Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

      Αυριο σε ποια μέρα θα είσαι? Καλύτερα να μην κάνεις  πριν την έβδομη πάντως

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι; Όταν τα έχετε αρρωστούλικα τα καταβάζετε βόλτα σε κούνιες κλπ; Μιλούσα σήμερα με μια φίλη μου, της είπα ότι είναι άρρωστη και λόγω κλεισούρας μου έχει διαλύσει το σπίτι και μου λέει 'και γιατί δεν την πας λίγο στις κούνιες να ξεδώσει;' :confused::confused::confused:
Κι ο γιατρός μου μου έχει πει να τη βγάζω, ότι δηλ. δεν είναι πρόβλημα. Ρώτα και το δικό σου.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι συγνώμη για τα γενέθλια :oops: Μετά είδα ότι είσαι στις 31.

Θα σου ξαναευχηθώ τότε :tongue:

Άντε βρε!! Τι ζητάς συγγνώμη;;; Εδώ οι φίλοι μου με μπερδεύουν. Με συνδυάζουν με τη γιορτή του Αγίου Αλεξάνδρου, αλλά δνε θυμόυνται αν είναι μια μέρα πριν ή μια μέρα μετά :tongue::tongue::tongue::tongue:

Χρόνια πολλά και για τον αδερφούλη σου. Γιορτάζει και η μαμάκα μου σήμερα.

Το ξέρατε ότι οι Αλεξάνδρες γιορτάζουν κανονικά στις 21/4; Τότε είναι της Αγίας Αλεξάνδρας. Η μαμά μου ως παιδάκι τότε γιόρταζε, αλλά μετά της έκοψε τη γιορτή ο παππούς μου γιατί είπε ότι δεν μπορεί να έχει 'φιέστες΄στο σπίτι του την ημέρα που έγινε το πραξικόπημα.........α ρε παππού πόσο μου λείπεις :(:(:(:(

Άντε ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

στα παιδιά θα υπάρχουν και τέτοια...το θέμα είναι να μάθουν να υπερασπίζουν μόνα τους τον εαυτό τους. Ο δικός μου αν τον πειράξει άλλο παιδάκι δεν κάνει τίποτε κι έτσι του κάνω εξάσκηση στο να μάθει να αμύνεται χαχα
Κορίτσια ούτε κι εγώ ανακατεύομαι στους καβγάδες της κόρης μου, θα με βλέπουν οι άλλες μαμάδες από μακριά και θα λένε α την αναίσθητη. Την αφήνω. Άραγε κάνω καλά;

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

όσο για τσακωμούς με τον σύζυγο δεν υπάρχουν...ουδέποτε έχουμε ρίξει έτσι έναν καλό καβγά και συνήθως μαλώνω μόνη μου χαχα.
Για τσακωμούς κτλ που συζητάτε... άστε τα πικρή ιστορία... όλο στα μαχαίρια είμαστε και στο διαζύγιο (και καλά)... Τον τελευταίο καιρό προσπαθούμε κι οι δυο να βρούμε τους παλιούς εαυτούς μας να αλληλοσυγχωρέσουμε τα λάθη μας. Αναγνωρίζω και την προσπάθεια του, κάνει άλματα. Η τελευταία χρονιά ήταν δύσκολη για εμάς. Πάντως εύκολο τον έχουμε τον καβγά γενικά. Κρίμα να χαλάσουμε τέτοιο έρωτα.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α να σας πω σκηνικο...

Στη Σικινο στην παραλια βραδυ τρωγαμε σε μια ταβερνουλα.

Καποια στιγμη σηκωθηκαν τα παιδια να παιξουν στην αμμο(οπως παντα).

Ο Γρηγορης την εβρισκε πολυ να πηγαινει σε κατι βαρκες τις οποιες ειχαν αραγμενες στην αμμο ψηλα και να μπαινει μεσα.Τον αφηναμε και εμεις...τζαμπα αυτοκινητακια ηταν αυτο...χαχα

Τον ειχαν μαλωσει καμποσες φορες οι ιδιοκτητες και τον μαζευαμε...

Εκεινο το βραδυ ειχαν μαζευτει ολα τα πιτσιρικια μεσα στις βαρκες.Ερχονται καποια στιγμη κατι 16χρονα ντοπια και πλησιαζουν να τα βγαλουν απο τις βαρκες.

Παω κι εγω πιο εκει στο μαγαζι να ακουσω τι λενε.

Βλεπω ολα τα παιδια να εχουν σηκωθει και να εχουν βγει απο τις βαρκες...ο Γρηγορης ακομα μεσα ,αρχηγοπουλο να μιλαει με τα 16χρονα.

Παιδια ηταν κωμικη η σκηνη.Ενα ανθρωπακι τοσο δα μεσα στη βαρκα να διαπραγματευεται.

Ακουω

Παιδια:''αγορακι βγες σου ειπαμε,θα σας μαλωσουν δεν επιτρεπεται''.

Γρηγορης:''Καλα, ειπα βγω...σε λιγο...''

Παιδια:''Βγες γιατι θα τις χαλασεις''

Γρηγορης:''(Δ)ε χαλανε ειναι αμμος εδω οχι θαλατσα''

Παιδια:''Αντε πες το στον πατερα του να τελειωνουμε θα τις διαλυσουν

Γρηγορης'''Ειμαι ματσορας εγω...ξερω φτιαξω''

Ε μετα πηγα και τον πηρα οταν τον ρωτησα τι εγινε μου λεει ''κατι παιδια ειπαν χαλασουν βαρκες...με μαλωσαν''

Απτοητος μιλαμε....τουλαχιστον συννενοηθηκε.

Xαχαχαχα!!!!!!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κουκλες μολις γυρισαμε απο τη βολτα μας, τον πηγα κουνιες και περασα και απο τον παιδοτοπο .Δευτερα ανοιγει οποτε μπορουμε να το κανονισουμε
... Πάνε τα όνειρα μου για ρακόμελα στο Θησείο... (εντωμεταξυ δεν πίνω ρακόμελο, δεν μου αρέσει...!!!!!!)

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια πειτε μου κατι γιατι εχω γινει τουρμπο τωρα...

Επεσε το ματι μου σε ενα θεμα στο αλλο φορουμ που μιλαει για την αυχενικη.Οτι η εξεταση λεει πρεπει να ειναι απο πιστοποιημενο υπερηχολογο και διαρκει το λιγοτερο 45 λεπτα....

Ρε παιδια εγω την εκανα στο Ιασω παρουσια του γιατρου μου με πιστοποιημενο υπερηχολογο μεν και απο τους καλους υποτιθεται που εχει ματι καλο και καναμε 5 λεπτα....

Ειναι δυνατον?Για αυτο δεν το παω με τιποτα αυτο το μαιευτηριο....σε αλλη εγκυμοσυνη θα του την πω του γιατρου....

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1674878#post1674878

Κι εμένα Ρίτα στο Ιασώ, άντε να κράτησε 10'. Πάντως 45' με τίποτα.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

φιλακι να το χαιρεσαι το κοριτσακι σου να ειναι γερο και ευτυχισμενο.

χθες ηταν και του αδριανου,καμια σχεση με την ανδρεανα μας ετσι?

Κορίτσια σας ευχαριστούμε για τις ευχές σας, σας ευχαριστούμε πολύ. Ανδριανό θέλω να βγάλω το γιο μου, αν κάνω γιο. Ναταλία κι Ανδριανός ήταν ζευγάρι, οι πρώτοι ειδολολάτρες που μαρτύρησαν.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τις προαλλες στη βαφτιση προς το τελος του τραπεζιου ηρθαν οι γονεις μου και τον πηραν για να κατσουμε λιγο και εμεις να τα πουμε με τους φιλους μας.Μετα απο κανα μισαωρο αρχισα να στριφογυρναω στην καρεκλα...ηθελα να φυγουμε....αχ ειμαι σοβαρα το ξερω!!!χαχα
Τώρα πια σε νιώθω, κάποτε θα σε κορόιδευα. Κάποτε εννοω πριν τη μητρότηα.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!!!!

Φιλακι μου γλυκο δεν σου ευχηθηκα να χαιρεσε την κορουλα σου γερη και καλοτυχη!!!

κι εγω να χαιρομαι την νυφουλα μου :mrgreen:

αυτα απο τον γιο μου

506.jpg

Αχ συμπεθέρα............. με σκλαβώνετε................. Ευχαριστούμε πολύ.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!

Γιοβάννα μου χρόνια πολλά να χαίρεσαι την κούκλα σου (και τη μαμά σου), να είναι τυχερή και πάντα ευτυχισμένη στη ζωή της!!!!!:D:D

Μαελένη να χαίρεσια τον αδερφό σου και εγώ τον άντρα μου!!!!!

Ορίστε και γλυκάκι!!!!toot-sweet-cupcakes-more-21286366.jpg

Το ξέρατε ότι οι Αλεξάνδρες γιορτάζουν κανονικά στις 21/4; Τότε είναι της Αγίας Αλεξάνδρας. Η μαμά μου ως παιδάκι τότε γιόρταζε, αλλά μετά της έκοψε τη γιορτή ο παππούς μου γιατί είπε ότι δεν μπορεί να έχει 'φιέστες΄στο σπίτι του την ημέρα που έγινε το πραξικόπημα.........α ρε παππού πόσο μου λείπεις :(:(:(:(

Άντε ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

:tongue::tongue::tongue:πόσο γέλασα δε λέγεται!!!!! Σωστός ο παππούς!!!!:D:D:D

Άρμα τα νέα σου είναι τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!Εύχομαι να πάνε όλα καλά κούκλα μου, να έχεις μια έυκολη εγκυμοσύνη.... πάντως και εγώ συμφωνώ μαζί σου...κορίτσι μου μυρίζει...:rolleyes::D

Τα αρρωστούλικα τι κάνουν σήμερα;;;

Δυστηχώς και εγώ είμαι χάλια, τσίμπησα ένα ωραίο συνάχι και σήμερα το πρωί είναι και ο μικρούλης χάλια...:(:( Έκλαιγε ο καλός μου όλο το βράδυ και το πρωί είχε μυξούλες και 37,1... έβγαλε και δόντι ο καλός μου!!!

Η Αναστασία είναι μια χαρα, πήγαμε σε ένα πανηγύρι που γίνεται εδώ στην περιοχή και της πήραμε βρακάκια, φανελάκια, δαχτυλίδια και βραχιόλια και ήταν πανευτυχής... με αυτά κοιμήθηκε!!!!:D:D:D

Δεν θυμάμαι και πολλά (Φιλάκι δεν έχω και το κουράγιο σου...:D:D) οι εγκυούλες μας τι κάνουν;;;;;

Τα λέμε μετά κορίτσια, φιλιά!!!!


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...