Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ρε παιδια απο orchestra τους ψωνιζετε?Εχει 70% αυτες τις μερες μιλαμε τζααααμπα.

Πηγα και αρπαξα 3 μακρυμανικες ,ενα μπουφανακι ,ενα τζινακι ολα μαζι 17 ευρω.

ρε συ δεν εχω καπου κοντα μου γμτ... Απιστευτες τιμες!


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Οχι ρε συ κικο δεν εναι τυπου Ζαρα ...οι αρχικες τους τιμες δεν ειναι και φθηνες...τσιμπημενα ειναι.

Αν πας, να πας αυριο.Απο τεταρτη δε θα ισχυει το 70% και θα εχουν πλεον τα νεα προιοντα της σεζον.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Νατασούλα τελικά αύριο το πρωί θα μας πουν για τη γιορτούλα , συνεπώς θα γνωρίζω τελευταία στιγμή αν θα τα καταφέρω να έρθω.

Τον μικρό δεν θα τον πάρω μαζί όχι γιατί θα με κούραζε, ίσα ίσα που θα ήθελα να έρθει για να παίξει και το μανάρι μου , αλλά γιατί θα είναι πάλι στη γιαγιά του και θα τον παραλάβω την Τετάρτη το απόγευμα τώρα πάλι.

Οκ, Κικη μου! Οπως νομιζεις!!!:D


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

thanks Ριτακι!

Nατασούλα, μπορείς αύριο να πεταχτείς απο τα μέρη μου μετά τη δουλειά (που είναι σχετικά κοντά) για να δεις για το Σώτο.

Εγώ πάντως αφού λέει η Ρίτα ότι είναι μέχρι αύριο θα πάω όπως και δήποτε.

Έχεις δίκιο Ρίτα οι αρχικές τιμές είναι πιο ακριβά απο τον Ζάρα αλλά ποιοτικά εμένα μου φάινονται στο ίδιο επίπεδο να σου πω την αλήθεια μου.

Σχετικά με τον παιδότοπο η τιμή που λες Ρίτα μου φαίνεται όνειρο μπροστά στη προσφορά που δώσανε σε εμένα, ευελπιστώ τουλάχιστον οι άλλοι παιδικοί να είναι πιο οικονομικά τα πράγματα αλλά να τηρούν βασικές προυποθέσεις. Είδωμεν....

Link to comment
Share on other sites

Εμεις εχουμε ψωνισει απο τα orchestra αλλα να πω την αληθεια δεν με πολυενθουσιασαν 1 φορμιτσα και κατι φουτερακια ....εγω ψωνιζω πολυ απο πρεναταλ αλλα σε μεγαλυτερα νουμερα γιατι κατι λαθος κανουν σε αυτο το σήμειο ..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και στα orchestra παντως του περνω για 4 ετων.

Κατι t shirt μονοχρωμα τα πηρα με το 50 % 2,5 ευρω σε πολλα χρωμματα και τα εσκισε ολο το καλοκαιρι το παιδι στο πλυνε βαλε και ειναι ατοφια.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να χαιρόμαστε το τσαχπίνικο Αλεξανδράκι σήμερα, ας ήταν μαζεμένες την προηγούμενη χρονιά όλες οι ιώσεις που θα περάσει το κοριτσάκι σου Γιοβάννα μου! Σαρδελίνα χρόνια σου πολλά και καλές δουλειές! Σημαδιακή ημέρα που διάλεξες να ανοίξεις το μαγαζί σου! Για να δούμε ποιός άλλος θυμάμαι ότι γιορτάζει, η μαμά της Γιοβάννας, ο άντρας της Deleni και η αδερφή της Μαελένης μας? Να τους χαιρόσαστε όλους!

Orcchestra ψωνίζω πολύ εγώ, μέχρι στιγμής μου έχουν βγει πολύ καλά, μόνο που σαν νούμερα είναι μικρά, για να καταλάβετε το 2άρι με το ζόρι μας κάνει εμάς, οπότε Ρίτα εσύ φαντάζομαι πήρες το 4άρι! Χι,χι,χι!

Αρμάκι αρχίσαν κιόλας οι αναγούλες? Βιάζεται το μπεμπέ να στείλει μήνυμα ότι είναι καλά επειδή είχες αγχωθεί! Εγώ πρόβλεψη για το φύλο δεν κάνω γιατί ότι πω βγαίνει το αντίθετο έτσι κι αλλιώς! :) !

Κϊκο μου ενώ στο Γιώργο δεν είχα καθόλου αναγούλες, στη μπουμπού είχα πάρα πολλές ειδικά μετά από μια βαρβάτη γαστρεντερίτιδα! Εντάξει δεν έτρωγα τίποτα και είχα χάσει 5 κιλάκια, τα ξαναπήρα όμως και με το παραπάνω! Το μόνο που με βοηθούσε ήταν λίγο χαμομήλι!

ΓΙα τη συνάντηση μη με ξεχάσετε, θέλω τόσο να σας δω που σκέφτομαι να ρισκάρω ακόμα και να έρθουμε στον παιδότοπο! Στείλτε τα στοιχεία με πμ! Αλήθεια επικοινώνησε καμία με την Πετρούλα?

Κι εμάς την Τετάρτη ανοίγει ο παιδικός αλλά από Δευτέρα και αν θα πάμε εμείς!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πολλά χρήματα για τους παιδικούς κορίτσια όσο για τα ορχήστρα καλή ποιότητα έχουν μπορώ να πω αν κ δεν έχω πάρει πολλά πράγματα

ενα κουστουμάκι το Πάσχα πολύ μόρτικο έχω πάρει στον Λευτέρη

κ τα βαφτιστικά τις κουμπαρούλας που φορεθήκαν μονό μια φορά

για τα καθημερινα δεν ξέρω αν βγαίνουν καλά

τα ενερζαιζερ κ τα τραξ είναι αθάνατα ......................

τα σαμ ο-13 δεν μου αρέσουν καθόλου πάλι παρδαλουδια είναι τα περισσότερα


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...