Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημεραααα

τα ευχηθω συγχαρητηρια κ μια υπεροχη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη στην sun sun..

Περαστικα στα εναπομειναντα αρρωστουλικα..

Μαρινα και Ελενη εχω γελασει πολυ με τους παραμυθαδες ...η φαντασια οργιαζει ...

Εμεις ειμαστε καλα .σημερα κοιμηθηκα 4 ωρες οποτε ελαφρως καλυτερα...με το θεμα θηλασμος δεν τα παμε και πολυ καλα ...μιας μια η αυπνια μια ο χρηστος (αστο το μωρο κατω μαμα θελω να παιξουμε..)τον εχουμε ελλατωσεο αρκετα...τελος παντων οσο παει...

Πωπω λετε για στολες ...ερχονται οι αποκριες ε ????και δεν χαιρομαι καθολου...μισω τις αποκριες...πρεπει να ειμαι απο τους λιγους ανθρωπους ..πωπω λατιν τραγουδια , στολες ..μπλιαχ....


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

μ'έπιασε η πάρλα και δεν έγραψα το πιο σημαντικό....

ανακοίνωση !!!

++++++++++ 350 !!!!! Είμαι 2 1/2 εβδομάδων!

μπραβοοοοοοοοοοοοοο ερχεται το αδελφακι της κατιας!!!!!!

συγχαρητηρια κοριτσακι μου,

λυσε μου μια απορια 2 1/2 εβδομαδων πως γινεται να εισαι?ποτε ειχες τελευταια περιοδο?τι δεν καταλαβαινω καλε?

οπως και να ειναι ειναι 350 και ειναι καραμπινατη εγκυμοσυνη


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Sun sun συγχαρητήρια!!!!!!!! Με το καλό !!!!

Δε θα πω οτι ζηλευω γιατί θα το διαβάσει η arma και θα με παρει στο κυνήγι.

Ε ναι λοιπόν θα το πω χωρίς φόβο ζηλευωωωωωωωωωωωωωω!!!

Κωνκων μπραβο σας που ειστε καλά .Με το καλό ο μπαμπουλης σας.

Giovanna περιμενουμε τη παπαρουνιτσα. Πήρα του Παναγιωτη μια πολυ ωραια στολή πειρατη , έκανε και 40 ευρω η ατιμη, αλλα μια που τη πηγα και μια που την εφτυσε. Μαλλον τη φοβηθηκε. Τελικα την αλλαξαμε και πηραμε εναν ποντικουλη (τεραστιο νουμερο) για να ταιριαζει με την αδελφουλα του που θα ντυθει ποντικινα.

Πετρουλα ποσες συγκινησεις εχουμε να περασουμε ακομα!!! Ο Παναγιωτης εκανε δυο φορες εμετο και χθες 1 διαρροια και ηταν κομματια σημερα. Η μικρη δεν στα ματουσε να του χαϊδευει το κεφαλι και να τον φιλαει. Σαν να ειχε καταλαβει οτι ηταν αρρωστουλης.

Της κουμπαρας μου ο γιος (3 ετων) ειναι στο νοσοκομειο με μυοσιτιδα λεει. Δεν μπορει να περπατησει καθολου. Ποναει τρομερα το καημενο. Αν ειναι δυνατον τι αλλο θα ακουσουμε οτι υπάρχει;;;;

Φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι διαβάζω πρωί - πρωί; Αχ και είμαι και σε δίαιτα :(:(:( .

Και εγω Ιωαννα μου ειμαι σε διαιτα απο τη Δευτερα. Και αυστηρή μαλιστα !!!!!!!! Πρεπει να κανω κορμί για να παω να κανω το spa του ανδρα μου και αλλο ενα που εχουμε κλεισει για Σαββατοκυριακο. Δεν εχω παει στο ενα ηθελα και το δευτερο τρομαρα μου.

Link to comment
Share on other sites

Με γεια σας Γιοβάννα η στολή!!! Όντως το κόκκινο είναι το χρώμα της νομίζω!

Μαρή Πετρούλα μέχρι και τις συναδέλφους της μάνας σου θα τραπεζώσεις? Κάτσε ρε κοπελιά λέμε να χαλαρώσεις και λίγο! Χαρά στο κουράγιο σου!

Αχ Κωνκωνάκι μου κοίτα ο Κωνσταντινούλης, του έλειψε τόσο ο μπαμπάς του που φοβήθηκε μη φύγεις κι εσύ! :-( Μπράβο σας όμως που γίνατε τελείως καλά! Έτσι να είναι πάντα!

Σούλα κανονισε σήμερα να πας οπωσδήποτε στο γιατρό!

Ιωάννα μου για μασκέ πάρτυ έτοιμη είσαι!:lol::lol::lol:

Πικουλίνα σε βλέπω σύντομα να μας ανακοινώνεις για το 3ο (στο ξανάπα νομίζω) και ένα πράγμα με ανησυχεί, ότι σε ακολουθώ κατά πόδας, γι αυτό κανόνισε...Εντάξει έλιωσα με τα παιδιά σου! Κοίτα η μικρούλα σου!!! Γιατί όμως έτσι ο Παναγιωτάκης? Και ένα τελευταίο, σιγά μην κάνουμε δίαιτα για να πάμε σε σπα! Πήγαινε καλή μου κι απόλαυσέ το και σιγά μη νοιαστεί η κυριούλα αν δει και λίγο κρεατάκι παραπάνω, που δεν έχεις δηλαδή αλλά λέμε! Εγώ πάλι τα πάχη μου τα κάλη μου! :lol::lol::lol::lol:


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρίνα , αφου το εχουμε πει, δε γινεται ..................................... :P:p:p:p:p:p:p:p (θυμάσαι εεεεε :confused::confused::confused::confused:)

Αχ οσο για τη διαιτα πρεπει, γιατι το σαββατοκυριακο που εχουμε κλεσει δεν θα ειμαστε μονοι. Στα κοινα χαμαμ , σαουνες κτλ θα με δουν!!!!!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Και εγω Ιωαννα μου ειμαι σε διαιτα απο τη Δευτερα. Και αυστηρή μαλιστα !!!!!!!! Πρεπει να κανω κορμί για να παω να κανω το spa του ανδρα μου και αλλο ενα που εχουμε κλεισει για Σαββατοκυριακο. Δεν εχω παει στο ενα ηθελα και το δευτερο τρομαρα μου.

Καλά για εμένα μιλάμε για πολλααααααά ΚΙΛΑ. Πάντως και εγώ σε spa δεν θα πήγαινα. Να γελάνε με τα χάλια μου; Κόμπλεξ λέγεται αυτό.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Πωπω λετε για στολες ...ερχονται οι αποκριες ε ????και δεν χαιρομαι καθολου...μισω τις αποκριες...πρεπει να ειμαι απο τους λιγους ανθρωπους ..πωπω λατιν τραγουδια , στολες ..μπλιαχ....

Εσένα θα σε βάλω να κάνεις παρέα με την κουμπάρα μου. Τι το βασανίζεις λέει το παιδί; Παπαρούνες και αηδίες.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά για εμένα μιλάμε για πολλααααααά ΚΙΛΑ. Πάντως και εγώ σε spa δεν θα πήγαινα. Να γελάνε με τα χάλια μου; Κόμπλεξ λέγεται αυτό.

Και εγω καμμια δεκαριαααααααααααααααα!!!!!!

Και εγω δεν παω ετσι !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα εχω σκασει στα γελια εσεις φτασατε στα τριτα και εμεις στο fb θυμηθηκαμε τις βαφτισεις των πρωτων...χαχα!Εμπρος, πισω!!! φιλες μου!!!:lol::lol:

Οπισθωχωρηση λεγετε αυτο!

(Εριξα κατι υπνους..)

Η μαρια τι γινετε?Αρμα που εισαι?Ολα καλα?


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ντινα περαστικα στον Παναγιωτη!Σερνεται γαστρεντεριτιδα βαρια ελπιζω να την περασετε ελαφρα...

Σημερα ελειπαν πανω απο τα μισα παιδια στο σταθμο, εμεις θελω να πιστευω οτι την περασαμε μονο με τη διαρροιουλα την περασμενη εβδομαδα.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...