Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

κοριτσια κι εγω που γεννησα φυσιολογικα στην πρωτη γεννα με πατουσαν την κοιλια τωρα στον Θοδωρικο δεν μου την πατησαν καθολου τι να πω μηπως ειναι στην μαια που θα τυχεις;


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

ουφ πολυ δουλεια σήμερα ...

Ανησυχησα και με το παιδι ..

Με πηρε τηλ. η πεθερα μου του Χρηστου του τρεχει η μυτη ποταμι ..τον πηγαν παιδιατρο αλλα δεν το θεωρει ανησυχητικο του εδωσαν μια κρεμουλα ..Ο καημενος φοβηθηκε ..και ελεγε γιαγια εχω αιμα ..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα δεν ειναι τιποτα και του ανδρα μου του ανοιγει η μυτη ποταμι απο μικρος που ηταν στο ξεκαρφωτο αλλα αν ειναι πολυ μηπως πρεπει να ρωτησετε για καυτηριασμο?


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν διάβασα τίποτα μια καλησπέρα άσχημα τα νέα μας μου έσπασαν τα νεράχτες βράδυ

Εχω πάνω μια μικρή τρυπά προφανώς και τρέχουν είμαι με αντιβίωση και κάναμε το εμβόλιο για την προοροτητα των πνευμονος είμαι 31 εβδομάδες και ο μικρός 2 κιλά

θα τον κρατήσουμε όσο περισσότερο μπορούμε μέσα

κατόπιν συνεννοήσεις με την γιατρό υπέγραψα και έφυγα θα πάω πρωί βραδύ για έλεγχο στο νοσοκομείο και την απαραίτητη αγωγή και ελπίζω να πάνε όλα καλά θα 4 βδομαδες να μείνει μέσα και θα είμαστε ευχαριστημένη να μην χρειαστεί θερμοκοιτίδα πάω να διαβάσω στα σχετικά τόπικ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Α δε σας ειπα εχθες το απογευμα ο μικρος εφαγε ,4 φετες ψωμι του τοστ με βουτυρο και μελι,1 μπανανα.1 ποτηρι πορτοκαλαδα μισο παγωτο,λιγο τυρακι και φυσικα το γαλα του μπολικο μπολικο...κοντεψε να μου σκασει...

Ευτυχως αρχισε να τρωει το μελακι...

Και...σημερα για πρωτη φορα εφαγε φασολακια λαδερα αλλη φορα ουτε να τα δει δεν ηθελε


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ηλιαννα μου ολα θα πανε καλα!!!ειναι θετικο που το μπεμπακι εχει φτασει 2 κιλα..

μηπως ομως ειναι καλυτερα να μεινεις στο νοσοκομειο για περισσοτερο ασφαλεια και σιγουρια ??


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Μαζευτήκαμε κι εμείς χτες το μεσημέρι και σήμερα ήταν η πρώτη μέρα προσαρμογής!

Ξεκίνησα ψώνια, πλυντήρια, καθάρισμα κ.λ.π.

Πάω να μαγειρέψω και θα μπω ξανά αργότερα να σας πω τα νέα μας.

Ελπίζω να είστε όλες καλά κι εσείς και τα παιδάκια σας!

Πολλά φιλιά


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...