Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Τι να πω ρε συ Πικουλινα...μηπως επειδη ειχα την επισκληριδιο δεν το ενιωσα?Διοτι τα θυμαμαι ολα πολυ καλα.Λεπτο προς λεπτο δε θυμαμαι να με ενοχλησε τιποτα μονο εκεινο το νταπα ντουπα που ενιωθα στο χειρουργειο οταν εβγαζαν το μωρο.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

ενα μυαλο χειμωνα-καλοκαιρι...ξεχασα...

σαρδελινα μου ολα να πανε καλα στην φιλη σου, γρηγορα να παει σπιτακι της

αρμα μου κουκλα η γοργονα σου κουκλα

κορη μου τι κανεις?? πως πανε τα κεφια σου??:) σου λειπω καθολου η μπααααα:tongue::rolleyes::rolleyes::wink:

Link to comment
Share on other sites

κορη μου τι κανεις?? πως πανε τα κεφια σου??:) σου λειπω καθολου η μπααααα:tongue::rolleyes::rolleyes::wink:

μπαααααααα!!!!!!!!


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ρε συ Πικουλινα...μηπως επειδη ειχα την επισκληριδιο δεν το ενιωσα?Διοτι τα θυμαμαι ολα πολυ καλα.Λεπτο προς λεπτο δε θυμαμαι να με ενοχλησε τιποτα μονο εκεινο το νταπα ντουπα που ενιωθα στο χειρουργειο οταν εβγαζαν το μωρο.

Ρε συ το τελευταιο πραγμα που εκανε γιατρος πριν βγω απο το νοσοκομειο ηταν αυτο. Θελουν να δουν αν εχει παει η μητρα στη θεση της. Κα εγω ειχα επισκληριδιο για μια μερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δε ξερω βρε Πικουλινα με εξεταζε ο γιατρος αλλα πολυ μαλακα δεν θυμαμαι καμμια ενοχληση...βεβαια εμενα ειχαν προηγηθει και πανω απο 10 ωρες προκλησης μηπως αυτο εχει να κανει με τη μητρα?

Τεσπα...θα δω στο επομενο...χαχα


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!!

καλως ηρθατε οσες επιστρεψατε απο τις διακοπουλες σας!!!!

σας εχασα γιατι το Σαββατο ολη την ημερα γυρηζαμε εως της 1 το βραδυ και την Κυριακη δουλευα ναι ναι καλα διαβασατε πηγα στη δουλεια δεν αλλαξε και τιποτα ολα ιδια χαχα οι παπαδες παραμενουν ιδιοτροποι να βαζουν τα μωρα ολοκληρα μεσα στο νερο :twisted:

ο ενας ο παπας εκανε και καβγα με τους γονεις γιατι ειχαν ταισει το μωρο πριν την βαπτιση :confused: μπορει λεει να κανει εμετο στην κολιβυθρα και τι να εκανα λεει η μαμα να το αφηνα να κλαιει;

ο συγκεκριμενος παπας ειναι περιπτωση να φανταστητε οταν πρωτοεγινε παπας βαπτιζε τα μωρα αναποδα δηλαδη στην κολιβυθρα το μωρο κοιτουσε τα μουτρα του παπα και ο ποπος του το ιερο κι οταν του ειπαμε να το γυρησει μπροστα μας ειπε οτι δεν τον βολευει :shock:

τα νεας μας ειναι οτι ο τιμος εχει λιγες μερες που χρησιμοποιει το γιογιο με επιτυχια :D

ολη μερα κανουμε βολτε και μπανια αυτες τις μερες εχει και λιγη δροσουλα και κοιμομαστε καλα τα βραδια!!!!

σημερα θελω ολη την θετικη σας ενεργεια ο ανηψιος μου κανει επεμβαση κι ευχομαι να πανε ολα καλα!!!!!

αρμακι μου καλως ηρθατε χαιρομαι που περασατε τοσο ομορφα!!!οσο για τις κατσαριδες ασε το χειροτερο μου τις φοβαμαι :mrgreen: να φανταστεις δεν τις παταω ουτε με παπουτσ γιατι νομιζω οτι θα μου τρυπισει το παπουτσι και θα με φαει χαχαχαχα

Σουλα μου περαστικα στη μανουλα σου υπομονη κι ολα θα στρωσουν!

ριτακι μου περαστικα σου!!!για την βαπτιση δεν ξερουμε ακομη μαλλον Οκτωβρη η του χρονου δεν ξερω!

Ιωαννα μου περιμενουμε νεα σου για το μπεμπακι!!!

γιοβαννα μου μην το σκεφτεσαι βαλε μπρος!!!

Ηλιαννα και Πετρουλα λογικοι οι φοβοι σας αλλα σας διαβεβαιω οτι ολα θα πανε καλα μην φοβαστε ο τοκετος σας θα ειναι ευκολος και μετα στο σπιτι ολα μια χαρα πιστεψτε με!

τα μικρα σας θα δεχτουν το γεγονος οτι ηρθε κι αλλο πλασματακι στην οικογενεια κι ολα θα στρωσουν!

Βικη μου δεν εχω λογια για τον φιλο σας κριμα τοσο νεος :(

φιλια σε οσες ξεχασα!!!!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ποσοι τραπεζιτες ειναι στα παιδια μας απο καθε πλευρα?2?Δηλαδη 4 πανω κ 4 κατω?

Λοιπον εγω ενω νομιζα οτι θελαμε μονο εναν ο οποιος τελικα τον ταλαιπωρουσε και βγηκε μετα θεωρησα οτι οι τελευταιοι πισω πανω ελειπαν σημερα που μου ανοιξε καλαααα το στομα ειδα οτι εχουμε 4 πανω και 4 κατω..δηλαδη τελειωσαμε ε?

Θα το επιβεβαιωσω και με την παιδιατρο για να χαρω στα σιγουρα.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ριτάκι μου απο ό,τι ξέρω θέλει 4 πάνω και 4 κάτω τραπεζίτες...κι εμείς είμαστε σχεδόν κομπλέ...αν είδα καλά 2 μισή τραπεζίτες μας λείπουνε...πάντως τις τελευταίες μέρες έχει ζόρια ο δικός μου!

Όσο για το πάτημα μετά την καισαρική δεν νομίζω να το ξεχάσω ποτέ...εμένα πικουλίνα στην ανάνηψη δεν με πάτησαν, αλλά όταν πήγα στο δωμάτιο με ξεπάτωσαν να με πατάνε μέχρι το βράδυ.

Βικάκι ούτε εσύ δεν θυμάσαι το πάτημα; Καλέ στο Γένεσις δεν γέννησες κι εσύ;;;;;;;;;

Σήμερα το απόγευμα θα πάω να δω τις επιγραφές για το μαγαζί να δω αν είναι οκ και να τις παραγγείλω. Ποιος ξέρει πόσο θα μου στοιχίσουν κι αυτές...θα το πάθω το εγκεφαλικό απόψε σίγουρα!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα.

Σας ευχαριστώ για τα περαστικα για τη μαμα μου η οποια ευτυχως ειναι πολύ καλυτερα.

Σημερα εκανε εξετασεις και βγηκαν καλες και ο γιατρος της επετρεψε να φυγει δικοπες οποτε τωρα που μιλαμε ειναι στα λουτρα με τη παρεα της.

Βεβαια της εδωσε κατι ηρεμιστικα και θα το δουμε καλυτερα οταν επιστρεψει αλλα πιστευω οτι τουλαχιστον θα αλλαξει λιγο η ψυχολογια της.

Εγω ειμαι συνεχεια με την μιρκη μου μια και οπως σας ειπα τα πεθερικα ειναι διακοπες και ο καλος μου ολη μερα δουλευει.

Καταλαβα οτι το κοριτσακι μου μεγαλωσε.Συνεργαζεται αψογα και αν εξαιρεσεις οτι βαριεται μετα απο λιγη ωρα μονη της και με θελει μαζι της ειναι αψογη.

Κανονισα και για δωματιο και την Παρασκευη (πρωτα ο θεος) φευγουμε για τα τελευταια μπανακια μας.

Φτανει με τα δικα μου.

Πετρούλα μου λογικο να αγχωνεσαι κοριτσι μου εφτασε και ο καιρος αλλα ολες οι μανουλες τα εχουν καταφερει εσυ δεν θα τα βγαλεις περα που εισαι και τοσο γλυκος ανθρωπος??Οσο για το μικρο προφανως θα εχεις καποιες ζηλιτσες αλλα πιστευω οτι γρηγορα ολα θα βρουν το δρομο τους.

Ηλιανα μου εννοειται οτι τα ιδια ισχυουν και για σενα

Συμπεθερα μου γλυκεια ευχομαι να ξεπεραστει γρηγορα και αυτο το προβλημα με τη φιλη σου και να μπουν τα πραγματα σε μια σειρα με τον καλυτερο δυνατο τροπο.

Μαράκι μπραβο στη γοργονιτσα σου.Η δικια μου ακομα αγκαλιτσες θελει αλλα που θα παει θα μαθει.

Pikoulina μου καλο χειμώνα.Ποτε μεγαλωσε η μπουμπου σου ????πω πω.

Φιλιώ μου ωραιος παπας βρε.Να μας πεις που ειναι να τον προτιμησουμε.

Μαργαριτακι μου αρχιζεται σχολειο ε?Με το καλό , αντε να μας πεις και εντυπωσεις.

Α και οσο για τα δόντια εγω νομιζα οτι ειχαμε τεσσερα ακομα δυο πανω δυο κατω, και οτι μας εμεναν δυο γιατι τα αλλα τα βγαλαμε.Τωρα γιατι μου τα αλλαζεις οεο?

Ιωάννα μου αντε να σιγουρεψουμε και την κόρη (χα χα) με το καλο.

Βικακυ συλληπηρια γλυκεια μου και προσεχε πως μιλας στη μαμα ε?/

Φωτεινή μου η μαμα μου μπηκε στην κλιμακτηριο πολυ νωρις .Αμεσως μετα που με γεννησε.

Αχ πολλα ειπα ε?

Α να πω ακομα οτι (μην πεσετε να με φατε!!!) για δευτερο παιδακι δεν το σκεφτομαι καθολου.Μαλλον με ενα θα μεινω.

Οσο για την καισαρικη παορλο που ειχα επισκληρηδιο τα ενιωθα ολα φυσικα χωρις πονο.

Ειχα κανει η εξυπνη και μια ωραια μελετη πριν να παω ειχα δει και βιντεο και ηξερα καθε στιγμη τι γινεται.

Το χειροτερο μου ηταν μεχρι να μου βαλουν και παλι τα εντερα μεσα .

Πω πω μακαβρια εγινε !!!

Πολλα φιλια

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθερούλα μου χαίρομαι που είναι καλύτερα η μαμά σου.

Πάντως κι εγώ ήξερα κάθε στιγμή τι μου κάνουν γιατι σαν βλαμένη κι εγώ είδα βίντεο χαχα και έλεγα στον γυναικολόγο "Αντρέα τράβηξε λίγο τα πράσινα πανιά να δω τι κάνετε εκεί" με κοιτάει με μισό μάτι και λέει στον άλλο γιατρό "ούτε πάνω στην καισαρική δεν σταματάει να μιλάει" χαχαχαχα

Πάντως ούτε και επισκληρίδιο θέλω να ξανακάνωωωωωωωωωωωωωωωωωω γκρρρρρρρρρρρρρ γιατι με είχε πειράξει!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ζουζούνες μια μεγάλη καλησπέρα και απο 'μένα.

Απο τη μία χαίρομαι που σιγά σιγά το καφέ επαναδραστηριοποιείται αλλά απο την άλλη συνηδειτοποιώ επίσης ότι τελείωνει το καλοκαιράκι και με πιάνει μια μελαγχολία. δεν θέλω με τίποτσ.

Διάβασα για τους προβληματισμούς απο τις εγκυμονούσες και θα ήθελα να πω να βάλετε και εμένα μέσα. Έχουν αρχίσει και με πιάνουν και εμένα οι ανασφάλειές μου , 1ον για την καισαρική που φοβάμαι τρομερά και σκέφτομαι λόγω χαμηλού αιματοκρίτη μη τυχόν χρειαστώ μετάγγιση και 2ον γιατί ο ζουζούνος έχει αγριέψει τόσο αυτές τις μέρες και όποιος τον βλέπει σχολιάζει ότι το 2ο μας μωρό θα καλοπεράσει με τέτοιον αδερφό. Φοβάμαι πολύ τις αντιδράσεις του και το πως θα δεχτεί το νέο μπεμπέ. Τέλος πάντων να μη μακρυγορώ αύριο πάω στη δουλειά και έτσι θέλοντας και μη θα τα ξεχάσω κάπως με τη ροή του προγράμματος , θα σταματήσω αν όλα είναι καλά λίγο πριν γεννήσω για να μπορέσω να κάτσω μετά λίγο περισσότερο με τα ζουζούνια μου.

Ριτάκι περαστικά κοπέλα μου , να είσαστε καλά και του χρόνου να ξαναπεράσετε έτσι όμορφα.

Αρμάκι δώσε πολλά φιλιά στην όμορφη γοργόνα σου , που τη χαιρόμαστε απο τη φωτογραφία που μας έχεις βάλει.

Ιωάννα με το καλό να πάτε και εσείς σήμερα στο γιατρό και να δείτε το φύλο αλλά πάνω απ'όλα να είναι καλά το μπεμπέ και να πάρετε και το Χρηστάκη.

Γιοβαννούλα δεν θέλω να ακούω βλακείες για πάχος και τα σχετικά και να έχεις τέτοια ηττοπάθεια. Είμαστε αυτές που είμαστε και ο κάθε άνθρωπος έχει την ομορφιά του και άντε για το 2ο για να συμπάσχεις και εσύ μαζί μας.

Πετρούλα με το καλό να έρθετε στα μέρη μας, εγώ θα μπορούσα περισσότερο τη Δευτέρα αλλά βραδάκι λόγω δουλειάς (χωρίς όμως να είμαι 100% σίγουρη) και μην αγχώνεσαι για όλα τ'άλλα όπως λένε και τα κορίτσια όλα θα έρθουν απο μόνα τους και τελείως φυσικά (στα λέω σε εσένα για να τα ακούω και εγώ).

Ηλιάνα τα ίδια ακριβώς ισχύουν και για ΄'σένα.

Σουλίτσα όσο μπορείς δώσε κουράγιο στη μανούλα σου να το ξεπεράσει γιατί σε έχει μεγάλη ανάγκη σε αυτή τη δύσκολη φάση που περνάει.

Σαρδελάκι με το καλό να πάρεις και εσύ το γιόκα σου και καλή δύναμη στη φιλενάδα σου.

Πικουλινάκι καλώς ήρθες και εσύ και του χρόνου να είσαστε και εσείς καλά και να περάσετε όμορφα.

Κορίτσια ειλικρινά σας μιλάω ούτε και εγώ θυμάται τέτοιο πάτημα , πιο πολύ θυμάμαι την επισκληρίδιο παρά τέτοιο πάτημα. Μήπως δεν μου έκαναν εμένα γιατί αν είναι έτσι να το ζητήσω τώρα στη 2η καισαρική:tongue:

Βίκυ μου πολλά συλληπητήρια για το φίλο σου, τραγικές στιγμές φαντάζομαι θα ζήσατε . Μακριά απο όλο τον κόσμο τέτοια σκηνικά.

Υγεία να έχουμε και πάλι υγεία.

Κυρία Φωτεινή εσείς πως πάτε τώρα που είστε μοναχούλα; ξεκουράζεστε καθόλου;

φεύγω τώρα γιατί ήρθαν οι άντρες απο το μπάνιο.φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

ναι σαρδελακι μου αλλα οντως δεν θυμαμαι τιποτα,ειμαι σχεδον σιγουρη οτι δεν με πατουσαν


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...