Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

β

ανακοίνωση !!!

++++++++++ 350 !!!!! Είμαι 2 1/2 εβδομάδων!

με το καλο κοπελα μου

με το καλο

Έκπληξη!

γι'αυτό βαρούσαν οι καμπάνες όλη μέρα;;

!

Με το καλό κοπέλα μου οι καμπάνες χτυπάμε για την παν μαρ την σουλα την Μαρίζα κ την Βίκυ την Ρίτα που σκέπτονται ν κάνουν δεύτερο χαχαχ ματς τσούπες εχω ξυπνήσει με φοβερή διάθεση……………… έλα στα αγρία βουνά όλες εκεί θα κάνετε το μπαμ χαχαψ

:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Κάλημέρα κορίτσια. Τι φοβερά νέα είναι αυτά Sunsun. !!!!!!! Σούπερ!!!!! Μπράβο. Μια καλή και τελειόμηνη:D:D:D εγκυμοσύνη σου εύχομαι.

Λοιπόν, η Αλεξάνδρα στις απόκριες θα ντυθεί Παπαρούνα. Βρήκα μια πολύ όμορφη στολή χτες, την αγόρασα και αρέσει και στην κούκλα μου :D:D:D


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Που είστε βρε όλες σήμερα; Όλα τα παιδάκια καλά;

Ντελένι εννοείτε ότι θα σας βάλω φωτογραφία από την παπαρούνα μου :D:D:D


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Bonjour!

Γιοβαννα καλα η Αλεξανδρα ως παπαρουνα θα ειναι κουκλα! νομιζω της πανε πολυ τα κοκκινα ετσι?Να μας βαλεις φωτο!!

Ολες καλα?

Εμεις μια χαρα.Ο μικρος σχολειο και οι υπολοιποι δουλεια..και εχει εναν καιρο...χαλια!

Παει και αυτο το σκ μου φαινεται...

Φιλακια!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!

Sunsun συγχαρητηρια!!!Να εχεις μια ευχαριστη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

Ιωαννα ωραια επιλογη κανατε..πολύ πρωτοτυπη!!Ειμαι κι εγω στην αναζητηση αποκριατικων στολών..

Ελένη χορευταρας ο Γιαννακης ε;;εμεις χαχανιζουμε κιολας...χτες ξεκαρδιστηκε ο Αναστασης με κτ που του ειπα και αρχισε και το μικρο τα γελάκια με φωνη!!Πολύ συγκινητικη ηταν η στιγμή...

Σημερα πάμε και για τα εμβολιακια μας που τελικα τα αγορασαμε μιας και με το ΙΚΑ και τις απεργίες τους χαϊρι δεν βλέπω!!!

Φτιαχνω και ωραιο φαγακι, λαζανια με κοτοπουλο..Το απόγευμα περιμενω και τις συναδελφους της μαμας μου και θα φτιαξω κι ενα μιλφέιγ που οχι να το παινευτω αλλα ειναι το μονο γλυκό που καταφερνω με τοσο μεγαλη επιτυχία!!

Καλό μεσημερι και φιλια σε ολες!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Ειμαι πολύ χαρουμενη σήμερα ερχετε ο καλός μου! Επιτελους! Και ο Κωνσταντινος όλο τον εψαχνε και μου ελεγε να μη φυγω κ' εγω απο το σπίτι:confused:.

Τα παιδακια μου απο χθες το βραδυ ειναι μια χαρα, ουτε βηχα είχαμε, ουτε διαρροια.:D

Και ξεκινάω απο τα πιο ευχαριστα νέα...

sunsun μου συγχαρητήρια! Με το καλό να ερθει το μωρακι σας! Σου ευχομαι να εχεις μια πολύ όμορφη και ήρεμη εγκυμοσύνη! Χαρικα πολύ με τα νέα σου!:D

Giovanna μου αν κρινω απο τη φωτο στο αβαταρ σου που φοράει κόκκινα, νομίζω θα της ταιριάζει πολύ η στολή της παπαρούνας! Η Χριστίνα μου εκανε διαρροια στην 11η μερα της αντιβίωσης που θα ηταν η τελευταια μερα ετσι κ αλλιώς. Διαιτα της εχω ξεκινησει απο προχθες το βραδυ,όπως τα λες με τις τροφές, οπότε σημερα δεν εχει κανει τίποτα ακόμα.

Μαρίνα μου οτι και να λες εγώ νομίζω οτι ο Γιωργάκης σου είναι πολύυυυ μπροστά! Μπορεί και φτιάχνει τέτοιες ιστορίες απο το μυαλό του... ειναι φοβερό! Τέλεια μνήμη και διασκεδάζει κ αυτός αφου περνάει τόσο όμορφα στα "παρτι του".

Φωτεινή μου σε ξέκανε η μικρή ε? Χαχαχα δεν κουράζονται ποτέ αυτά τα παιδιά! Καλη δυναμη απο εδώ και περα!

Deleni μου εχω πεθάνει στα γελια με την κόρη σου και το ταξίδι της στο Βόρειο πόλο:mrgreen::lol:.

Ρίτα, Μαρίνα, Πετρουλα σχετικά με τα φακελακια για τη διάρροια μου ειπε όχι η παιδίατρος. Αν συνεχιζόταν μου ειπε να παρω το HUMANA HN και να το δίνω και για γάλα και για κρέμα. Βέβαια με τη διαιτα εστρωσε αμέσως οπότε δεν το πηρα. Σας ευχαριστω για τις συμβουλές σας!

Ελπίζω σημερα ο Κωνσταντίνος να ειναι πιο ευγενικός με τους συμαθητές του!

Link to comment
Share on other sites

Φτιαχνω και ωραιο φαγακι, λαζανια με κοτοπουλο..Το απόγευμα περιμενω και τις συναδελφους της μαμας μου και θα φτιαξω κι ενα μιλφέιγ που οχι να το παινευτω αλλα ειναι το μονο γλυκό που καταφερνω με τοσο μεγαλη επιτυχία!!

Καλό μεσημερι και φιλια σε ολες!!

Τι διαβάζω πρωί - πρωί; Αχ και είμαι και σε δίαιτα :(:(:( Δεν στέλνεις ένα κομματάκι; Με την Εγνατία είναι κοντά. :wink::wink: Για τι στολές, χτες που τις κοίταγα, οι αγορίστικες μου άρεσαν πιο πολύ. Κάτι πρίγκιπες, πειρατές, κλόουν.....κλπ.....πολύ όμορφες ήταν.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμεις χαχανιζουμε κιολας...χτες ξεκαρδιστηκε ο Αναστασης με κτ που του ειπα και αρχισε και το μικρο τα γελάκια με φωνη!!Πολύ συγκινητικη ηταν η στιγμή...

Αχ Πετρουλα μου συγκινηθηκα κ εγώ. Εδω και λίγο καιρό ο Κωνσταντίνος πάει στη Χριστίνα και της λέει τα δικά του και αυτη λύνετε στα γέλια:-D. Την πρωτη φορά που τα ειδα να γελανε μεταξύ τους έβαλα τα κλάματα απο ευτυχία! Ψυχούλες!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Ειμαι πολύ χαρουμενη σήμερα ερχετε ο καλός μου! Επιτελους! Και ο Κωνσταντινος όλο τον εψαχνε και μου ελεγε να μη φυγω κ' εγω απο το σπίτι:confused:.

Αχ μωρέ ο καλός μου. Μας το έλεγαν και στον παιδικό αυτό. Δεν καταλαβαίνουν ότι είναι για λίγο και πρέπει να τους εξηγούμε ότι είναι για λίγο, θα ξαναγυρίσει κλπ.....


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Τι διαβάζω πρωί - πρωί; Αχ και είμαι και σε δίαιτα :(:(:( Δεν στέλνεις ένα κομματάκι

Να σου στείλω κ εγώ παστίτσιο? Απο τις 8 το έχω έτοιμο, αφού η Χριστίνα ξυπνησε απο τις 6 και το μαγειρέψαμε μαζί!:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Αχ οντως πολυ ασχημο συναισθημα...

Κων κων μου για δουλεια παει ομως ο ανθρωπος θα το συνειδητοποισει το παιδι αργα ή γρηγορα και εγω το εζησα αυτο και πολλοι ανθρωποι .Μην στεναχωριεσαι να του λες οτι ειναι για λιγο.Οτι παει για δουλεια να φερει λεφτα να παμε βολτες κτλ.Πραγματα που τον ευχαριστουν δλδ.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια ,

sun sun συγχαρητηρια .Eυχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσύνη.

Ηλιάνα μου βγαλε με απο τη λιστα με τις υποψηφιες σε παρακαλω χα χα

Ντινάκι μου χαίρομαι που είναι καλύτερα τα παιδακια σου.Αντε να ερθει και ο καλος σου να ηρεμησεις και εσυ λιγο.

Σε καταλαβαινω παντως , εδώ η μικρη ψαχνει τον μπαμπα της που λειπει για μια δυο ωρες όταν βγαινει και μου λεει να τον παρουμε τηλ. Και μολις γυρισει λεει «δεν θα φυγεις όμως εσυ μανουλα»!

Πετρούλα μου δεν ξερω για το μιλφειγ σου αλλα εχω μια τελεια συνταγή για προφυτερόλ.Να σου τη στείλω?:tongue:

Οσο για το μικρακι σου αρχισε τα γελακια ε??Και κλαμα η μανουλα!!!!

Ιωάννα μου περιμενω να δω την παπαρουνίτσα μας!!!Τελεια θα είναι μεσα στα κοκκινα.

Μαρίνα μου να σου ζήσει βρε ο Hans Cristian Andersen !!!Πω πω η φαντασία τους οργιαζει.:shock:

Ελένη μου όταν ξαναπαει η μικρη στο Βορειο Πολο ενημερωσε με σε παρακαλω .Εχω μερικες παραγγελίες για τον αγιο και κυριως να του ζητησω να κοψει τα γενια γιατι φοβαται η κορη μου.:lol:

Καλα απαιχτη η Αναστασια μας.

Εγώ κοριτσακια μου και παλι δεν πήγα στο γιατρό .Αναβλήθηκε λόγω…. Ματς.:mad:

Αντε να δουμε ποτε θα παρω σειρα οεο!!!!

Η μικρη ευτυχως παει πολύ καλύτερα

φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...