Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Τις προαλλες ειχαμε παει εξω σε ταβερνα και τον εχασα.Τον βρηκα να ρωταει το σερβιτορο''που ειναι τουαλετα σας?'' και εφυγε σφαιρα να παει.
Δεν το πιστεύω!!!!!!!!!!!!!!!!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια μου κι εγώ με χαρά δίνω τα πράγματα της Ναταλίας μου, κι εγώ βοηθήθηκα όταν γέννησα με πολλά που δανείστικα εγώ, και κάποια αρκετά ακριβά όπως π.χ. το λίκνο, όπως είπε πιο πάνω κι η ana αν θυμάμαι καλά, που το καταβολεύτηκα, και συνεχίζει αυτό το λίκνο να αλλάζει μωρά, και μπράβο στη φίλη μου που το δανείζει δεξιά κι αριστερά όπου υπάρχει νεογέννητο, είναι ένα κουνάκι πανάκριβο, γιατί να κάθεται σκονισμένο σε μια αποθήκη. Επίσης, η ίδια φίλη μου μου δάνεισε ακόμα 2 ακριβά και πολύ χρήσιμα είδη: ένα ριλάξ-κούνια, κάπου θα το έχει πάρει το μάτι σας, που με είχε σώσει στην κυριολεξία και το καθισματάκι του αυτοκινήτου για ως 9 κιλά. Να είναι καλά. Η κουμπάρα μου σας έγραψα για τα ρούχα που μου δίνει, κι επίσης κι οι δυο παραπάνω όλα τα ρούχα τους της εγκυμοσύνης. Ου, σίγουρα κι άλλα πολλά και πολλές φίλες που βοήθησαν, ρούχα, αποστειρωτής (δόξα Τω Θεώ δε χρησιμοποιήθηκε ποτέ, χιχιχιχι!!!!), μπιμπερό (ούτε αυτά!!!!!!), παιχνίδια, σεντονάκια, κτλ κτλ κτλ. Τώρα από τα ρούχα τις Ναταλίας δε δίνω τίποτα μέχρι να έρθει και το επόμενο, από όλα τα άλλα ότι μπορώ το δίνω με χαρά.

Την καλησπέρα μου!


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α Ριτάκι θέλει κι ένα μικρό κολπάκι!

Τι ζητούσε ο Γρηγόρης? Ντοματούλα?

Πίσω η ντοματούλα έκρυβε και ότι η μαμά ήθελε να δώσει στο Γρηγόρη.

Ε μέχρι να αντιληφτεί τι γινόταν, είχε φάει όσο έπρεπε κι από τα λαχανικά πχ που ήθελα να δώσω!

Σωστήηηηηη!!!!! Κι εγώ το κάνω.....

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η κουμπάρα μου σας έγραψα για τα ρούχα που μου δίνει, κι επίσης κι οι δυο παραπάνω όλα τα ρούχα τους της εγκυμοσύνης.

Καλοκαιρινά ρούχα εγκυμοσύνης έδωσα και εγώ φέτος σε μια φίλη μου. Ούτε 2 μήνες δεν τα έβαλα εγώ. Γιατί να μην τα βάλει και κάποια άλλη κοπέλα; Επίσης έχω ήδη δώσει κάποια από τα ρουχαλάκια της Αλεξάνδρας και έχω βολέψει μια άλλη μπέμπα.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Το τσιγάρο από την ημέρα που το έμαθε κατευθείαν από 30 τσιγάρα που έκανε τώρα κάνει 5. Επόμενος στόχος τα 3 και μετά κανένα. Μαζί κι εγώ.
30 κι αυτός ο χριστιανός... armaκι τί διαβάζω; Θα κόψεις το κάπνισμα;
Πάρτε και ένα γλυκάκι απο εμένα, αυτό με τα μπισκότα!

dsc04217h.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Yπέροχο το γλυκάκι σου, να το είχα τώρα εδώ μπροστά μου...!!!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου ακούστε με τώρα να μου πείτε τη γνώμη σας: όπως σας έχω πει από νοικοκυρά είμαι ο πιο αδύναμος κύκλος... αλλά και το πλυντήριο μου;;;... Βάζω τα ρούχα μέσα και το αποτέλεσμα; Δεν βγαίνουν μοσχομυριστά και λαχταριστά... το αντίθετο δηλ. έχω τσεκάρει πολλές φορές να μυρίζουν... άσχημα σε κάποια σημεία όπως πχ μασχάλες σα να μην έχουν καθαρίσει δηλ.... Τί να κάνω... Δοκίμασα να φορτώσω τον κάδο λιγότερο... τίποτα... χτες έβαλα το πολύ 2 κιλά πλυντήριο, σε κάδο των 6, με μπόλικο απορρυπαντικό και τίποτα... κάποια του άντρα μου της δουλειάς μυρίζουν στα επίμαχα σημεία αλλά και τα υπόλοιπα τίποτα σπουδαίο... Μου λέει η μαμά μου έχουν ένα καταπληκτικό μάστορα τον παίρνω του εξηγώ και μου λέει δεν έρχομαι, δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό... το παθαίνουν μερικά πλυντήρια κι είναι για πέταμα το έχω ξανακούσει μου λέει, μήπως να έρθετε να το δείτε του λέω... όχι μου λέει δεν έρχομαι δεν μπορω να του κάνω τίποτα... άμα, μου λέει, βλέπεις να κάνει όλα τα βήματα κανονικά είναι εντάξει, κι έχει το πρόβλημα που σου λέω... δηλ.; ρωτάω εγώ... πρέπει να πάρεις άλλο μου λέει... Τί λέτε βρε κορίτσια μου... Να βάζω τόσα πλυντήρια και να βρωμάνε τα ρούχα μας;;;.......... Θα τρελαθώ......... Την εβδομάδα που έλειπα διακοπές έδωσε κάποια στη μαμά του ο Κωνσταντίνος για να τα έχει έτοιμα για τα Χανιά και μοσχοβολούσαν από 10 μ. μακριά... ζήλεψα... Μάλλον πρέπει να ψάχνω για πλυντήριο;... Να σας πω και τις τεχνικές λεπτομέρειες είναι μάρκας Ariston κι όταν το πήραμε κοιτάγαμε ποιό είναι το πιο οικονομικό γιατί δεν είχαμε λεφτά... και ζήτημα αν το έχω 4 χρόνια...


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

ο τιμος εδωσε ρεσιταλ παλι οπου παμε τραβαει την προσοχη ολων χαχα πολυ κοινονικος ειναι μαλλον πολιτικος θα γινει χαχαχα!
Συμπεθερούλα μου, χαχαχαχαχα, τα ίδια λέω και για τη Ναταλία, ή μάλλον, εγώ δεν το λέω και τόσο, ο μπαμπάς της το λέει πολύ "όλοι κοίταγαν τη Ναταλία", χαχαχαχαχα, άμα γίνουμε γονείς το χάνουμε τελείως!!!!!!!!!!! Λοιπόν, θέλω να δω, τέλος πάντωv, τί θα γίνει άμα κυκλοφορήσει το ζεύγος μαζί, ΚΟΛΑΣΗ, καταλαβαίνεις!!!! Κι από πίσω εμείς να ΚΑΜΑΡΩΝΟΥΜΕ!!!!!!!!!!

Ρίτα, είμαι τώρα στη φάση που είστε έτοιμη για αναχώρηση, άντε να δούμε πώς σου φάνηκε το νησί, έχω πολύ αγωνία! Επίσης,

μελιτζανοπιτα και τα κρουασανακια μου για το ταξιδι
, Ρίτα, πότε θα πάμε και μαζί διακοπές, ειδικά με τη μελιτζανόπιτα ο άντρας μου θα θέλει να σε γνωρίσει τώρα κιόλας και να ταξιδέψουμε μαζί για Καστελόριζο, με πλοίο εννοείται και να τρώει όλη την ώρα μελιτζανόπιτα!!!!!!!!!!!!!!

Ανάβω το σίδερο, πρέπει επιτέλους να κάνω και καμιά δουλειάααα!!!!

Αχ βρε Μαρινάκι, τί τράβηξες...... πες μου θα το ξεχάσεις ποτέ αυτό το καλοκαίρι;;;


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

!

Να ρωτησω βρε κοριτσια, μπαινει και η μυτη μεσα στη συσκευη??Ο αντρας μου επιμενει οτι μπαινει και η μυτη καθως εχει δει πολλες φορες τον μικρο του ξαδερφο να κανει αλλα εγω απ'ότι μου εδειξε η παιδιατρος δεν καταλαβα κτ τετοιο..:roll::roll:
Σίγουρα θα σου έχει λυθεί η απορία αλλά να κάνω κι εγώ λίγο την έξυπνη: ναι-ναι μπαίνει κι η μυτούλα

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φιλακι οποτε μπαινω γελαω πολυ μαζι σου...χαχα

Εισαι πισω αλλα δεν εγκαταλειπεις χαχα.Μου αρεσεις!!!ευγε!!

Εντωμεταξυ πετας και κανα προσφατο για ξεκαρφωμα :tongue:

Σε πειραζωωω!!Και εγω θα κατσω να σας διαβασω ολες μολις γυρισω!

Οσο για τη Σικινο αν και αγονη γραμμη δηλωνω οτι θα ξαναπαω!!!Περασαμε τελεια!!!!!!!Αχ φιλακι να πηγαιναμε μαζι.. ξερω, θα σου αρεσε πολυ!!!

Γιοβαννα Ζακυνθο θα παμε σιγουρα αλλα δεν ξερω ποτε..

Ειμαστε στα πεθερουλια και περιμενουμε τηλεφωνο απο φιλους να βγουμε.

Φιλακια!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

κουκλες μου καλησπερα:):)

τι κανετε??? ελπιζω να ειστε καλα...διαβασα μονο την τελευταια σελιδα

φιλακι μου και το δικο μου πλυντηριο εδω στην Χαλκιδικη τα εβγαζε βρωμικα και διαπιστωσαμε οτι δεν κρατουσε το νερο ..δλδ οπως το επερνε ετσι το εβγαζε και αγορασα καινουργιο γιατι μαστορα δεν εβρησκα εδω.

ευχομαι να μην ειναι μεγαλη βλαβη το δικο σου.

τα δικα μας τα νεα ειναι καλα...η Βικυ επιστρεφη Δευτερα για δουλεια, την μικρη θα την κρατησει η αλλη γιαγια για μια βδομαδα για να καθησω εγω λιγο μονη να φερω το σπιτι λιγο στα ισια του:) και μετα του χρονου παλι,

η Φωτεινη μεγαλη εξελιξη στην ομιλια και συμπεριφορα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μια καλησπέρα και από εμάς

ευχαριστώ πολύ όλες για το ενδιαφέρων

και όσες θέλατε να μου στείλετε ρουχακια:D:D:D

τελικά κανονιστικέ και θα πάρουμε κάποια καινούργια

η κουνιάδα μου χτες με ρώτησε τι θέλουμε για δωράκι

και έτσι δεν δίστασα να της πω φορμάικα;);););)

από εβδομάδα θα έρθει και θα μας φέρει 10 μου είπε gioypi :tongue::tongue::tongue:

γιατί μένη κοντά σε μια βιοτεχνία στην Αθηνά την ERSA έχει πολύ καλή ποιότητα έχουμε πάρει πολλές φορές φανελάκια και λευκορουχα για τον λευτερακι μου απο εκεί

πολλά φιλία σε όλες σας πάω να καθίσω βεράντα με τον σύζυγο

αλήθεια έχει παρει καμία το πλανετ για τα βρέφη ? είναι καλό ?


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Τάντεμ είναι παιδάκι μου!

Εγώ τεντεμ θα το λέω άμα το καταφέρω χοοχοχοχοχοοχχοχο :tongue::tongue::tongue::tongue:

moytsssssssssssssssssssssssssss

moytssssssssssssssssss

kisssssssssssssssssssssssssssssssssssss


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

να μαι και εγω ...

το πλανετ ειναι οικολογικο απορρυπαντικο ρουχων ..

Φιλακι εγω θα σου προτεινα να παρεις τηλ και στην εταιρεια να τους πεις το προβλημα με το πλυντηριο .Εγω οταν καποια στιγμη ειχα προβλημα με το ψυγειο (siemens )πηρα το τεχνικο τμημα και ηρθαν και το εφτιαξαν ..για ψαξτο και ετσι ..

Ριτακι μας λειπεις!!!!!γυρνα καλε!!!απαπα ακομα διακοπες ?????αστιευομαι ...καλα να περνατε..φιλια στον Γρηγορη τον γρηγορο ..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φιλακι εγω θα σου προτεινα να παρεις τηλ και στην εταιρεια να τους πεις το προβλημα με το πλυντηριο .Εγω οταν καποια στιγμη ειχα προβλημα με το ψυγειο (siemens )πηρα το τεχνικο τμημα και ηρθαν και το εφτιαξαν ..για ψαξτο και ετσι ..
Eίναι κι αυτό μια ιδέα, αλλά αυτοί θα με πετσοκόψουν για να μου πουν ίσως ότι κι ο μάστορας... Θα τους πάρω όμως να δω τί θα πουν αρχικά και βλέπουμε... Ευχαριστώ.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...