Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!!!

Καλο μηνα να εχουμε! Μου λειπετε πολυ, αλλα ειλικρινα πλεον δεν παιρνω ανασα. Να μην επαναλαμβανομαι και σας κουραζω... Απλά ξυπναω απο τις 5-6 καθε πρωι, γυρναω σπιτι μετα τις 7 και κοιμαμαι απο τις 11. Απο την ωρα που γυρναω στο σπιτι μεχρι να κοιμηθω ασχολουμαι αποκλειστικα με τον μικρο, ο οποιος αφου του λειπω τοσο πολυ ολη μερα, στην κυριολεξια κρεμεται απο πανω μου. Χαιρομαι που ειστε ολες καλα, σας παρακολουθω να ξερετε!

Μαρακι μου μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι να ξαναπας μαιευτηριο στη γεννα πια! Ολα να πανε κατ'ευχην! Ζορικο αντρακι θα κανεις, φανταζομαι το εχεις καταλαβει ηδη!!!

Πολλα φιλια σε ολες!!!


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας! Από πού να ξεκινήσω?

ΠανΜαρ ωραίο και παιδαγωγικό παιχνίδι! ΠΙνγκ πονγκ με το παιδί σας!!!:tongue::tongue::tongue:! Αναμένουμε να θαυμάσουμε την Άνοιξη με τα φτερά από κοντά!

Μπράβο στο μπέμπαρο Ιωάννα! Μια χαρά τα πάτε! Στον ύπνο θα δεις βελτίωση σιγά σιγά, αλλά την ημέρα κάνε κανονικά φασαρία, άνοιξε να μπαίνει φως κλπ για να καταλάβει τη διαφορά μέρα νύχτας!

Deleni μου καλά αποτελέσματα στο Γιαννάκη! Εμείς εδώ και 3 μέρες καταργήσαμε τελείως το υποαλλεργικό και πίνουμε κανονικό! Όλε, όλε! Χωρίς εμετούς! Φτύστε μας!

Κωνκωνάκι μου κράτα γερά! Δεν του πέρασε τελικά με την αντιβίωση ο βήχας του Κωνσταντίνου? Ούτε της Χριστίνας?

Σούλα μου περαστικά στην κουκλα και σε σένα φυσικά! Η 1η χρονιά είναι συνηθως δύσκολη για τα παιδάκια, αλλά και για τους γονείς που τσιμπάνε επίσης τα πάντα! Υπομονή!

Περαστικά και σε σένα Μαριζάκι! Εϊστε κι οι 3 παρεούλα δηλαδή σήμερα ε?

Γιοβάννα μου όχι τα δικά μας θα τα πάρω σε 10 μέρες που θα έχουν βγει όλα! Μπράβο που είναι όλα καλά με τις δικές σας!Πάντως συμφωνώ μαζί σου, μήπως ο γιατρός ρε Σούλα είδε μόνο κόκκινα αυτιά και έδωσε απευθείας αντιβίωση? Το έχουν αυτό πολλοί γιατροί δυστυχώς!

Ρίτα μου με κάμποσο ορό γρήγορα θα είναι περδίκι το παιδί σου!

Νατασάκι πρόσεχε τον εαυτό σου! Παρακουράζεσαι μου φαίνεται!

Επανέρχομαι!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, σήμερα στο σχολείο του Γιώργου είχε γενέθλια ο Γιαννάκης, έσβησε 3 κεράκια αφού τα παιδιά του τραγούδησαν το σχετικό τραγούδι και μετά έσβησε και η κυρία Μαίρη (δασκάλα) κεράκια αφού ξαναείπαν το τραγούδι! Μετά έφαγαν τούρτα άσπλη και μετά εμφανίστηκε ένας κλόουν ο οποίος μοίρασε μπαλόνια στα παιδιά! Στο Γιώργο ένα μπλε σπαθί, στον Άγγελο (το φίλο μας ντε) ένα κίτρινο μπαλόνι με το μίκι, στη Βίκη ένα λοζ παθί και στο Γιαννάκη ένα σκυλάκι, μικλό, γιατί δεν τσέλει ακόμα να παίξει με παθιά! Το ίδιο και ο Νικόλας! Αυτά μου ανακοίνωσε με απόλυτη σοβαρότητα και ειλικρίνεια (:rolleyes::rolleyes::rolleyes:) ο γιος μου επιστρέφοντας από το σχολείο! Σπαθί πάντως στο σπίτι δεν ήρθε ούτε και κανένα σχετικό σχόλειο στο τετράδιό μας από τη δασκάλα! Αναρωτιέμαι λοιπόν η μάνα, πόσο φαντασιόπληκτο παιδί έχω? Έστειλα μήνυμα στη δασκάλα και ανυπομονώ να δω τι θα μου απαντήσει αύριο! Μα ολόκληρη ιστορία από το μυαλό του με ΄τοση λεπτομέρεια, ακόμα και στα χρώματα????


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελένη με το καλο η πρόκληση.Και εμας μας ειχαν πει για νοσοκομειο αλλα τελικα αποφασισαμε να το κανουμε στο σπίτι. Μια αλλεργιολογος που ειχαμε επισκεφτει μας ειχε πει να δωσουμε κατευθειαν κανονικο σε αντιθεση με τη παιδιατρο μας που το εκανε σταδιακα. Αλλαζαμε κουταλια υποαλλεργικου με το κανονικό και καποια στιγμη εγινε κανονικό.

Μαρίνα καλή αρχη και σε εσας.

Περαστικα σε ολους.

Link to comment
Share on other sites

Μαρίνα λες όλα αυτά να τα φαντάστηκε ο Γιώργος;; Είχε στα αλήθεια κάποιο παιδί γενέθλια ή είναι της φαντασίας του και αυτό; Σε εμάς πάντως δεν δέχονται τούρτες κλπ στο σχολείο για να κάνουν πάρτι εκεί. Δίνουν πάντα κάποιο δωράκι στο παιδί που γιορτάζει και για κεράσματα γλυκάκια....τουρτες no. Καλη αρχή και με το γάλα.

Ριτάκι περαστικά στο Γρηγόρη σου αν και δεν έχει και κα΄τι σημαντικό. Με πολύ ορό σύντομα θα είναι όλα καλά.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mαρίνα, πήρε φόρα ο γιόκας σου και λέει-λέει-λέει, ροδάνι βλέπω πάει η γλωσσίτσα. Οργιάζει η φαντασία του αλλά για να δούμε τί θα σου απαντήσει αύριο κι η νηπιαγωγός του, πού βρίσκεται η αλήθεια και πού η φαντασία;

Ωραία ήταν σήμερα στο σπιτάκι, αχ να ήταν κάααθε μέρα έτσι. Ήταν κι ο άντρας μου βέβαια κι αυτό είναι ακόμα καλύτερο, αν κι όλο μαλώνουμε..., τουλάχιστον κάνει όμως και καμιά δουλειά, πήγε σούπερ μάρκετ κτλ.

arma μου, σου εύχομαι η επόμενη φορά που θα δεις το μαιευτήριο να είναι στα γεννητούρια του μικρού κι ανήσυχου μπόμπιρα!

Ρίτα, με έβαλες σε περιέργεια, άνοιξα το βιβλιάριο υγείας της Νατάλως κι είδα πως, στο χρόνο... δεν είχε τριπλασιάσει τα κιλά της! Χμμμμ, από τότε το είχε δείξει το ποιόν της!

Βικάκι, ξανά-καλή αρχή στη δουλειά κι ένα σου λέω, κάτι καλό θα βγει από αυτή την ιστορία. Πώς πήγε η πρώτη μέρα; Με την άλλη τη δουλειά τί κανονίζεις; Συγγνώμη, έχω χάσει ακόμα μια φορά επεισόδια..., έχει ξεφύγει από χόμπυ κι έχει γίνει δουλειά;;; Πες μουουουου!!!!!!!


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δηλ.; Είναι αλλεργικός τελικά;;;

Φιλάκι ούτε και εγώ έχω καταλάβει ακόμα... οι εξετάσεις που κάναμε τώρα (δεν είχαμε ξανακάνει) δεν έδειξαν απολύτως τίποτα και η IGE που υποτίθεται ότι δείχνει πόσο αλλεργικό κατά κάποιο τρόπο είναι το παιδί ήταν στα κατώτερα φυσιολογικά...:roll::roll::roll: Ο νέος παιδογαστρεντερολόγος είπε ότι είχε μια ήπια αλλεργία η οποία στην περίπτωση μας περιμένει ότι στον χρόνο θα έχει φύγει... για να δούμε....

Πικουλίνα μακάρι να το κάναμε στο σπίτι αλλά ο εδώ παιδίατρος δεν είναι για τέτοια....:evil:

Μαρίνα μπράβοοοοοο!!!! Ελπίζω έτσι να πάτε!!!! όσο για την ιστορία.... ποτέ δεν ξέρεις!:cool:

Γιοβάνα μου είδες που άδικα ανησυχούσες;;;;

Σούλα περαστικά! Πήγες τελικά στον γιατρό;

Ρίτα εμάς όταν είδε τον σπαιντερμαν στην τηλεόραση νόμιζε ότι είναι ληστής!!!! (είδαμε τον γαργαληστή πρόσφατα γι αυτό!!!χαχαχαχα)

Καλό βράδυ σε όλες!!!


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

Φιλακι περαστικα στο Ναταλάκι..πως ειναι τωρα;;Ευχομαι να συνήλθατε και αυριο καθε κατεργαρης στον πάγκο του!!

Ιωαννα τελεια με τις εξετασεις της Αλεξανδρας!!Μια χαρα ειναι το κοριτσι μου, μην ανησυχειτε...

Ρίτα περαστικα και στον Γρηγορακο αν και απο αυτα που λές μαλλον κτ πολύ ελαφρυ ειναι..Μεχρι αυριο θα το εχει νικησει ο παιδαρος σου!!

Μαρινα μου διεφυγε οτι πινετε κανονικο γαλατακι..Μπραβο!!Ευχομαι να ξεμπερδεψατε μια κι εξω με αυτό!!Το ιδιο ευχομαι και για ολα τα αλλα παιδακια,το Γιαννακη, τη Βαρβαρουλα και το Ναταλάκι μας

Όσο για την ιστορια του Γιωργου, τα ειπαμε και νωριτερα, εγω θεωρω οτι καπου στη μεση ειναι η αλήθεια..Καποιο παιδακι θα ειχε γενεθλια, κεραστηκαν για να του ευχηθουν αλλα τα μπαλονακια και τον κλόουν πιθανόν να τα φανταστηκε!!Αν και τπτ δεν ειναι απίθανο..μπορεί η μαμα να εκανε εκπληξη στους συμμαθητες του Γιαννακη!!Σε αυτη την περίπτωση θα το είχε αναφερει η δασκαλα του στο τετραδιο ενημερωσης;;;

Νατασα σε χασαμε εντελώς!!!Μακαρι να χαλαρωσεις συντομα και να ερχεσαι να μας λές πιο συχνα τα νεα σας!!

Μαρακι για ελα να μας πεις τα νεα σου..Πως εισαι;;

Ρε γμτ το κιν μου αγνοειται απο την Παρασκευή..περασαν γιορτες και γενεθλια 2-3 φιλων και δεν καταφερα να επικοινωνησω μαζι τους :cry::cry:

Εμεις ειμαστε καλά με αρκετη δοση τρελας...ο μεσημεριανος υπνος του Αν. εχει γινει απογευματινος!!Αντιδραει συνεχεια, κυνηγιομαστε, φωναζουμε με αποτελεσμα να πονοκεφαλιαζω καθε μεσημερι και κατα τις 5 που ηρεμω και λέω πως το εχω ξεχασει, αρχιζουν και πέφτουν οι ρυθμοί του..οπως σημερα που μου λέει κατα τις 5.30 μαμα εγω πάω τσαπωσω (ξαπλώσω) και λέω πλάκα θα κάνει..κι όμως πήγε μονος του, σκεπαστηκε και κοιμηθηκε μεχρι τις 6.30!!

Τωρα εχω κανει μια τυρόπιτα με το φυλλο της Ριτας απο την πιπερόπιτα, εχει μοσχοβολίσει ολο το σπιτι και εχουν μαζευτει και οι 3 μες την κουζινα και περιμενουν (οι 2) με τα μαχαιροπηρουνα αν χείρας!!!!Ελπίζω να βγω ασπροπρόσωπη γιατι το ανοιγμα φυλλου παρεα με τον Ανασταση να βουταει τα χερια στο αλεύρι και να προσπαθει να πιασει τον πλάστη δεν ηταν και το πιο ευκολο πραγμα...!!!

Καλό βραδυ και φιλια σε όλες!!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα και καλό μήνα! Σας διαβάζω, αλλά συγχωρέστε με που δεν θα σχολιάσω γιατί γενικά δεν πολυβολεύομαι ούτε εγώ ούτε ο μπεμπάκος για να γράφω..(μιλάμε για πολύ ξύλο..:lol: )

Πήγα κ σημερα στον γιατρό γιατί εχτές που έκανα τον υπέρηχο στο μητέρα δεν είδε την διαστολή ο άλλος γιατρός..

Γενικά τον είδα αρκετά αισιόδοξο..Ο μπέμπης εχτές ήταν με το κεφάλι κάτω, σήμερα είναι τα πόδια του κάτω!:shock: Και στις μετρήσεις του μια βδομάδα μεγαλύτερος!(καλό αυτό...)

Δεν είναι χαμηλά ευτυχώς όπως μου είπε ο άλλος γιατρός εχτές..Η υδρονέφρωση υπάρχει, αλλά γενικά είναι το τελευταίο πλέον που τον απασχολεί...Αυτά τα νέα μου, σας φιλώ όλες!

Καλό βράδυ!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Πήγαμε έναν παιδότοπο, έπαιξαν τα ζουζούνια και η μικρή δεν ήθελε να φύγουμε!:tongue: Φυσικά είχα χωθεί κι εγώ μέσα μαζί της από κάποια στιγμή και μετά! Πλάκα είχε!!!

Μαράκι μου πολυ ευχαριστα τα νέα σου! Η υδρονεφρωση καλά κάνει και δε σας ανησυχεί θα περάσει! Από διαστολή πώς πας? Να δεις που ο μπέμπαρος θα είναι φαγανός!

Κι εμείς Πικουλίνα κλασσικά έτσι το κάναμε όπως κι εσείς με το γάλα και στα δύο παιδιά, αλλά πήγα πολύυυυυ πίσω δηλαδή από 10-11 μηνών που ξεκίνησε το ξένο, θα μπορούσαμε ένα μήνα μετά να είχαμε ξεκινήσει κανονικό γιατί η Μαριαλένα δεν εμφάνισε ποτέ έντονα σημάδια αλλεργίας. Ωστόσο τότε που αρρώστησε και ξεκίνησε τους εμετούς, γυρίσαμε τελείως στο υποαλλεργικό γιατί δεν ήμαστε σίγουροι από πού προήλθαν οι εμετοί και τώρα πηγαίναμε πολύυυυ σταδιακά.Ελένη είμαι σίγουρη ότι δε θα έχετε κι εσείς θέμα! ΑΛλά εσείς μέσα στο διήμερο θα πάτε με την πρόκληση κατευθείαν σε κανονικό ε? Καλή επιτυχία και πάλι! Εγώ σε καμιά εβδομάδα θα δοκιμάσω κι αυγό να δούμε τι κάνουμε, αν και για να είμαι ειλικρινής ηδη τις έχω δώσει ελάχιστα από άλλες τροφές που περιείχαν λίγο αυγό. ΓΙα να δούμε!

Πετρούλα καλή σας όρεξη! Τι μας έκανες πάλι βραδυάτικα!

Όσο για την ιστορία στον παιδότοπο, αυριο θα μάθω αν έχει κάποια βάση! Πάντως την επαναλαμβάνει με κάθε ευκαιρία και τώρα πρόσθεσαν ότι είχαν και μουσικά όργανα! Σιγά μην πήγε και η μπάντα του Δήμου! Ποιός είναι πια αυτός ο Γιαννάκης, τόσο διάσημος? Γιοβαννα μέχρι πέρυσι ήξερα ότι έλεγαν όχι τούρτα σε γενέθλια στο σταθμό μιας και ήταν μικρά, από φέτος νομίζω επιτρέπουν, δεν έχω ρωτήσει όμως σίγουρα. Εσάς πώς και δεν αφήνουν?


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιοβαννα μέχρι πέρυσι ήξερα ότι έλεγαν όχι τούρτα σε γενέθλια στο σταθμό μιας και ήταν μικρά, από φέτος νομίζω επιτρέπουν, δεν έχω ρωτήσει όμως σίγουρα. Εσάς πώς και δεν αφήνουν?

Νομίζω ότι δεν αφήνουν για να μην έχουν τη φασαρία. Σου λέει, αν θες να κάνεις γενέθλια κάντα σπίτι σου ή βρες χώρο να τα κάνεις. Δεν είμαι αντίθετη σε αυτό, γιατί υπάρχουν και κάποια παιδάκια που οι γονείς δεν τα αφήνουν να φάνε γλυκά, η έχουν αλλεργίες κλπ. Γιατί να τα υποβάλλουμε στο μαρτύριο της τούρτας;


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι δεν αφήνουν για να μην έχουν τη φασαρία. Σου λέει, αν θες να κάνεις γενέθλια κάντα σπίτι σου ή βρες χώρο να τα κάνεις. Δεν είμαι αντίθετη σε αυτό, γιατί υπάρχουν και κάποια παιδάκια που οι γονείς δεν τα αφήνουν να φάνε γλυκά, η έχουν αλλεργίες κλπ. Γιατί να τα υποβάλλουμε στο μαρτύριο της τούρτας;
Αααααχ, όσο για το μαρτύριο συμφωνώ...για την αλλεργία λέω. Δεν ξέρω αν είναι μαρτύριο για τη Ναταλία για μένα πάντως είναι άγχος. Στο ψυγείο της τάξης υπάρχει πάντα spare ζελέ για τη Ναταλία για τέτοιες περιπτώσεις. Στο σταθμό πάντως που πάει η κόρη μου το ακριβώς αντίθετο, όπου γενέθλια, υπερπαραγωγή, δηλ. κανονικό πάρτυ, οι νηπιαγωγοί τραβάν και φωτο και βίντεο, δώρα, αφιερώματα, ζωγραφιές, χοροί κτλ.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!

Εχω ξεκινησει να γραφω 2-3 φορες και ολο κατι προκυπτει.Ολο το απογευμα ειχα παιδακια γειτονοπουλα και εγινε το ελα να δεις και πριν λιγο ηρθε η αδερφη μου και τωρα μαζευτηκα.

Τι κανετε?

Μαρια ολα πανε καλα απο οτι φαινεται!!Μπραβο παντα τετοια!Θετικη σκεψη και αφου και ο γιατρος ειναι αισιοδοξος ολα θα πανε καλα!Μα καλα ο αλλος γιατρος ολα αναποδα τα ειδε?Ισως απλα γυρισε ο μικρουλης και ανεβηκε πιο πανω !Καλο αυτο ε?

Μαρινα φαση εχει ο Γιωργακης!!χαχα βεβαια ειμαι σιγουρη πως δε στα λεει ολα ετσι..σιγουρα καποιο event ειχαν απλα καμμια φορα απο οτι εχω παρατηρησει και απο το γρηγορη, συνδιαζει και αλλα γεγονοτα που εχει απο πιο παλια στο μυαλο του και τα κολλαει.

Βεβαια σε γενικες γραμμες του εχω εμπιστοσυνη σε αυτα που λεει αν και τις προαλλες αρχισα να αμφιβαλω.Θυμαστε που σας ελεγα για ενα κοριτσακι ιωαννα-συμμαθητρια στον παιδοτοπο που οταν την συναντουσαμε γινοταν καπνος και ολο μαζι της ηταν?Ε απο τοτε πηγα στη γιορτη στο σχολειο, Ιωαννα δεν ειδα,καθε μερα τον ρωτουσα αν πηγε η Ιωαννα μου ελεγε ''οχι ειναι αρρωστουλα'',και να σου η Ιωαννα ειναι καλη,η Ιωαννα ειναι φιλη μου,η Ιωαννα ειναι ετσι, ειναι αλλιως...περναει και του Αη Γιαννιου τιποτα στο τετραδιο για γιορτη της Ιωαννας ε ειχα πειστει οτι ειναι της φαντασιας του.

Την περασμενη βδομαδα ξαφνικα(τελη γεναρη) ερχεται ο Γρηγορης και μου λεει ''μαμα κοιτα τι μου εδωσε η ιωαννα απο το παρτυ της'' και μου δειχνει ενα αυγο κιντερ ολο καμαρι.Κοιταω στο τετραδιο και διαβαζω οτι οντως ετεροχρονισμενα κανανε τη γιορτη του κοριτσιου στο σχολειο επειδη τοσο καιρο ελειπε λογω ασθενειας!Αρα αληθεια ελεγε το αγορι μου!

Εμας κανουν κανονικα παρτακι με τουρτες κτλ.Βεβαια εγω για να στειλω γλυκα στη γιορτη προχθες ρωτησα αν εχουμε καποιον περιορισμο στην ταξη του λογω αλλεργιας κτλ και μου απαντησαν πως οχι οποτε και εστειλα.

Πετρουλα καλη η πιτα?Οσο για τον ανασταση και το μεσημεριανο υπνο τα ιδια εχουμε κι εμεις..τον εχω αφησει στην τυχη του, οποτε θελει κοιμαται (αν κοιμηθει ),οποτε θελει(σχεδον) ξυπναει.Περναμε σε αλλη φαση!

εμεις παντως καλα...το ρουθουνισμα ομως το ακουω...δεν ειναι μυξουλα υγρη οπως την αλλη φορα ειναι πιο βαθυ το μπουκωμα και τον εχω σε στενη παρακολουθηση γιατι αυτες οι μυξες ειναι που μας κανουν την ιστορια στα αυτια.Θα δειξει.Κατα τα αλλα δεν εχει τιποτα και θα παει κανονικα αυριο και βλεπουμε.

Φιλακια!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!

Κορίτσια, ένα θα σας πω!!! Κοιμήθηκα!!!

Έπεσα για ύπνο χθες στις 9.30 (κανονικά στο κρεββάτι μου, όχι στον καναπέ) και ξύπνησα σήμερα στις 7.30! Ωραία ήταν!!!

Μαράκι, όποτε μπορείς να μας γράφεις τα νέα σου... Το ότι ο γιατρός σου είναι αισιόδοξος, είναι το καλύτερο!!!

Σουλίτσα πώς είσαι σήμερα? Η μικρή? Περαστικά και στις δυο σας!

Μαριζάκο, περαστικά και σε σένα! Καλά, κι εσύ, τον καημένο τον άντρα σου, με σπασμένο χέρι τον στέλνεις σούπερ μάρκετ?

Μαρίνα, την κόρη μου "άνοιξη" δεν θα την θαυμάσεις, γιατί το φορεματάκι δεν μας αρέσει καθόλου (στον μπαμπά της κι εμένα) οπότε δεν θα της το βάλουμε!!! χαχα! ας παίξει όσο θέλει με τα φτερά (μέχρι να τα διαλύσει...) κι αν είναι θα την ντύσουμε κάτι άλλο!

Πετρούλα, πώς έγινε η πίτα?

Γιοβάννα μου (αν και δεν ξέρω από παιδικούς και πάρτυ) μου φαίνεται πολύ λογικό το γιατί δεν σας αφήνουν να στέλνετε γλυκά και τούρτες στον σταθμό.

Νατασάκο!!! Πρόσεχε λίγο της αντοχές σου!!! Μην μας πάθεις και τίποτα!!!

Πάω να κάνω γάλα στην Σοφία...

Πολλά φιλιά σε όλες!!!!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!! πανμαρ, μωρέ και για ξύλα τον έστειλα, σε λίγο θα παρακαλάει να γυρίσει στη δουλειά. Ένα δάχτυλο έσπασε κι όχι όλο το χέρι. Κατσικώθηκα και σήμερα στο σπίτι, ξεκίνησα το πρωί έφτασα ως τα μισά δεν αισθανόμουν και πολύ καλά και ξαναγύρισα.

Φιλιά!


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...