Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Μπραβο και ετσι να συνεχισετε!

Μακάρι να πάνε όλα καλά έχω πολύ ανχος για όλα οι ορμόνες κάνουν γιορτή να περάσετε καλά το βραδάκι αλήθεια δεν φοβάσαι μην κάνει πυρετό από το εμβόλιο και δεν μπορέσετε να πατέ τέταρτη σχολειό ?


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Ετσι και αλλιως δεν θα παμε για ωρα στο σχολειο ,μια ωριτσα ισα ισα να το ξαναθυμηθει.

Αλλα δε νομιζω να κανει πυρετο μωρε...σε κανενα δεν εχει κανει..και θελω να τελειωσουμε με το prevenar πριν αρχισουν οι ιωσεις.Ειναι πολυ σημαντικο εμβολιο.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ετσι και αλλιως δεν θα παμε για ωρα στο σχολειο ,μια ωριτσα ισα ισα να το ξαναθυμηθει.

Αλλα δε νομιζω να κανει πυρετο μωρε...σε κανενα δεν εχει κανει..και θελω να τελειωσουμε με το prevenar πριν αρχισουν οι ιωσεις.Ειναι πολυ σημαντικο εμβολιο.

Εγώ πολύ τα φοβάμαι τα εμβόλια δεν ξέρω να το κάνετε ιππατιδες της κανατε ?

Εμείς δεν έχουμε άλλο εμβόλιο μερχί τα 4


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Ετσι και αλλιως δεν θα παμε για ωρα στο σχολειο ,μια ωριτσα ισα ισα να το ξαναθυμηθει.

Αλλα δε νομιζω να κανει πυρετο μωρε...σε κανενα δεν εχει κανει..και θελω να τελειωσουμε με το prevenar πριν αρχισουν οι ιωσεις.Ειναι πολυ σημαντικο εμβολιο.

Εκτος απο τον Σωτηρακη μου... :(


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι το θυμαμαι...αλλα αν ειναι να κανει πυρετο απο το εμβολιο ας κανει τωρα ωστε μεχρι την αλλη βδομαδα να ειναι καλα...ξερω και εγω?Ετσι σκεφτηκα.Που να ξερω ποτε θα τον βρω καλα μετα για να τον εμβολιασω?


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι το θυμαμαι...αλλα αν ειναι να κανει πυρετο απο το εμβολιο ας κανει τωρα ωστε μεχρι την αλλη βδομαδα να ειναι καλα...ξερω και εγω?Ετσι σκεφτηκα.Που να ξερω ποτε θα τον βρω καλα μετα για να τον εμβολιασω?

Σωστά το σκέφτηκες κάντο τώρα συγγνώμη αν σε άγχωσα δεν το ήθελα μια σκέψη έκανα μουτσσσσσσσσσ

:D:D:D


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Ναι το θυμαμαι...αλλα αν ειναι να κανει πυρετο απο το εμβολιο ας κανει τωρα ωστε μεχρι την αλλη βδομαδα να ειναι καλα...ξερω και εγω?Ετσι σκεφτηκα.Που να ξερω ποτε θα τον βρω καλα μετα για να τον εμβολιασω?

Ναι αλλα στον Σωτηρη ειχε κανει πυρετο στις 3 απο τις 4 δοσεις! Εσενα που δεν εχει κανει σε καμια μεχρι τωρα, δεν υπαρχει περιπτωση να κανει!


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Άντε να πανε τα παιδάκια μας κ χολιοοοοοοο που λέει ο Λευτερακις μου πάντως ο δικός μου παρόλο που δεν με έχει αποχωριστή ποτέ αυτήν την εβδομάδα τα πήγε περίφημα με την φίλη μου σπίτι κοιμόταν χωρίς να με ζητά μεγάλη εντύπωση μου κάνει η συμπεριφορά Του

ωριμότητα με χαιρετούσα κ έφευγα ούτε κλάματα ούτε χαζά κυριοσσσσσσσσ

Όλο αυτό με κάνει να νιώθω καλύτερα βοήθησε πολύ την ψυχολογία μου και σίγουρα κ την σταθεροποίηση της κατάστασης

τώρα κ να χρειαστεί να νοσηλευτώ δεν θα με πειράξει ξέρω πως δεν θα ουρλιάζει όλοι μέρα πίσω στο σπίτι ο μικρός


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ηλιάνα σε διαβάζω καλύτερα ψυχολογικά σήμερα και πολύ χαίρομαι, έχεις δίκιο γιατί παίζει καθοριστικό ρόλο η ψυχολογία του παιδιού και οι αντιδράσεις του. μακάρι να συνεχίσει έτσι ώστε όλα να είναι πολύ πιο εύκολα απ'όσο νόμιζες.

Ριτάκι αν επιτρέπεται πόσο θα δίνεις , γιατί εγώ ρώτησα σε έναν στην περιοχή μου, σχετικά πολύ καλό και ιδανικό για το παιδί αλλά μόλις μου είπαν τιμή μου πέσαν τα μαλλιά, 500€ το μήνα χωρίς φαγητό.

Νατασούλα τελικά αύριο το πρωί θα μας πουν για τη γιορτούλα , συνεπώς θα γνωρίζω τελευταία στιγμή αν θα τα καταφέρω να έρθω.

Τον μικρό δεν θα τον πάρω μαζί όχι γιατί θα με κούραζε, ίσα ίσα που θα ήθελα να έρθει για να παίξει και το μανάρι μου , αλλά γιατί θα είναι πάλι στη γιαγιά του και θα τον παραλάβω την Τετάρτη το απόγευμα τώρα πάλι.

Βάλτε και εμάς στην τελευταία δόση του prevenar που ενώ το έχω το εμβόλι στο σπίτι ακόμα δεν έχω πάει να το κάνουμε, το καθυστερώ συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια απο orchestra τους ψωνιζετε?Εχει 70% αυτες τις μερες μιλαμε τζααααμπα.

Πηγα και αρπαξα 3 μακρυμανικες ,ενα μπουφανακι ,ενα τζινακι ολα μαζι 17 ευρω.

έχω πάρει κάποια πράγματα καλή ποιότητα μπορώ να πω το κρίμα που τώρα δεν μπορώ να βγω να πάρω με -70 % βασικά εγώ προτιμώ τα τραξ και τα ενερζαζιερ αθάνατα

Ηλιάνα σε διαβάζω καλύτερα ψυχολογικά σήμερα και πολύ χαίρομαι, έχεις δίκιο γιατί παίζει καθοριστικό ρόλο η ψυχολογία του παιδιού και οι αντιδράσεις του. μακάρι να συνεχίσει έτσι ώστε όλα να είναι πολύ πιο εύκολα απ'όσο νόμιζες.

.

να σε καλα κοπέλα μου να σε καλά όλα πάνε ρολόι δόξα το θεο και εγώ είμαι καλύτερα μιας κ όλα πάνε καλά πέφτω όμως κάποιες στιγμές ξεσπώ στον σύζυγο και άντε πάλι από την αρχή τι τραβα κα αυτός ο έρημος


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια απο orchestra τους ψωνιζετε?Εχει 70% αυτες τις μερες μιλαμε τζααααμπα.

Πηγα και αρπαξα 3 μακρυμανικες ,ενα μπουφανακι ,ενα τζινακι ολα μαζι 17 ευρω.

Ριτάκι έχουμε στην περιοχή μας και σκεφτόμουν να πάω την Τρίτη αν δεν τα έχουν εξαφανίσει μπας και βρω τίποτα για τον Τάτση. Πάντως απο ποιότητα είναι μια χαρά , τύπου Ζάρα περίπου , τη δουλειά τους τη κάνουν και με το παραπάνω. Μεγειά.

Link to comment
Share on other sites

Αστα Κικο....380 με σχολικο ,340 χωρις...για αρχη θα τον στειλω χωρις σχολικο αν χρειαστει θα το βαλω στην πορεια.Εννοειται με φαγητο ολα μεσα...

Εσας ειναι πανακριβου απο οτι διαβαζω...

Εμας εδω στην περιοχη παιζουν απο 300 εως 390 ο ακριβοτερος που σας ειχα δειξει.Ο πολυ ωραιος...

Σε αυτο που τον εγραψα ειναι ο δευτερος ακριβοτερος δλδ μικρη διαφορα 10 ευρω το μηνα αλλα τον επελεξα για συγκεκριμενους λογους.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...