Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια ευχαριστώ δεν μπορώ να μείνω μέσα

δεν ερχετε κάνεις για το παιδί

και ο σύζυγος είναι αδύνατων να μην πάει για δουλεία

θα το παλέψουμε όσο μπορούμε

έξαλλου το συζήτησα με όλοι την ομάδα γιατρών από το νοσοκομείο είναι ελεγχομένη κατάσταση προς το παρών

μέσα θα αρρωστήσω δεν θα αντέξω

και κινδυνέυω και από χίλιες λιμώξεις

στο σπίτι θα κάνω κατά γράμμα ότι μου είπαν και θα πάω πρωί βραδύ να βλέπουμε το αμνιακό είμαι τυχερή που δεν εχω συσπάσεις


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν έρχονται σας λέω δεν θέλω να στενοχωριέμαι και γιαυτο τους είπαμε και λένε καλά και εσύ άντε γενάτο να ξεμπερδεύουμε τη αντιβίωσης και βλακείες τι γιατροί είναι αυτοί κτλ τόσα γεννήθηκαν προορώ ας μπει θερμοκοιτίδα :twisted::twisted::twisted: ουτε να στηλω τον μικρο μετα τησ 5 σεμευριου μπορουν τωρα εχουν δουλειεσ

αν είναι δυνατών ασ μένει μέσα 4 εβδομάδες ακόμη θα γλυτώσουμε θερμοκοιτίδα δεν μπορώ είμαι πολύ χαλιά και δεν θέλω καν να σκάφτομαι


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξερω βρε Ηλιαννα ..εγω θα το εστελνα το παιδι με τον ανδρα μου στην μαμα μου ή στην πεθερα μου χωρις καν να το συζητησω ..δεν παιζουν με αυτα ..αλλη ασφαλεια σου παρεχει το νοσοκομειο ..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ας μη μιλησω καλύτερα για αυτους τους ανθρωπους..

Μη στενοχωριεσαι καλό μου, όλα καλά θα πάνε....Να ξεκουραζεσαι οσο πιο πολύ μπορεις και να στελνεις και τοπαιδι σε φιλες σου ή στη γειτονισσα..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ηλιάνα μου να προσέχεις κουκλα μου...να έρθει κάποιος κοντά σου τώρα για να σε βοηθάει. Ο γιατρός τί σου είπε; Δεν υπάρχει κίνδυνος έτσι; Σου είπε απόλυτη ξεκούραση;

Βικάκι μου για να σου πω και για την φίλη που ξέχασα...είναι στο Παπαγεωργίου.

Όσο για το πάτημα της κοιλιάς νομίζω (από ό,τι άκουσα) πως εξαρτάται από την εντολή που θα δώσει ο γιατρός. Άλλοι το θεωρούν σημαντικό κι άλλοι όχι.

Ιωάννα μου κι εμένα μικρή μου έτρεχε η μύτη ποτάμι...όταν είπαν να μου την καυτηριάσουν ως εκ θαύματος σταμάτησε!

Πάω για τις επιγραφές και μετά στο παπαγεωργίου!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια!

Μπηκα σφαιρα να σας διαβασω γιατι εχω πηξει αρκετα... Επισης εχω σκυλοσκοτωθει με τον αντρα μου και δεν εχω και πολυ διαθεση γενικοτερα... Τεσπα...

Sorry που δε σχολιαζω τιποτα αλλο, αλλα το μυαλο μου κολλησε στην Ηλιανα...

Βρε Ηλιανα μου, προσεχε κοριτσι μου! Επειδη σε εχω καταλαβει ποσο υπερδαστηρια εισαι και οτι θες να τα κανεις ολα μονη σου, πορσπαθησε να αλλαξεις τακτικη αυτες τις μερες! Μην κανεις τιποτα! Απλα ξαπλωνε συνεχεια! Δινε το παιδι οπου μπορεις. Η αδερφη σου δεν μπορει να το κρατησει? Καμια φιλεναδα? Εστω για καποιες ωρες την ημερα. Μη διανοηθεις να σηκωθεις, να μαγειρεψεις, να πιασεις εστω ενα χαρτακι απο το πατωμα...

Στα λεω αυτα, οχι για να σε τρομαξω, αλλα επειδη κι εμενα ο τοκετος καπως ετσι μου ξεκινησε. Κατα τις 6 το απογευμα μου εσπασαν ελαχιστα τα νερα (βεβαια εγω ημουν και 5 μερες πριν την ΠΗΤ), πηγα στο μαιευτηριο, διαπιστωσαν οτι υπαρχει μια πολυ μικρη ρηξη και με εστειλαν σπιτι μου καθως δεν ειχα συσπασεις. ο γιατρος μου τονισε να μην κανω τιποτα απολυτως, μονο ξαπλα. Αλλα επειδη ηταν τα γενεθλια μου και ειχαμε κανονισει να ερθει λιγος κοσμος στο σπιτι, δεν ξαπλωσα... Απλα καθησα στην καρεκλα και σηκωθηκα 2-3 φορες να ξεπιαστω. Ε, μεχρι να φυγει ο κοσμος μου ειχαν σπασει και επισημα τα νερα... Βεβαια εγω αντιβιωση δεν υπηρχε λογος να παρω, αλλα και παλι... Οσο πιο πολυ μπορεις ξαπλα!!!

Απο την αλλη, μην απελπιζεσαι! Το μωρο ειναι καλο στο βαρος του, εχετε κανει και την ενεση, δε θα υπαρχει κανενα προβλημα! Λιγο θα ταλαιπωρηθειτε με τη θερμοκοιτιδα κι αυτο ειναι ολο!

Εχεις τη θετικη ενεργεια απο ολες μας!!!!!!!!!!!


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ηλιανα προεχει να πανε ολα καλα για σενα και το μπεμπακι.Και θα πανε ολα καλα κουκλα μου αφου σε παρακολουθουν οι γιατροι ολα ειναι υπο ελεγχο!!!

Οταν ομως με το καλο γεννηθει και το παρετε σπιτι σας φροντισε σε παρακαλω να τους βαλετε στη θεση τους.

Σορρυ αλλα αυτοι οι τυπου παππουδογιαγιαδες που εχουν αξιωσεις μονο στο ονομα του παιδιου μου την δινουν αφανταστα....


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Νατασσουλα μου τι παθατε ρε συ?Νευρακια???χαχα!

Φιλακια !!!

Ξερω κι εγω μωρε Ριτα... Νευρα, πολλα νευρα... Ο αντρας μου καταρχην, τωρα εγω..

Δε μιλαμε εδω και 2 μερες. Ουτε γεια δε λεμε!

Δεν εχω ομως και καμια διαθεση να υποχωρησω..


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...