Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

χμμμ..Το Γρηγορη επρεπε να ειχες γιο...σας ειπα οτι και την Παρασκευη...εκτος σπιτιου ξεντυθηκε και εμεινε με κοντομανικο αλλα ηταν πολυ βαρυ και δεν το προσεξατε...χαχα!!

Καλά ήταν κι αυτό...αλλά μετά το Σοφάκι και την θάλασσα αυτό ήταν πταίσμα! Ουφ! Τι μου κάνετε παλιοκόριτσα στην κατάστασή μου!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα ξεκινουσες χωρις κρεμμυδια???????????Αααα χρησιμο αυτο το φορουμ τελικα!!χαχα
Πολύ κράξιμο πέφτει απόψε. Ε, όχι κυρία Ριτα, δεν περίμενα εσένα να μου πεις ότι στα φασολάκια βάζουμε κρεμύδι, OK, είπαμε άχρηστη, αλλά όχι κι έτσι. Χαχαχαχαχαχα!!!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε καλέ κυουρίες είχατε όρεξη απογευματιάτικα? Τα καλύτερα έχασα πάλι, αλλά τι να κάμω η γυναίκα έχω καταντήσει σαν τη Μαίρη Παναγιωταρέα! Μια εργαζόμενη μητέρα, μια καλή νοικοκυράααα (καλά αυτό το δεύτερο μην το πολυπιστεύετε!)! Η αλήθεια είναι ότι επειδή λείπω αρκετές ώρες τώρα με τη δουλειά, θέλω όταν γυρνάω σπίτι να είμαι με τα παιδιά και μπαίνω μόνο όταν κοιμούνται γι αυτό και έχω χαθεί, οπότε χμμμ χλωμό το βλέπω να αλλάζει σύντομα τουλάχιστον!

Μαρίααααα μη ξεχάσεις στο μαιευτήριο να πάρεις κανά 2-3 ζευγάρια κάλτσες για το βράδυ να έχεις να συναλλάζεις βρε!!! Χαχαχα!

Φιλάκι πολύ κέφι έχεις ρε κοπελιά μετά τις σημερινές ανακοινώσεις και για σας από τη δουλειά! Με πιάνεις φαντάζομαι ε?

Άσχετο τώρα: Προχθές κάναμε το MMR και σήμερα η μικρή έκανε 5-6 φορές κακά ψιλοδιάρροια, ενώ συγκάηκε κιόλας. Έχετε ακούσει να προκαλεί τέτοιες αντιδράσεις?


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρινάκι ό,τι βγάλει το ΜΜR είναι μετά από 7-10 μέρες. Νωρίτερα, ειναι άσχετο από το εμβόλιο. Έτσι μου είχε πει η παιδίατρος..Μήπως κανα δοντάκι ή κανα κρυωματάκι?

Όσο για τις κάλτσες..τις έχω ήδη στη βαλίτσα!!!(και καινουριες μάλιστα!χαχαχα)


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλάκι πολύ κέφι έχεις ρε κοπελιά μετά τις σημερινές ανακοινώσεις και για σας από τη δουλειά! Με πιάνεις φαντάζομαι ε?
Δεν έχω ακούσει τίποτα............ τί συμβαίνει; Ξυνά θα μου βγουν τα γέλια...

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο τώρα: Προχθές κάναμε το MMR και σήμερα η μικρή έκανε 5-6 φορές κακά ψιλοδιάρροια, ενώ συγκάηκε κιόλας. Έχετε ακούσει να προκαλεί τέτοιες αντιδράσεις?
Μήπως ψιλο-γαστρεντερίτιδα;;; Παίζει πολύ αυτές τις μέρες...

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα τσουπρεσ μου κ εμεισ οικογενιακοσ κοιμομαστε καλτσομενη :-D:grin::-D:grin:

Όσο για τις κάλτσες..τις έχω ήδη στη βαλίτσα!!!(και καινουριες μάλιστα!χαχαχα)

35 εβδομαδεα ???????????? ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ .............. ΑΧ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ κοριτσαρα μου φτανουν οι μερεσ περασε ολλα θαυμασια θα πανε

ΜΑΡΙΝΑ μου ελπιζω ν ειναι απο το εμβολιο

ΑΑΑΑΑΑΑ ΡΗΤΑ ΤΙΠΟΤΑ δεν ειναι που ξεντιθηκε ο γρηγορησ μπροστα στο σοφακι που μπηκε στην θαλασσα ΠΟΛΥ ΓΕΝΕΑ ΜΑΡΑΚΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ ΑΤΡΟΜΙΤΗ βαζη 15 αντρεσ κατω η κοπελαρα σου ;););)


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!

Πρωινη πρωινη σημερα!Ξυπνησαμε ολοι πολυ νωρις και ηρθαμε στα ποστα μας.Σχολειο -δουλεια κτλ !!

Καλημερα ηλιανα!

Καλε κοπελια δεν ειπα οτι εκανε κατι τολμηρο ο Γρηγορης που εβγαλε τη μπλουζα και εμεινε με τη φανελα σιγα αυτο ειναι το φυσικο του,σε εμας που τον αφησαμε αναφερομουν.Εχει κανει και χειροτερα, απλα το ανεφερα γιατι μιλουσαμε για καλτσες,σωβρακοφανελες κτλ.

Θαλασσες ,συντριβανια και λοιπες βουτιες ειναι αλλη κατηγορια και εννοειται οτι η χειμερινη κολυμβητρια Σοφη ειναι πολυ μπροστα!!!Εμεις εχουμε καιρο ακομα για να βουτηξουμε σε θαλασσα...για την ακριβεια αυτο το ενδεχομενο το αποκλειω αφου δεν τον πλησιαζουμε καν σε θαλασσα γιατι αν δεν βγαινει καποιος θα πρεπει να μπει να τον βγαλει και δεεεεεν παιζει για κανεναν μας...μπρρρρ χαχαχαχα !!!

Βροχερος ο καιρος σημερα...!Αντε να μας φτιαξει στο σκ τουλαχιστον.

φιλια!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααααα!!!!!

Τι να πρωτοσχολιάσω δεν ξέρω...

Είχατε κέφια χθες κι εγώ έλειπα... Τα καλύτερα έχασα!

Ένα πρέπει να πω σίγουρα....

Ε ΝΑΙ! ΚΑΙ Η ΣΟΦΙΑ ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΛΤΣΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!

Για να είμαστε ακριβείς, εγώ της τις βάζω κάθε βράδυ κι εκείνη, ανάλογα τα κέφια της, τις κρατάει ή τις βγάζει!

Κατά τ'άλλα, χθες έζησα μια νύχτα, όπως της Μαρίνας... Η Σοφία ξύπνια από τις 4.30, γιατί είχε έρθει μια αλεπού στο κρεββάτι της... (την έχει επιρρεάσει πολύ ο Νιλς νομίζω... συνέχεια τον Σμίρε βλέπει μπροστά της...)

Ααα! και Μαρίνα, άλλο η Μαίρη Παναγιωταρά κι άλλο η Άννα Παναγιωταρέα! χαχαχα!

Φιλάκι, πώς έγιναν τα φασολάκια? Τα πέτυχες?

Κατά τ'άλλα τι κάνουμε?

Τα αρρωστούλικά μας πώς είναι? (παιδάκια και μαμάδες...)

Εμείς σήμερα θα κατεβούμε (πού άλλού?) στο εξωτικό Παγκράτι! Έχει γεννέθλια ο μπαμπάκας μου!!!! (να τον χαίρομαι! ευχαριστώ! χαχαχα!)

Πολλά φιλιά σε όλες!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...