το μωράκι!!!), φεύγω πάλι αύριο και γυρνώ Κυριακή... πάλι θα μου ξεφύγετε...


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου μπαίνω λίγο σπόντα βραδιάτικα γιατί δεν είναι δικό μου το λαπτοπ. τα χουν αυτά οι διακοπές :)

συναντηθήκαμε με την filaki και τα κοριτσάκια μας παίζανε πολύ ωραία στην άμμο και στις ξαπλώστρες! γλυκουλίνι που είναι και το ναταλάκι! Και φυσικά αφού οι περισσότερες γνωρίζεστε να πώ πως είναι και πολύ ωραίο ζευγάρι με τον Κωνσταντίνο, τα περάσαμε πολύ ωραία.

lazarenia ψυχραιμία... τα μαλλιά δεν αλλάζουν πολύ τη ζωή μας!

γιοβάννα περαστικά σας!

η γατούλα μου έχει διάρροια κάποιες μέρες τώρα μια έχει μια δεν έχει, και σκέφτομαι μήπως φταίει το κρύο νερό από το μπάνιο. έχετε τέτοιο θέμα;

επίσης ο μπαμπάς μου πήγε για στεφανιογράφημα στο Ηράκλειο και έχουμε την άλλη βδομάδα να πάμε Ωνάσσειο για εγχείριση ανοιχτής καρδιάς. Πώς το 'γραψα τώρα αυτό; πώς αλλιώς να μου πεις;;; είναι και μεγάλος και ανησυχούμε διπλά.. τί να κάνουμε, τουλάχιστον αντιμετωπίζεται... η καρδιά πλέον κόβεται και ράβεται όπως θες..

Αχ sunsun μου μόλις είδα το post σου και τη φατσούλα της Κάτιας και πολύ χαίρομαι. Τί κάνει ο πατέρας σου;;;; Σας σκεφτόμουν σήμερα το πρωί. Θέλω να σε πάρω τηλ. και ξεχνιέμαι...... Ελπίζω όοοοοοολα να έχουν πάει κατ' ευχήν. Σε φιλώ κι εσένα και τη γλύκά σου. Γιατί να κρυώνει από τα νερά όμως; Στα Χανιά σα βραστή ήταν η θάλασσα. Τί λες;

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πού είναι η πτώση οεο;;;;;;;

Kορίτσια, ξέρετε κάτι; Πάνω που προσπαθώ τόσες μέρες να διαβάσω όλα όσα γράψατε τις μέρες που έλειπα (τώρα περιμένω με αγωνία να γεννήσει η κωνκων μας και να μας πει εντυπώσεις για το μωράκι!!!), φεύγω πάλι αύριο και γυρνώ Κυριακή... πάλι θα μου ξεφύγετε...

καλε γεννησε η κωνκων μας ακομη περιμενεις εσυ;

χαχαχαχα


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν, από κάπου μπήκε ποντικός :twisted::twisted::twisted: και έφαγε την καλαθούνα, το ρηλάξ, το παρκοκρέβατο, το μάρσιπο και την τέντα του ποδηλάτου :cry::cry:.
E, δεν άφησε και τίποτα... πάει όλη η προίκα της. Βρωμοποντικάκι...

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια, δεν ξέρω αν είναι ιδέα μου, αλλά νομίζω ότι τις τρεις βδομάδες περίπου που είμαστε εδώ, μεγάλωσε απότομα! Και όχι από άποψη μεγέθους, γιατί αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω, αλλά από θέμα συμπεριφοράς, από τις κουβέντες της, από την ανεξαρτησία της... θα δω τι θα μου πει κι ο μπαμπάς μας μόλις γυρίσουμε...
πανμαρ αν έχει να τη δει τρεις εβδομάδες θα του φανεί πολύυυυυυ μεγάλη

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μια γλυκια καλημερα απο μενα:):)

2832642gohv11vfbo.gif

φιλακι μου εχεις πολυ πλακα...πανε τωρα διακοπες και οταν με το καλο γυρισεις θα διαβασεις οτι η κωνκων μας γεννησε μια πανεμορφη κουκλιτσα:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.....

ουφ ζεστη...με εχει εξαντλησει πια....ευτυχως απο αυριο δροσιζει ...αλλα απο Τριτη ξανα ανοδος της θερμοκρασιας ...

εφτασε επιτελους Παρασκευη!!!αυριο θα παω να δω το παιδακι μου!!!

Φιλακι καλο ταξιδι ...αχ σε βλεπω να τελειωνεις την καλοκαιρινη πληροφορηση κατα τα Χριστουγεννα!!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Φιλάκι μου όντως έχει πολύ πλάκα αλλά να σου πω την αλήθεια μου ενημερώνομαι και εγώ αφού μετά τις διακοπές δεν τα διάβασα και όλα...!!!!:wink:

Joa μου με το καλό να πας στον Χρηστάκη σου!!!!!:D

Φωτεινή μου τι κάνετε;;;

Ηλιάνα είδες που όλα βολεύονται τελικά;;:-D

Εμείς είμαστε καλά, αλλά στο θέμα κακά θα ήθελα τη γνώμη σας... όπως είπα η Αναστασία κάνει μια χαρά τα τσισα στην τουαλέτα χωρίς ατυχήματα ούτε καν το βράδυ (δεν δέχεται να της βάλω πάνα στον ύπνο)..τα κακά όμως έχει λίγες μέρες που τα κάνει μόνο στο βρακί...τι να κάνω;;;;


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλεναδες μου...ελπίζω να είστε όλες καλά και τα μικράκια σας ακόμη καλύτερα!

Ο Αστέρης μου είναι μιά χαρά...έχει γίνει αντράκι, αλωνίζει όλη μέρα και είναι πολυ σκανδαλιάρης. Κάνει όλη μέρα ποδήλατο (το μόνο παιχνίδι που τον ενδιαφέρει) , τραγουδάμε όλη μέρα και μου αρέσει πολύ που συννενοούμαστε χωρίς πρόβλημα μιά και δεν σταματάει να μιλάει αφού φθάνω στο σημείο να του λέω να σταματήσει κανά 2 λεπτά να μιλάει γιατι πονάνε τα αυτιά μου χαχα!

Η φιλενάδα μου είναι ακόμη στο νοσοκομείο...πηγαίνω σχεδόν κάθε μέρα τα απογεύματα...φυσικά δεν μπορώ να την δω αλλά δεν έχει σημασία αυτό...σημασία έχει που ξέρει ότι είμαι εκεί. Αχ το κολλητάκι μου τι έπαθε!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...