Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Φτου σου Γιοβάννα μου που με κοροιδεύεις! Χα,χα,χα! Ας είναι καλά και ας μας παιδεύουν τι να πω!

Σας διάβασα αλλά πέρασε η ώρα, Κωνκωνάκι μου μόνο για σένα προλαβαίνω να γράψω ότι θέλω να σε μπατσίσω που κατηγορείς τον ευατό σου επειδή το μωράκι ήταν νωχελικό και δεν καλοέτρωγε ενώ προσπαθούσες να τη θηλάσεις! Εσύ έκανες ό,τι μπορούσες για να της δώσεις αυτό που θεωρούσες σημαντικό, ο.κ. δεν έπιασε το μωρό, θα πάρει τώρα τα πάνω του! Προσπάθησες για το καλύτερο και σε καμία περίπτωση επειδή ήθελες να το παιδεύεις! Την έχω περάσει κι εγώ πολλάκις αυτή τη φάση και καταλαβαίνω! Σμουυυυτσ!

Έφυγααααα!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Να μαι και εγω...

γυρισαμε απο Λαμια ..Ο Χρηστακος μου αρχιζει και ζοριζεται ..θελει να παμε πιτι ...ανυπομονω να παμε την Παρασκευη να τον κατεβασουμε ..εφυγα με κλαμματα απο Λαμια once again ..το μπεμπε μας εκανε αισθητη την παρουσια του επιτελους...χθες μου εριξε 3 κλωτσιτσες..

Κωνκων προσπαθεις για το καλυτερο και για αυτο μην εχεις τυψεις ..αφου βρηκατε την χρυση τομη με το θηλαστρο ..Δως της ετσι και οσο παει ..δοκιμαζεις και αργοτερα παλι στηθος ,να παρει παλι λιγο τα πανω του το μωρο...

Παω στον αντρουλη μου καληνυχτα...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ μωρέ Joa κουράστηκε το παιδί.....λογικό είναι. Εκτός από εσάς του έλειψαν και τα παιχνίδια του, ο χώρος του κλπ. Κουράγιο, μια βδομαδούλα έμεινε και θα τον έχεις πάλι κοντά σου.

Κίκο μου τι λαχτάρα περάσατε και εσείς; Είναι αυτό που είπα και στην Κωνκών, καλά που δνε ξέρεις τι να πρωτοπροσέξεις, δεν ξέρεις και τι θα σκαρφιστεί στο κεφάλι τους.

Εμείς σήμερα το απόγευμα πήγαμε κούνιες και μετά για ένα καφεδάκι. Ξέχασα να σας πω ότι το πρωί πήραμε και την Αλεξάνδρα να μεταλάβει........χμ.......είχαμε να την πάμε από.........τα βαφτίσια της :oops::oops::oops: Ντροπή μου το ξέρω. Πρέπει να πω ότι για άλλη μια φορά με εξέπληξε, αφού εγώ περίμενα ότι θα κάνει χαμό αλλά αυτή ήταν σωστή κυρία.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλημερα,ελπιζω ολες να ειστε καλα και τα μωρακια σας ακομη καλυτερα.

σας εχασα εντελως και δεν ξερω τιποτα απο τα νεα σας,δεν διαβασα :oops::oops::oops::oops:

γυρισα στο γραφειο αλλα δεν προκειται να κανω τιποτα και ψαχνω και τον διευθυντη να του το ανακοινωσω.εχουν μαζεψει κοσμο για να τους ενημερωσουν για το πως θα παραλαβουν τις αιτησεις των υποψηφιων.εγω αρνουμαι να παω.ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ.

ειμαι και στεναχωρημενη παρα πολυ.το σαββατο το πρωι πεθανε ενας φιλος μας.31 ετων.πολυ αδικα.θα σας τα πω καποια αλλη ωρα.μαλλον σημερα θα γινει η κηδεια,αναλογα τι ωρα θα τελειωσει ο ιατροδικαστης.ηταν αυτος που παντρεψε την ξαδελφη μου....


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλες μου! Καλή εβδομάδα!

Έχουμε γυρίσει από το Σάββατο το απόγευμα γιατί ο καλός μου έχει σήμερα δουλειά. Αν τελειώσει μάλλον Τετάρτη θα ξαναφύγουμε για λίγες μέρες ακόμα.

Η Εύα πήρε πολύ στραβά την επιστροφή, δεν θέλει καθόλου την Αθήνα αλλά από χτες είναι καλύτερα..Γενικά πάντως είναι απίστευτα καλή, συνεργάσιμη και γενικά περνάμε σούπερ!

Με το σταθμό όπως σας είπα δεν ήταν στις λίστες τελικά όμως μας είπε το ''μεσο'' ότι είναι σε κάποιον. Αυτός όμως που την βάλανε είναι πολύ μακριά από το σπίτι και επίσης πήγαμε και τον είδαμε και εξωτερικά τουλάχιστον είναι απαράδεκτος. Οπότε δεν το βλέπω να πηγαίνει...

Ας ξεκινήσω τώρα με τα δικά σας και θα σας λέω κι εγώ σιγά σιγά τα δικά μας.

Κωνκωνάκι μου διάβασα πως αντιμετώπισες πρόβλημα για το οποίο μόνο εσύ δεν φταις! Αλίμονο να έχεις τύψεις που προσπάθησες να κάνεις αυτό που όλοι φωνάζουν πως είναι το καλύτερο! Το θέμα είναι πως βρήκες τη λύση και η μπεμπούλα τώρα θα πάρει τα πάνω της! όσο για την λαχτάρα που πήρες με τον Κων/νο, τι να πω? Τέλος καλό όλα καλά!

Σαρδελάκι μου που είχε πει η Βίκυ για τη φίλη σου στο τηλ. και τρελλάθηκα! Κρίμα στην κοπέλα. Θέλει πολύ ψυχολογική στήριξη στη φάση αυτή. Ένας σωστός χειρσμός από έναν σωστο ψχολόγο θα έχει σίγουρα καλά αποτελέσματα. Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά!

Μαρινάκι χαίρομαι πολύ που περνάτε καλά! Άντε βρε να ξεσκάσετε κι εσείς λίγο! Καλή συνέχεια.

giovanna πραγματικά είναι τρέλλα η Αλεξάνδρα και φυσικά όλα τα παιδάκια! Νομίζω πως περνάνε από την πιο όμορφη φάση τους! Πως πάτε με το γιο γιο τελικά? Εμείς όπως σας είπα τίποτα..

joa μου άντε μια βδομάδα έμεινε και θα έρθει πάλι ο κανακάρης κοντά σας! Λογικό είναι μωρέ να κουράστηκε κι αυτός..υπομονή! Εσύ πως είσαι? Φαντάζομαι την χαρά σου από τις πρώτες κλωτσιτσες ε???

Κικιτσα μου τι κάνεις εσύ? Πως πας με την εγκυμοσύνη? Φτηνά τη γλιτώσατε κι εσείς βλέπω με το πέταγμα του Τάτση στο δρόμο..ουφ!

Πετρούλα μου εσύ πως είσαι? Πω πω κοντεύεις κι εσύ ε? Περνάει γρήγορα ο καιρός! Τι κάνει ο γιόκας σου?

Νατασούλα έχω να σε διαβάσω πριν από τις διακοπές. Πως περάσατε? Είστε καλά?

Φωτεινή μου απόλαυσε τις μέρες που απομένουν, χαλάρωσε και ξεκουράσου, την Φωτεινή όλο τον Χειμώνα κοντά σου θα την έχεις. Μην στενοχωριέσαι!

Βατραχάκι, Ντελενι, Σούλα, Ηλιάννα, Φιλάκι, Μαελένη(δεν ξέρω τώρα και ποιες λείπουν) και σε όσες ξεχνάω τα φιλιά μου και θέλω τα νέα σας!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερααααααααα

Αντε να επιστρεφουμε σιγα σιγα ...συνηλθα απο το χθεσινο το κλαμμα του αποχωρισμου απο τον γιο μου και σήμερα ειμαι καλυτερα...μετραω τις μερες αντιστροφα για να παω να τον παρω και να τον φερω σπιτι ..

Το Σαββατο το πρωι πηρε μια σακουλα εβαλε μεσα 2 αυτοκινητακια και 1 αεροπλανακι εβαλε την σακουλα στην γουρουνα του και μου λεει παμε πιτι μπαμπα τωρα...

Giovanna εμεις τον παμε συνεχεια στην εκκλησια ..του αρεσει πολυ ...ανοιγει το στομα του τελειως για να πιει κρασακι και τρωει 2 αντιδωρα..(αλοιμονο)

Μαρινακι καλα να περνατε στις διακοπουλες σας!!

Αρμακι σου προτεινω να πας να δεις και μεσα το περιβαλλον του παιδικου και τις παιδαγωγους γιατι πολλες φορες σε ξεγελα το εξωτερικο και μπορει μεσα να γινεται καλη δουλεια ..

Παω να δουλεψω γκρ....ευτυχως ειναι ακομη χαλαρα ...ειναι κλειστα τα περισσοτερα λογιστηρια και εχουμε ησυχια ..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

joa μου θα πάμε να τον δούμε και μέσα αλλά χλωμό το κόβω να είναι καλά. Μόνο την τζαμαρία που είχαν που φαίνεται να είναι από το 1800 να δεις αρκεί..πόσο καλύτερα μπορεί να είναι? Και οι παιδαγωγοί να είναι καλοί θέλω και ο χώρος να είναι λίγο αξιοπρεπής..:roll: Θα δούμε..

Ρε κορίτσια γιατί στο χωριό μπορούσα να κάνω δουλειές όλη μερα χωρίς να κυραστώ και εδώ βαριέμαι να κάνω το οτιδήποτε? Εν τω μεταξύ βρήκαμε κατσαρίδα μέσα στα ντουλάπια και έχω όλη την κουζίνα έξω, απολυμαίνω συνέχεια και δεν μπορώ να βάλω τα πράγματα στη θέση τους γιατί ναι μεν ψεκάσαμε και την βρήκαμε ψόφια αλλά υπάρχει μία υπόνοια ότι μπορει να έχουμε και ποντίκι και έχω φρικάρει! Μέχρι να βάλουμε και ποντικοπαγίδα όλα τα έχω έξω..άντε να μαζευτώ τώρα..τεσπα.

Ασχετο, εχτές η Εύα ζήτησε να πιει για 2η φορά φέτος το καλοκαίρι το γάλα της με το καλαμάκι. Είχαμε αλλάξει θηλή στο μπιμπερό και δεν της πολυάρεσε και τελικά το ήπιε με το καλαμάκι. Το μεγάλο γέλιο ήταν την πρώτη φορά όμως στο χωριό. Ήταν οι μέρες που παλέυαμε με το γιο γιο οπότε και της έλεγα ''να και ο Πανούλης ο φίλος σου και ο Γρηγόρης στο γιο γιο κάνουντσίσα και κακά''. Με έπαιρνε η Πικουλίνα άκουγε τις συζητήσεις που ο Πανούλης ζήτησε να κάνει μόνος του κακά στο γιο γιο αλλά δεν σχολίαζε ή άλλαζε κουβέντα όταν της το ανέφερα.

Έτσι ένα βραδυ μου ζητάει καλαμάκι.

Πίνει το γάλα και μου λέει:

''Να πεις Πανούλη''

''τι να του πω?''

''ήπια γάλα με καλαμακι, πιει γαλα με καλαμακι οχι μπιμπελό'':shock::shock: Πεθάναμε στα γέλια! :lol:

Όταν την έβαλα στην κούνια της λέω...: τελικά σου άρεσε που ήπιες το γάλα με καλαμάκι? Και μου λέει ''όχι δεν μ'αλέσει το καλαμάκι, καλύτελα μπιμπελό''. Οπότε δεν το ξαναζήτησε μέχρι χτες. Πάντως σήμερα θα της το ξαναδώσω με καλαμάκι και αν δω ότι το πίνει θα επιμείνω λίγο μπας και κόψουμε το μπιμπερό. Ευκαιρία είναι τώρα που το ζήτησε από μόνη της. Για να δούμε...


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρμακι αμα δεν σου εμπνεει εμπιστοσυνη καλυτερα να μην το στειλεις το παιδι ..δεν θα μπορεις να πας για δουλεια νοιωθοντας οτι το παιδι δεν ειναι καπου καλα..

Εγω παιδια στεναχωρρηθηκα με μια κοπελα που ηταν εγκυος 5 1/2 μηνων και το παιδι ειναι καλα και αναπτυσεται σωστα αλλα δεν εχει καθολου αμνιακο υγρο και θα της το παρουν το μπεμπακι...ποσο εχω στεναχωρηθει ..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα.

Είμαι να σκασω ρε κορίτσια.

Η μαμα μου απρόλο που φαινεται να εχει συνερθει αρκετα από την ιωση ειναι χαλια ψυχολογικα.

ΚΑι δεν λεω απλα λιγοα λλα σε τρελο βαθμο.Κλαει ολη μερα και με παιρνει συνεχεια τηλεφωνο οταν δεν ειμαι εκει και μου ζηταει βοηθεια.

Τα χω παιξει.

Φευγουν και τα πεθερικα μου σημερα διακοπες και δεν μπορω να αφηνω την μικρη για να τρεχω.

Αυριο εινια να παει γαι κατι εξετασεις και βλεπουμε.

Είμαι παρα ποολυ χαλια γιατι η μαμα μου εχει και ιστορικο καταθλιψης .

Συγνωμη που δεν σας σχολιαζω αλλα δεν μπορω.

Τα φιλια μου σε ολες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα ! Τι κανετε ???

Σας εχασα παλι ,αλλα απο οτι βλεπε οι περισσοτερες λειπατε διακοπες .

Διαβασα τα νεα σας αλλα φοβαμαι οτι δεν τα θυμαμαι ολα .

Σουλα ευχομαι να πανε ολα καλα με την μαμα σου και να συνερθει γρηγορα . Υπομονη και σε σενα , ειναι δυσκολες αυτες οι καταστασεις και θελουν πολυ ψυχικο σθένος .

Αρμακι ξετρελαθηκα με τους διαλογους της Ευας ! Μπράβο το μικρακι μου !

Ιωάννα μου αντε μια βδομαδα εμεινε , να ερθει ο Χρηστάκος στο σπιτάκι του. Κλωτσαει το μπεμπε ? Αχ τι ωραια !

Μαρινάκι αντε λε παιδι μας , σας χρειαζοταν αυτες οι διακοπες ! Ολα καλα και σταματατα να αγχωνεσαι με το φαγητο !!!

Γιοβαννα μαλλον πρεπει να συναντηθουν οι μικρες μας . Η Αλεξάνδρα να την μαθει να μιλαει και η Χριστιάννα να της μαθει σκαρφαλωμα , πηδημα , κολυμπι και τετοια ! χαχαα

Πετρουλα χαλαααααααααρωσε τωρα που μπορεις ! Καλοκαιρι και εγκυος ειναι δυσκολα τα πραγματα !!

Σαρδελάκι μου διαβασα για τη φιλη σου . Τι να πω λε γμτ ... Ευχομαι να πανε ολα καλα απο δω και περα .

Αχ δεν προλαβαινω να γραψω αλλο . Εχω τη Χριστιάννα που φορεσε τις λαστιχενιες μποτες για τη βροχη (παλι βρεχει!) και με τραβάει να παμε εξω .

Να σε καλα και φιλια σε ολες και στα μικρουλάκια !!!

Link to comment
Share on other sites

Σουλίτσα μου εύχομαι όλα να πάνε καλά..επειδή και η δική μου μανούλα πέρασε κατάθλιψη ξέρω αυτές τις αντιδράσεις. Με το παραμικρό μπορεί να πέφτουν σαν να συμβαίνει το μεγαλύτερο κακό. Τώρα βέβαια με τα εγγόνια της παίρνει ζωή και τις φεύγουν όλα πολύ εύκολα. Μήπως να της πήγαινες λίγο την Ανδρεάννα μπας και ανέβει λίγο?

Λαμπρινούκοοοοοοοοοοοοο!!!! Τι κάνεις κοριτσάρα μου? Χάρηκα πολύ που σε ''είδα''! Για πες πως περνάτε εσείς? Βροχή διαβάζω αλλά αν έχεις την κόρη να φοράει την γαλότσα φαίνεται τέλειο! χαχαχα! Να μου την φιλήσεις!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

σουλιτσα μου,ολα να πανε καλα με την μαμα σου.

λαμπρινουλα μου γεια χιου!!!!

μπορω να ηχογραφησω καπως την τρελλη την κορη μου και να σας την βαλω να την ακουσετε?


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μανουλες καλη βδομαδα

διαβασα την τελευταια σλιδα και τι να πω...ολο αισιοδοξια ημαστε:confused:

μια η Βικυ που σας ειπε τα μαντατα με το παλικαρι και για τη δουλεια.....μην κανεις τιποτε ρε Βικυ, τουλαχιστον τοσο καιρο που ησουν δουλεψες με το παραπανο α τους μαλ#$ς μην αρχησω πρωι πρωι..... δηλαδη απο την αλλη βδομαδα ειμαι και εγω αδειουχος:confused:

Σουλα μου τι εχει η μανουλα σου και ειναι ετσι?? μηπως περναει την δυσκολη φαση της εμμηνοπαυσης συν που ειναι αδιαθετη..ιωση εχει?

Μαρια-αρμα μου που εχεις κατσαριδες και υποψια για micky mouse?? στο εξοχικο η στην Αθηνα?

στα υπολοιπα κοριτσια ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ

Λαμπρινη μου θελω βροχη:) σε ζηλευω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...