Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα σας.

χρονια πολλα και ευτυχισμενα στην καλη μας φιλεναδα την αλεξανδρα μας.

σαρδελα να σε χαιρομαστε καλες δουλειες να εχεις.και μη ξεχνιομαστε....αυξανονται τα κερασματα που μου χρωστας. +1 σημερα !!!

γιοβαννουλα να χαιρεσαι την κουκλιτσα σου,ευχομαι φετος τον χειμωνα να τον περνατε καθε μερα με 36,6 και μεσα στα γελια και την ευτυχια.να χαιρεσαι και την μανουλα σου

χρονια πολλα και στον αλεκουκο σου ντελενιτσα μου.

χρονια πολλα σε ολους οσους εχετε να γιορταζουν σημερα.

διαβασα μονο την απαντηση της ηλιανας.

καλη μου ηλιανα,δεν αρνεισαι στο παιδι σου το φαγητο.εχει περασει προ πολλου η ηλικια που η αποκλειστικη τροφη των παιδιων μας ηταν το γαλα.

τωρα εκτος απο οποιοδηποτε γαλα που κυκλοφορει στο εμποριο θα μπορουσες να του εδινες και οτιδηποτε αλλο να φαει.

οποτε αυτο που ειπες οτι αρνεισαι να του δωσεις να φαει δεν ισχυει.αρνησαι να τον θηλασεις.αυτο ομως επιβαλλεται να γινει.

θα ηθελα να σου πω παρα πολλα και για να σε βοηθησω αλλα και για να σε προστατεψω αλλα δεν μπορω απο εδω.δεν εχω τον χρονο αλλα δεν θελω να γινω και κουραστικη στους αλλους.οποτε θες μπορουμε να μιλησουμε στο τηλ.το εχεις αν θυμαμαι καλα.

για την ωρα προσεχε τις κινησεις σου,τον εαυτο σου και το μπεμπε.

φιλια


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να πω συγχαρητήρια που χιλιάσαμε τις σελίδες για 'μας όμως μόνο γιατί για τους άντρες μας αυτό δεν είναι καλό σημάδι , σημαίνει ότι είμαστε πολύλογούδες .χιχιχι:tongue:

Αλεξάνδρα καλορίζικο και πάλι η νέα επιχείρηση και εύχομαι καλές δουλειές.

Εγώ σχετικά για την αυριανή συνάντηση , περιμένω μια απάντηση απο τη δουλειά (γιατί υπάρχει περίπτωση να γίνει μια γιορτούλα αύριο βράδυ) και μέσα στην ημέρα θα ξέρω σίγουρα. Μόλις έχω νέα θα σε πάρω Νατάσο τηλέφωνο αλλά όπως σας ξανάπα εγώ αν θα έρθω θα έρθω άνευ τέκνου.

Νατάσα αλήθεια δεν μας είπες πως πήγε η επανασύνδεση, θα είσαι η επόμενη εγκυούλα μετά το Μαράκι;:tongue::tongue:

Ριτάκι έχω ξεχάσει να ρωτήσω, ο παιδικός που θα ξεκινήσει ο Γρηγοράκης είναι ιδιωτικός ή όχι γιατί δεν θυμάμαι καθόλου, πάντως μη φοβάσαι ο Γρηγόρης έχει αποδείξει πολλάκις ότι είναι παιδί που προσαρμόζεται εύκολα.

Θα ξεκινήσω και εγώ για εύρεση παιδικού απο το νέο έτος αλλά μάλλον ιδιωτικού γιατί ο δημόσιος που ρώτησα έχει 85 παιδιά μέσα για 3 δασκάλες και μου'ρθε κάπως.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια. Το πρωί σας άφησα λίγο βιαστικά γιατί δέχτηκα επισκέψεις από τα πεθερικά.

Η Αλεξάνδρα μου είναι καλύτερα. Έκανε ένα 37.9 στις 05.30 και από εκείνη την ώρα την κρατάει το πονστάν. Θεωρώ ότι περνάει.

Άρμα μου εμένα οι αναγούλες ξεκίνησαν μετά την 6η εβδομάδα αλλά κράτησαν περίπου μέχρι τους 4ις μήνες. Όχι κάθε μέρα όμως και πάντα ήταν από βράδυ. Πρωινές αναγούλες δεν είχα.

Ριτάκι μου καλύτερα έτσι γιατί έχει περάσει και πάνω από μήνας που πήγε το παιδί σχολείο και οσο και να είναι δεν έχει επαφή. Πέρσι με την Αλεξάνδρα, όλο τον Αύγουστο πήγαινε κάθε δεύτερη ή τρίτη μέρα για 1 η 2 ώρες μέχρι να πούμε ότι θα μείνει όλη μέρα εκεί.

Κίκο 85 παιδιά και 3ις δασκάλες;;;; Μα τι να πρωτοπρολάβουν; Έτσι συμβαίνουν ατυχήματα και μετά τους ζήτάνε και ευθύνες. :twisted::twisted::twisted::twisted:


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Γλυκιά μου Αλεξάνδρα

χρόνια πολλάαααααααα, καλάαααααααα και ευτυχισμέναααααααα :D

Να χαίρεσαι το αστεράκι σου!!!

(facebook κομμένο στη δουλειά, στο σπίτι χρόνος ανύπαρκος οπότε είπα να μπω μια στα γρήγορα να σου ευχηθώ ;))


1200223.png

1210897.png

Link to comment
Share on other sites

Κικο,

1. Μαθε απο τη δουλεια σου και παρε με!

2. Γιατι να ερθεις μονη σου καλε? Θα περασω να σε παρω μετα τη δουλεια και θα κανονισω να εχω βαλει και το δευτερο καθισματακι στο αυτοκινητο! Ετσι θα παμε ολοι με ασφαλεια! Στον παιδοτοπο τοσες ειμαστε, δε θα κουραστεις καθολου!

3. Η επανασυνδεση ηταν σουπερ, αλλα ειχες δεν ειχες στην εγκυμοσυνη το γυρισες!!!:-D:-D:-D Ασε μην επενδυσεις τα λεφτα σου σ'εμενα, προς το παρον ουτε σα σκεψη δεν υπαρχει!!!:mrgreen:


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κικο μου ιδιωτικος ειναι ο σταθμος με δημοσιους δεν ασχοληθηκα καν φετος...απο του χρονου θα το κοιταξω αυτο.

Γιοβαννα μου εφοσον τους ειπα οτι εχω περιθωρια χρονου και δεν βιαζομαι να παω για δουλεια μου ειπαν οτι ειναι καλυτερα να γινει ετσι η προσαρμογη.Και απο βδομαδα παλι σταδιακα θα αυξησουμε τις ωρες.

Μου ειπαν βεβαια οτι εχει να κανει και με τους γονεις.Καποιοι δεν εχουν δυνατοτητα να τα κρατησουν αλλο και τα στελνουν μπαμ και κατω αλλα εγω δε θελω να πιεσω καταστασεις οσο πιο ομαλα τοσο πιο ευκολα απο οτι μου ειπαν...


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να με κ εγω τσααααααααααα:D:D:D

arma τα νέα σου φανταστικά τελικά είσαι η επόμενη του καφέ μας . η μικρούλα είδα ότι πάει καλύτερα άντε μωρέ νωρίς ξεκινήσατε συγχαρητήρια κ για την αποκόλληση από την πιπίλαομπιμπερό κατάσταση κκαι καλό ξεκίνημα μ στην πάνα δεν είναι τίποτα αποφασιστικότητα από την μάνα θέλει κ τίποτα άλλο

GiovannaXA να την χαίρεσαι την κούκλα ελπίζω να αναρρώσατε το σιρόπι μπαίνει πάνω σε παγωτό κ είναι μουρλιαααααααα επίσης σε τρουφάκια και θα μυρίζει υπέροχα θα σου στείλω την συνταγουλα μάλλον θα καθίσω μια μερα να ανεβάσω κ την συνταγή από τα λικέρ

marina28 κάλος ήρθατε κούκλα μου καλό φθινόπωρο θα πω όχι ακόμη καλό χειμώνα νωρίς είναι

maeleni εμείς τα είπαμε κ στο ντιντεφονο κ με άκουσες καλά σωστά ?

Deleni να χαίρεσαι τον σύζυγο περαστικά σου σε εσένα κα στο μικρό και καλοφόρετα τα στολίδια στην κούκλα σου

kiko και εγώ πολύ κουαρα αυτές τις μέρες ίσως εμένα είναι από τα χάπια που παίρνω εσύ όμως γιατί ? μαλοχ αν πάρεις δεν θα σε ανακούφιση αλήθευα επιτρέπετε στα έγκυες ?

ριτα79 καλή προσαρμογή στο Γρηγόρη σου άντε εδώ θα λέμε από πέμτη τα νέα μας μια αγωνία κ γιαυτο

sardelaki χρόνια πολλά και καλή αρχή στο μαγαζί καλά κάνεις και το διαφημίσεις και μέσο ιντερνετ οργανωμένη σε βρίσκω πολύ μπράβο

vickypap δεν μπορώ να συζητήσω για θηλασμό είναι τελείος ς διαφορετικό για μας δεν είναι τροφή είναι κάτι παραπάνω

δεν είμαι σε θέση να εξηγήσω αυτές της μέρες συγγνώμη ευχαριστω για ολλα είναι πολύ δύσκολο για μένα κ δεν περιμένω να μ βρείτε λύσει τα συναισθήματα μου κατάθεσα κ τίποτα παραπάνω


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Ηλιανα οπως λες και η ιδια σε ολααααα τα θεματα καθοριστικο ρολο παιζει η δικη μας αποφασιστηκοτητα.Συνηθως το αγχος και την πιεση την μεταδιδουμε εμεις, τα παιδια πραττουν αναλογα ποσο αποφασισμενοι δειχνουμε.Αν το παρεις εσυ αποφαση θα αποθηλασει ομαλοτατα το παιδι.Καλη επιτυχια.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κικο μου ιδιωτικος ειναι ο σταθμος με δημοσιους δεν ασχοληθηκα καν φετος...απο του χρονου θα το κοιταξω αυτο.

Γιοβαννα μου εφοσον τους ειπα οτι εχω περιθωρια χρονου και δεν βιαζομαι να παω για δουλεια μου ειπαν οτι ειναι καλυτερα να γινει ετσι η προσαρμογη.Και απο βδομαδα παλι σταδιακα θα αυξησουμε τις ωρες.

Μου ειπαν βεβαια οτι εχει να κανει και με τους γονεις.Καποιοι δεν εχουν δυνατοτητα να τα κρατησουν αλλο και τα στελνουν μπαμ και κατω αλλα εγω δε θελω να πιεσω καταστασεις οσο πιο ομαλα τοσο πιο ευκολα απο οτι μου ειπαν...

Και εγώ που μίλησα σήμερα στο τηλ μου είπαν την τέταρτη αναγνωρίσει χώρου θα τον αφήσω 1 ώρα κ εγώ σε άλλο δωμάτιο και θα πάω να τον πάρω πριν με ζήτησει αντε να δουμε


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Ηλιανα οπως λες και η ιδια σε ολααααα τα θεματα συνηθως το αγχος και την πιεση την εχουμε εμεις, τα παιδια πραττουν αναλογα ποσο αποφασισμενοι δειχνουμε εμεις.Αν το παρεις εσυ αποφαση θα αποθηλασει ομαλοτατα το παιδι.Καλη επιτυχια.

Είμαστε σε καλό δρόμο με μεγάλη ωριμότητα το παίρνει μπορώ να πω τον κρατώ όσο μπορώ αγκαλιά και φυσικά του λέω αύριο θα φάμε γάλα και το δέχεται δεν μπορώ να πω ότι ουρλιάζει και χτυπιέται στο πάτωμα όπως έχω ακούσει για παιδία φίλων μου θέλω να είναι όλα ομαλά και να μην έχουμε πρ9οβληματα μετά που θα θηλάζω τον μπέμπη κάνω ότι καλύτερο μπορώ δεδομένου τις κατάστασης μου και ελπίζω να έχουμε θετικά αποτελέσματα


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...