Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Βατραχάκι το ανηψάκι σου που γεννήθηκε πέρσι με κάποιο προβληματάκι χειρουργείται; Τα καλύτερα του εύχομαι.

ναι γλυκια μου!

οσο για τα 4 κιλα δεν θα μιλησω αντε καλε σιγα εγω ξεκινησα την 2 εγκυμοσυνη περαπανω απ'οτι ειμαι τωρα


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Α μαρινα γριπη ειναι...και εγω μολις αναρρωσα...πονος στα κοκκαλα,στην αρχη λαιμος.μυξες και πυρετος εμας ο μικρος τη γλιτωσε ως φαινεται...περαστικα αλλα αυτα δεν ειναι τιποτα.Θα ειστε περδικια σε λιγες μερες.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εσύ Βατραχάκι μου είσαι και ο καλύτερος η...ο χειρότερος πελάτης του διαιτολόγου όμως! Χι,χι,χι! Να πάνε όλα καλά μέσα από την καρδιά μου με την επέμβαση που κάνει το ανηψάκι σου!

ΓΙοβάννα μου, ξέρεις τι θα γίνει? Μετά από έναν καυγά πάνω στη συμφιλίωση, τσουυυυπ θα το πιάσετε το μπεμπάκι και δε θα το πάρεις χαμπάρι! Ρε κορίτσια μην το σκέφτεστε και τόσο, εγώ γενικά είμαι πιο αυθόρμητη σε τέτοια θέματα, όπως έρθουν τα πράγματα! Αν τα προγραμματίζαμε και τα οργανώναμε όλα ποτέ δε θα ήταν η κατάλληλη στιγμή για να κάνουμε παιδιά!

Πάω να βρω ντεπόν γιατί θα σπάσει το κεφάλι μου!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Giovanna ελα να κανουμε παρεα! Καλα εμεις παραειμαστε "καπως", αλλα τελος παντων! Εχει και πανσεληνο σημερα, προσεχε μην αρπαχτειτε!!!

Εμεις με την πανα ειμαστε στο σημειο μηδεν, παει για του χρονου η ιστορια... Οταν τον βαλω τα κανει στο γιογιο, αλλα το πρωι ξυπναει κατουρημενος ολοκληρος... Με το σωβρακακι δεν καναμε δουλεια, 2 μερες το φορεσε, τα εκανε κανονικα οπως στην πανα... Δε θα σταματησω να το παλευω και μεσα στο χειμωνα, αλλα απο ανοιξη θα τον ξεβρακωσω οριστικα...

Επισης του πηρε ο πατερας του ποδηλατο με βοηθητικες και κρανος και γυρναει ολη την αυλη με καμαρι! Χθες το μεσημερι ηθελε να κοιμηθει με το κρανος και να βαλει το ποδηλατο μεσα στο σπιτι... Χαμος εγινε για να τον πεισουν να βγαλει το κρανος! (ειχε μουσκεψει το κεφαλι το):rolleyes::-D:-D:-D


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Οσο για το γιο γιο μια χαρα το εχει η Αλεξανδρα απλα ο συγχρονισμος ερχεται σιγα σιγα.

Λες βρε Ρίτα;;; Την Κυριακή τη μάλωσα και μετά στεναχωρήθηκα. Της είπα ότι θα την αφήσω χ#σμ#ν$ και αυτή έκλαιγε και μου έλεγε 'πάμε να αλλάτσουμε μαμά μου' και μετά ζήτησε και συγγνώμη. Εγώ να δεις κλάμα μετά. Να, έτσι κουλουβάχατα είναι η ψυχολογία μου και γι' αυτό δεν βάω ακόμα μπροστά για 2ο. Δεν σκέφτομαι ακόμα να της αλλάξω κρεββάτι. Άσε γιατί κάνει και ατσούμπαλο ύπνο και φοβάμαι.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγω απο την περασμενη βδομαδα ειχα λαιμο κτλ αλλα το σκ ανεβασα πυρετο και ειχα τους πονους.Πηγα στο γιατρο την περασμενη παρακσευη και μου ειπε εποχικη γριπη στα σιγουρα.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν το ξανασυζητώ ρε κορίτσια για Βραχάτι το σιχάθηκα! Να σας πω και την ειρωνία? Εϊναι τεράστιο το ξενοδοχείο και μας έβαλαν στο ίδιο δωμάτιο με την αλλη φορά! Το πιστεύετε? Μόλις πήραμε το κλειδί στο χέρι λέω στον Χ. δεν πιστεύω ότι το ζω αυτό, να δεις που κάτι θα μας βρει πάλι! Αφήστε που τελικά έχουμε θέμα με τη θάλασσα γιατί πολύ βότσαλο και καταγδαρθήκαμε μπες-βγες, τελείως ακατάλληλο για μικρά παιδιά! Το ξενοδοχείο πολύ καλό, αλλά το μέρος γενικά δε μου άρεσε χτες που γυρίσαμε λίγο!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λες βρε Ρίτα;;; Την Κυριακή τη μάλωσα και μετά στεναχωρήθηκα. Της είπα ότι θα την αφήσω χ#σμ#ν$ και αυτή έκλαιγε και μου έλεγε 'πάμε να αλλάτσουμε μαμά μου' και μετά ζήτησε και συγγνώμη. Εγώ να δεις κλάμα μετά. Να, έτσι κουλουβάχατα είναι η ψυχολογία μου και γι' αυτό δεν βάω ακόμα μπροστά για 2ο. Δεν σκέφτομαι ακόμα να της αλλάξω κρεββάτι. Άσε γιατί κάνει και ατσούμπαλο ύπνο και φοβάμαι.

Κοιτα αυτο ακριβως που σου κανει να στο λεει μετα το εκανε και ο Γρηγορης πολυ καιρο και εγω το εκλαμβανα σαφεστατα σαν δειγμα οτι το παιδι ειχε συνειδηση του τι εκανε .Αν ηθελα να το τρεξω τοτε το θεμα θα του εβγαζα την πανα και θα εβρισκε τον συντονισμο αμεσως.Αλλα επειδη ηταν πολυ μικρος το πηγα χαλαρα και το βρηκε μονος του.

Αν ομως το δοκιμαζα τωρα και εφοσον ειχαμε περασει αρκετο καιρο οπως εσεις στο γιο γιο και ο μικρος ηταν στην τωρινη ηλικια θα του την εβγαζα την πανα και θα δοκιμαζα.

Στο κρεβατακι με προστατευτικο παντως δεν υπαρχει κανενα προβλημα στο λεω εγω που εχω ενα θεμα με τις πτωσεις του ταλιμπαν μου..(εκτος και βγαλει το προστατευτικο βεβαια....το ζησαμε και αυτο)

Οσο για το δευτερο....ασε κρυβε λογια διοτι μας εχουν πονταρει και θα μας παρουν με τις κλωτσιες τα κοριτσια :tongue:


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωχ, κατάλαβα μην αφήσουμε εμείς γρίπη για γρίπη!

Νατάσα ο δικός μου παρόλο που δεν το έχει με το ποδήλατο με το κράνος έχει τρελό έρωτα!Εντομεταξύ νομίζω χτες είχε πανσέληνο, σήμερα είναι? Δεν εκμεταλλεύεστε τη βραδυα να πάρετε τα ταίρια σας και να βγείτε να χαλαρώσετε και να τα ξαναβρείτε? Μου έλειψε πολύ αυτό, έχουμε πολύ καιρό να αφήσουμε και τα δύο παιδιά και τελευταία έχω βαρέσει κόλλημα μετά την παλιο λοιμώδη και δε θέλω να αφήνω τα παιδιά ούτε στον άντρα μου και όλο αυτό το βλέπω ότι μου έχει στοιχήσει στην ψυχολογία μου γιατί δεν ξελαμπικάρω παρά μόνο όταν κοιμούνται και χαζεύω εδώ μαζί σας!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

μαρινα φετος στο Βραχατι ανακαλυψαμε παραλια διπλα στον Ασσο οργανωμενη με αμμο.Ρωτα εκει και θα σου πουν ειναι πολυ κοντα.

Οσο για τα βοτσαλα στο ειπα....

Σαν μερος δεν εχει κατι ιδιατερο αλλα για παιδια εχει πολλα πραγματα,παιδοτοπους κτλ και εκει και διπλα στον Ασσο.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

μπήκα για λίγο μιας και ύπνο δεν έχω και καταστεναχωρήθηκα με την Ηλιάνα. Καλά βρε κοπέλα μου , πως έγινε αυτό; σήκωσες βάρος; είχες τίποτα ενδείξεις; μιλάμε έχω κατατρομάξει. Άσε τους εγωισμούς στην άκρη και στείλε το μικρό κάπου γιατί είναι πολύ σημαντικό να είσαι όλη μέρα ξάπλα , κάτι που δύσκολα θα τα καταφέρεις με το παιδί στο σπίτι οι δυό σας. Είναι πολύ σημαντικό και για 'σένα και για το μωρό αυτή τη στιγμή η απόλυτη ξεκούραση.

Βρε Νατασάκι τι έγινε βρε κοπέλα μου και είσαι έτσι αρπαγμένη; Μη συγχίζεσαι βρε ζουζούνα και είμαι σίγουρη ότι είσαστε μουτρωμένοι για βλακείες και όχι τίποτα το ιδιαίτερο, το λέω αύτο γιατί και εμείς τώρα με την άδεια που έχω και εφόσον είμαστε στο σπίτι αρκετές ώρες μαζί αρπαζόμαστε για ψίλου π@##μα. όπως σου λένε και τα άλλα κορίτσια μετά όμως απο τέτοιους τσακωμούς δημιουργείται περισσότερο πάθος στη σχέση και τσουπ να τα σποράκια στην κοιλιά.:tongue:

Γιοβάννα και για 'σένα χτυπάει αυτή η καμπάνα , δώστε τόπο στην οργή μωρέ και μη δίνετε σημασία , οι άντρες μας δυστυχώς ή ευτυχώς δεν αλλάζουν νοοτροπία με τίποτα γι'αυτό πρέπει να τους αποδεχτούμε και να το ρίξουμε και εμείς λίγο στην τρελή για να πάμε όλα πρίμα.

Βατραχάκι εύχομαι να πάνε όλα καλά με την επέμβαση που θα κάνει ο ανιψιός σου και σύντομα να γυρίσει σπιτάκι του. Αλήθεια δεν έχω καταλάβει όμως τα σκηνικά με τους παπάδες πως τα γνωρίζεις;

Μαρινάκι , θα συμφωνήσω και εγώ ότι το Βραχάτι δεν σας πήγε καθόλου φέτος. Περαστικά για άλλη μια φορά εύχομαι και γρήγορη ανάρρωση.

Link to comment
Share on other sites

Θα ρωτήσω Ρίτα μου ευχαριστώ πολύ! Όσο για τα υπόλοιπα, παιδότοπους και παιδικές χαρές για να είμαι ειλικρινής στην πράξη καθόλου δε με ένοιαξαν αφού αν είναι καλά τα παιδιά όλο στη θάλασσα θέλουμε να την αράζουμε, τα υπόλοιπα τα έχουμε και στην Αθήνα!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...