Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Lila ki είπε:

      Το έχω περάσει παλαιότερα και ξέρω πως είναι … αλλά το αντιμετώπισα πολύ χαλαρά και με μεγάλη δύναμη απλά και μόνο για να μην με αποτρέψει από την επόμενη προσπάθεια μου… έχεις μια ακόμη βλαστοκύστη πράγμα πολύ πολύ θετικό … όσον αφορά εμένα δεν είμαι καθόλου αισιόδοξη αλλά έχει ο θεός τι να πω … θα δείξει πραγματικά … δεν ξέρω γιατί να τα περνάμε όλα αυτά … εύχομαι όμως σύντομα να προσπαθήσεις ξανά και μην πτοείσαι … 

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Πετρούλα ναι! Η ''γογόνα'' μου είναι στο άβαταρ! Λοιπόν εάν δεν δουλεύει απόγευμα ο καλός μου θα έρθω οπωσδήποτε! Δεν μπορεί η μαμά μου να μου την κρατήσει γιατί έχει τα ανήψια μου από Κρήτη, αν όμως μπορεί ο καλός μου θα έρθω να σε δω! Θα χαρώ πολύ!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

H Eυουλα στο αβαταρ σουπερ!!!καλα ειναι και η πρωτη κολυμβητρια!!δεν ξεκολλαει απο το νερο το ζουζουνι ..

Και δεν σας ειπα οτι εχει και υπεροχα μακρυα ποδια !!!!ΚΟΥΚΛΑ!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Εγω ειμαι καλα.λιγος βηχας μου εμεινε .ο μικρος καλα οποτε ολα καλα!!χαχα

Πετρουλα εμενα με βολευει παρα πολυ το κεντρο.Ειτε για πρωι ειτε για απογευμα ειτε για μεσημερι, οτι πουν τα κορτισια ειμαι μεσα για Δευτερα ή Τριτη.Απο τεταρτη εχουμε σχολειο οποτε θα αφοσιωθω στο αγορι.

Υπαρχει μονο μια πιθανοτητα να ξαναφυγουμε οπως ειχα πει, αλλα ακομα δεν ξερω αν θα ειναι μονο για το σκ.Νομιζω παντως οτι θα ειμαστε εδω.Οτι κανονισετε ειμαι μεσα κατα 90%.

οσο για το αγχος...και εγω νομιζω οτι λογω καισαρικης σε επερχομενη εγκυμοσυνη το μονο που δε θα με αγχωνε θα ηταν ο τοκετος...νομιζω δλδ...γενικα ειχα και πολυ ευκολη αναρρωση ισως για αυτο.

Ολα τα υπολοιπα ειναι φυσιολογικα να τα νιωθετε.Εδω εμεις(βλεπε γιοβαννα ,αρμα κτλ)ακομα το σκεφτομαστε, εσεις που εχετε μπροστα σας μια τετοια αλλαγη λογικο ειναι να αγχωνεστε.Ολα ομως θα πανε κατ ευχην.Σιγουρα!!!

Ιωαννα με το καλο να δεις το σποριδιο.Αντε ρε παιδι μου να μαθουμε και τι ειναι!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου τι να πω για την Εύα; ΘΕΑ...Θεέ μου και τι πόδια μακρυά είναι αυτά; Μοντέλο το μαναράκι μας.

Πετρούλα μου το τσίμπησε το μικρόβιο, αλλά θα το καταπολεμήσουν κι αυτό. Η ίδια της έτσι κι αλλιώς δεν ήθελε να πάει ακόμη στο σπίτι...μου είπε πως δεν ήταν έτοιμη και πως τουλάχιστον στο νοσοκομείο όταν την πιάνουν οι ανυπόφοροι πόνοι της βάζουν ένεση και συνέρχεται, αλλά στο σπίτι τί θα κάνει;

Όσο για τον τοκετό εγώ από τώρα το σκέφτομαι που ακόμη δεν έχω καν σαν σκέψε την 2η εγκυμοσύνη. Η ιδέα της καισαρικής και πάλι με φρικάρει και ειδικά εκείνο το πάτημα της κοιλιάς μετά τον τοκετό...μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

ριτάκι σούπερ που είσαι καλύτερα!

Έβαλα και εγώ το μπριάμι μου στον φούρνο και τέλος και για σήμερα το μαγείρεμα!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα ριτακι ..και εγω οπως παντα γνωστη αγχωτικη εχω αγχος με τον υπερηχο!!!να δουμε τι θα ειναι το σποριδιο ...

εμεις για σήμερα μοσχαρι λεμονατο με πατατουλες..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια,

χθες ητσν πολυ ασχημη μερα.αυτο το πραγμα δεν θελω να το ζησει ουτε ο χειροτερος εχθρος μου.το πορισμα του ιατροδικαστη ειναι πνευμονικο οιδημα και εμφραγμα.ηταν πολυ ηρεμος.θα μπορουσαμε να πουμε οτι κοιμαται.

ξεχαστε το. φτανει

πετρουλαααααααααα που πας????και εγω θελωωω.

σαρδελινα μου μου να φυγει και αυτο το μικροβιο και να ηρεμησει το κοριτσι.σε ποιο νοσοκομειο ειναι?ιπποκρατειο υποθετω ε?

οι εγκυμονουσες σταματηστε να σκεφτεστε την γεννα και τους θηλασμους,ολα θα ερθουν ετσι οπως πρεπει.

ριτακι μου παντα διαθεσιμη εισαι.ακομη σκεφτομαι οτι ηρθες μεσημεριατικα να με βρεις.

αρμα κουκλα η γοργονα σου.

η φωτεινη εχει λιγες μυξες και λιγο βηχα αλλα θα παμε σημερα γιατρο για να μας γραψει τις μηνιαιες μας αντιβιωσεις και θα την δει κιολας.

ιωαννα με το καλο να δειτε το μωρακι σας.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

αυτο το πατημα στη κοιλια που λες σαρδελα μου η εγω δεν το θυμαμαι η δεν μου το εκαναν


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το πατημα ουτε εγω το θυμαμαι παντως...το εχω ξαναπει...

Βικακι μην το συζητας βρε αφου ηθελα να σε δω!

Αρμακι μου εγω να πω την αληθεια μου δεν την βλεπω καλα την ευουλα σε αυτη τη φωτο..Μπας και γερασα?

Βαλε καλε μια πιο καθαρη να την καμαρωσουμε και να την φτυσουμε ομαδικα!!!χιχιχι!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια με προλαβατε ...ουτε εγω θυμαμαι πατημα στην κοιλια ....γενικως η καισαρικη μου φανηκε πολυ ευκολη ..λες και καποιος με χαιδευε ...μετα ηρθα τα παλουκια στην αναρρωση ..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ ρε Βίκυ...παρόμοια με τον γαμπρό μου..τεσπα, άστο...ο Θεός να τον αναπαύσει..

Ρίτα έχω φώτο και στο facebook, άντε εκεί να την δεις. Θα σε πάρω τηλ. κάποια στιγμή να μου πεις για τις κατσαρίδες.

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια για το κοριτσάκι μου!

Πάντως κι εμενα παρόλο που είχα εύκολη γέννα στην ιδέα και μόνο πάλι φρικάρω! Στην διαδικασία του ραψίματος περισσότερο..Εν τω μεταξύ διάβασα ότι στο Αττικό σε ράβουν ειδικευόμενοι:shock: Ο γιατρός που είχα μου έκανε πλαστική και ήμουν όπως πριν. Γιάυτό και έχω ξαναπροβληματιστεί με το Αττικο..

Εγώ σήμερα κοκκινιστο κοτοπουλάκι με μακαρόνια


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Eγω ειμαι σχεδον σιγουρη οτι δε με πατησαν.Θυμαμαι μονο που μου ελεγαν να κανω πανω κατω τη λεκανη για να κατεβει το αιμα.

Οσο για την αναρρωση με θυμασαι Ιωαννα?Ημουν πολυυυ καλα.

Αρμακι μου θα παω να τις δω!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Το πατημα στη κοιλιά ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Τι φρικη!!!!!!!! Το μονο μου προβλημα!!!!!!!! Ειδικα στη δευτερη γεννα,που ενα ζωο θεωρησε οτι επαθα ρηξη μητρας με τρελενε μεχρι να ερθει ο γιατρος μου και να ξεκουμπιστει. Τεσσερεις ωρες εμεινα στη ανανηψη και να με παταει καθε 10 λεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Eγω ειμαι σχεδον σιγουρη οτι δε με πατησαν.Θυμαμαι μονο που μου ελεγαν να κανω πανω κατω τη λεκανη για να κατεβει το αιμα.

Οσο για την αναρρωση με θυμασαι Ιωαννα?Ημουν πολυυυ καλα.

Αρμακι μου θα παω να τις δω!!

Ριτακι μαλλον δε θυμασαι.Το πρωτο πραγμα που κανουν στη καισαρικη ειναι αυτο. Επειδη η μητρα δεν εχει καταλαβει τι γινεται!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ΟΛΟΙ μερα σε ολες σας:):)

διαβασα συναντηση βοριοι με νοτιοι?? πολυ χαιρομαι αν το κανετε...καλα λεμε οτι το καφε μας ειναι πιο φιλικο και δεμενο..οχι οτι εχω διαβασει κανενα :)

πικουλινακι μου καλως ηρθες και καλη αρχη στην δουλεια, καλο ρυζικο το δοντακι της μπουμπουκας.... και μια και λεω για δοντακι και της Μαρινας μας εβγαλε δοντακι και εγω δεν ευχηθυκα το ξεχασα:oops: καλορυζικο λοιπον και στην μπουμπουκα σου κουκλα μου

Πετρουλα μου λογικο ειναι να εχει την αγωνια σου κουκλα μου, κοιτα να χαλαρωσεις και ολα θα πανε καλα, ισως στην πρωτη γεννα να ειχες την προκληση και παιδευτηκες αλλα δεν σημαινει οτι και τωρα θα ειναι το ιδιο, μην εχεις αρνητικη σκεψη Ηλιανα μου το ιδιο και για σενα:)

Μαρια- αρμα μου απολυμανση με ειδικο εκανα στο σπιτι στην Θεσσαλ. τωρα για της ξανθες τεριζουλες:) δεν ειχα μεγαλο προβλημα αλλα ηθελα να εχω το κεφαλι μου ησυχο.

Δεν εκανε και τιποτα extreme ... εβαλε με σωλιναριο φαρμακο (που ειναι ακινδυνο.. γιατι ο ιδιος το βαζει στο στομα του για να το αποδειξη)σε σημεια που ξερει οτι θα υπαρχουν η κατσαριδες, στα υπνοδωματια δεν πηγε καθολου γιατι μας ειπε οτι δεν ειναι τοπος για της κατσαριδες.

Μας εδωσε 5 χρονια εγγηυση...θα δουμε:roll:

εχω ομως ενα φαρμακο σε σωλιναριο 20ε κανει ειναι της bayer που το πουλανε στα μαγαζια με φυτοφαρμακα..το ονομα δεν το θυμαμαι καλα οταν παω Θεσσαλο θα στο πω.

Ριτα μου και εσυ με γριπουλα εισαι? ..και εγω ενα απο τα ιδια ειμαι, θαλασσα εχω να παω 1 βδομαδα:( εχω και το ριμαδι το αυτι μου που ακομα με ταλαιπορει....μια βδομαδα μου εμεινε ακομα και θελω να παω εστω και μια φορα για ενα μπανακι να αποχαιρετισω την θαλασσιτσα μου και να την πω ..και του χρονου με υγεια παλι για ολους μας:)

πολλα ειπε:roll::roll: θα επανερθω αργοτερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...