Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Πικουλίνα μου βαλε-βγάλε είναι αυτά τα θέματα!!! Σιγά τη δυσκολία! Εμπρός σε όσα έπονται, αυτό μοιάζει μικρή λεπτομέρεια! :)

Ρίτα, μη φοβάστε μην είστε δειλές! Για να συζητάμε για 3α πάει να πει ότι με τα 2 επιβιώνεις άνετα! Χαχαχα!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Πικουλίνα μου περαστικά στον Παναγιώτη σου. Εύχομαι αύριο να είναι καλύτερα. Τον έχεις σε δίαιτα;


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες σας διάβασα κ κάθε μέρα σας διαβάζω μου είναι αδύνατων να σχολιάσω πρωί πρωί λες και θυμάμαι τίποτα:lol::lol::lol::lol: ο μπέμπης με ξεζούμισε μέσα στην νύχτα να κοιμήθηκα 2 ώρες σύνολο από τις12 που ξάπλωσα δεν νομίζω :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

τώρα σέρνομαι αλλά θα πιω το καφεδάκι μου κ θα ντουραρο πάλι :tongue::tongue::tongue:χαχαχαχ αλματακι μάλλον ο μικρός τες πα

Μονό για την δίαιτα θυμάμαι κ εγώ ξεκίνησα κ τα πάω περίφημα

πεινώ κούκλες πειναωωωωωωωωωωωωωωωωω

χτες βραδύ κρατήθηκα ήθελα να φάω πίτσα

ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ

ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΑΚΟΥΣ ΦΙΛΙΩ???????

ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ......................

ααααα πίτσα Ρίτα κάναμε με το ζυμάρι από λουκουμάδες έγινε φανταστικό ο σύζυγος έχει ενθουσιαστή με της συνταγές σου

Ρίτα =εγγύηση μου λέει θα γραφτεί και στο μάσα να βλέπει συνταγές μου είπε :cool::cool::cool:

χαχαχαχ

Α για την γιοβανα που θα ντύσει την μικρή παπαρούνα αναμένουμε φωτογραφίες

Εμείς θα βάλουμε την περσινή στον Λευτέρη κ την προπέρσινη του Λευτέρη στον μπέμπη αν τους χωρανε φυσικά………..

αυτα τσουπρεσ αντλιση τελοσ μουτσσσσσσσσσσσσσσσσσ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Σήμερα κρατησα τον Κωνσταντίνο σπίτι λόγω κρύου. Χθες ταλαιπωρησα τη μικρή με αερα-βροχή και κρύο που τον πηγαμε και τωρα ειμαστε όλοι μαζί παρέα! Σε λιγο θα φτιάξουμε ενα κέικ σοκολατα να μυρίσει λιγο το σπίτι μας, γιατί σημερα η Χριστίνα μας έγινε κιόλας 6 μηνών! Μεγάλωσε το μωράκι μου!

321887f1g0r1isc0.jpg

Για 3ο παιδάκι κ εγώ μέσα! Αν ολα μας πάνε καλα θα το ήθελα σε μιά 10ετία για ανανέωση στην οικογενεια!;) Αισθάνομαι οτι έχω να δωσω πολλά ακομα!

πικουλινα μου περαστικά στο αγοράκι σου! Μπράβο στη Βαρβαρουλα που αγαπάει τόσο πολύ τον αδερφό της. Οταν πηγα στη Μαρία και χαιρέτησα τη κοιλίτσα της, ηθελα κ εγώ πάλι.....:oops:

Βρε Ρίτα μου δεν σε περίμενα τόσο φοβιτσιάρα για το 2ο:mrgreen:.

Μαρίνα εσύ πού ειδες πάχη πάνω σου???

Σούλα πώς ειναι τα χέρια σου?

Ιωάννα μου ουτε εμένα μου αρεσουν οι αποκριες και αν θυμάμαι καλά ουτε της συμπεθέρας μου της Βικυς.

Ετοιμη η φασολάδα μου. Αχ ποιον να στειλω σουπερ μαρκετ να μου παρει και μια ρέγγα.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα

Εμεις ειμαστε καλα ...ζουμε βεβαια τραγελαφικες ιστοριες καθημερινα μιας και ειμαι μονη μου και με τα 2 αλλα οκ αντεχουμε ακομη ...

πηγαμε χθες ορθοπαιδικο ...τα ποδια του χρηστου ειναι τελεια σαν να μην υπηρχε ποτε ραιβοποδια!!!θα μας ξαναδει του χρονου ,αλλα ως τοτε δεν φοραμε αθλητικα ,ουτε παντοφλακια...ο μπεμπακος τελικως τα ισχια του τελεια καθως και τα ποδια του .μας ειπε οτι καλο θα ηταν ομως να ακολουθησουμε την ιδια τακτικη και στον μικρο στο θεμα παπουτσια μιας και τα αθλητικα δεν ειναι οτι καλυτερο και ας μην εχει κανενα προβλημα το παιδι ..Εμεις παντως ενα αθλητικουλι θα το παρουμε!!!

Πικουλινα τι να χασεις παιδι μου ???και 10 κιλα???γκντουπ....εγω παντως θα πηγαινα και οπως ειμαι τωρα στο σπα...ζηλευω...περαστικα στο αγορακι σου...

Κωνκων να κανουμε αντικαρναβαλικο κινημα...και οσο σκεφτομαι οτι πρεπει να ντυσω και το αγορακι μου για το παρτυ του σχολειου....το λυπαμαι το καημενο ...

και χρονια πολλα στο χριστινακι μας που εκλεισε μισο χρονο ζωης!!!!

Να εχουμε ενα υπεροχο ΣΚ!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα μανουλες..τι κανετε??:):)

διαβασα τα ευχαριστα της sunsun μας....να εχεις μια υπεροχη, ευκολη και τελειομηνη εγκυμοσυνη κοριτσια μου

κωνκων τι νοστιμοτατα γλυκο ειναι αυτο πρωι πρωι...να χαιρεστε την Χριστινουλα σας :):).....αν και κανω..(με το μυαλο μου) διαιτα και εγω πηρα ενα πολυ ..μα παρα πολυ μικρο κομματακι ετσι για να μην σε προσβαλω:)

τωρα να σχολιασω :?:? δεν θυμαμαι και πολλα ..απλος θα πω οτι σας αγαπαω ολες και ειστε μεσα στην καρδια μου

907471zvq5r9nd85.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα!!Παρασαββατο σημερα!

Ολα καλα, ολα ανθηρα!

Τρεχω να τελειωσω και να μαζεψω νωρις το αγορι σημερα να χουχουλιασουμε!

Λεω για κανενα mazoo and the zoo θεατρο το σκ(ουτε εχω κοιταξει για εισιτηρια) πρωτον λετε να βρουμε?και δευτερον θελει καμμια αλλη να τα παμε παρεα?

Εφυγα!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Είστε όλες καλά;

Πικουλίνα πώς είναι ο Παναγιώτης; Συνήλθε;

Joa και Κωνκων τι αντικαρναβαλικά κινήματα είναι αυτά που λέτε; Εγώ κάνω σαν τρελή για καρναβάλια, άρματα, χορούς, σεπαρτίνες, χαρτοπόλεμο (εντάξει γι΄' αυτ'ο ίσως όχι και τόσο) :D:D:D Μου αρέσει όλο αυτό το κλίμα, που ακούγεται στους δρόμους μουσική......:D:D:D

Joa Μπράβο για το Χρήστο σου. Τέλος και αυτή η ταλαιπωρία. Πάρε ένα αθλητικούλι για τον μπέμπη....δεν είναι και τόσο κακά.

Ρίτα και εγώ χουχούλιασμα σκέφτομαι σήμερα και θα φτιάξω και τις καρδούλες αμυγδάλου, αλλά δεν θα φάω εγώ.......δίαιτα :evil::evil:

Κωνκών χαρούμενα μηνογενέθλια. Ευχαριστούμε για το κέρασμα.:D:D


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια,

Πικουλινα μου περαστικα στον Παναγιωτάκη.ευχομαι να είναι καλύτερα σήμερα .

Τι γλυκό αυτό με τη μικρούλα !!!!!Ψυχουλες αθωες.

Ντινακι μου χαρούμενα μηνογενεθλια σην Χριστινούλα.

Τωρα οσο για τις απόκριες και σε μενα δεν πολυαρεσουν για να πω την αληθεια.

Κατι λετε και για κιλά ε???Κανονικα θα επρεπε να κανω τον «κινεζο» αλλα και εγω καμμια δεκαρια πρεπει να χασω αλλα δεν ξερω το πώς.

Προς ενημέρωση να σας πω ότι και παλι δεν πηγα στο γιατρο (για οικογενειακους λόγους χα χα) .

Τελος πρεπει να το παρω αποφαση δεν με θελει.:confused:

Η μικρή μου είναι θα ελεγα τελειως καλα οποτε από Δευτερα σχολειο!!

Πολλα φιλια

Link to comment
Share on other sites

Ρίτα εγώ θέλω κάπου να τον πάω το Σκ και δεν έχουμε κανονίσει τίποτα! Για πες, πού το παίζει και τι ώρες αν ξέρεις! Λες να βρούμε εισιτήρια?

Κωνκωνάκι μισό χρόνο ζωήςτο Χριστινάκι ε? Μπράβο σου και πάλι μπράβο σου που ειδικά εσύ που τα έχεις μεγαλώσει τελείως μόνη σου και με το σύζυγο να κάνει ταξίδια είσαι θετική και για 3ο! Γλυκό δεν παίρνω, μετά το απόγευμα που χαλάω τη δίαιτα! Χαχαχα!

Ιωάννα πολύ ωραία τα νέα, τέλος και η ανησυχία για τα ποδαράκια!

Ρε Σούλα παράτα τα όλα και πήγαινε στο γιατρό για τα χέρια σου! Ας μείνουν όλα τα άλλα πίσω.

Έδωσα στη μικρή αυγό, είπα να της δώσω λίγο στη μύτη αλλά τελικά εφαγε όλο τον κρόκο με λαδάκι, της άρεσε! Για να δουμε τώρα αν θα της αρέσει!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρινα ξερω οτι ειναι στο θεατρο Αλικη στις 11 αυριο αλλά δεν ειδα διαθεσιμες μπροστινες θεσεις και μου εχουν πει οτι ειναι καλυτερα μπροστα...

Ας μας πει καποια που εχει παει τι παιζει με τις θεσεις?Που ειναι καλυτερα?Και τι διαφορα εχουν οι θεσεις με τα 20 ευρω απο αυτες με τα 18 και τα 15?


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ούιιιιιι! 20 ευρά το άτομο ε? Χμμμ και σκεφτόμουν να πάρω και τη μικρή που ενθουσιάζεται με χορούς και τραγούδια! Έχει πάει καμιά κοπέλα εδω στην Αθήνα σε αυτούς?


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σουλα θα σου πω να μην το αναβαλεις για τα χερια σου, οσο πιο νωρις πας τοσο πιο πολυ ανακουφηση θα παρεις..ενοω απο τον πονο που εχεις..και την διαγνωση που θα σου κανει και μετα την θεραπεια...το ξερω γιατι και εγω υποφερω αλλα ειμαι τοσο γκα γκα που δεν παω σε γιατρο..ασε που τα δικα μου με την παθηση που εχω θελουν επεμβαση...αλλα εγω ..περα βρεχει...

εισαι νεα και μην τα αφηνεις

Link to comment
Share on other sites

Η μικρη δεν πληρωνει ετσι και αλλιως Μαρινα μπορεις να την παρεις(αγκαλια εννοειται)

Ομως αυτο που λεγαμε με τον ανδρα μου ειναι οτι επειδη ειναι καμποσο το εισιτηριο τουλαχιστον να το κανονισουμε καλυτερα για αλλη φορα να κλεισουμε θεσεις να ειμαστε σε σημειο να βλεπει το παιδι....

Εμεις γυρισαμε,φαγαμε και ο μικρος την επεσε αμεσως!Πολυ κουρασμενο ηταν σημερα μαλλον ξεπατωθηκε..τα ειχαν στο θεατρο και ετρεχαν πανω κατω...χαχα

Μουσικοχορευτικα παιχνιδια κτλ.

Μαλιστα μου εδειξε κατι κινησεις(σαν σιγμα τελικο εγινε :tongue:) και μου λεει ''Μονο εγω ,η Ηλεκτρα και ο Αντωνης το καναμε αυτο μαμα'' και ηταν πολυυυ περηφανος!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου, είμαι καλά προς το παρόν(γιατι τελικά με αυτό το παιδί ποτέ δεν ξερεις..:lol: ).

sunsun συγχαριτήρια κοπέλα μου!!!! Να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Κορίτσια οι μαζού είναι τέλειοι αν και η Εύα τρόμαξε όταν είχαμε πάει και φύγαμε στο 10λεπτο αλλά είναι σούπερ. Ο Πανούλης το είχε καταευχαριστηθεί! Εμείς είμασταν 1η σειρά αλλά νομίζω ότι και πιο πίσω να καθίσεις πάλι βλέπεις μια χαρά!

Τα φιλιά μου σε όλες! Συγνώμη που δεν σχολιάζω αλλά όπως σας είπα μου είναι δύσκολο να γράφω. Σας παρακολουθώ όμως μη νομίζετε!:mrgreen:


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...