Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ούιιιιιι! 20 ευρά το άτομο ε? Χμμμ και σκεφτόμουν να πάρω και τη μικρή που ενθουσιάζεται με χορούς και τραγούδια! Έχει πάει καμιά κοπέλα εδω στην Αθήνα σε αυτούς?
Κ πεταγομαι κ εγω σαν την πορδι χιχιχι κ εδω 20 ειχαν οταν ηρθαν εγω δεν τον πηγα κ το σκυλομετανιωσα να τα πατε αξιζει τα χρηματαειναι πολυ ωραια κατω των 2 δεν πληρωνει εισητηριο εδω ζητουσαν το βιβλιαριο υγειασ για την ηλικια μουτσ καλημερα

τζοα πολυ χαρικα για τον χρηστακο μουτσσσσσσσσ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα!

Αφού μοίρασα το γαλα, πάει ο ύπνος για μένα... Και αφου τα ξαναπηρε ο υπνος, ας πιώ τον καφέ μου τουλαχιστο στην ησυχία!

Το κέικ σοκολάτα βγήκε τέλειο! Είχα βέβαια και τον σέφ μαζί μου που θέλει να του βάζω και ποδιά για να μή λερωθεί, τρομάρα του!:lol:

Καλά όλο ξεχνάω να σας πώ.... Εδω και 4 μέρες ο Κωνσταντίνος μας ζητάει γάλα τα βράδια και το πίνει:shock:. Χθες μου ζήτησε και το μεσημέρι που πηγαμε για υπνο:shock:. Φοβερό???:lol: Εχει κοψει το βραδινό γαλα απο 6 μηνών που ξεκινησε τις τροφες και στο πρωινό άντε να έπινε 100 μλ. Βέβαια ίσως να ζηλευει απο τη μικρή που της δινω το γάλα στην αγκαλιά μου και θέλει κ αυτός, αλλά δεν με χαλάει καθόλου! Και αγκαλιά και μπιμπερό και ότι θέλει!:cool:

Χθες πηγαμε στα jumbo για προμηθειες και για καροτσάκι (το σπάσαμε το άλλο) και με το που βγαίνουμε στην εθνική λέει ο Κωνσταντίνος "μπαμπα έχει κίνηση εδώ" :shock::lol: δεν εχουμε συνηθησει σε σχολιασμους του Κωνσταντίνου και γελάμε πολύ!

Ομως αυτο που λεγαμε με τον ανδρα μου ειναι οτι επειδη ειναι καμποσο το εισιτηριο τουλαχιστον να το κανονισουμε καλυτερα για αλλη φορα να κλεισουμε θεσεις να ειμαστε σε σημειο να βλεπει το παιδι....

Ρίτα μου εμείς είχαμε πάει οταν ηταν ο μικρός 18 μηνών και ειχαμε κλεισει 1-2 βδομαδες πριν για τη 2η σειρά. Ακομα πιό καλα πιστευω θα ηταν μπροστά στη 1η σειρά. Σε αυτή την ηλικία δεν κοιτάνε απλά, μπορουν και συμμετέχουν οπότε κλειστε το για οταν θα βρειτε θεσεις μπροστά. Αν ειχα που να αφησω τη μικρή θα ξαναπηγαιναμε και εμείς.

Μαρίνα μου κάθε πρωί ξεκινάς τη δίαιτα? Δοκίμασε να το κάνεις αντίθετα... Μπράβο στο κοριτσάκι σου που της αρεσε το αυγό!:-D

Σούλα μου μηπως να πας σε κανεναν άλλον να ξεμπερδευεις? Πονάς ακομα?

Ιωάννα μου μπραβο στα παιδάκια σου που ειναι εντελώς καλα! Το αθλητικό παπουτσι γιατί δεν κάνει? Ειχα την εντυπωση οτι είναι πιό σταθερό...:confused:

armaki μου ξάπλα εσύ! Μη ζοριζεις το αντράκι σου, γιατί θυμώνει ευκολα:lol:!

Φωτεινή μου και εσύ υποφερεις απο χέρια? Με φυσιοθεραπείες δεν γινετε τίποτα? Γιατί με επέμβαση νομίζω μετά θα ειναι πιό δυσκολα...όπως και να εχει θα ειναι ενα χειρουργημενο χέρι.

maeleni kiko νομίζω εχω μέρες να σας δω....

Link to comment
Share on other sites

Της κουμπαρας μου ο γιος (3 ετων) ειναι στο νοσοκομειο με μυοσιτιδα λεει. Δεν μπορει να περπατησει καθολου. Ποναει τρομερα το καημενο. Αν ειναι δυνατον τι αλλο θα ακουσουμε οτι υπάρχει;;;;

Βρε Ντίνα μου τί είναι πάλι αυτό! Πώς εγινε? Υπάρχει θεραπεία για να γίνει καλά το παιδί? Πω πω τί τραβαει το καημενο...:(Ουφ! Ευχομαι να γινει γρηγορα καλα!

Ο Πανουλης ειναι καλύτερα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Ξυπνησε ο Γρηγορης κατα τις 8 και ηρθε στο κρεβατι μας...εφαγα κατι κλωτσιδια και σηκωθηκα και τωρα οι ανδρες κοιμουνται ακομα....γκρρρ!

Εχετε δικιο για τους μαζου θα κανονισουμε να παμε καπου μπροστα!

Ε θα τα πληρωσουμε, που θα τα πληρωσουμε, μην παμε και πισω- πισω.Εντωμεταξυ εγω επιτηδες το εχω καθυστερησει ,δεν ηθελα να τον παω περισυ για να ειναι πιο συνεργασιμος και να καθεται διοτι περισυ ηταν στην τρελα του και θα τον κυνηγουσαμε.Οποτε θα μπει στο προγραμμα αμεσα.

Κων κων μου μπραβο που ξαναρχισε το γαλατακι ο μικρος!!παντως προσεξε μη σου γυρισει λιγο μπουμπερανγκ με το φαι ,αυτο με το γαλα.Διοτι ναι μεν βλεπει τη μικρη και σου ζηταει ,αλλα μπορει να το κανει συστημα και να σου ζηταει σε ασχετες ωρες και δεν ειναι πια η ηλικια τους καταλληλη θεωρω για να τρεφονται με γαλα.Στο λεω γιατι η φιλη μου ετσι την ειχε πατησει και ενα χρονο ο γιος της επινε μονο γαλα και να οι εξετασεις και τα σιδηρα μετα.

Αρμα ολα καλα μπραβο!!Αντε μην κουνιεσαι γιατι ο μικρος τα περνει!!!χαχα!!Φιλια!

Ιωαννα μπραβο για τα ποδαρακια και των δυο!!Οσο για τα αθλητικα ειναι γνωστο και εμας το καλοκαιρι με την υμενιτιδα μας εκαναν ολοκληρη αναλυση για αθλητικα,πεδιλακια και αυτα τα τυπου κροκς χωρις να υπαρχει ανατομικο θεμα αλλα λεει αυτα ισχυουν για ολα τα παιδια.Παρολα αυτα εμεις φοραμε αθλητικα με τις φορμες μας.

Καλο σκ να εχουμε!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Είστε όλες καλά;

Κωνκων δεν ξέρω αν αυτό με το γάλα είναι καλό :confused::confused::confused: Σίγουρα είναι θετικό ότι πίνει, αλλά να ζητάει και μεσημέρι και ενδιάμεσα το βράδυ σε πισωγύρισμα και ζήλεια μου κάνει. Να καταθέσω εδώ και την άποψη της ομοιοπαθητικού μας, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΡΙΖΟΜΑΙ, που λέει ότι σε αυτή την ηλικία δεν υπάρχει πρόβλημα και ίσως θα έπρεπε να κόψουν το γάλα για να παίρνουν ουσίες από άλλες τροφές και να μην επαναπάυονται. Με υγεία και το καινούργιο καροτσάκι. Εγώ έχω πάρει ένα chicco από το Μάη του 2009 και έχει βγει σκυλί.

Άρμα μου να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς και όλα θα πάνε καλά.

Φωτεινή και η θεία μου έχει χειρουργήσει το χέρι της και τώρα λέει ότι είναι χειρότερα. Γενικά οι γιατροί λένε ότι τέτοιες εγχειρήσεις πρέπει να τις αποφεύγουμε όσο μπορούμε.

Σούλα εσύ όμως να πας στο γιατρό και να μην το καθυστερείς. Μπορεί να χρειάζεσαι κάποιο λαδάκι, νάρθηκα, αντιβίωση......

Πικουλίνα πώς είναι ο Πανούλης; Ο μικρός της κουμπάρας σου; Τι είνι η μυοσίτιδα; Σαν την υμενίτιδα;

Όσο για τους μαζού το Καλοκαίρι και εδώ 20 ευρώ είχαν. Βέβαια εδώ δεν είχαν διαφορές στα εισιτήρια γιατί το θέατρο είναι ανφιθεατρικό και δεν παίζει να μην πληρώνει κάποιος. Μέχρι 2 χρονών τα παιδιά δεν πλήρωνα και ζητούσαν βιβλιάριο υγείας, αλλά και 1 και 2 μήνες να είχαν περάσει που έκλεισαν τα 2 δεν έπαιρναν λεφτά. Εμείς δεν πήγαμε γιατί φοβήθηκα ότι δεν θα καθόταν η Αλεξάνδρα, όπως από ΄το έμαθα μετά πολλά δίχρονα :tongue::tongue::tongue:

Ατάκα της Αλεξάνδρας ''Κρίση, κρίση......δεν νομίζω Τάκη''

ΚΑΛΟ ΣΚ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!!!!


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πωπω λετε για στολες ...ερχονται οι αποκριες ε ????και δεν χαιρομαι καθολου...μισω τις αποκριες...πρεπει να ειμαι απο τους λιγους ανθρωπους ..πωπω λατιν τραγουδια , στολες ..μπλιαχ....
joa μου, κι εγώ τη βαριέμαι αυτή τη γιορτή, δεν το έχω καθόλου με τις Απόκριες είμαι εκτός κλίματος ότι κι αν κάνω. Αλλά τα λάτιν τραγούδια είναι ανεβαστικά, και λίγο αλκοόλ, και κάτι μπορεί να γίνει! Τώρα με τη Ναταλία προσπαθώ παραπάνω να εγκλιματιστώ, ο δε άντρας μου είναι ο κατεξοχήν άνθρωπος του καρναβαλιού, για να μην πω ο Βασιλιάς Καρνάβαλος, θα ήθελε να είναι όλο το χρόνο Απόκριες!

Καλημέρα κορίτσια μου! Βλέπουμε ήλιο κι είμαστε έτοιμες για βόλτα! Εσείς;


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!!

τι κανετε κουκλες;

να ευχηθω στην σανσαν μας μια υπεροχη εγκυμοσυνη κι ενα γερο μωρο!!!

πικουλινα μου πως ειναι ο παναγιωτακης;

κωνκων μου μπραβο που σκεφτεσαι για τριτο αλλα σε 10 χρονια;μπα πολλα ειναι εγω σε καμια 5 ετια πρωτα ο θεος λεω εκτος κι αν μας ερθει κανα απροοπτο :lol:

αρμακι μου τι κανετε;πως τα περνατε ξαπλα;το ευακι μας;

εμεις εχθες καναμε αιματολογικες εξετασεις και στα δυο ηθελα να δω του τιμου ο σιδηρος που βρισκετε και ο μικρος επειδη τρωει καλα και δεν παιρνει πολυ βαρος θελαμε να δουμε αν τρεχει τιποτα τελικα ολα καλα του τιμου ειναι τελειες του μικρου ο σιδηρος λγο πεσμενος αλλα η φερετινη του πολλη καλη τωρα απο βδομαδα θα τα δει και η γιατρος μας να δουμε τι θα μας πει

φιλια σε ολες καλα να περασετε οπου κι αν πατε οτι κι αν κανετε!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Ούιιιιιι! 20 ευρά το άτομο ε? Χμμμ και σκεφτόμουν να πάρω και τη μικρή που ενθουσιάζεται με χορούς και τραγούδια! Έχει πάει καμιά κοπέλα στην Αθήνα σε αυτούς?

Ηταν τελεια Μαρινα. Στο διαλλειμα μονο τα κλαματα που δεν εβαλε ο Παν. μεχρι να ξεκινησει η παρασταση. Ακομα και τωρα το αναπολει.

Βρε Ντίνα μου τί είναι πάλι αυτό! Πώς εγινε? Υπάρχει θεραπεία για να γίνει καλά το παιδί? Πω πω τί τραβαει το καημενο...:(Ουφ! Ευχομαι να γινει γρηγορα καλα!

Ο Πανουλης ειναι καλύτερα?

Τελικα ειναι η1ν1 με παρενεργεια την παραλυση των κατων ακρων. ερχει αρχισει και περπαταει ευτυχως. ακομα νοσοκομειο βεβαια.

γεια σας!!!!

εμεις εχθες καναμε αιματολογικες εξετασεις και στα δυο ηθελα να δω του τιμου ο σιδηρος που βρισκετε και ο μικρος επειδη τρωει καλα και δεν παιρνει πολυ βαρος θελαμε να δουμε αν τρεχει τιποτα τελικα ολα καλα του τιμου ειναι τελειες του μικρου ο σιδηρος λγο πεσμενος αλλα η φερετινη του πολλη καλη τωρα απο βδομαδα θα τα δει και η γιατρος μας να δουμε τι θα μας πει

φιλια σε ολες καλα να περασετε οπου κι αν πατε οτι κι αν κανετε!

καλα αποτελεσματα

Και εμεις χθες στο νοσοκομειο ημασταν. Εκλαιγε σχεδον ολο το πρωι με αναφιλητα λεγοντας οτι τον ποναει η κοιλια του. Μετα απο ωρα τον πηγαμε νοσοκομειο γιατι ηταν χαλια. Ουτε παπουτσια δεν ηθελε να φορεσει ο καημενος. Τελικα μετα το υπερηχο μας ειπαν οτι πρηστηκαν οι λεμφαδενες του εντερου απο την ιωση και του εκαναν κολικο εντερου. Τα λευκα ηταν ελεφρως ανεβασμενα αλλα λογικό. Ο αιματοκριτης ειναι και 40 και μου φανηκε αρκετα ΄καλός. Σημερα ειναι καπως καλυτερα.

Φιλια

Link to comment
Share on other sites

Τι διάβασα βρε Πικουλίνα για τον καυμένο τον Παναγιωτάκη? Ωχ αυτοί οι κολικοί τρελαίνουν τους μεγάλους, φαντάσου το παιδί! Σας έδωσαν κάτι ή πέρασε μόνο του? Για τον μικρό της κουμπάρας σου τι να πω, πρώτη φορά άκουσα και γι αυτό! Ευτυχώς περπατάει το παιδάκι γρηγορα σιδερένιο σπίτι του.

Βατραχάκι μου μια χαρά οι εξετάσεις σας! Άντε θα ηρεμήσεις κι εσύ τώρα!

Χαχαχα Κωνκωνάκι έχει κίνηση στην εθνική ε? Το καρότσι πώς καταφέρατε και το βγάλατε οφ ρε θηρίο? Εμάς έχει περάσει πολλά αλλά έχει βγει σκυλί η αλήθεια είναι!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καληπσερααααα

Κοιμουνται τα πιτσιρικια και βρηκε ευκαιρια η μανα...

Ρε πικουλινακι ...περαστικα σας κοριτσακι μου..βρε τι επαθε ο πανουλης μας...ευτυχως που το παιδακι μας ειναι καλυτερα...η βαρβαρα ελπιζω να ειναι καλα..

Μαργαριτακι , στους mazoo πηγαμε εμεις το καλοκαιρι(τζαμπα!!)ειχαν ερθει σε ενα χωριο της φθιωτιδας και πηγαμε και τους ειδαμε!!!ε ηταν απο τις λιγες φορες που το παιδι καθισε λαμπαδα !!!για την ηλικια των παιδιων μας ειναι οτι πρεπει!!!

Και επισης για τα αθλητικα εγω το ξεκαθαρισα στον γιατρο οτι ο μικρος θα φορεσει αθλητικα !!!να μας φυγει βρε παιδι μου το αχτι!!!(ο χρηστος θα βαλει οταν παει 5 ετων ..)

Αρμακι μου εσυ ξερεις χαλαρα...φεεεεετα...και θα περασει ο καιρος!!!

Εμεις καλα ειμαστε αλλα πλεον με 2 πιτσιρικια δεν προλαβαινω λεμε να σιδερωνω ...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ντινα περαστικα..γαστρεντεριτιδα ηταν τελικα?Ειναι βαρια απο οτι ακουω...

Οσο για το παιδακι με τη γουρουνογριπη αναρωτιεμαι αντιγριπικο ειχε κανει αραγε?

Εμεις τελικα καλα περασαμε σημερα ειχε ωραια μερα και πηγαμε για παιχνιδι και ψωνια.

Καλο απογευμα


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

Άντε... κοιμήθηκε... τέλος για σήμερα... αύριο πάλι...

Εμείς λέγαμε να πάμε βόλτα σήμερα στην Ζήρεια (Τρίκαλα Κορινθίας) αλλά είχε τόσο πολύ χιόνι που δεν θα μπορούσαμε να περάσουμε πάνω από τα Τρίκαλα προς το χιονοδρομικό, οπότε ο μπαμπάς μας μας είπε να μην πάμε γιατί θα ταλαιπωρηθούμε χωρίς λόγο...

Τουλάχιστον βρήκα ευκαιρία και πήγα λίγο βόλτα στα μαγαζιά...

Για θεατράκια που λέγατε, εμείς για τους μαζού έχουμε κάτι προσκλήσεις και όλο ξεχνάω να πάρω να το κανονίσω...

Αύριο όμως, θα πάμε με μια φίλη μου και την κόρη της στο θέατρο Χώρα στα τρία γουρουνάκια. Το έχει δει καμία?

Τώρα απ'όσα έχετε γράψει... θα σχολιάσω ότι θυμάμαι!

Κατ' αρχάς, βάλτε με κι εμένα στο κλαμπ αυτών που σιχαίνονται της απόκριες!!!! Δεν αντέχω με τίποτα λέμε!!!!! Από παιδί... Και το τραγικό είναι, ότι επειδή τα γενέθλιά μου είναι τον Φεβρουάριο, σχεδόν πάντα έπεφταν μέσα στις απόκριες και η μαμά μου μου έκανε αποκριάτικο πάρτυ!!!!

Πικουλίνα, περαστικά στον Πανούλη σας... ελπίζω να είναι καλύτερα!

Αρμάκι, μην ζορίζεσαι... όποτε μπορείς να μπαίνεις να μας λες νέα σου, χωρίς να πολυενοχλείς τον μάγκα σου!

Γειτονάκι! Ωραία τα νέα του Χρηστάκου! Όσο για την κατάσταση που επικρατεί στο σπίτι σου αυτόν τον καιρό... είπαμε! Να μας τα λες γιατί είναι η καλύτερη μέθοδος αντισύλληψης!!! χαχαχαχαχα!!!

Γιοβάννα! Να σε προειδοποιήσω για κάτι... αν ακούσετε να έρχετε ένα διαστημόπλοιο στο νησί σας, μην ανησυχήσεις! Η Σοφία θα είναι! Χθες μου ανακοίνωσε ότι θα πάει στην Κέρκυρα με το διαστημόπλοιό της!!!! Όσο για την παπαρούνα σου... περιμενουμε φώτο!

Εμείς τελικά δεν θα της βάλουμε την στολή της άνοιξης γιατί δεν μας αρέσει καθόλου... Αν αναγκαστώ να την ντύσω, για Σπανιόλα την βλέπω... (που μας έχει φέρει ένα φορεματάκι ο παππούς της από την Βαρκελώνη)

Ντίνα! Να χαίρεστε το Χριστινάκι σας!!!

Σουλίτσα, τι λες να γίνει με τον γιατρό? Θα πας καμιά φορά ή μπα..... (πάντως κι εγώ με τους γιατρούς... έχω σχέσεις "μακρυά κι αγαπημένοι!"

Αυτά τα νέα μας...

Πετρούλα, Μαρίνα, Μαρίζα, Ρίτα, Ντελένη, Μαελένη, Βατραχάκι, Ηλιάνα, Βίκυ, κα Φωτεινή, Νατάσα και όποια άλλη ξεχνάω (συγνώμη) πολλά φιλιά!

Η Κίκο πού χάθηκε πάλι?

Άντε πάω να βάλω ποτάκι και να δω μια ταινία που νοίκιασα....


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ντινα περαστικα..γαστρεντεριτιδα ηταν τελικα?Ειναι βαρια απο οτι ακουω...

Οσο για το παιδακι με τη γουρουνογριπη αναρωτιεμαι αντιγριπικο ειχε κανει αραγε?

Η αληθεια ειναι οτι δεν ηταν καθολου βαρια. Εχει ξαναπερασει γαστρεντεριτιδα με απειρες διαρροιες. αυτη τη φορα εκανε μονο μια την ημερα. Απλα τον ενοχλησε εκει. Οσο για το εμβολιο δεν το ειχε κανει ο καημενουλης παρολο που παει παδικο

Καλησπέρα!!!

Αύριο όμως, θα πάμε με μια φίλη μου και την κόρη της στο θέατρο Χώρα στα τρία γουρουνάκια. Το έχει δει καμία?

.

Μαρια εχουμε παει εμεις . Το θεατρο ηταν ενα μαυρο χαλι, η παρασταση μέτρια αλλα ο παναγιωτης το καταευχαριστηθηκε. Ειχε ενθουσιασιστει και ειχε μεινει κοκαλωμενος. Να πατε θα χαρει το κοριτσακι σου, ολα τα αλλα δεν εχουν σημασια.

Τα δικα μας ιατρικα νεα: ο μπαμπας μας αρρωστος με 38.5 . Πόσα να αντεξει αυτη η μανα , αυτη η συζυγος;;;; Καλο βραδυ

Link to comment
Share on other sites

Οσο για το παιδακι με τη γουρουνογριπη αναρωτιεμαι αντιγριπικο ειχε κανει αραγε?
ριτα μου, αντιγριπικό ή όχι, πολλά παιδάκια (κι ενήλικοι) περνάν τη γρίπη αυτές τις μέρες, άλλα στο πόδι κι άλλα νοσηλεύονται. Φέτος θερίζει η πνευμονία, δεν την ακούτε συνέχεια, εγώ όλο πνευμονία ακούω.

Καλησπέρα αγάπες!!! Ή... και καλημέρα!

Εμείς λέγαμε να πάμε βόλτα σήμερα στην Ζήρεια (Τρίκαλα Κορινθίας)
Ωραία εκδρομούλα, εγώ χρόνια τώρα θέλω να πάω στη λίμνη Τσιβλού, μονοήμερη βόλτα είναι κι αυτό, αλλά όλο το ξεχνώ.
Και το τραγικό είναι, ότι επειδή τα γενέθλιά μου είναι τον Φεβρουάριο, σχεδόν πάντα έπεφταν με στις απόκριες και η μαμά μου μου έκανε αποκριάτικο πάρτυ!!!!

πανμαρ, ο άντρας μου πάντως έτσι εξηγεί τη λατρεία του στο καρναβάλι, ότι δηλ. γεννήθηκε μέσα στις Απόκριες, 8 Μαρτίου, την ημέρα την γυναίκας.

Για τις στολές που λέτε, είχα πάρει πέρσι της κόρης μου από το lapin, γιατί δεν τις γουστάρω καθόλου του jumbo. Εκεί θα πάω και φέτος, είναι λίγο ακριβούλες όμως... γκρρρ.

Κι ακόμα, για τα 3 γουρουνάκια, πανμαρ, μας είχε πει τα χειρότερα η arma που είχαν πάει με την pikoulini.

Σήμερα, πάλι, έβλεπα κάτι φωτο της κόρης μου από το παιδικό μουσείο, άντε, να κανονίσουμε βρε κορίτσια!

pikoulini, περαστικά στο μικρό, να μην ξαναπάει ποτέ νοσοκομείο. Και στον αντρούλι σου περαστικά, να τον κουράρεις να αναρρώσει χωρίς προβλήματα και σύντομα.


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρια εχουμε παει εμεις . Το θεατρο ηταν ενα μαυρο χαλι, η παρασταση μέτρια αλλα ο παναγιωτης το καταευχαριστηθηκε. Ειχε ενθουσιασιστει και ειχε μεινει κοκαλωμενος. Να πατε θα χαρει το κοριτσακι σου, ολα τα αλλα δεν εχουν σημασια.

Τα δικα μας ιατρικα νεα: ο μπαμπας μας αρρωστος με 38.5 . Πόσα να αντεξει αυτη η μανα , αυτη η συζυγος;;;; Καλο βραδυ

Θα σας πω εντυπώσεις αύριο! Κι εγώ φαντάζομαι ότι θα της αρέσει... Το γέλιο, βέβαια, είναι ότι για την Σοφία θέατρο είναι μόνο ο "Μάρκος ο γάτος"!!! χαχαχα

Έλα ντε? Πόσα ν' αντέξεις? Μάνα κουράγιο!!! Περαστικά σας! Κι αν κρίνω από τον δικό μας μπαμπά... χίλιες φορές ασθενής σαν την Σοφία, παρά σαν τον μπαμπά μας!!! Ένα γκουχ κάνει και πεθαίνει!!! Όχι να έχει και 38.5 πυρετό!!! Θα φωνάξει και δικηγόρο για την διαθήκη του!!!! χαχα


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...