Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ουπς! Για άλλη μια φορά είμαι πολύ γαιδάρα μάνα! Δεν σηκώνομαι ποτέ να τα σκεπάσω, μόνο αν τύχει για κάποιο άλλο λόγο να σηκωθώ!

.

Ακριβως απο αυτο φαινεται η μανα γαϊδουρα. Από το ποσες φορες θα σηκωθεί το βραδυ!!!!!!!!!!

To καλοριφέρ το έχετε στους 20 όλη μέρα ή μόνο το βράδυ και τη μέρα ψηλότερα;

Eγώ το έχω ανοιχτό όλη μέρα στους 22,5.

εγω τη μερα δεν το αναβω σχεδον καθολου. απο τις 4 και μετα στους 20 και το βραδυ στους 22-23.

Η μικρη το σ/κο με εβγαλε εκτός εαυτού.Εχει εξελιχθεί σε ένα κακομαθημενο πρωτης ταξεως .

Το αποκορύφωμα την Κυρικαή το μεσημέρι.Ηταν στο σπίτι ολο το πρωι ο ξαδερφός της που είναι και ο κολλητός της και παιζανε.Εγω χαλί να με πατησουν ότι θελανε το ειχανε.

Εφτασε η ωρα του φαγητού , καθόταν ομορφα ομορφα και ετρωγε μεχρι που αποφασισε ότι δεν θελει άλλο.

Και δινει μια με το χερι της και αναποδογυρίζει το πιατ με την ψαροσουπα επανω μου στο χαλι στον καναπε.:mad:

Κορίτσια νευρίασα τοσο που της χτύπησα το χερι.:-(

Φυσικα εγινα χαλια !Και ακομα στεναχωριέμεια γιατι δεν μου αρεσει καθόλου να χτυπαω.Αλλα πραγματικα σας μιλαω βγηκα εκτος εαυτου.

:rolleyes:

Σουλιτσα μου μην ανησυχεις. Και ο Παναγιωτης που θεωρειται απο τα πιο ησυχα και υπακουα παιδια αυτόν τον καιρο τραβαει μεγαλα ζορια. Απαιτει και γκρινιαζει αρκετα. Και εμενα σημερα μου πεταξε κατω τα γιουβαρλακια. Εγινα εξαλη. Και εγω του εχω ριξει κανα δυο στη πανα και δεν αισθανομαι καθολου ασχημα.

εγω τα καλοριφερ τα εχω σταθερα στους 25 γιατι το παιδικο ειναι αρκετα κρυο δωματιο και με αυτη την θερμοκρασια φτανει στο κρεββατι της να εχει 22 το πολυ.δεν σκεπαζοταν αλλα τον τελευταιο καιρο την κραταει πιο πολυ ωρα την κουβερτα.

περαστικα της,η καημενουλα πυρετο...

Κοιτα μη σηκωθει η φωτεινουλα κανενα πρωι με μαγιω και fredo!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοιτα γιοβαννα κακα τα ψεμματα οταν σηκωνουμε χερι το κανουμε για να φοβηθει ο αλλoς ετσι δεν ειναι?Κατι τετοιο ηθελε να πει η sun sun.

Απο εκει και περα ουτε εγω ειμαι υπερ του ξυλου αλλα οχι τοσο επειδη φοβαμαι μη μεινει ψυχολογικο στο γρηγορη αλλα επειδη δε θελω να εχει λαθος προτυπα.Φυσικα αν χρειαστει θα την ξαναφαει την ξυλιτσα του διοτι σε καποια πραγματα ας φοβαται και λιγο απο το να παθει κατι σοβαροτερο.

Αυτο το ''ας μην ειμαστε φοβικοι'' νομιζω οτι ειναι το κλειδι στην ολη διαπαιδαγωγηση.Ολοι ξερουμε τα ορια των παιδιων μας και πραττουμε αναλογα με τα δικα τους ορια (και οχι τα δικα μας).Ειναι πραγματικα μια φραση που με βρισκει απολυτως συμφωνη!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα γιοβαννα κακα τα ψεμματα οταν σηκωνουμε χερι το κανουμε για να φοβηθει ο αλλoς ετσι δεν ειναι?Κατι τετοιο ηθελε να πει η sun sun.

Απο εκει και περα ουτε εγω ειμαι υπερ του ξυλου αλλα οχι τοσο επειδη φοβαμαι μη μεινει ψυχολογικο στο γρηγορη αλλα επειδη δε θελω να εχει λαθος προτυπα.Φυσικα αν χρειαστει θα την ξαναφαει την ξυλιτσα του διοτι σε καποια πραγματα ας φοβαται και λιγο απο το να παθει κατι σοβαροτερο.

Αυτο το ''ας μην ειμαστε φοβικοι'' νομιζω οτι ειναι το κλειδι στην ολη διαπαιδαγωγηση.Ολοι ξερουμε τα ορια των παιδιων μας και πραττουμε αναλογα με τα δικα τους ορια (και οχι τα δικα μας).Ειναι πραγματικα μια φραση που με βρισκει απολυτως συμφωνη!

Το πότε σηκώνουμε ή δεν σηκώνουμε χέρι είναι μεγάλη κουβέντα και πάντα παίζει ρόλο το πόσο το σηκώνουμε. Όπως και να έχει μια ξυλιά (γιατί γι' αυτό μιλούσαμε και όχι για κακοποίηση ανηλίκων) δεν θα δημιουρήσει ψυχολογικό τραύμα σε κανένα παιδί.

Ας μιλήσω για τον εαυτό μου. Ξέρω πόσο καλή ή κακή μαμά είμαι με την έννοια ότι αντιλαμβάνομαι και τα σωστά και τα λάθη που κάνω κάποιες φορές και πάντα προσπαθώ να τα διορθώνω. Δυο - τρεις φορές έχω δώσει ξυλιά στην Αλεξάνδρα. Η μία ήταν όταν κρεμάστηκε από την κουζίνα ενώ εγώ μαγείρευα, η άλλη όταν πήρε τα μακαρόνια της και τα πασάλειψε σε έναν καθρέφτη.....Τίποτα από τα δύο δεν επαναλήφτηκε. Εννοείτε ότι μετά την ξυλιά ακολούθησε και ''κύρηγμα'' για να καταλάβει γιατί της έφαγε και το λάθος της. Αυτά από εμένα.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Ο καλός μου αντρούλης αποφασισε να παει στο μαγαζι μετα απο τοσο πυρετό και τα εχω παρειιιιιιιιιιιιιιιιι !!!

Λοιπον σημερα για δευτερη φορα εγινες το εξης: Η Βαρβαρα εφαγε μονη της και εγω τάϊζα τον Παναγιωτη. Πώς σας φαινεται το 15 μηνων νατρωει μονο του και το 2,5 χρονων να το ταϊζω;; Για να μην τον αδικώ ,όταν εχουμε κατι που του αρεσει πολύ τρωει μονος του (οχι πολυ συχνα βεβαια).

Μαρίζα τι γινεται;;;

Κίκο;;;

Ρίτα εχω τυπωσει απειρες συνταγες απο το masa. Εχω παθει πορωση μιλαμε και τις εχω δεσει με σπιραλ και ειναι τελειες!!! Η αληθεια ειναι οτι σχεδον ολες ειναι οι δικες. Και αυτες οι φωτο που βαζεις τελειες. Προσπαθει να σε παει η μανα μου κοντρα αλλα της ειπα να μη χαιρεται!!!Χθες εκανα αυτο και βγηκε πολύ ωραιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον σημερα για δευτερη φορα εγινες το εξης: Η Βαρβαρα εφαγε μονη της και εγω τάϊζα τον Παναγιωτη. Πώς σας φαινεται το 15 μηνων νατρωει μονο του και το 2,5 χρονων να το ταϊζω;; Για να μην τον αδικώ ,όταν εχουμε κατι που του αρεσει πολύ τρωει μονος του (οχι πολυ συχνα βεβαια).

Από ότι λένε όλοι τα 2α παιδιά είναι πιο εύκολα και ανεξάρτητα από τα πρώτα. Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό. Γιατί μαθαίνουμε από τα λάθη μας; Γιατί δεν έχουμε το χρόνο να αφιερωθούμε 100% σε αυτά; Γιατί βλέπουν τα πρώτα και μεγαλώνουν και αυτά πιο γρήγορα; Δεν ξέρω.... Πάντως μπράβο στη Βαρβάρα. Σιγά μην περιμένει να φάει ο Παναγιώτης για να φάει και αυτή ;);););)


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Από ότι λένε όλοι τα 2α παιδιά είναι πιο εύκολα και ανεξάρτητα από τα πρώτα. Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό. Γιατί μαθαίνουμε από τα λάθη μας; Γιατί δεν έχουμε το χρόνο να αφιερωθούμε 100% σε αυτά; Γιατί βλέπουν τα πρώτα και μεγαλώνουν και αυτά πιο γρήγορα; Δεν ξέρω.... Πάντως μπράβο στη Βαρβάρα. Σιγά μην περιμένει να φάει ο Παναγιώτης για να φάει και αυτή ;);););)

και εγω δεν μπορω να σου απαντησω που οφειλεται γενικά αυτο. Σίγουρα εμεις ως γονεις δεν εχουμε καμια σχεση. Ειμαστε τελέιως διαφορετικοί στο θεμα υπερπροστασιας. Χθες που πηγαμε κουνιες περπατουσε στο δρομο μονη της και ανεβοκατεβαινε το πεζοδρόμιο. Αυτο με τον Παναγιωτη το καναμε το καλοκαιρι που ηταν 2. Τι να πω ,πολλες φορες προβληματιζομαι οτι τον περιορισαμε αρκετα στις κινησεις του. Η αληθεια ειναι οτι ηταν πολυ δεκτικός σε ολα, που νομιζω σημαινει οτι ηταν και λιγο του στυλ του να ειναι πιο φοβιτσιαρης .

Link to comment
Share on other sites

Το πότε σηκώνουμε ή δεν σηκώνουμε χέρι είναι μεγάλη κουβέντα και πάντα παίζει ρόλο το πόσο το σηκώνουμε. Όπως και να έχει μια ξυλιά (γιατί γι' αυτό μιλούσαμε και όχι για κακοποίηση ανηλίκων) δεν θα δημιουρήσει ψυχολογικό τραύμα σε κανένα παιδί.

Εκ του αποτελεσματος και μονο ναι παιζει ρολο το ποσο δειραμε το παδι .Αλλα εκεινη τη στιγμη ειτε του ριξουμε μια ξυλια στο χερι ,ειτε μια στον πωπο ειτε για παραδειγμα τρεις ,το αποτελεσμα για εκεινο ειναι το ιδιο.Φοβαται με μακροπροθεσμο στοχο να μην το ξανακανει .Ετσι ειναι...

Δε λεω οτι το κατακρινω ισα ισια που και εγω εχω φτασει πολλες φορες στο αμην και οπως ειπα και ο Γρηγορης εχει φαει 2-3 ξυλιτσες για συγκεκριμενους λογους και απολυτως συνειδητα.Ομως οταν χτυπαμε το κανουμε για να επιβληθουμε και το παιδι αυτο το αντιλαμβανεται.Και εγω προσωπικα δε θελω να μαθει να επιβαλλεται ετσι .Ουτε τα ψυχολογικα του σκεφτομαι ,ουτε μηπως δε με αγαπει μετα,ουτε αν ειμαι καλη ή κακη μανα, ουτε οτιδηποτε αλλο.

Απλα δε θελω να του ριξω μια πανω στα νευρα μου και μετα οταν εκεινος εξοργιστει με κατι να ριξει αλλη μια σε καποιο παιδακι και να θεωρει οτι ετσι γινεται.Οχι οτι δε θα το κανει ή δεν το εχει κανει, αλλα θελω οταν εγω(σαν ενηλικας)του λεω οτι αυτο δεν ειναι αποδεκτο, να ξερει οτι το εννοω.

Πικουλινα με παει κοντρα η μανουλα ?χαχα!Δηλαδη τι κανει?χαχαχα!Φωταγραφιζει?Πες της καλε να γινει μελος να ανταλλαξουμε συνταγες.Οι πιο παλιες νοικοκυρες ειναι οι καλυτερες. Εγω τωρα τελευταια σκαλιζω τα κιταπια της γιαγιας μου!!!

Επειδη προσφατα το παρατηρουσα αυτο που λες για τη Βαρβαρα σε γνωστους κατεληξα οτι τα κοριτσακια ειναι γενικα πιο ανεξαρτητα το ιδιο μου λεει και η φιλη μου που εχει 2 αγορια και ενα κοριτσι.Γκρινιαζουν λιγοτερο,χαιδευονται στη μανουλα λιγοτερο,ειναι πιο ανθεκτικα οταν αρρωσταινουν και γενικα ειναι πιο αυτονομα στο φαγητο τους κτλ.

Εγω γενικα πιστευω οτι ειναι καθαρα θεμα χαραχτηρα.Οσο προστατευτικος κι αν εισαι αν το παιδι ειναι απο τη φυση του πιο ανεξαρτητο τοτε θα καμφθουν οι αντιστασεις των γονιων θελοντας και μη.Δεν τα κρατας ευκολα.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως ειναι πολυ καλη μαγειρισα και τη γουσταρει πολύ τη μαγειρική. Και επειδη εχει πολλες πελατισες μαζευει διαρκώς συνταγές. Οχι δε φωτογραφίζει απλά μαγειρευει.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ από πού να αρχίσω? Ότι το δικό μου το 2ο παιδί, που είναι και κορίτσι είναι πιο γκρινιάρικο και μακράν εξαρτημένο από μένα, κι ας τα μεγάλωσα θεωρώ με τον ίδιο τρόπο!!! Κρίνοντας από τη δική μου εμπειρία θεωρώ ότι είναι περισσότερο στο χαρακτήρα του κάθε παιδιού, σε αυτή την ηλικία τουλάχιστον γιατί αυτά αλλάζουν!

Όσο για το θέμα της ξυλιάς, δεν είμαι περήφανη γι αυτό αλλά κάποιες φορές έχω μαλώσει κι εγώ το Γιώργο στον ποπό! Δεν το έκανα γιατί θεώρησα ότι έτσι θα τον νουθετήσω αλλά γιατί δεν κατάφερα να ελέγξω τον εαυτό μου! Θυμάμαι χαρακτηριστικά πριν σαραντήσω με τη Μαριαλένα που γύρισα και βρήκα το δωμάτιο τίγκα στο θκατό, τα είχε κάνει στην πάνα την έβγαλε και πασάλειψε τα πάντα όλα, και τη μούρη του φυσικά! Ε δεν άντεξα και μάζεψε κάμποσες στον ποπό! Μπράβο σε όσες μαμάδες κατάφεραν να μην ξεφύγουν ποτέ! Δε θέλω να πιστεύω όμως ότι με αυτό άρχισε να με φοβάται ή να είναι επιθετικός, αφού η πράξη δεν επιβεβαιώνει τίποτα από τα δύο προς το παρόν τουλάχιστον. Τονίζω δεν το επικροτώ. Από την άλλη συμφωνώ ότι υπάρχουν παιδάκια που είναι κακομαθημένα, όχι κακά παιδιά σε καμία περίπτωση, αλλά κακομαθημένα, όταν δεν υπάρχουν όρια και για να ξεμπερδέψει κάποιος πιο εύκολα κάνει όλα τα χατήρια στο παιδί αναμενώμενο είναι.

Πικουλίνα θυμάσαι που έλεγα όταν βρεθήκαμε και με το Μαράκι πόσο απαιτητικός και κτητικός έγινε ο Γιώργος? Ευτυχώς δείχνει να βελτιώθηκε πολύ και πάλι, φτού φτού τώρα εδώ και μισή ώρα παίζουν τα δυό τους και δε με θέλει μαζί με έδιωξε!!! Το παιχνίδι τους βέβαια λέγεται "Έλα να με βοηθήσεις να διαλύσουμε το δωμάτιο, μπορείς" αλλά δεν πειράζει! :) Οπότε και του Παναγιωτάκη φάση είναι και θα ηρεμήσει και πάλι σύντομα!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια! Είμαι καλά με λίγες συσπασούλες..

Μακάρι να μπορούσα να γράψω κι εγώ γι'αυτά που λέτε!

Για όσες έχουν χρόνο για διάβασμα σας δίνω και ένα βιβλιαράκι (πέρνει η Ντίνα, διαβάζω εγώ..). Έχει κάποιες ωραίες και διαφορετικές απόψεις διαπαιδαγώγησης..http://www.ebooks.gr/book/139927

Κάτι που μου έχει μείνει από αυτό είναι με λίγα λόγια ''αδιαφορείστε λίγο για τα ''κακά'' και δώστε πολύ μεγάλη έμφαση στα''καλά''.

Φιλάκια πολλά φιλενάδες!!!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια! Είμαι καλά με λίγες συσπασούλες..

Μακάρι να μπορούσα να γράψω κι εγώ γι'αυτά που λέτε!

Για όσες έχουν χρόνο για διάβασμα σας δίνω και ένα βιβλιαράκι (πέρνει η Ντίνα, διαβάζω εγώ..). Έχει κάποιες ωραίες και διαφορετικές απόψεις διαπαιδαγώγησης..http://www.ebooks.gr/book/139927

Κάτι που μου έχει μείνει από αυτό είναι με λίγα λόγια ''αδιαφορείστε λίγο για τα ''κακά'' και δώστε πολύ μεγάλη έμφαση στα''καλά''.

Φιλάκια πολλά φιλενάδες!!!

το παιδι δεν ειναι πια σπορακι!!!!!!!!!!!! Αυτα λες και τα παιρνει κρανος. Θελει να αποδειξει πόσο ανδρας ειναι!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

το παιδι δεν ειναι πια σπορακι!!!!!!!!!!!! Αυτα λες και τα παιρνει κρανος. Θελει να αποδειξει πόσο ανδρας ειναι!!!!!!

Αστο καλό! Δεν το έλεγες τόσο καιρό και ψάχνω να βρω τι φταίει???:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

ελπίζω να είστε όλες καλά και τα παιδάκια σας και οι σύζυγοι... χαχα

επειδή τα ξέχασα όλα αυτά που διάβασα για να σχολιάσω, στο θέμα που συζητάτε εγώ θα συμφωνήσω ότι είναι θέμα χαρακτήρα παιδιού....

Μιας φίλης μου η κόρη (λίγο πιο μεγάλη από τα δικά μας) κάτι έκανε στην μικρή της αδερφούλα (που της είχαν πει πάρα πολλές φορές να μην το κάνει, αλλά εκείνη συνέχιζε) οπότε ο μπαμπάς της, της ρίχνει μια ελαφρυά ξυλιά στον ποπό... ξέρετε ποια ήταν η αντίδραση της μικρής? με όλη της την δύναμη πάει και ρίχνει μια ξυλιά στον μπαμπά της (γιατί εκείνη την κίνηση αντέγραψε και όχι την δύναμη) και γυρνάει και του λέει " τώρα εσένα σου άρεσε αυτό?" (στην λογική ότι της έχουν πει να μην κάνει σε άλλους αυτό που δεν της αρέσει να της κάνουν...)

Σ' αυτό το παιδί πιστεύω, δεν του επιβάλλεσαι με το ξύλο... πρέπει να βρεις άλλο τρόπο!!!

Αρμάκι!!!! Φιλάκια!

πάω στην κόρη μου γιατί έχει ξυπνήσει ορεξάτη πρωί πρωί!!!!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Τι κάνετε; Τα αρρωστούλικά μας πώς είναι;

Μαρίζα το Ναταλάκι μας; Είναι καλύτερα;

Κωνκών η Χριστινούλα σου; Είναι καλύτερα η γλυκιά μου ή ακόμα ταλαιπωρείται;

Σούλα πώς είναι το χέρι σου; Μόνο το ναρθηκάκι σου έδωσε ο γιατρός;

Εγώ είμαι πολύ κουρασμένη γιατί χτες είχαμε συνάντηση στον παιδικό, η οποία τράβηξε περισσότερο από ότι υπολογίζαμε.... Γύρισα σπίτι 10 το βράδυ και μετά δεν ήξερα τι να πρωτοκάνω. Δεν είδα ούτε το ΝΗΣΙ :mad::-x:-x Είπαμε πάρα πολλά και άκρως ενδιαφέροντα.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...