Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλά αυτό ούτε και εγώ το ξέρω. Είνια φίρμα ρούχων ή επωνυμία μαγαζιού;

Φίρμα ρούχων είναι. Στην Αθήνα έχει μέσα στα Νοτος και στο Mall και στην κηφισιά και δεν ξέρω που αλλού!

Εγώ τα έμαθα όταν γέννησα, που μου έστειλε μια φίλη μου από την Ρώμη ένα ρουχαλάκι για την μικρή και μου είπε πως ρώτησε στο κατάστημα της Ιταλίας και της είπαν πως έχουν και στην Ελλάδα μαγαζιά και μάλιστα μπορούσα να κάνω αλλαγή το ρούχο (αν ήθελα) και από μαγαζί της Ελλάδας. Ετσι το έψαξα και το βρήκα και νομίζω πως έχει πολυ διαφορετικά ρουχαλάκια (σε σχέδια και χρώματα) σε σχέση με όλα τα άλλα παιδικά και δεν είναι και ακριβά.


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

γιοβαννα και φιλακι πως ειναι οι μικρες σας απυρετες;

απύρετη για την ώρα......αν και κοιμάται ακόμα. Σε λίγο θα δούμε. Από τα ξημερώματα όμως δεν έκανε.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Αχ είστε εδώ φιλιο το βιβλίο της πατσουρα το παρήγγειλες από ιντερνέτ πόσο σου κόστισε ? θέλω να πάρω κ τους δυο τόμους 44 ευρώ μου είπα εδώ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπραβο γιοαβαννα μου αντε ξουτ παλιο ιωση!!!

σημερα εψαχνα εισητηρια για Αγλλια για να παει ο πεθερος μου με την ανηψια μου καλα μην σας πω τιμη μονο 840 ευρω για να πανε!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ είστε εδώ φιλιο το βιβλίο της πατσουρα το παρήγγειλες από ιντερνέτ πόσο σου κόστισε ? θέλω να πάρω κ τους δυο τόμους 44 ευρώ μου είπα εδώ

ναι απο ιντερνετ τα ειχα παρει 44 και τα δυο σου ειπαν;

τι να τα κανεις καλε εσυ;αφου ξερεις τα παντα!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

GiovannaXA η αγωνία μου είναι μεγάλη γιατί δεν θέλω να του πέσουν πολλά μαζί αποθηλασμός νέο μέλος κτλ γιαυτο αγωνιώ η αλhθεa είναι ότι το τελευταίο διάστημα

δεν απολάμβανα καθόλου τον θηλασμό

το έχω γράψει πονούσα παρά πολύ

δεν ικανοποιώ δική μου ανάγκη

απλά θέλω το καλύτερο για εκείνων προς το παρών

το παίρνει πολύ θετικά κ ελπίζω να πάνε όλα εστί

και να αποθηλάσει ομαλά φυσικά είμαι διαθεμένη όταν έρθει το νέο μέλος

και ζήτηση γάλα ο Λευτέρης να του δώσω

αν πάλει δεν θελήσει δεν θα του χώσω βυζί στο στόμα με το ζόρι χχχιχιχχιχι

vatraxaki έλα Λάρισα για σοπιν θεραπι μια χαρά θα περάσουμε σε περιμενωωωωωωωωωωω


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

ναι απο ιντερνετ τα ειχα παρει 44 και τα δυο σου ειπαν;

τι να τα κανεις καλε εσυ;αφου ξερεις τα παντα!

Ναι 44ευρω και τα δυο τα θέλω να τα κάνω δωράκι σε μια κοπέλα αλά πριν θα τα ρίξω και μια μάτια να πω την αμαρτία:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μου ποτέ δεν τα ξέρεις ολαααααααααααααααα καλέ :D:D:D:D:D

απύρετη για την ώρα......αν και κοιμάται ακόμα. Σε λίγο θα δούμε. Από τα ξημερώματα όμως δεν έκανε.

Άντε μια χαρά αναρρώσατε άντε αγύριστα


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ηλιανα τι καλα θα ηταν να ερθουμε μια βολτα αλλα που να σε τρεχω καλε ασε εδω λεμε να μην γεννησεις ακομη!

Χα κούκλα μα κλείσω 36 θα πάρω τα σοκάκια να με πιάσουν πόνοι χιιχχι και θα δείτε 40 θα φτάσω θα δείτε γομαρακι θα κάνω χιχιχποσο σου κοστισαν εσενα απο ιντερνετ ποια σελιδα ?


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Ναι 44ευρω και τα δυο τα θέλω να τα κάνω δωράκι σε μια κοπέλα αλά πριν θα τα ρίξω και μια μάτια να πω την αμαρτία:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μου ποτέ δεν τα ξέρεις ολαααααααααααααααα καλέ :D:D:D:D:D

Άντε μια χαρά αναρρώσατε άντε αγύριστα

καλα σου τα δινει 45 τα πηρα απο το ινερνετ αλλα τον δευτερο τομο δεν θα τον επερνα αν το ηξερα ο πρωτος αξιζει!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

δεν σας ειπα ο τιμος κανει κακα μονο στο γιογιο του!!!!

πουθενα αλλου και αν ειμαστε καπου τα κραταει μεχρι να ερθουμε στο γιογιο χιχιχ τα τσισα λιγο μας ξεφευγουν αλλα θα τα ρυθμησουμε κι αυτα χαχα

πλακα εχει μολις καταλαβει οτι του ερχοντε τα κακα τρεχει πανικοβλητος και φωναζει "μαμα κακα γιογιο"


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

καλα σου τα δινει 45 τα πηρα απο το ινερνετ αλλα τον δευτερο τομο δεν θα τον επερνα αν το ηξερα ο πρωτος αξιζει!

Το βιβλιοπωλείο που θα το αγοράσω είναι στην γειτονιά μου και δεν έχει στοκ να τα δω από κοντά παραγγελία θα μου τα κάνει

αν ήμουν σε θέση να βγω έξω θα πήγαινα σε ένα μεγάλο βιβλιοπωλείο κ με μια γρήγορη μάτια θα έκρινα αν άξιζε ο β τόμος ΕΣΥ τι λες δεν αξίζει ο β τόμος? Να πάρω μόνο τον α τόμο ?


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...