Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

μέχρι και στο Μάλαμα πήγα,

αχ! δεν μου το είπες να σου έδινα και την Σοφία μαζί...

είναι ο αγαπημένος της! όλο την Νεράιδα και την Πριγκηπέσα μας ζητάει... έχω βαρεθεί να τα ακούω!

καλός ήταν? ισχύει ότι είναι λίγο τσιμπημένες οι τιμές του? κάτι τέτοιο άκουσα... ότι έχει 35? είσοδο...


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι, τα έκλεισα, να πάω να κοιμηθώ και γύρισα μόνο και μόνο να σου πω ένα καληνύχτα πριν φύγω, να δεις τί καλό κορίτσι είμαι! Σε φιλώ, όνειρα γλυκά!

...και απονήρευτα! και τα χέρια έξω από το πάπλωμα!

φιλάκια


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ρίτα η δικιά μου κυκλοφορεί μόνο με κοντομάνικα στο σπίτι (βλέπει τον άντρα μου:rolleyes::rolleyes:) και ο μόνος τρόπος για να βάλει μακρυμάνικο πριν βγει είναι να την απειλήσω με... κούρεμα!!!!:shock::shock::tongue::tongue::tongue: Άσε που όταν βλέπει κοντομάνικα στην τηλεόραση ρωτάει όλο παράπονο..."αυτοί γιατί φοράνε κοντομάνικα;;;;):tongue::tongue::tongue:

ααα.... εγώ με τα κοντομάνικα της κάνω άλλο...

την αφήνω, διαλέγει ποιο θέλει να φορέσει και μετά της το φοράω, αλλά με ένα μακρυμάνικο από κάτω! κι έτσι είμαστε και οι δύο ευχαριστημένες! χαχαχαχαχα

πριν μερικές μέρες, ήθελε να φορέσει κι ένα καλοκαιρινό κολάν, οπότε της έβαλα καλσόν και το κολάν από πάνω! κι έτσι πήγαμε στην λαϊκή!

πολύ trendy η κόρη μου! :tongue::tongue:


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πότε ρε κορίτσια θα πάρουμε ανάσα από τις ιώσεις?

Όταν και ο Ολυμπιακός πάρει ένα δίκαιο πρωτάθλημα και με την αξία του!

(δεν μπορούσα να μην πω και την μλκ μου!!!!!! τώρα που κοιμήθηκε και η Μαρίζα και δεν μπορεί να μου απαντήσει!)

:P:p:p:p:p:p:p:p:p


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Άντε... πάω για ύπνο σιγά σιγά...

Αρμάκι, Γειτονάκι μου, Κωνκωνάκι, Σουλίτσα, Γιοβάννα μου, Μαρινάκο, γιατρέ μου

εύχομαι αύριο να ξυπνήσετε όλες πολύ, πολύ καλύτερα (και τα παιδάκια σας το ίδιο!)

Πετρουλίνι μου (που μπήκες - βγήκες και δεν σε πρόλαβα) να συνεχίσει ο Αναστάσης σου με την ίδια διάθεση τον παιδικό (και την άλλη εβδομάδα!).


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Μα τι βλεπω..αυξηθηκαν τα αρρωστουλικα παλι?

Α πα πα...μα τι πραγμα ειναι αυτο βρε παιδια?

Περαστικα σε ολα!!!!!!!!

Αυτη την τραγουδιστρια πραγματικα δεν την ηξερα...την εμαθα λοιπον και αυτη(νεα ειναι!).Θενκς γιοβαννα.

Πετρουλα καλη προσαρμογη μια χαρα τα πηγε ο Αν. και θα συνεχισει ακομα καλυτερα ;)

Βγηκα εκτος προγραμματισμου σημερα στις δουλειες μου και ξημερωσε σχεδον μεχρι να πεσω.

Ηταν και οληηη μερα στο ποδι ο μικρος σημερα συν κουνιες αλλα ευτυχως κοιμηθηκε νωρις(9μιση).

Αντε Καληνυχτα!!!!!!!

ΥΓ. και απο τη νυστα την πολυ αντι να ποσταρω στο δικο μας καφε ειδα την πετρουλα στα ''νεα μηνυματα'' σε ενα αλλο καφε, λεω στο σωστο ειμαι και πατησα απαντηση χωρις να διαβασω.....χαχα ρεζιλι...!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα

Ο Χρηστος ειναι σχολειο (φτου φτου αυτο το παιδι ξεπεταει τις ιωσεις σε 2 μερες!!)και το μπεμπακι δυστυχως βηχει πολυ...το βραδυ με το που ηπιε γαλα εβηχε μιση ωρα συνεχομενα...μετα ευτυχως κοιμηθηκε..

Ο Αναστασης τα πηγε σουπερ ...και ευχομαι να συνεχισει ετσι και αργοτερα μιας και τα δυσκολα ειναι οταν συνειδητοποιησει οτι εκει θα πρεπει να πηγαινει καθε μερα !!!

Γιατρε μου , γιοβαννα , σουλιτσα ,μαρινακι περαστικα!!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!Συννεφια εχει σημερα και πρεπει να εβρεξε το βραδυ...

χαχα Ριτα μια μεγαλη παρεα ειμαστε ετσι κι αλλιως!!

Ιωαννα μου ξεχασα χτες το βραδυ να ευχηθω περαστικα και στον Χρηστακο αλλα απ'ότι βλέπω ειστε πολύ καλύτερα!Ο μπέμπης τι κανει;;Διαβασα ξεκουραστηκες στο ταξιδακι σας

Μαρια και εσυ στην επόμενη εκδρομη να πάρεις και τα κουβαδακια σε παρακαλώ!!Τα πήρες στα χιονια και τα ξεχασες στην παραλία...????

Μπεδεκηκες φιλεναδα????(οπως θα ελεγε κι ο Αναστασης)χαχαχαχα

Κωνκων και Σούλα περαστικα και σε εσας!

Ο Αστερης και η Φωτεινη πως ειναι;;ελατε κοριτσια να μας πειτε...!!

Καλημερα σε ολες και πολλά φιλια στα παιδακια σας!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια. Το μικράκι μου τελικά κάτι το περιτριγυρίζει. Χτες δεν έκανε άλλον εμετό αλλά έκανε ένα 37,8. Εντάξε δέκατα είναι, αλλά δεν έχει καθόλου διάθεση. Τεσπά, θα δούμε.

Πετρούλα εύχομαι να συνεχίσει έτσι ο Αναστάσης και να μην έχετε ιδιαίτερα προβλήματα.

Φιλάκι πώς πέρασες χτες; Ήταν καλά;

Joa ξανακύλησε μωρέ το μπεμπάκι; Κρίμα.... κάνε κουράγιο να φτιάξεις λίγο ο καιρός και να πηγαίνετε βολτούλες. Αυτό θα τον βοηθήσει πιστεύω.

Μαρίνα αλλεργία τελικά ο Γιώργος; Περαστικά του; Το Μαριαλενάκι πώς είναι;

Άρμα πού είσαι να μας δώσεις το παρόν; :D Ελπίζω η διάθεσή σου να είναι πιο ανεβασμένη σήμερα.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλημέρα!!

Πως είναι σήμερα το ιατρικό δελτίο;;; Εμείς πάντως είμαστε χάλια... όλο το βράδυ έβηχε η καλή μου...και εγώ μαζί στο κρεβάτι να περιμένω πότε θα κάνει εμετό απο τον βήχα αλλά ευτυχώς πάλι καλά....Ο μικρός είναι καλά, πήγαμε και για εξετάσεις αίματος σήμερα (επαναληπτικές) και όλα καλά! Βρε κορίτσια απορώ... τον άφησα νηστικό απο τις 7 που σηκώθηκε μέχρι τις 8,45... ούτε γκρίνιαξε για γάλα, ούτε και το ήπιε όλο μετά...:shock::shock::shock: Τόσο δεν το θέλει τι να πω...:?:

Πετρούλα μακάρι να συνεχίσετε έτσι!!!!

πανμαρ όταν έχεις κέφια είσαι άπαιχτη!!!!:D:D Μαριζάκι και εσύ δεν πας πίσω όμως!!!;)

Άρμα ελπίζω τα κέφια να έφτιαξαν!!

Μαρίνα αφού ήταν στο πόδι...ούτε του παπά που λενε και στο χωριό μου!!:cool:

Γιοβάνα μακάρι να τη γλυτώσετε με λίγη κακοκεφιά...

Σούλα γρήγορα για επισκευή....:tongue::tongue:

Κορίτσια ξέχασα να σας πω...σήμερα έχω ένα σημάδι στο μέτωπο....ολόκληρο καρούμπαλο....τράκαρα το βράδυ με τον... απορροφητήρα χαχαχαχα έβαλα και κονσίλερ τρομάρα μου αλλά και πάλι....:tongue::tongue::tongue:


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Καλημέρα!

αααα.... τι θα γίνει με αυτά τα αρρωστούλικα πια?

γειτονάκι μου, Γιοβάννα, γιατρέ περαστικά στα παιδάκια σας...

Σούλα, Κωνκων, Μαρίνα, Αρμάκι.... εσείς πώς είστε?

Πετρούλα! Εννοείται πως είχαμε και τα κουβαδάκια μαζί!

Γιατρέ, με γεια το καρούμπαλο! Αν φορούσες κράνος, δεν θα πάθαινες τίποτα! Αλλά έτσι είστε εσείς οι νέοι... δεν ενδιαφέρεστε για την ασφάλειά σας! Μόνο να μην χαλάσει το μαλλί σας νοιάζει! Τουλάχιστον ο απορροφητήρας είναι καλά?

Πολλά φιλιά σε όοοολες!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατρέ, με γεια το καρούμπαλο! Αν φορούσες κράνος, δεν θα πάθαινες τίποτα! Αλλά έτσι είστε εσείς οι νέοι... δεν ενδιαφέρεστε για την ασφάλειά σας! Μόνο να μην χαλάσει το μαλλί σας νοιάζει! Τουλάχιστον ο απορροφητήρας είναι καλά?

Εσύ από τα ξημερώματα ζωγραφίζεις με τις ατάκες σου :P:p:p

Ντελένι πάλι με βήχα η Αναστασία σου; Κρίμα η γλυκιά μου. Να δω πότε θα ξεμπερδέψουμε. Περαστικά της και ε΄συ να προσέχεις που κοπανάς το κεφαλάκι σου


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας!!!

Ενταξει βρε Ντελενη ειπαμε βηχει η Αν. κανε κουραγιο δε χρειαζεται να χτυπας το κεφαλι σου στους απορροφητηρες...:tongue::tongue:

Περαστικα!Μωρε μηοως κρυωσε καπου το σκ αφου τοσο καιρο ειχε να παει σχολειο δε νομιζω να ειναι ιωση.

Για τα κοντομανικα που λεγαμε ..εμενα ο δικος μου κοιμαται με κοντομανικο και σωβρακακι οπως ο μπαμπας του....εχει αρνηση- πυζαμας τον τελευταιο καιρο.

Γιοβαννα την κρατησες τη μικρη?Ας ειναι κατι ελαφρυ και δεν πειραζει.

Ιωαννα το μπεμπονι βηχει πολυ?Τον ειδε γιατρος?

Πετρουλα καλη συνεχεια σημερα στον μικρο!Ωραια φαση ειναι παντως...εγω σκεφτομαι που και που πλεον την προσαρμογη και γελαω...με μενα....ειχα εναν κομπο στο λαιμο μονιμα ενω ο Γρηγορης με ειχε γραμμενη...χαχα!

Κικηηη!Πες νεα!

Μαρινα πως ειστε?

Πανμαρ κεφακια ε?Δικια μου εισαι!

Αρμακι δωσε παρουσια!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...