Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Koριτσια γιατι αφου ο πυρετος ειναι υψηλος δεν βαζετε υποθετακι για τη νυχτα..Θα την βγαλουν απυρετα ολο το βραδυ..
Eμένα για υπόθετο δε μου έχει μιλήσει ποτέ ο γιατρός.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Εμείς είμαστε σε περιπέτεια αυτή την στιγμή.ξεκινήσαμε με το σκάφος για δεύτερο πόδι,έχει καιρό κ ξεμείναμε γερακινη.
Άκου να δεις!!!!!! Καλό ταξίδι κοριτσάκι, ωραία πράγματα! Εδώ σκάει ο τζίτζικας.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τις χιλιασαμε τις σελιδες μας!!Και εις ανωτερα, κραταμε γερα πάντως...Με τις χαρες μας, τις γεννες μας, τις αρρωστιες μας, τις εγκυμοσυνες μας, τις μπηχτες μας, τα καλά μας και τα κακα μας προχωραμε και συνεχιζουμε!!:wink::wink:

Να'μαστε καλά και να τα λέμε ετσι, ερχεται και ο χειμωνας και μακαρι το παρεακι μας ολο και να μεγαλωνει με τα καινουρια ζουζουνια μας!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Eμένα για υπόθετο δε μου έχει μιλήσει ποτέ ο γιατρός.

Εγώ το είχα πει γιατί το ήξερα από τις κοπέλες εδώ και μου είπε ότι δεν προσφέρει κάτι παραπώνω και το συνιστούν μόνο στις περιπτώσεις που το παιδί κάνει εμετούς. Τι να πω;;;


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια κλείνουν τα μάτια μου, πάω για ύπνο. Καληνύχτα σε όλες και καλό ξημέρωμα.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω ότι για τον θηλασμό δεν αναφέρομαι σε παιδάκια που υπάρχει θέμα.όπως η ναταλία.

Όσο για την γκαντεμια μας,να ταν μόνο αυτή!το σκάφος που ήρθαμε είναι του κουνιαδου μου γιατί το δικό μας από μέρες είναι ακινητοποιημένο λόγω σοβαρής βλάβης.το αμάξι μου είναι παρκαρισμενο στο πεύκοχωρι από εκεί που φύγαμε δηλ δίπλα σε τσαντίρια.

Το σκυλί ήταν σε τυφλό σημείο σε στροφή στην ορμηλια κοντά.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η πρωτοβουλια, να ρωτησεις τον γιατρο για το υποθετο??
Όχι βρε παιδάκι μου, εννοώ, δε με έχει απασχολήσει ποτέ, δεν έχω νιώσει ότι το χρειάζομαι (φτου να μη το ματιάσω τώρα), αυτός δεν το έχει προτείνει, παρά τους τόοοοσους πυρετούς που έχουμε περάσει, οπότε.... αυτά! Για πρωτοβουλία κτλ., χιούμορ κάνω Stooooooone!!!!!!!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δύσκολη προβλέπεται η νύχτα και για εμάς. Δεν ξέρω αν διάβασες πιο πίσω αλλά και αυτή κόκκινο λαιμό έχει και λίγο πρησμένη αμυγδαλή. Θα δούμε πώς θα πάει το βράδυ. Η Ευούλα πώε είναι τώρα; Μίλησες με την παιδίατρο;

Αχ μωρέ θα πονάνε τα κοριτσάκια μας..εμένα μου είπε ότι έχει κόκκινο λαιμό με φυσαλίδες..τελικά έφτασε 39.6 βάλαμε κομπρεσούλες(θαυματουργές κάτω από τη μασχάλη, δεν το ήξερα..) και πήγε 38.6 και τώρα της έδωσα gantil μιας και ήταν ξύπνια για να ηρεμήσει το πουλάκι μου..καλά δεν σας λέω τι περάσαμε με τα φάρμακα...

Πετρούλα εγώ υπόθετα της έβαζα αλλά είναι ακριβώς σαν τον ντεπόν. Πονστάν υπόθετο που είναι πιο ισχυρό λόγω βάρους δεν μπορεί να πάρει ακόμα...

Κοριτσάκια σας καληνυχτώ, θα περιμένω να ιδρώσει για να την αλλάξω και μερά ελπίζω να κοιμηθώ γιατί είμαι αυπνη 2 βράδυα.

Καληνύχτα σε όλες!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Το υποθετακι το εχουμε βαλει σε σπάνιες περιπτωσεις που εκανε υψηλο πυρετο και μονο βραδυ καθως το depon δεν τον κατεβαζει και με το ponstan κανει εμετο κατευθειαν..Το dolal του βαζω εγω

Καληνυχτα κι απο μενα..Ειμαι και ανευ συζυγου σημερα και ειπα να κατσω λίγο παραπάνω αλλα τα ματακια μου κλεινουν..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μου επεσαν τα μαλλια πρωί πρωί με τις τιμες του διαβαλκανικου..Σχεδον εξακοσια ευρω ακριβοτερα απο ότι πλήρωσαμε στον Ανασταση..:confused:
Περίεργο... σε καιρό κρίσης... και για αυτό ακριβώς το λόγο ακούγεται ότι εδώ τα Αθηναϊκά μαιευτήρια έχουν ρίξει τιμές.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω τι διαβαζω??????????

Αχ απο που να ξεκινησω???

Αρμακι μου συγχαρητηρια!!!Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!ΕΕΕΕΕΡΧΕΤΑΙ ο γιος!!!!Το ποσο χαρηκα δε λεγεται!!!ΕΙδεςΓιοβαννα κατι ξεραμε εμεις που παραχωρησαμε τη σειρα μας ;) που να πεδευουμε τον κσομο τωρα μεχρι να το παρουμε αποφαση καναμε πασα τη σκυταλη...χαχα

Τελεια νεα!!!

Για τα αρρωστουλικα!Μαλλον ειναι η γριπη που περασα και εγω.Γινεται χαμος απο οτι μου ειπαν.Λαιμος,πυρετος,αδυναμια πονο στα κοκκαλα και μετα το γυρναει σε βηχα με φλεμματα.Ακουσα 3 γνωστες μου να εχουν το ιδιο τα παιδια τους.

Ευχομαι να το ξεπερασετε γρηγορα.Υπομονη!!!

Ηλιανα οπως ακριβως στα λενε τα κοριτσια.Κρατα γερα πηρες την σωστη αποφαση και κανεις οτι καλυτερο για ολους σας.Εκανες το πολυτιμοτερο δωρο στον Λευτερακη σου τοσο καιρο ,τωρα αφοσιωσου στο νεο μελος το οποιο εχει και αυτο τα ιδια δικαιωματα.Καλη επιτυχια!! δυστηχως δε ξερω να σε συμβουλευσω αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις μια χαρα!!

Εμας τα νεα μας δεν ειναι και τα καλυτερα....

Αρρωστησε ο μπαμπακας μου αρκετα...ηταν μερες με πυρετο και τον πρηξαμε να παει στο γιατρο...εχει εκτεταμενη βροχιτιδα με κινδυνο πνευμονιας και του χορηγηθηκε αγωγη....

Του επαν να παει ομως και σε πνευμονολογο απο βδομαδα....αχ μαλλον κατι τους εχει ανησυχησει....ουφ...

Τεσπα, δε φυγαμε απλα για να ειμαι εδω κοντα αν χρειαστουν κατι.

Ειμαι να σκασω, διοτι μαλλον απο εμενα κολλησε επιλεον και τη γριπη και τον εριξε πολυ....

Το θεμα ειναι οτι ο πατερας μου δεν διαμαρτυρεται ποτέ και δεν αρρωσταινει συχνα αλλά τωρα εναι πολυ πεσμενος και στεναχωριεμαι αφανταστα...

Κατα τα αλλα περασαμε πολυ ωραια σημερα ,πηγαμε για μπανακι και το ζουζουνι κολυμπησε με το ενα μονο μπρατσακι και τωρα το απογευμα Φλοισβο .Ηταν υπεροχα, λιγος και καλος κοσμος και τα παιδια ξεσαλωσαν.

Πολυ θα ηθελα να σας περιγραψω τα σημερινα κατορθωματα του γιου μου σε οτι αφορα τα σκαρφαλωματα του αλλα δεν εχω κουραγιο...

Πολλα φιλια!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...