Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

εγω ρε κοριτσια δεν εχω ιδεα πως ειναι οι ναυτιες ..δεν εχω κανει ποτε στην ζωη μου εμετο ..το μονο συμπτωμα που ειχα στις εγκυμοσυνες ηταν εντονη κοπωση και υπνηλια...

Εγω εξακολουθω και πονταρω οτι η επομενη ειναι η Ριτα και μετα η giovanna κανονισε ριτακι ...αααα και το μωρο του αρμακιου ειναι αγορι !!!!quarantee ...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω ρε κοριτσια δεν εχω ιδεα πως ειναι οι ναυτιες ..δεν εχω κανει ποτε στην ζωη μου εμετο ..το μονο συμπτωμα που ειχα στις εγκυμοσυνες ηταν εντονη κοπωση και υπνηλια...

Α ρε Ιωαννα εισαι πολυ τυχερη... Εγω εμετους δεν εκανα. ειχα ομως ναυτια συνεχομενη για τρεις μηνες... Και ειναι χειροτερο να μην κανεις εμετο γιατι δεν ξελαφρωνεις ποτε... Αστα τι περασα! Κοιμονουν σε καθιστη θεση, ετρωγα μεσα στη νυχτα φρυγανιστες, δεν μπορουσα να μυρισω τιποτα, να μαγειρεψω (ευκαιρια βρηκα), ουτε καν να δω μαγειρικη στην τηλεοραση... Φρικη... Για να μην πω την εντονη κοπωση και την υπνηλια! Απορω πως ερχομουν στο γραφειο...


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Άντε άντε βλέπω πως αναπολέιτε όλες την εγκυμοσύνη....:rolleyes::rolleyes::rolleyes: εγώ νομίζω ότι σύντομα θα έχουμε και άλλες εγκυούλες....:tongue::tongue::tongue:

Αλεξάνρα μου (Σαρδελάκι) είμαι ασυγχώρητη που σε "ξέχασα"...:( Χρόνια πολλά σου κούκλα μου, καλές δουλειές να έχεις και να σε χαίρεται η οικογένεια σου...:D:D


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάρες και ευχαριστώ για τις ευχές...να είσαστε όλες καλά!

Γιοβάννα μου να χαίρεσαι την γλυκιά σου κορούλα και μαζί μ΄αυτήν κι εμένα χαχα :lol:

Μαράκι έσκασε η βόμβα; χαχα...συγχαρητήρια κι από εδώ αγάπη μου..να έχεις μιά υπέροχη εγκυμοσύνη.

Είμαι στο μαγαζάκι μου από σήμερα...τώρα μου περνάνε την επιγραφή!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

332097ydjn3p1rep.jpg

Τα τσαχπίνικα ματάκια του καφέ κερνάνε παγωτάκι.:):):):):):)

Σαρδελάκι μου χρόνια σου πολλά και καλές δουλειές κοπέλα μου.

Ντελένι χρόνοα πολλά και για τον αντρούλη σου. Να είστε πάντα αγαπημένοι.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Αχ ανακουφιστηκα πολυ...

Μιλησα με τον παιδικο για το τι ωρα θα ξεκινησει την τεταρτη.

Με ρωτησαν ποτε γυρισαμε απο διακοπες,ποσο χρονο εχω στη διαθεση μου για να τον παμε χαλαρα και η ιδια μου προτεινε να τον παω αυτη τη βδομαδα εγω μεσημερακια σε ωρες παιχνιδιου να μπω και εγω για λιγο ακομα μεσα μαζι και απο βδομαδα να τον αφησουμε μονο του...

Αχ ησυχασα διοτι ειχαμε χασει και τη μιση προσαρμογη αν θυμαστε και ηθελα λιγο ακομα να συνηθισει πριν τον αφησω τελειως...το εβρισκα λιγο κρυο ολο αυτο.Να τον παω δλδ και να τον αφησω...


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμενα μαλλον με βολευει θα μιλησω αργοτερα με την παιδιατρο και θα σας πω σιγουρα για την ωρα.Απλα ας αναλαβει καποια να μιλησει και να κατευθυνει την Πετρουλα.

Πανμαρ?μαλλον εσυ...

Εγω δεν το εχω καθολου αυτο το κομματι...χαχα


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...